POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [23.02.2021, 11:15:46] • Świnoujście

Mężczyzna zamieszany w kradzież luksusowego Ferrari został zatrzymany w Świnoujściu! Jesteśmy Wam winni wyjaśnienia i pokazujemy film!



Wszystko wskazuje na to, że w głośnej kradzieży zielonego Ferrari pojawił się wątek świnoujski! Jeden z mężczyzn zamieszanych w kradzież luksusowego auta został zatrzymany właśnie w naszym mieście. Długi czas szczegóły akcji były owiane tajemnicą. Jasne jest, że zatrzymanie z 19 sierpnia 2020 roku w Świnoujściu na ulicy Karsiborskiej ma bezpośredni związek z kradzieżą zielonego Ferrari 488 Spider. My mamy film!

Już 19 sierpnia 2020 na łamach portalu iswinoujscie.pl pisaliśmy o brawurowej akcji policji na ulicy Karsiborskiej. Kryminalni z Koszalina zatrzymali tam kierowcę oraz pasażerkę ciemnego BMW. Następnie grupa policjantów z prokuratorem udała się na ulicę Markiewicza, gdzie doszło do kolejnego zatrzymania. W ręce policji trafiła również kobieta.

Osoby zamieszane w kradzieży zostały już tymczasowo aresztowane i usłyszały zarzuty zagrożone karą do 10 lat pozbawienia wolności.

Przypomnijmy, do tej zuchwałej kradzieży doszło na początku sierpnia. Złodziej w biały dzień wyjechał charakterystycznym zielonym Ferrari 488 Spider z parkingu ośrodka wczasowego w Mielnie. Co jakiś czas pojawiały się informacje o innej lokalizacji auta. Do tej pory jednak samochód nie został odnaleziony. Wartość tego cacka to ponad milion złotych.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 41, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 41

Gość • Środa [24.02.2021, 13:58:04] • [IP: 164.127.83.***]

08:34:46] • [IP: 62.69.241.**] Brawo za wpis.

Gość • Środa [24.02.2021, 11:06:20] • [IP: 176.221.123.***]

Cicho psie bez podniety

Gość • Środa [24.02.2021, 10:00:32] • [IP: 5.173.138.*]

profesjonalisci zabładzili w swinoujsciu. strach pomyslec co by zrobiili amatorzy? strzelali sobie w kolana?

Gość • Środa [24.02.2021, 08:34:46] • [IP: 62.69.241.**]

Wszyscy krzyczą po co tylu Policjantów, w dodatku największy matolek pisze" że kiedyś by to dzielnicowy z finezja załatwił". Gdyby polała się krew inaczej byście krzyczeli. To są profesjonaliści a wam zostanie nędzny żywot dyletantow. Brawo Policja.

Gość • Środa [24.02.2021, 08:05:48] • [IP: 176.221.122.**]

Dojrzały, dorosły mężczyzna nigdy nie założy spodni do kolan, a auto jak auto zostało wystawione przez właściciela i tyle.

Gość • Środa [24.02.2021, 06:50:13] • [IP: 83.5.172.***]

DO złodzieja samochodów takie siły środki, nie dziwota że potem łamią ręce kobietom. Dawniej dzielnicowy by to załatwił z finezją i bez rozgłosu. Ci co zatrzymywali to z BOA brak im czegoś pod...

Gość • Środa [24.02.2021, 01:59:35] • [IP: 77.252.46.***]

Tutaj nie chodzi, że koleś był zamieszany w kradzież jakiegoś badziewia, tylko chodzi o to, że ten gość nie miał na twarzy maseczki KN95 FFP2.

Gość • Wtorek [23.02.2021, 23:14:14] • [IP: 88.218.255.***]

najlepsze ze policjanni sami chodza w podrobionych butach i ciuchach hahahaha

kleszcz • Wtorek [23.02.2021, 22:55:36] • [IP: 193.56.254.**]

Tam jest pełno kleszczy, a on sobie biwak na trawie odprawia.

Gość • Wtorek [23.02.2021, 22:01:13] • [IP: 176.221.122.***]

Brawo! Łapy poucinać złodziejom!

