POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedzia貫k [19.10.2020, 22:10:21] • 安inouj軼ie

Stado dzik闚 posz這 do szko造... Zobacz film!

Stado dzik闚 posz這 do szko造... Zobacz film!

fot. iswinoujscie.pl

Stadko dzik闚 odwiedzi這 teren szko造 przy ulicy Matejki. Dwa doros貫 osobniki i tr鎩ka ma造ch grasowa造 na szkolnym trawniku - zwabi造 je 穎喚dzie le膨ce pod okaza造m d瑿em.



Pi耩 dzik闚 po篡wia這 si na terenie nale膨cym do szko造 STSG. W 鈔od oko這 godziny 18.00 zwierz皻a przysz造 w poszukiwaniu 瞠ru. Nie by豉 to ich pierwsza wizyta pod d瑿em rosn帷ym na terenie przylegaj帷ym do budynku szko造. Tego dnia jad造 穎喚dzie oko這 po逝dnia, najwyra幡iej zapami皻a造 wi璚 miejsce i wr鏂i造.

Dziki stwarza造 zagro瞠nie, jednak pracownicy szko造 przegonili je w godzinach pracy plac闚ki. W tym czasie uczniowie nie wychodzili z budynku, widzieli zwierz皻a przez okna.

Wracaj帷e stado jest jednak problemem, na kt鏎y powinny zareagowa odpowiednie s逝瘺y. Dzikie zwierz皻a w centrum miasta ni na terenie plac闚ki o鈍iatowej to powa積e niebezpiecze雟two, przeganianie ich nic nie da. Za p這tem szko造 znajduje si og鏊nodost瘼ny plac zabaw i skwer z 豉wkami- przebywaj tam dzieci, ludzie spaceruj z psami -mo瞠 doj嗆 do tragedii! W豉dze powinny jak najszybciej zareagowa!

廝鏚這: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 19, skomentuj, drukuj, udost瘼nij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodaj帷 komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Polityk prywatno軼i.

Zauwa篡貫 b陰d lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Ogl康asz 1-19 z 19

Go嗆 • Czwartek [22.10.2020, 22:38:13] • [IP: 94.254.229.***]

Nie d逝go nauczanie zdalne to nie b璠 si kr璚i :)

Go嗆 • Wtorek [20.10.2020, 21:04:53] • [IP: 185.210.38.***]

Jak to robi PRL 瞠 tego nie by這?

Go嗆 • Wtorek [20.10.2020, 17:05:00] • [IP: 176.221.123.***]

Sprawionego warchlaka umy, natrze przyprawami, naszpikowa op逝kanymi rodzynkami i pozostawi go w ch這dnym miejscu na kilka godzin. Nast瘼nie ob這篡 cienkimi plastrami s這niny, obwi您a nitk, pola t逝szczem i upiec, skrapiaj帷 piwem, potem wytworzonym sosem. Pod koniec pieczenia zdj望 s這nin i zrumieni warchlaka. Podawa z ziemniakami nadziewanymi grzybami i z zasma瘸n kapust kwaszon.

Go嗆 • Wtorek [20.10.2020, 13:06:00] • [IP: 31.11.128.***]

No, niech tylko dostana pale.

Go嗆 • Wtorek [20.10.2020, 10:35:41] • [IP: 185.210.37.*]

Nie musz i嗆 do szko造 bo i tak s ju m康rzejsze od naszego rz康u...

Go嗆 • Wtorek [20.10.2020, 09:06:54] • [IP: 51.195.149.***]

S u siebie, a Wam przyb喚dy nic do tego.

Go嗆 • Wtorek [20.10.2020, 08:49:51] • [IP: 176.221.123.***]

Prosz nie stosowa przemocy wobec dzik闚 !!

Go嗆 • Wtorek [20.10.2020, 08:15:57] • [IP: 37.30.16.***]

Trzeba je dokarmia, to s zwierz皻a wolno 篡j帷e tak jak koty, czym one s gorsze? zjedz 穎喚dzie i p鎩d dalej.taka pi瘯na z nich rodzinka

Go嗆 • Wtorek [20.10.2020, 08:10:44] • [IP: 94.254.233.***]

Dziczyzna w cenie

Go嗆 • Wtorek [20.10.2020, 07:51:01] • [IP: 151.248.62.***]

Kiedy ze szko造 zbierali鄉y 穎喚dzie, kasztany i by這 wywo穎ne do lasu, wi璚 zwierzyna nie mia豉 potrzeby wchodzi do miasta.

Go嗆 • Wtorek [20.10.2020, 06:27:24] • [IP: 178.238.252.**]

Jak mo積a zabi, za to, 瞠 przysz造 z m這dymi na posi貫k.Zbiera 穎喚dzie i wysypywa do lasu albo ogrodzi teren szko造.

Go嗆 • Wtorek [20.10.2020, 06:25:14] • [IP: 5.173.149.**]

Wyci望 d瑿a to nie przyjd. Hehe!

Marek Dz. • Wtorek [20.10.2020, 00:38:45] • [IP: 89.174.73.**]

P璠 do wiedzy.

Go嗆 • Poniedzia貫k [19.10.2020, 23:44:09] • [IP: 176.221.122.*]

"Wywozi..." Walnij si w 貫b go軼iu. Ciekawe dok康 skoro wsz璠zie ich pe軟o. Przysz造 sobie pozbiera 穎喚dzie i jaki problem?

