POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • 字oda [19.01.2022, 10:29:21] • 安inouj軼ie

Roz鈍ietlenie Serca WO同

Roz鈍ietlenie Serca WO同

fot. Robert Ignaciuk

Roz鈍ietlenie Serca WO同 odby這 si 18.01.2022r godzina 17.00 Plac Wolno軼i.

Przed roz鈍ietleniem serca czeka豉 na wszystkich "Taneczna Rozgrzewka".



Roz鈍ietlenie Serca WO同

fot. Robert Ignaciuk

Przygotowa豉 j Marta Bobi雟ka- fit instruktor z Si這wni Champions Academy, a choreografi dla wszystkich wyst瘼uj帷ych opracowa豉 Karolina Kowalska-Dynowska ze Szko造 Ta鎍a Rytm.

Roz鈍ietlenie Serca WO同

fot. Robert Ignaciuk

Go軼innie wyst徙i Klub Ta鎍a Nowoczesnego "Atu" i Studio Ta鎍a "Etiuda".

Roz鈍ietlenie Serca WO同

fot. Robert Ignaciuk

Roz鈍ietlenie Serca WO同

fot. Robert Ignaciuk

Roz鈍ietlenie Serca WO同

fot. Robert Ignaciuk

廝鏚這: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 40, skomentuj, drukuj, udost瘼nij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodaj帷 komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Polityk prywatno軼i.

Zauwa篡貫 b陰d lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Ogl康asz 1-25 z 40

Go嗆 • Czwartek [20.01.2022, 23:29:29] • [IP: 193.220.243.**]

Do 91.*** Wsadz sobie w d***e tak jak lubisz, mo瞠 ci przejdzie!

Go嗆 • Czwartek [20.01.2022, 13:43:38] • [IP: 31.0.91.***]

To debilstwo pandemia a oni zlot robja harcerzyki w dup. Jebani

Go嗆 • Czwartek [20.01.2022, 07:58:45] • [IP: 62.69.252.***]

a niech poumieraja jednych diablow bedzie mniej powinni miec maski zaraz ich pogonia

Go嗆 • Czwartek [20.01.2022, 07:38:51] • [IP: 37.248.169.***]

To nie Owsiak m闚i 瞠 daj pini康ze, 瞠 daje pieni康ze m闚i najwi瘯szyszy szkodnik III Rzeczypospolitej J.K

Go嗆 • 字oda [19.01.2022, 22:47:13] • [IP: 176.221.124.**]

Go嗆 • 字oda [19.01.2022, 20:38:11] • [IP: 5.173.137.***]BO...ju nikt ni chce..

Go嗆 • 字oda [19.01.2022, 21:36:05] • [IP: 37.248.170.***]

畝l mi tych ludzi co my郵a. ze Owsiak ratuje s逝瘺e zdrowia...ile naiwnych...

Go嗆 • 字oda [19.01.2022, 20:46:06] • [IP: 46.205.156.***]

18:12- typowa ofiara manipulacji, widzenie Owsiaka jako ratownika s逝瘺y zdrowia, kiedy dostarcza on sprz皻u zaledwie za 1% koszt闚 og鏊nych, rocznych wydanych z naszych podatk闚 przez pa雟two, czyli 99% sprz皻u jest z naszych podatk闚. W dodatku realny koszt nabycia sprz皻u przez WO同 mo瞠 by wielki, wi瘯szy ni typowe nabycie w ramach handlu, bo na akcj Owsiaka id pieni康ze p豉cone nawet przez jego krytyk闚 na bibliotek, szpital (to instytucje, kt鏎e decyzj postkomunistycznej w豉dzy lokalnej przeznaczy造 sw鎩 czas i 鈔odki na WO同), a do roku 2015 sz造 na WO同 pieni康ze na wojsko (nies造chanie kosztowne przeloty samolotami, demonstracja sprz皻u wojskowego, itp.

Go嗆 • 字oda [19.01.2022, 20:38:11] • [IP: 5.173.137.***]

Owsiak powinien odsun望 si od polityki Dawa豉m ju nie dam

Pisobolszewik • 字oda [19.01.2022, 19:53:41] • [IP: 94.254.239.**]

Faszy軼i to 幢i ludzie, nic im nie pasuje, nienawidz wszystkich my郵帷ych inaczej, nienawi嗆 to ich motto 篡ciowe...ciemnota i zabobon.

