POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [30.05.2023, 22:50:37] • 安inouj軼ie

Po軼ig samochodowy i strza造 sobotnej nocy - Niezwyk貫 zdarzenie na ulicach miasta 安inouj軼ia

Po軼ig samochodowy i strza造 sobotnej nocy - Niezwyk貫 zdarzenie na ulicach miasta 安inouj軼ia

fot. S豉womir Ryfczy雟ki

Nag造 incydent na ulicach miasta sobotni noc z pewno軼i wzbudzi zainteresowanie i niepok鎩 mieszka鎍闚. Wed逝g relacji jednego ze 鈍iadk闚, dosz這 do po軼igu mi璠zy dwoma samochodami, z kt鏎ych audi mia niemieckie numery rejestracyjne. Prawdopodobnie by to nieoznakowany samoch鏚 nale膨cy do niemieckiej policji.

Wydarzenia rozegra造 si mi璠zy pi徠kiem a sobot przed godzin pierwsz w nocy. Po軼ig mia swoje kulminacyjne momenty w okolicy ulicy Malczewskiego, przy osiedlu Platan. 安iadek relacjonowa, 瞠 po po軼igu s造cha by這 dwa strza造, kt鏎e wzbudzi造 dodatkowe zaniepokojenie. Jeden z samochod闚 w陰czy sygna造 d德i瘯owe, co tylko potwierdzi這, 瞠 mia這 miejsce powa積e zdarzenie.

W ko鎍u oba pojazdy zatrzyma造 si przy budynku przy ulicy Che軛o雟kiego 13. Na miejsce przyby造 natychmiast dwa radiowozy z komendy policji w 安inouj軼iu. Funkcjonariusze przyst徙ili do przegl康u pozostawionego samochodu oraz sprawdzili jego zawarto嗆. Szczeg馧y dotycz帷e wynik闚 tej inspekcji nie s jeszcze znane, poniewa wci捫 czekamy na oficjalne stanowisko ze strony policji.

Po軼ig samochodowy i strza造 sobotnej nocy - Niezwyk貫 zdarzenie na ulicach miasta 安inouj軼ia

fot. S豉womir Ryfczy雟ki

Ca貫 zdarzenie budzi pytania i spekulacje w鈔鏚 mieszka鎍闚. Jakie by造 przyczyny tego po軼igu? Czy samoch鏚 z niemieckimi numerami rejestracyjnymi faktycznie by nieoznakowanym pojazdem nale膨cym do niemieckiej policji? Co by這 powodem oddanych strza堯w? Wszystkie te pytania pozostaj na razie bez odpowiedzi, a lokalna spo貫czno嗆 oczekuje na wyja郾ienia ze strony policji.

W obliczu tego zdarzenia wa積e jest oficjalne o鈍iadczenie policji, kt鏎e mo瞠 rzuci wi璚ej 鈍iat豉 na to niezwyk貫 wydarzenie. Dochodzenie w takich sprawach jest zazwyczaj czasoch這nne, poniewa wymaga zebrania wszystkich fakt闚 i dowod闚, aby przedstawi pe貫n obraz sytuacji. Wci捫 czekamy na informacje.

廝鏚這: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 69, skomentuj, drukuj, udost瘼nij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodaj帷 komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Polityk prywatno軼i.

Zauwa篡貫 b陰d lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Ogl康asz 1-25 z 69

Go嗆 • Poniedzia貫k [05.06.2023, 21:43:35] • [IP: 5.173.24.**]

Nocna zmiana plan闚

Go嗆 • Pi徠ek [02.06.2023, 13:11:28] • [IP: 5.173.196.**]

Do 176.221.123 Ty to takie miejskie ucho jeste interesujesz si wszystkim 瞠by p騧niej sobie komentarzyk na i swinoujscie waln望.

Go嗆 • Pi徠ek [02.06.2023, 09:14:07] • [IP: 176.221.123.**]

Nie...ksywka" kaseta"

Go嗆 • Czwartek [01.06.2023, 19:47:37] • [IP: 5.173.31.**]

Czy to ten Boss co lata na przezwisku kamerzysta

Go嗆 • Czwartek [01.06.2023, 16:35:11] • [IP: 88.218.253.***]

Przez rosn帷e ceny to powi瘯szy si grono z這dziei i przest瘼c闚. Ju 瘸den zwyk造 cz這wiek nie kupi mieszkania bo takie ceny. To ju chore jest. Czynsze wystrzeli造 w powietrze. My zwyklasy tylko p豉cimy rachunki a dla nas welki szajs zostaje.

Go嗆 • Czwartek [01.06.2023, 13:19:08] • [IP: 31.11.129.***]

IIP 176221123** Tzn b璠zie tak jak by這 i b璠zie git Stetin p鎩dzie won! B璠 zasady wkoncu a nie dupow豉zy ob豉wiaj si.

