POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [30.05.2023, 22:50:37] • 安inouj軼ie

Po軼ig samochodowy i strza造 sobotnej nocy - Niezwyk貫 zdarzenie na ulicach miasta 安inouj軼ia

Po軼ig samochodowy i strza造 sobotnej nocy - Niezwyk貫 zdarzenie na ulicach miasta 安inouj軼ia

fot. S豉womir Ryfczy雟ki

Nag造 incydent na ulicach miasta sobotni noc z pewno軼i wzbudzi zainteresowanie i niepok鎩 mieszka鎍闚. Wed逝g relacji jednego ze 鈍iadk闚, dosz這 do po軼igu mi璠zy dwoma samochodami, z kt鏎ych audi mia niemieckie numery rejestracyjne. Prawdopodobnie by to nieoznakowany samoch鏚 nale膨cy do niemieckiej policji.

Wydarzenia rozegra造 si mi璠zy pi徠kiem a sobot przed godzin pierwsz w nocy. Po軼ig mia swoje kulminacyjne momenty w okolicy ulicy Malczewskiego, przy osiedlu Platan. 安iadek relacjonowa, 瞠 po po軼igu s造cha by這 dwa strza造, kt鏎e wzbudzi造 dodatkowe zaniepokojenie. Jeden z samochod闚 w陰czy sygna造 d德i瘯owe, co tylko potwierdzi這, 瞠 mia這 miejsce powa積e zdarzenie.

W ko鎍u oba pojazdy zatrzyma造 si przy budynku przy ulicy Che軛o雟kiego 13. Na miejsce przyby造 natychmiast dwa radiowozy z komendy policji w 安inouj軼iu. Funkcjonariusze przyst徙ili do przegl康u pozostawionego samochodu oraz sprawdzili jego zawarto嗆. Szczeg馧y dotycz帷e wynik闚 tej inspekcji nie s jeszcze znane, poniewa wci捫 czekamy na oficjalne stanowisko ze strony policji.

Po軼ig samochodowy i strza造 sobotnej nocy - Niezwyk貫 zdarzenie na ulicach miasta 安inouj軼ia

fot. S豉womir Ryfczy雟ki

Ca貫 zdarzenie budzi pytania i spekulacje w鈔鏚 mieszka鎍闚. Jakie by造 przyczyny tego po軼igu? Czy samoch鏚 z niemieckimi numerami rejestracyjnymi faktycznie by nieoznakowanym pojazdem nale膨cym do niemieckiej policji? Co by這 powodem oddanych strza堯w? Wszystkie te pytania pozostaj na razie bez odpowiedzi, a lokalna spo貫czno嗆 oczekuje na wyja郾ienia ze strony policji.

W obliczu tego zdarzenia wa積e jest oficjalne o鈍iadczenie policji, kt鏎e mo瞠 rzuci wi璚ej 鈍iat豉 na to niezwyk貫 wydarzenie. Dochodzenie w takich sprawach jest zazwyczaj czasoch這nne, poniewa wymaga zebrania wszystkich fakt闚 i dowod闚, aby przedstawi pe貫n obraz sytuacji. Wci捫 czekamy na informacje.

廝鏚這: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 69, skomentuj, drukuj, udost瘼nij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodaj帷 komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Polityk prywatno軼i.

Zauwa篡貫 b陰d lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Ogl康asz 1-25 z 69

Go嗆 • Poniedzia貫k [05.06.2023, 21:43:35] • [IP: 5.173.24.**]

Nocna zmiana plan闚

Go嗆 • Pi徠ek [02.06.2023, 13:11:28] • [IP: 5.173.196.**]

Do 176.221.123 Ty to takie miejskie ucho jeste interesujesz si wszystkim 瞠by p騧niej sobie komentarzyk na i swinoujscie waln望.

Go嗆 • Pi徠ek [02.06.2023, 09:14:07] • [IP: 176.221.123.**]

Nie...ksywka" kaseta"

Go嗆 • Czwartek [01.06.2023, 19:47:37] • [IP: 5.173.31.**]

Czy to ten Boss co lata na przezwisku kamerzysta

Go嗆 • Czwartek [01.06.2023, 16:35:11] • [IP: 88.218.253.***]

Przez rosn帷e ceny to powi瘯szy si grono z這dziei i przest瘼c闚. Ju 瘸den zwyk造 cz這wiek nie kupi mieszkania bo takie ceny. To ju chore jest. Czynsze wystrzeli造 w powietrze. My zwyklasy tylko p豉cimy rachunki a dla nas welki szajs zostaje.

Go嗆 • Czwartek [01.06.2023, 13:19:08] • [IP: 31.11.129.***]

IIP 176221123** Tzn b璠zie tak jak by這 i b璠zie git Stetin p鎩dzie won! B璠 zasady wkoncu a nie dupow豉zy ob豉wiaj si.

Go嗆 • Czwartek [01.06.2023, 12:31:07] • [IP: 176.221.123.**]

Wr鏂i Boss z wakacji na Balearach i rozgoni wszystkich pucybut闚 po豉ma鎍a ze Stetina...nie lepiej 篡 w mi這軼i i harmonii z Jezusem w sercu...

