POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [30.05.2023, 08:24:44] • Świnoujście

Rajd na Orientację - Zaproszenie Stowarzyszenia Biegacze Świnoujście dla Aktywnych

Rajd na Orientację - Zaproszenie Stowarzyszenia Biegacze Świnoujście dla Aktywnych

fot. Organizator

Stowarzyszenie Biegacze Świnoujście serdecznie zaprasza wszystkich entuzjastów aktywności fizycznej na niezwykłe wydarzenie sportowe - Rajd na Orientację, który odbędzie się 4 czerwca 2023 roku. To doskonała okazja, aby spędzić aktywnie czas na świeżym powietrzu, w otoczeniu pięknej przyrody i cieszyć się sportowymi emocjami.

Miejsce, w którym rozegrany zostanie Rajd na Orientację, to malownicza polana biwakowa przy ulicy Jachtowej. To idealne miejsce dla wszystkich miłośników biegania, pieszych wędrówek, nordic walkingu oraz rowerzystów. Malownicze otoczenie i różnorodne tereny sprawią, że rajd będzie prawdziwą przygodą dla uczestników.

Zapisy na Rajd na Orientację odbędą się w biurze zawodów w dniu rajdu w godzinach 8:00-9:45. Zachęcamy do rejestracji wcześnie, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona. Limit startujących wynosi 60 osób, dlatego nie zwlekaj i zarejestruj się już teraz, aby mieć pewność udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu sportowym.

Trasa rajdu będzie wymagała od uczestników nie tylko wysiłku fizycznego, ale także umiejętności orientacji w terenie. Każdy uczestnik otrzyma mapę i kompas, które będą niezbędne do pokonania trasowego wyzwania. Rajd na Orientację to doskonała okazja do sprawdzenia swoich umiejętności orientacyjnych i zdobycia nowych doświadczeń.

Limit czasowy, który został wyznaczony na pokonanie trasy, wynosi 3,5 godziny. Jest to wystarczający czas, aby każdy uczestnik mógł cieszyć się rajdem i osiągnąć swój osobisty sukces. Niezależnie od tego, czy preferujesz bieganie, chodzenie, jazdę na rowerze czy nordic walking, Rajd na Orientację zapewni Ci niezapomniane przeżycia i radość z pokonania wyzwania.

To, co sprawia, że Rajd na Orientację jest jeszcze bardziej wyjątkowy, to możliwość startu nie tylko samodzielnie, ale także wraz z rodziną i przyjaciółmi. To doskonała okazja, aby spędzić aktywnie czas z bliskimi, dzieląc sportowe emocje i wzajemne wsparcie. Niezależnie od poziomu zaawansowania czy wieku, Rajd na Orientację stwarza okazję do integracji i wspólnych przygód.

Po zakończeniu rajdu, organizatorzy zapewniają ognisko, na którym uczestnicy będą mogli odpocząć, podzielić się wrażeniami i spędzić miło czas w towarzystwie innych pasjonatów sportu. Ognisko to doskonała okazja do relaksu, regeneracji sił i wymiany doświadczeń z innymi uczestnikami rajdu. Można podzielić się swoimi wrażeniami, opowiedzieć o trudnościach i radościach, jakie towarzyszyły pokonywaniu trasy.

Stowarzyszenie Biegacze Świnoujście organizuje Rajd na Orientację nie tylko z myślą o sportowych wyzwaniach, ale także o wspólnym spędzaniu czasu na łonie natury. Wielbicielom przyrody i zdrowego trybu życia będzie dane cieszyć się pięknymi krajobrazami i atmosferą rywalizacji, jednocześnie promując aktywność fizyczną i sport wśród lokalnej społeczności.

Dlatego warto przygotować się do udziału w Rajdzie na Orientację. Warto zaopatrzyć się w wygodny strój sportowy, buty odpowiednie do biegania lub chodzenia w terenie, a także napoje i przekąski, które pomogą uzupełnić energię w trakcie trwania rajdu. Ważne jest także dbanie o własne bezpieczeństwo i zdrowie podczas wydarzenia, dlatego zalecamy stosowanie odpowiedniej ochrony przeciwsłonecznej i nawadnianie organizmu.