Gość • Wtorek [23.02.2021, 21:48:27] • [IP: 5.173.146.***]

Jakiś golas jak kradł, nieumie normalnie zarobić sierota.

Gość • Wtorek [23.02.2021, 21:14:27] • [IP: 5.173.130.***]

A. Nasz. Policja. To. Kiedy. Się. Dowiedziała. Chyba. Po. Bo. Przed. Nie.

Gość • Wtorek [23.02.2021, 20:55:38] • [IP: 95.40.47.***]

Gość • Wtorek [23.02.2021, 15:59:07] • [IP: 176.221.113.**]No co takiego, 10 lat paki, i przez 10 lat podatnik będzie utrzymywał złodzieja za cirka 3600 zeta miesięcznie? Szkody wyrządzone przez złodzieja powyżej 50 tyś zeta powinny być karane wyprowadzeniem za stodołę i z flinty...To w dużej mierze odciążyło by podatnika od ponoszonych kosztów utrzymania kradzieja...💕

Gość • Wtorek [23.02.2021, 20:30:07] • [IP: 37.47.161.***]

widocznie nie miał siana a nie chciał iść do bociana ;)

Gość • Wtorek [23.02.2021, 20:25:40] • [IP: 176.221.123.***]

.Ale dlaczego ten pan leży na trawie.TAKA NIEWYGODA.GDZIE JEST RZECZNIK PRAW OBYWATELSKICH!!napisze krótko...złodzieja wszelkiej maści...należy się kara śmierci.Tępić te zarazę.Od sklepowych złodzieji. .po złodzieji w białych kołnierzykach.Kara...ŚMIERĆ.

Gość • Wtorek [23.02.2021, 20:05:24] • [IP: 176.221.122.***]

Może chciał sobie wyłudzić ubezpieczenie :-)))

Gość • Wtorek [23.02.2021, 20:02:45] • [IP: 37.47.150.***]

[IP: 176.221.123.*** Buahaha dokladnie tak 🤣 Parodia nie policja Buahaha

Gość • Wtorek [23.02.2021, 19:58:59] • [IP: 164.127.83.***]

18:48:59] • [IP: 31.1.151.***] Ale nie jesteśmy krajem Robin Hoodów. Jeśli on nawet uważa się za Robina, to jego Marion z pewnością słucha disco polo, to wystarczająco niesmaczne, nie nadaje się nawet do hollywoodzkiego filmu z Burtem Reynoldsem" Mistrz kierownicy ucieka" (gdyby naprawdę Robin chciał tym zielonym glutem pozapyepshać po Europie).

Gość • Wtorek [23.02.2021, 19:58:04] • [IP: 45.88.96.**]

Golas jak kradnie innym.

Gość • Wtorek [23.02.2021, 19:51:28] • [IP: 77.112.21.**]

Co jest z tą Markiewicza ?! Zdaje się, że duża cześć przestępstw zwiazana jest z tą okolicą.

Gość • Wtorek [23.02.2021, 19:46:32] • [IP: 37.248.218.**]

Marek • Wtorek [23.02.2021, 18:48:59] • [IP: 31.1.151.***]

Dla właściciela, tego zielonego ferrari z filmu, strata samochodu, to jak zgubienie bułki w biedronce. Gość jest właścicielem znanej firmy porzyczkowo-lichwiarskiej z latającym ptakiem w nazwie. obecnie inwestuje forsę w drewniane domki na wynajem na całym wybrzeżu. W Pobierowie, Niechorzu, Mielnie... latem porusza się prywatnym śmigłowcem, a ferrari... no cóż, kolejna zabawka. Strata dla takiego tuza, to pestka. Ludzie z branży, pewnie wiedzą o kogo chodzi.

Gość • Wtorek [23.02.2021, 17:41:38] • [IP: 37.248.219.**]

Czyżby na Markiewicza były same dziuple na auta??

dziadek 69 • Wtorek [23.02.2021, 17:21:33] • [IP: 178.238.245.***]

o co tyle krzyku ?? przeciez skoro wlasciciel Ferrari mial banke na samochod to chyba bylo go stac na full ubezpieczenie nie ??