Go嗆 • 字oda [19.01.2022, 18:41:18] • [IP: 108.29.78.**]

250 chcesz papier

Go嗆 • 字oda [19.01.2022, 18:12:13] • [IP: 37.248.250.**]

Jak czytam niekt鏎e komentarze to mi si srac chce gdyby nie Owsiak i jego zbi鏎ki nic by nie by這 w szpitalach smierdzialoby PRL bez maseczki zgromadzenia i bardzo dobrze niech ludzie w tym czasie chod tyle maja rozrywki!!

Go嗆 • 字oda [19.01.2022, 16:54:26] • [IP: 176.221.125.***]

Za dyskryminacj i segregacj ludzi =ZERO KASY= Niech zaszczepy wrzucaj. We鈣a i spierd@lajta...

Go嗆 • 字oda [19.01.2022, 16:32:21] • [IP: 46.205.145.***]

Przepraszam nie mazowiecki a lubelski. Co nie zmienia istoty sprawy, szpitale psychiatrii dzieci璚ej s w op豉kanym stanie, zabieranie im czegokolwiek jest pod貫. Fundacja WO同 zakupi豉 do szpitali inne 堯磬a i to mo積a sprawdzi. Amen 😔🌴

Go嗆 • 字oda [19.01.2022, 16:29:41] • [IP: 176.221.124.**]

O, odezwa si Dobra Rada - specjalista od 1 %. Rozwi temat skansenu w 安inouj軼iu, bo wi瘯szo嗆 rodak闚 inaczej definiuje miejsce gdzie on wyst瘼uje. Map preferencji wyborczych mo積a interpretowa na r騜ne sposoby. Wiele r騜nych czynnik闚, jak cho熲y poziom wykszta販enia, ma wp造w na decyzje wyborcze.

Go嗆 • 字oda [19.01.2022, 16:16:57] • [IP: 176.221.124.**]

14:16:10] • [IP: 37.47.168.*** A co z twoim szacunkiem do instytucji kt鏎a dofinansowuje tunel. Przecie dzi瘯i tej instytucji przez pierwsze pi耩 lat b璠ziemy je寮zili tunelem za darmo. Podobnie WO同 te chce mie wp造w na funkcjonowanie darowizny. W niekt鏎ych przypadkach pa雟two nie interesuje si darowiznami i dlatego s one bez zw這ki sprzedawane dalej.

Go嗆 • 字oda [19.01.2022, 16:10:38] • [IP: 88.218.255.***]

Szkoda ze Owsiak spieprzy to co budowa to pi瘯ne przedsi瞝zi璚ie przez udzielanie si w polityce. Owsiak musi odej嗆 aby to przetrwa這. A je郵i lewicowcy zrobi z tego serca t璚z to nie dam ani z這t闚ki na ten syf.

Go嗆 • 字oda [19.01.2022, 16:02:47] • [IP: 176.221.124.**]

Rz康 odebra wiele ale swojemu rydzykowi za poparcie do這zy wi璚ej wbrew naszej woli.

Go嗆 • 字oda [19.01.2022, 15:46:41] • [IP: 89.151.36.**]

Do IP 176.221.124 ** Ty naprawd niczego nie rozumiesz. Policja ma obowi您ek ustawowy ochrania manifestacje i sp璠y lampartowe, miesi璚znice czy W.O..P.. Czym czym innym jest czynne uczestnictwo w takich sp璠ach. Czy jeszcze czego nie rozumiesz ?

Go嗆 • 字oda [19.01.2022, 15:45:05] • [IP: 89.151.36.**]

Do IP 176.221.124 ** Ty naprawd niczego nie rozumiesz. Policja ma obowi您ek ustawowy ochrania manifestacje i sp璠y lampartowe czy W.O..P.. Czym czym innym jest czynne uczestnictwo w takich sp璠ach. Czy jeszcze czego nie rozumiesz ?