Go嗆 • Czwartek [01.06.2023, 12:31:07] • [IP: 176.221.123.**]

Wr鏂i Boss z wakacji na Balearach i rozgoni wszystkich pucybut闚 po豉ma鎍a ze Stetina...nie lepiej 篡 w mi這軼i i harmonii z Jezusem w sercu...

Go嗆 • Czwartek [01.06.2023, 11:47:23] • [IP: 195.12.232.***]

Jeden wyjecha z miasta mega dobry z這dziej pare lat temu do Niemiec pono ma tam teraz mega solidna grup wielu ju go nie pami皻a S….

kaju • Czwartek [01.06.2023, 11:06:49] • [IP: 178.238.245.***]

kulminacyjnym momentem bedzie otwarcie tunelu, kiedy to bezpiecznie wjada mendy z Polski i co gorsza bezpiecznie wyjada bo nie bedzie bariery w postaci oczekiwania na prom a wtedy bron sie kto moze a Swinoujscie wywiesi zamiast niebieskiej czarna flage z piszczelami i czacha !!

Go嗆 • Czwartek [01.06.2023, 07:41:28] • [IP: 176.221.123.***]

Jest 幢e, a b璠zie coraz gorzej

Go嗆 • Czwartek [01.06.2023, 07:30:06] • [IP: 178.238.252.**]

Strach wyj嗆 na spacer...

Go嗆 • Czwartek [01.06.2023, 06:20:13] • [IP: 5.173.198.**]

Ty granic ju si obud czas zmieni pieluche

Go嗆 • Czwartek [01.06.2023, 04:38:51] • [IP: 62.69.229.**]

Do Go嗆 • 字oda [31.05.2023, 23:15:46] • [IP: 37.47.153.***] - pa雟two bez granic mo瞠 by pa雟twem, tylko odpowiednie s逝瘺y musz by na poziomie a nie ca造 czas czapkowa przed obcokrajowcami i przeprasza, 瞠 篡j!

Go嗆 • 字oda [31.05.2023, 23:15:46] • [IP: 37.47.153.***]

Granice otwarte i hulaj dusza. Przemyt, kradzie瞠 i nielegalne przekroczenia granicy. Pe軟o muzu軛an闚 przekracza granic. Zero kontroli. Auto za autem jak karawana. To si sko鎍zy tragedi. Jakim zamachem czy czym innym w tym stylu. Polak m康ry po szkodzie. Pa雟two bez granic nie jest pa雟twem.

Go嗆 • 字oda [31.05.2023, 23:11:30] • [IP: 37.47.155.***]

Getto na ruskim stadionie.

Go嗆 • 字oda [31.05.2023, 22:57:50] • [IP: 37.225.80.***]

Go嗆 • 字oda [31.05.2023, 11:34:05] • [IP: 31.0.50.**] A ty udaczniku b璠ziesz cierpia w m璚zarniach.

Iliana • 字oda [31.05.2023, 21:20:05] • [IP: 31.11.129.**]

🐋🐟🐋🐟🐋㈃
1; Polowanie na Szczupaka czas zacz望! Ju si ukry w Skodzie 😃😀😄😀 Placki sma篡 😄😄😄

Go嗆 • 字oda [31.05.2023, 18:58:20] • [IP: 185.21.86.***]

To tylko film sceny nakr璚ane przez niemieck policj.

Go嗆 • 字oda [31.05.2023, 18:42:30] • [IP: 5.173.158.**]

Par..wy jeden z drugim czemu nie p鎩dziecie powiedzie 瞠 si nie podoba to i tamto tylko jak te c..oty stukacie w klawiaturk.

Go嗆 • 字oda [31.05.2023, 18:07:44] • [IP: 62.156.203.***]

z piatku na sobote czyli, piatkowej nocy, a nie sobotniej :)

Go嗆 • 字oda [31.05.2023, 17:10:15] • [IP: 46.76.241.***]

Czy to nie byli ludzie z gangu OLSENA, bo to w豉郾ie oni zawsze uciekaj glin...🚗🚗🏮

Pro100 • 字oda [31.05.2023, 17:07:40] • [IP: 31.0.176.***]

Cytat komentatora poni瞠j : pionier 52 • 字oda [31.05.2023, 09:31:57] • [IP: 5.173.198.**] wypu軼ili Ukrai鎍闚 -bandyt闚 ze stepow... .upa i banderowcow to i s efekty...Putin powinien szybko zrobi z nimy porz康ek. (Czy kto zastanawia si ile takich os鏏 w Polsce?) (Co my郵icie o takich komentatorach?)