Stowarzyszenie Biegacze Świnoujście jest przekonane, że Rajd na Orientację będzie nie tylko sportowym wyzwaniem, ale także doskonałą okazją do integracji, poznania nowych osób o podobnych zainteresowaniach i czerpania radości z aktywności fizycznej. To również doskonała okazja do odkrywania piękna okolicy i cieszenia się bliskością natury.

Nie przegap okazji, aby wziąć udział w tym wyjątkowym wydarzeniu sportowym! Zarejestruj się na Rajd na Orientację organizowany przez Stowarzyszenie Biegacze Świnoujście i przygotuj się na niezapomniane doświadczenie. Bądź częścią społeczności biegaczy, piechurów, kijkarzy i rowerzystów, którzy razem będą eksplorować teren i cieszyć się sportową przygodą. Zapewniamy, że będzie to wyjątkowy dzień, pełen emocji i satysfakcji. Do zobaczenia 4 czerwca na polanie biwakowej przy ulicy Jachtowej!

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 6, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-6 z 6

Gość • Wtorek [30.05.2023, 21:37:56] • [IP: 37.47.167.***]

W piątek tj. 02.06.2023 wieczorem (godzina 19.00) do naszego miasta zjedzie grupa rowerzystów (17 osób), które są z Team Klubu 80 rowerów z Gliwic. Jadą ze Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 21 z Gliwic-Sośnica. Mają do przejechania na rowerach około 700 km. Są to uczniowie klasy VI, VII, VIII oraz wychowawca + opiekunowie (rodzice). Klub 80 rowerów będzie zbierał do puszki pieniążki na pomoc dla Hospicjum Miłosierdzia Bożego w Gliwicach. Uczniowie chętnie opowiedzą o swojej akcji i celu, jakim jest pomoc dla Hospicjum Miłosierdzia Bożego w Gliwicach. Szkoda, że w Świnoujściu nie ma takich akcji. Ciekawa jestem, jaką drogą dojadą i czy Pan Żmurkiewicz bedzie ich witał? Telewizja również będzie. Miasto chyba zasponsoruje nocleg dla tych młodych ludzi?

Gość • Wtorek [30.05.2023, 19:47:47] • [IP: 37.47.167.***]

A może by na Warszowie taki rajd rowerowy zorganizować? Będziemy szukali drogi na plażę. Może w tej drodze pomoże nam Pan Żmurkiewicz i wskaże nam drogę do plaży. Orientacja przydałaby się na pewno.

Gość • Wtorek [30.05.2023, 13:03:31] • [IP: 176.221.122.***]

Super, niech najlepiej pojadą drogą alternatywną dla ulicy Ku Morzu !! Pod patronatem wszystkich świętych, gdzie nikt nie jest winien temu dramatowi, który urządzili między innymi rowerzystom!!

Gość • Wtorek [30.05.2023, 10:54:12] • [IP: 89.171.85.***]

Wszystko super ale dlaczego impreza jest limitowana ?? W takich rajdach zazwyczaj uczestniczy mnóstwo chętnych ludzi bo to fajna zabawa. A u Nas limit 60 osób :/

Gość niedzielny • Wtorek [30.05.2023, 10:50:33] • [IP: 176.221.122.**]

Jakiej orientacji trzeba być by wziąć w tym udział?

Gość • Wtorek [30.05.2023, 10:08:19] • [IP: 169.150.212.***]

Czy mogę przyjechać moim pierdzącym beemwu

Oglądasz 1-6 z 6
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu - w czwartek, 30 listopada o godz. 11:00 - serdecznie zaprasza dzieci oraz wszystkie inne osoby zainteresowane na spotkanie z Michałem Juszczakiewiczem, podsumowujące obchody Roku Mikołaja Kopernika. Tytuł spotkania: „Przed imieninami Mikołaja”. Zapraszamy do Biblioteki Głównej, ul. Piłsudskiego 15. Wstęp wolny! ■