Go嗆 • 字oda [19.01.2022, 15:37:18] • [IP: 46.205.145.***]

168***Chcia wojewoda mazowiecki zabra 堯磬a z szpitala psychiatrycznego dla dzieci, do szpitala covid, 堯磬a te nigdy by nie wr鏂i造. Za walk z pandemi odpowiada rz康. Poczytaj jak by這 i nie pisz g逝pot. O apelu Owsiaka do szpitali w sprawie zakupu, te mo瞠sz poczyta.🌷

Go嗆 • 字oda [19.01.2022, 15:30:23] • [IP: 46.169.35.**]

WIELKA ORKIESTRA TO JEST NAJLEPSZA RZECZ KTORA BUDUJE I PRZYCIAGA WIELU POLAKO I NAWET DZIECI DO DZIALANIA NA RZECZ POTRZEBUJACYCH, JA SAMA OD POCZATKU DZIALALNOSCI ORKIESTRY POMAGAM I WSPIERAM, TAK TRZYMAC.

Go嗆 • 字oda [19.01.2022, 15:21:34] • [IP: 5.173.136.**]

Do 2015 orkiestra pomocy nikomu nie przeszkadza豉, a impreza fajnie jednoczy豉 ludzi r騜nych zawod闚 oraz starszych i mlodszych.

Go嗆 • 字oda [19.01.2022, 15:01:08] • [IP: 108.29.78.**]

wszyscy bez maseczek

Go嗆 • 字oda [19.01.2022, 14:58:45] • [IP: 31.0.72.**]

Ludzie zastanowcie sie zdalne nauczanie a tu zloty dzieci Owsiaki opamjetajcie sie czy tylko kasa sie liczy

Go嗆 • 字oda [19.01.2022, 14:44:28] • [IP: 176.221.124.**]

Do go軼ia 185. Masz racj 瞠 wojsko, policja nie bior udzia逝 w akcji WO同, wytlumacz tylko jak to si dzieje, 瞠 miesi璚znic ochraniaja tysi帷e mundurowych. Czy jest to uroczysto嗆 pa雟twowa czy prywatn jednej partii?

Ogl康asz 1-25 z 40
■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy郵ij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy郵ij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy郵ij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy郵ij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy郵ij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy郵ij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy郵ij mms na numer 602 657 344
■ W sobot 10 czerwca 2023 r. w godzinach od 14:00 do 17:00 zapraszamy wszystkich do dobrej zabawy, poniewa odb璠zie si 4 安inoujski Dzie Ba鎥i Mydlanej na Placu Mickiewicza przed Urz璠em Miasta ■ UWAGA KIEROWCY! Od 1 czerwca kierowcy naszego miasta musz p豉ci za parkowanie na dotychczasowych bezp豉tnych parkingach miejskich! ■ Nowe ceny bilet闚 na linii 10 do Mi璠zyzdroj闚 oraz nowe rodzaje bilet闚 na liniach miejskich Uprzejmie informujemy, 瞠 z dniem 01 czerwca 2023 r. zmianie ulegn ceny bilet闚 na linii 10 oraz zostan wprowadzone nowe rodzaje bilet闚 na liniach miejskich ■ Kto powinien zosta prezydentem 安inouj軼ia? Wybory samorz康owe odb璠 si w kwietniu 2024 r. Kto we幟ie wtedy udzia w wy軼igu o wyspiarski tron dzisiaj jeszcze oficjalnie nie wiadomo ■ Ponad 3 miliony z這tych rocznie miasto wydaje na utrzymanie zieleni ■ A jednak „k豉mczuszka”? Tajemnica rezygnacji Michalskiej rozwi您ana ■ 78 lat temu zako鎍zy豉 si II wojna 鈍iatowa. Najwi瘯szy i najbardziej krwawy konflikt w historii zebra swoje 積iwo tak瞠 w Polsce. Wszystkim poleg造m w czasie walk w latach 1939 - 1945 oddano ho責 w trakcie poniedzia趾owych uroczysto軼i. ■ 28 kwietnia otwarto w瞛e przesiadkowy na Warszowie, niestety z rocznym op騧nieniem. Inwestycja mia豉 zako鎍zy si w pierwszej po這wie 2022 roku. Ca趾owity koszt, budowy parkingu i przebudowa dworca autobusowego to 14 mln z, z czego niemal 10,5 mln to uzyskane przez Miasto dofinansowanie ze 鈔odk闚 zewn皻rznych, a konkretnie z Regionalnego Programu Operacyjnego Wojew鏚ztwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020 w ramach Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych Szczeci雟kiego Obszaru Metropolitalnego ■