Go嗆 • 字oda [31.05.2023, 17:00:12] • [IP: 164.127.214.**]

Nie jestem polcjantem ale czytajac te komentarze nasi polcjanci maja podane na tacy kazda q...e, kazdego przestepce, pedofila i h...j wie kogo, z komentazy wiemy ze na rycerskiej koks sie kupuje, wlodar wspolpracuje z policjantami lub ma ich na lancuchu, wiemy kto na krzywej czym sie zajmuje i komu na kogo donosi, wiemy kto gdzie sprzedaje lewe papierosy i ze policja w tym procederze jest umoczona dlatego nic nie robia, ot cale swinoujscie i nie zganiajcie winy na ukry bo oni jak sie rozkreca w swinoujsciu to zaden z cwaniaczkow nosa na zewnatrz nie wystawi, wszystkie swinoujskie cioty i z platana, krzywej, matejki czy rycerskiej beda chlopcami na posylki

Go嗆 • 字oda [31.05.2023, 16:54:39] • [IP: 37.248.224.***]

W INSTRYBUTOR STRZELALI, CZY GRANATNIKIEM JAK KOMENDANT POLICJI?

Go嗆 • 字oda [31.05.2023, 16:51:30] • [IP: 37.47.156.***]

Wpis zosta usuni皻y ze wzgl璠u na z豉manie prawa lub regulaminu serwisu przez u篡tkownika/Admin