Go嗆 • Czwartek [01.06.2023, 11:47:23] • [IP: 195.12.232.***]

Jeden wyjecha z miasta mega dobry z這dziej pare lat temu do Niemiec pono ma tam teraz mega solidna grup wielu ju go nie pami皻a S….

kaju • Czwartek [01.06.2023, 11:06:49] • [IP: 178.238.245.***]

kulminacyjnym momentem bedzie otwarcie tunelu, kiedy to bezpiecznie wjada mendy z Polski i co gorsza bezpiecznie wyjada bo nie bedzie bariery w postaci oczekiwania na prom a wtedy bron sie kto moze a Swinoujscie wywiesi zamiast niebieskiej czarna flage z piszczelami i czacha !!

Go嗆 • Czwartek [01.06.2023, 07:41:28] • [IP: 176.221.123.***]

Jest 幢e, a b璠zie coraz gorzej

Go嗆 • Czwartek [01.06.2023, 07:30:06] • [IP: 178.238.252.**]

Strach wyj嗆 na spacer...

Go嗆 • Czwartek [01.06.2023, 06:20:13] • [IP: 5.173.198.**]

Ty granic ju si obud czas zmieni pieluche

Go嗆 • Czwartek [01.06.2023, 04:38:51] • [IP: 62.69.229.**]

Do Go嗆 • 字oda [31.05.2023, 23:15:46] • [IP: 37.47.153.***] - pa雟two bez granic mo瞠 by pa雟twem, tylko odpowiednie s逝瘺y musz by na poziomie a nie ca造 czas czapkowa przed obcokrajowcami i przeprasza, 瞠 篡j!

Go嗆 • 字oda [31.05.2023, 23:15:46] • [IP: 37.47.153.***]

Granice otwarte i hulaj dusza. Przemyt, kradzie瞠 i nielegalne przekroczenia granicy. Pe軟o muzu軛an闚 przekracza granic. Zero kontroli. Auto za autem jak karawana. To si sko鎍zy tragedi. Jakim zamachem czy czym innym w tym stylu. Polak m康ry po szkodzie. Pa雟two bez granic nie jest pa雟twem.

Go嗆 • 字oda [31.05.2023, 23:11:30] • [IP: 37.47.155.***]

Getto na ruskim stadionie.

Go嗆 • 字oda [31.05.2023, 22:57:50] • [IP: 37.225.80.***]

Go嗆 • 字oda [31.05.2023, 11:34:05] • [IP: 31.0.50.**] A ty udaczniku b璠ziesz cierpia w m璚zarniach.

Iliana • 字oda [31.05.2023, 21:20:05] • [IP: 31.11.129.**]

🐋🐟🐋🐟🐋㈃
1; Polowanie na Szczupaka czas zacz望! Ju si ukry w Skodzie 😃😀😄😀 Placki sma篡 😄😄😄

Go嗆 • 字oda [31.05.2023, 18:58:20] • [IP: 185.21.86.***]

To tylko film sceny nakr璚ane przez niemieck policj.

Go嗆 • 字oda [31.05.2023, 18:42:30] • [IP: 5.173.158.**]

Par..wy jeden z drugim czemu nie p鎩dziecie powiedzie 瞠 si nie podoba to i tamto tylko jak te c..oty stukacie w klawiaturk.

Go嗆 • 字oda [31.05.2023, 18:07:44] • [IP: 62.156.203.***]

z piatku na sobote czyli, piatkowej nocy, a nie sobotniej :)

Go嗆 • 字oda [31.05.2023, 17:10:15] • [IP: 46.76.241.***]

Czy to nie byli ludzie z gangu OLSENA, bo to w豉郾ie oni zawsze uciekaj glin...🚗🚗🏮

Pro100 • 字oda [31.05.2023, 17:07:40] • [IP: 31.0.176.***]

Cytat komentatora poni瞠j : pionier 52 • 字oda [31.05.2023, 09:31:57] • [IP: 5.173.198.**] wypu軼ili Ukrai鎍闚 -bandyt闚 ze stepow... .upa i banderowcow to i s efekty...Putin powinien szybko zrobi z nimy porz康ek. (Czy kto zastanawia si ile takich os鏏 w Polsce?) (Co my郵icie o takich komentatorach?)

Go嗆 • 字oda [31.05.2023, 17:00:12] • [IP: 164.127.214.**]

Nie jestem polcjantem ale czytajac te komentarze nasi polcjanci maja podane na tacy kazda q...e, kazdego przestepce, pedofila i h...j wie kogo, z komentazy wiemy ze na rycerskiej koks sie kupuje, wlodar wspolpracuje z policjantami lub ma ich na lancuchu, wiemy kto na krzywej czym sie zajmuje i komu na kogo donosi, wiemy kto gdzie sprzedaje lewe papierosy i ze policja w tym procederze jest umoczona dlatego nic nie robia, ot cale swinoujscie i nie zganiajcie winy na ukry bo oni jak sie rozkreca w swinoujsciu to zaden z cwaniaczkow nosa na zewnatrz nie wystawi, wszystkie swinoujskie cioty i z platana, krzywej, matejki czy rycerskiej beda chlopcami na posylki

Go嗆 • 字oda [31.05.2023, 16:54:39] • [IP: 37.248.224.***]

W INSTRYBUTOR STRZELALI, CZY GRANATNIKIEM JAK KOMENDANT POLICJI?

