Jak przekazała Gmina Wolin:
„Awaria mostu w Wolinie❗️
informujemy, że z powodu awarii most obrotowy w Wolinie pozostaje nieczynny do odwołania. Nie jest możliwe otwieranie mostu dla ruchu żaglowego. Nasi technicy pracują nad jak najszybszym przywróceniem jego pełnej funkcjonalności.
O wszelkich zmianach będziemy informować na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość i przepraszamy za utrudnienia.”
Na razie nie podano terminu usunięcia usterki. Służby techniczne pracują nad przywróceniem pełnej funkcjonalności mostu.























Nie jest możliwe otwieranie mostu dla ruchu żaglowego. Nie wiem ja można cos prościej naPiSać. Jesteście de bi lami
A samochody mogą jeździć?
dla rowerzystów działa, wczoraj jechalem
a gdzie inwestycje dalsze kłamcy i oszuści itd.
Tak - w MPGK mają" mocną" ekipę.
Technicy nasi czyli skąd może z mpgk.
WOLIN CZYLI SWINOUJSCIE