Ogl康asz 1-25 z 69
■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy郵ij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy郵ij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy郵ij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy郵ij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy郵ij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy郵ij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy郵ij mms na numer 602 657 344
■ 6 czerwca 2024 roku do Urz璠u Miasta 安inouj軼ie wp造n窸a oferta Fundacji Wiatr w 畝gle na realizacj zadania publicznego pod nazw: szkolenie pod tytu貫m „Odkrywanie autyzmu” Termin realizacji zadania: od 28.06.2024 r. do 5.07.2024 r. Oferta znajduje si do wgl康u w Wydziale Zdrowia i Polityki Spo貫cznej. W terminie 7 dni od dnia zamieszczenia oferty w Biuletynie Informacji Publicznej, i na stronie internetowej Miasta 安inouj軼ie, ka盥y mo瞠 zg這si uwagi dotycz帷e oferty. Ewentualne uwagi mo積a zg豉sza do dnia 14 czerwca 2024 roku w Wydziale Zdrowia i Polityki Spo貫cznej Urz璠u Miasta 安inouj軼ie, ul. Wojska Polskiego 1/2, w godzinach od 7.00 do 15.00. ■ Mamy przyjemno嗆 zaprosi na koncert w ramach XX Mi璠zynarodowego Festiwalu Muzycznego Sacrum Non Profanum, kt鏎y odb璠zie si w 安inouj軼iu. 22 czerwca o godz. 19.00 ze sceny wybrzmi najwi瘯sze przeboje muzyki filmowej. Bilety w cenie 40 z這tych do nabycia w kasach MDK oraz przez internet. Wi璚ej w za陰cznikach ■ Zapraszamy na Otwarty Dzie w Schronisku dla Bezdomnych Zwierz徠 w 安inouj軼iu! 08.06 (sobota) 14:00 - 17:00 Przygotowali鄉y dla Was wiele atrakcji: 2 Dmucha鎍e, Strefa Animacyjna, Zwiedzanie Schroniska, Strzelanie z ㄆku, Popcorn. Przyjd嬈ie z ca陰 rodzin, sp璠嬈ie mi這 czas i poznajcie naszych podopiecznych! To doskona豉 okazja, by dowiedzie si wi璚ej o naszej dzia豉lno軼i oraz jak mo瞠cie pom鏂 bezdomnym zwierz皻om. Do zobaczenia! ■ Jeden z prom闚 Karsib鏎 pojawi si w czerwcu na przeprawie Warsz闚. Powodem jest awaria ch這dzenia na promie Bielik i konieczno嗆 jego remontu. Zmiany planowane s w dniach 03-10 czerwca. W zwi您ku z awari systemu ch這dzenia na promie Bielik I i pilnej konieczno軼i jego remontu, na przeprawie miejskiej przez tydzie b璠 w eksploatacji promy: Bielik III i Karsib鏎 I. Promy Bielik II (w trakcie planowanego remontu p璠nik闚) i Bielik IV (w trakcie planowanego remontu silnika g堯wnego) wy陰czone s z eksploatacji do ko鎍a czerwca. ■ Terminal kontenerowy do poprawki. Naruszono lub zignorowano szereg przepis闚. Podczas podejmowania decyzji o lokalizacji terminala kontenerowego w 安inouj軼iu naruszono lub pomini皻o szereg przepis闚. Ca趾owicie zignorowano kwesti m.in. interesu mieszka鎍闚, uci捫liwo軼i, kt鏎e odczuje lokalna spo貫czno嗆, ale tak瞠 bezpiecze雟twa pa雟twa w sytuacji, gdy inwestycja powstaje w s御iedztwie terminala LNG. 安inoujski samorz康 chce naprawi te b喚dy i odwo豉 si od wspomnianej decyzji Adama Rudawskiego, wojewody zachodniopomorskiego. Dzia豉nia podj皻o w szeroko poj皻ym interesie spo貫cznym, w nadziei, 瞠 g這s samorz康u w ko鎍u zostanie wys逝chany i uwzgl璠niony. Nie by這 konsultacji, referendum, rzetelnych opracowa… ■ Druga edycja "Rozta鎍zonych wysp" pod patronatem honorowym Prezydenta Miasta 安inouj軼ie zn闚 przynios豉 niezapomniane chwile. Ponad 200 tancerzy z r騜nych region闚 zaprezentowa這 swoje umiej皻no軼i, w tym zespo造 z Dance Studio Paa Szczecin, Good Dance Academy Dobra, Strefy Ruchu Dagmara B豉szczak Nowogard oraz lokalne kluby Atu i 8 Flotylli Obrony Wybrze瘸. Dla wielu m這dych tancerzy by豉 to pierwsza okazja do wyst瘼u przed publiczno軼i, co wzbudza這 wyj徠kowe emocje w鈔鏚 ich rodzic闚. Najlepsze zespo造, kt鏎e zdoby造 nagrody Grand Prix, to Dance Studio Paa, Good Dance Academy oraz Studio Ta鎍a "Etiuda". Sponsorem nagr鏚 by豉 Sp馧dzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-W豉sno軼iowa „S這wianin” w 安inouj軼iu. Organizacja tego wydarzenia by豉 mo磧iwa dzi瘯i zaanga穎waniu wielu os鏏. Serdecznie dzi瘯ujemy trenerom Agacie Midzie, Marcie Zienkiewicz oraz rodzicom tancerzy za ich wsparcie. Specjalne podzi瘯owania sk豉damy Pani Prezydent Joannie Agatowskiej za jej obecno嗆 i wsparcie ■ Nowi zast瘼cy: Joanna Agatowska b璠zie mia豉 dw鏂h zast瘼c闚. Zast瘼c do spraw spo貫cznych b璠zie pan Roman Kucierski, zast瘼c do spraw inwestycyjnych b璠zie pan Arkadiusz Mazepa. Natomiast sekretarzem miasta zostanie pan Pawe Juras ■ Ryszard Teterycz Przewodnicz帷ym Rady Miasta 安inouj軼ia ! Nowy przewodnicz帷y by jedynym zg這szonym kandydatem. Popar這 go 19 radnych. 2 by這 przeciw ■ 21 nowych radnych Rady Miasta 安inouj軼ie odebra這 za鈍iadczenia o wyborze oraz uroczy軼ie z這篡這 郵ubowanie. W鈔鏚 nich jest wielu spo貫cznik闚. Na tej samej sesji nowa prezydent 安inouj軼ia Joanna Agatowska z這篡豉 郵ubowanie i formalnie obj窸a urz康. ■ Na poniedzia貫k 6 maja 2024r. Komisarz Wyborczy w Szczecinie zwo豉 I sesj Rady Miasta 安inouj軼ie IX kadencji. Obrady odb璠 si w sali numer 315 Miejskiego Domu Kultury przy ulicy Wojska Polskiego 1/5. Pocz徠ek o godzinie 10.00. Porz康ek obrad 1. Otwarcie inauguracyjnej sesji rady. 2. Wr璚zenie za鈍iadcze o wyborze na radnego. 3. Z這瞠nie 郵ubowania przez radnych. 4. Stwierdzenie kworum i przyj璚ie porz康ku obrad. 5. Wyb鏎 przewodnicz帷ego rady. 6. Wr璚zenie za鈍iadczenia o wyborze na Prezydenta Miasta 安inouj軼ie. 7. Z這瞠nie 郵ubowania przez prezydenta. 8. Zako鎍zenie obrad ■ Joanna Agatowska Prezydentem 安inouj軼ia w I turze! To historyczne zwyci瘰two! Oczywi軼ie musi by potwierdzone oficjalnymi danymi z PKW ale na podstawie protoko堯w z 27 komisji wyborczych w 安inouj軼iu Joanna Agatowska w mistrzowskim stylu pokona豉 trzech swoich konkurent闚 i w I turze zosta豉 prezydentem 安inouj軼ia! ■ Ostateczne rozliczenie tunelu nie zosta這 jeszcze dokonane. Nast徙i po wydaniu 安iadectwa Wykonania, co spodziewane jest ok. wrze郾ia br. Roszczenia obu stron w zwi您ku z prowadzonymi mediacjami s obj皻e tajemnic mediacji - t逝maczy Jaros豉w Jaz Rzecznik Prasowy Prezydenta Miasta 安inouj軼ie ■