Go嗆 • Poniedzia貫k [19.10.2020, 23:41:05] • [IP: 37.248.213.***]

Wczoraj buszowa這 to stadko dzik闚 po Parku Zdrojowym, w obr瑿ie Placu Zabaw.

Go嗆 • Poniedzia貫k [19.10.2020, 23:04:37] • [IP: 178.238.247.**]

Sliczne!!

Go嗆 • Poniedzia貫k [19.10.2020, 22:46:22] • [IP: 176.221.123.***]

Ju chyba lepsze te dziki ni stada kundli.

Go嗆 • Poniedzia貫k [19.10.2020, 22:30:19] • [IP: 31.11.128.***]

Wylapcie te dzicz! Wywozic daleko je!

Go嗆 • Poniedzia貫k [19.10.2020, 22:25:38] • [IP: 176.221.122.***]

raczej dziki bardziej boja sie niz ludzie, bardziej bym obawial sie zeby te dziki pod samochod nie wpadly, a nie czy beda polowac na ludzi. ewentualnie zlapac i przerobic na kabanosy.

Ogl康asz 1-19 z 19
■ Nowy spos鏏 raportowania zaka瞠 SARS – CoV – 2. O sytuacji w powiatach dowiemy si z wizualizacji na rz康owej stronie Nowy model raprotowania nowych przypadk闚 zaka瞠 na SARS – CoV – 2 oparty jest na systemie informatycznym. Wojew鏚zkie oraz powiatowe Stacje Sanitarno - Epidemiologiczne nie b璠 ju zatem codziennie przedstawia danych o liczbie chorych na koronawirusa w poszczeg鏊nych regionach. We wtorek, 24 listopada pojawi造 si pierwsze obawy, 瞠 nie dowiemy si, ile odnotowano zaka瞠 w powiatach. Jednak, ju we wtorkowy wiecz鏎 minister zdrowia, Adam Niedzielski poinformowa, 瞠 powsta豉 w豉郾ie rz康owa strona, dzi瘯i kt鏎ej za pomoc specjalnej wizualizacji dowiemy si o nowych przypadkach zachorowa na SARS – CoV – 2, r闚nie na poziomie powiat闚. Pojawi造 si ju pierwsze g這sy specjalist闚, 瞠 dane s powierzchowne, mog wprowadza w b陰d, a raport nie zawiera danych historycznych. Przypomnijmy, 瞠 decyzja o nowym sposobie raportowania zaka瞠 zwi您ana by豉 z rozbie積o軼iami, jakie pojawi造 si ostatnio w liczbie zaka瞠 ■ Pi徠ek: 安inoujski strajk kobiet protestowa z has貫m: Macie krew na r瘯ach. Cz窷 uczestnik闚 zosta豉 spisana przez policj ■ Co za czasy. Nie by這 wolnej karetki, a 71 - letniego m篹czyzn do 鄉ig這wca LPR-u przewieziono prywatnym samochodem w asy軼ie woz闚 stra瘸ckich! Zobacz film! ■ Rada Miasta 安inouj軼ie jednog這郾ie przyj窸a apel do Premiera Rz康u R.P. o natychmiastowe wstrzymanie przetargu na tereny 鈍inoujskiego oddzia逝 Morskiej Stoczni Remontowej "Gryfia"S.A. ■ Infolinia dla Senior闚 powy瞠j 70 lat: w ramach programu „Wspieraj Seniora” - 22 505 11 11 Je郵i jeste Seniorem, kt鏎y sko鎍zy 70 rok 篡cia, nie masz rodziny, znajomych lub s御iad闚, kt鏎zy mogliby Ci pom鏂 w zakupach, zadzwo na infolini ■ Z informacji przekazanych nam przez pozna雟k prokuratur wynika, 瞠 w trakcie brawurowej akcji 瘸ndarm闚 zatrzymano 5 os鏏: 3 穎軟ierzy i 2 osoby cywilne oraz zarekwirowano kokain i marihuan. Sprawa mo瞠 mie charakter rozwojowy, w tle pojawiaj si powa積e zarzuty. Zatrzymanym przedstawiono zarzuty dotycz帷e posiadania, wprowadzenia do obrotu substancji psychotropowych, udzielania 鈔odk闚 innym osobom oraz udzielania celem osi庵ni璚ia korzy軼i maj徠kowej lub osobistej. - Wszcz皻e 25 pa寮ziernika 郵edztwo dotyczy wprowadzenia do obrotu w 安inouj軼iu i Wolinie substancji psychotropowych, w tym kokaina i inne. 奸edztwo prowadzi oddzia 畝ndarmerii Wojskowej w Szczecinie, zatrzymano 3 穎軟ierzy i 2 osoby cywilne przedstawiono im zarzuty z art. 56 ust.1, art. 58. ust. 1, art. 59 ust. 1 i 62. ust. 1 ustawy o przeciwdzia豉niu narkomanii. W trakcie przeszuka zabezpieczono narkotyki: marihuan i kokain – informuje rzecznik pozna雟kiej prokuratury, ㄆkasz Wawrzyniak ■ Ponad 200 pracownik闚 i 100 kooperant闚 stoczni na bruk? Przysz造 nabywca teren闚 stoczniowych w 安inouj軼iu nie b璠zie m鏬 prowadzi na nich dzia豉lno軼i stoczniowej. - Ta decyzja b璠zie mia豉 istotny wp造w na stan zachodniopomorskiej gospodarki morskiej - alarmuje Zachodniopomorski Klaster Morski. I pisze list otwarty ■