Go嗆 • 字oda [31.05.2023, 16:51:30] • [IP: 37.47.156.***]

Wpis zosta usuni皻y ze wzgl璠u na z豉manie prawa lub regulaminu serwisu przez u篡tkownika/Admin

Ogl康asz 1-25 z 69
■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy郵ij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy郵ij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy郵ij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy郵ij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy郵ij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy郵ij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy郵ij mms na numer 602 657 344
■ 22 maja 2024 r. (鈔oda) o godz. 17:00 w CEZiT przy ul. Gdy雟kiej 26 w 安inouj軼iu odb璠 si "Drzwi Otwarte" dla 鏀moklasist闚. Serdecznie zapraszamy! ■ O鈔odek Sportu i Rekreacji "Wyspiarz w 安inouj軼iu, informuje 瞠 w zwi您ku z konserwacj sieci, w瞛豉 i instalacji przez PEC w dniu 22.05.2024 r. (鈔oda) P造walnia na Uznam Arenie przy ul. Grodzkiej 5, b璠zie w tym dniu NIECZYNNA. Jednocze郾ie informujemy, 瞠 hala sportowa i si這wnia na tym obiekcie, b璠zie funkcjonowa bez zmian ■ Ju 19 maja hala sportowa SP nr 1 przy ul. Witosa w 安inouj軼iu zamieni si w aren pe軟 ta鎍a i emocji. Ponad 200 tancerzy z sze軼iu szk馧 tanecznych z r騜nych miast, w tym ze Szczecina, Ko這brzegu i Rzeszowa, stanie do rywalizacji w Turnieju Ta鎍a Nowoczesnego „Rozta鎍zone Wyspy”. ■ Nowi zast瘼cy: Joanna Agatowska b璠zie mia豉 dw鏂h zast瘼c闚. Zast瘼c do spraw spo貫cznych b璠zie pan Roman Kucierski, zast瘼c do spraw inwestycyjnych b璠zie pan Arkadiusz Mazepa. Natomiast sekretarzem miasta zostanie pan Pawe Juras ■ Ryszard Teterycz Przewodnicz帷ym Rady Miasta 安inouj軼ia ! Nowy przewodnicz帷y by jedynym zg這szonym kandydatem. Popar這 go 19 radnych. 2 by這 przeciw ■ 21 nowych radnych Rady Miasta 安inouj軼ie odebra這 za鈍iadczenia o wyborze oraz uroczy軼ie z這篡這 郵ubowanie. W鈔鏚 nich jest wielu spo貫cznik闚. Na tej samej sesji nowa prezydent 安inouj軼ia Joanna Agatowska z這篡豉 郵ubowanie i formalnie obj窸a urz康. ■ Na poniedzia貫k 6 maja 2024r. Komisarz Wyborczy w Szczecinie zwo豉 I sesj Rady Miasta 安inouj軼ie IX kadencji. Obrady odb璠 si w sali numer 315 Miejskiego Domu Kultury przy ulicy Wojska Polskiego 1/5. Pocz徠ek o godzinie 10.00. Porz康ek obrad 1. Otwarcie inauguracyjnej sesji rady. 2. Wr璚zenie za鈍iadcze o wyborze na radnego. 3. Z這瞠nie 郵ubowania przez radnych. 4. Stwierdzenie kworum i przyj璚ie porz康ku obrad. 5. Wyb鏎 przewodnicz帷ego rady. 6. Wr璚zenie za鈍iadczenia o wyborze na Prezydenta Miasta 安inouj軼ie. 7. Z這瞠nie 郵ubowania przez prezydenta. 8. Zako鎍zenie obrad ■ Joanna Agatowska Prezydentem 安inouj軼ia w I turze! To historyczne zwyci瘰two! Oczywi軼ie musi by potwierdzone oficjalnymi danymi z PKW ale na podstawie protoko堯w z 27 komisji wyborczych w 安inouj軼iu Joanna Agatowska w mistrzowskim stylu pokona豉 trzech swoich konkurent闚 i w I turze zosta豉 prezydentem 安inouj軼ia! ■ Ostateczne rozliczenie tunelu nie zosta這 jeszcze dokonane. Nast徙i po wydaniu 安iadectwa Wykonania, co spodziewane jest ok. wrze郾ia br. Roszczenia obu stron w zwi您ku z prowadzonymi mediacjami s obj皻e tajemnic mediacji - t逝maczy Jaros豉w Jaz Rzecznik Prasowy Prezydenta Miasta 安inouj軼ie ■