Gość • Wtorek [23.02.2021, 17:10:04] • [IP: 185.210.39.***]

GDYBY ZOSTAL POLITYKIEM DOIŁ BY SUWERENA ALBO MO0ŻE KSIEDZEM BEZDOMNI FURY BY MU ZOSTAWIALI :)

Oglądasz 1-25 z 41
■ Radni Komisji Gospodarki Morskiej chcą zwołania w trybie nadzwyczajnym sesji Rady Miasta poświęconego planom inwestycyjnym portu oraz zagospodarowaniu terenów wokół latarni morskiej w Świnoujściu ■ Kosmiczna czerwona kanapa za 40.000 zł… w pływalni przyszkolnej. Otwarcie Uznam Areny, a szczególnie pływalni odbyło się z pompą. Były okolicznościowe przemówienia władzy, poczęstunek, no i wizytacja obiektu. A tam cuda design’u. Wszystkim w oczy rzuciła się stosunkowo niewielka, ale za to czerwona kanapa, bardzo nowoczesna kształtem i bardzo niefunkcjonalna jak na hol pływalni. Wybudowanej przecież przede wszystkim dla dzieci szkolnych. Okazuje się, że to „Sofa Moon” kupiona przez miasto w ramach wyposażenia Uznam Areny. Kosztowała bagatela…. 40.000 zł. (nie wiadomo tylko czy netto czy brutto). B&B Italia Sofa Moon System od 58549 PLN 3fstudio.com.pl/sofy/bb-italia-sofa-moon-system# Zadaliśmy w czwartek szczegółowe pytania do rzecznika prezydenta miasta, czekamy na odpowiedź. Bo wieść gminna niesie, że to nie koniec kosmicznych cen i wyposażenia tego miejsca. C.D.N…… ■ Biznes się zwija. 624 zawieszeń i 187 wykreśleń działalności gospodarczej zarejestrowanej w CEIDG. To obraz sytuacji świnoujskich przedsiębiorców w minionym roku. Jest źle, a to raczej statystyki niepełne. W ubiegłym roku do świnoujskiego Urzędu Miasta wpłynęły wnioski dotyczące 624 zawieszeń i 187 wykreśleń działalności gospodarczej zarejestrowanej w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Te statystyki mogą być jednak niepełne ■ Czytelnik: Tiry rozjadą Warszów. Wraca komunikacyjny koszmar kierowców. Po raz kolejny na Warszowie mieliśmy komunikacyjny armagedonem. Mieszkańcy Świnoujścia musieli liczyć się z tym, że ich powrót do domu we wtorkowy wieczór był utrudniony. Wszystko za sprawą ogromnych kolejek, które tworzyły się na wjeździe do miasta. Kilkumetrowy sznur samochodów ciężarowych to jednak żadna nowość. Za każdym razem wszystko wygląda podobnie, gdy promy do Szwecji ze względu na panujące warunki atmosferyczne nie wypływają tylko zostają w porcie. Kierowcy znają już ten scenariusz na pamięć. Za każdym razem jednak tego typu sytuacje wywołują u nich podobną złość i frustrację. Samochody ciężarowe stoją do dzisiaj (10.02.2021) na ulicy i bardzo utrudniają ruch. ■ Szybkie testy antygenowe w kontenerze obok laboratorium. Nie trzeba się rejestrować. W kontenerze obok laboratorium wykonujemy szybkie testy antygenowe. Próbki pobieramy w godzinach od 10 do 12 przez siedem dni w tygodniu. Na badania te nie trzeba się rejestrować. Należy mieć ze sobą dokument tożsamości oraz dowód wpłaty. Przypominamy, że wpłat można dokonać przelewem (wszystkie informacje dotyczące testu łącznie z numerem konta znajdą Państwo TUTAJ szpital-swinoujscie.pl/strona/menu/83_testy_sars-cov-2__covid_-19) lub bezpośrednio w laboratorium. Cena testu antygenowego to 80 złotych. Zapraszamy! ■ Zmarł Tadeusz Gala: były wiceprezydent Świnoujścia, oddany miastu i jego mieszkańcom ■ Nie żyje 25 - letnia kobieta ranna w wypadku koło Dargobądza. Jej stan od początku określano jako bardzo ciężki ■