POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [19.01.2022, 10:29:50] • Świnoujście

Nowi policjanci wypowiedzieli słowa roty ślubowania

Nowi policjanci wypowiedzieli słowa roty ślubowania

fot. Policja

W Komendzie Miejskiej Policji w Świnoujściu trójka nowych policjantów wypowiedziała słowa roty, składając tym samym uroczyste ślubowanie.

„Ja obywatel Rzeczypospolitej Polskiej świadom podejmowanych obowiązków policjanta, ślubuję: służyć wiernie Narodowi, chronić ustanowiony Konstytucją Rzeczypospolitej Polskiej porządek prawny, strzec bezpieczeństwa Państwa i jego obywateli, nawet z narażeniem życia” ... – tak zaczynają się słowa rota ślubowania, którą składa każdy funkcjonariusz wstępujący do służby w szeregach 100-tysięcznej formacji, jaką jest Policja.

Policjanci zostali już skierowani na szkolenie podstawowe przygotowujące ich do pełnienia służby. Po ukończeniu szkolenia podstawowego oraz odbyciu adaptacji zawodowej, podczas której będą pełnić służbę pod okiem starszych służbą kolegów i koleżanek, stróże prawa zostaną skierowani do poszczególnych pionów w Komendzie Miejskiej Policji w Świnoujściu.

Nowi policjanci wypowiedzieli słowa roty ślubowania

fot. Policja

Ty także możesz wypowiedzieć słowa roty ślubowania. Wszelkie informacje dotyczące przyjęcia do służby na terenie województwa zachodniopomorskiego dostępne są pod linkiem – bip.szczecin.kwp.policja.gov.pl/KWS/praca-sluzby-mundurowe/35634,INFORMACJA-O-PRZYJECIACH-DO-SLUZBY-W-POLICJI-w-2021-r.html

Nowi policjanci wypowiedzieli słowa roty ślubowania

fot. Policja

Wszyscy zainteresowani podjęciem służby w Policji mogą także zgłaszać się bezpośrednio do Wydziału Kadr KMP w Świnoujściu w celu uzyskania niezbędnych informacji lub pomocy.

Nowi policjanci wypowiedzieli słowa roty ślubowania

fot. Policja


sierż. Kamil Zwierzchowski
Komenda Miejska Policji w Świnoujściu


komentarzy: 41, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 41

Gość • Czwartek [20.01.2022, 16:24:21] • [IP: 5.173.0.***]

Hatfu

Gość • Czwartek [20.01.2022, 08:45:27] • [IP: 62.69.241.**]

kolejni zasilają szeregi pasożytów nieuków

Gość • Czwartek [20.01.2022, 06:56:26] • [IP: 94.254.234.**]

przysięgam surowo karać i być bezwzględnym wobec osób nie noszących maseczek tak mi dopomóż bóg

Gość • Czwartek [20.01.2022, 06:07:17] • [IP: 37.248.64.***]

Nowe mięsko do parzenia kawy.

Gość • Środa [19.01.2022, 22:41:26] • [IP: 90.187.198.**]

miejmy nadzieję... że nowi policjanci/-tki zrozumiały słowa roty ślubowania.

Gość • Środa [19.01.2022, 21:18:59] • [IP: 37.248.216.***]

BEDZIE PAŁOWAĆ POD SEJMEM KOBIETY I DZIECI.

Gość • Środa [19.01.2022, 20:53:16] • [IP: 178.238.252.**]

Z czasem nabiorą doswiadczenia i będą dobre policjantki 😀 Powodzenia

Gość • Środa [19.01.2022, 18:37:20] • [IP: 213.238.107.***]

przyjdzie czas rozliczeń!!

Gość • Środa [19.01.2022, 18:01:54] • [IP: 37.248.118.**]

Kolejne psiaki na ulice

Gość • Środa [19.01.2022, 17:54:37] • [IP: 178.238.252.***]

Może Ci się wezmą za Niemców w koncu

Gość • Środa [19.01.2022, 17:53:40] • [IP: 178.238.250.**]

A ja na fotach widzę policjantki a nie policjantów.

Gość • Środa [19.01.2022, 16:57:11] • [IP: 62.69.254.***]

kiedy pierwsze pałowanie?

Gość • Środa [19.01.2022, 16:53:11] • [IP: 192.95.12.***]

To nie są policjantki, tylko pracownice prywatnej firmy korporacyjnej o tej samej nazwie, które nie mają prawa autoryzować i kwestionować praw do żywego człowieka.

Gość • Środa [19.01.2022, 16:47:09] • [IP: 37.47.185.***]

Komedia z takim wzrostem? Niedługo krasnali będą przyjmować. Policjant z takim drobiazgiem na patrolu musi bronić siebie i jej

Gość • Środa [19.01.2022, 16:31:27] • [IP: 176.221.124.*]

Rota z pampersem na twarzy, śmiechu warte

Gość • Środa [19.01.2022, 16:04:49] • [IP: 62.69.252.***]

Yeti wyszedł z puchy to trzeba wzmocnić patrole

Gość • Środa [19.01.2022, 15:36:35] • [IP: 88.218.254.***]

DUPERRRY :))))

Gość • Środa [19.01.2022, 15:17:58] • [IP: 37.248.159.***]

No to przestępczość w przedszkolach zdecydowanie spadnie. Bo chyba przełożeni nie wyślą tych" policjantek" na miasto

Gość • Środa [19.01.2022, 14:46:41] • [IP: 37.47.189.***]

Cześć dziewczyny 😉😉😉 może jakiś spacer zapowiadają sztorm to może wiatrak plaża ? Fajna sprawa świeże powietrze itd Pozdrawiam.

Gość • Środa [19.01.2022, 14:38:56] • [IP: 5.173.1.**]

Im więcej psów tym większa micha do wykarmienia. A rząd im kiełbasą koło pyska nie pomacha

Gość • Środa [19.01.2022, 14:28:09] • [IP: 37.8.215.*]

Zamaskowani nie wiadomo kto to jest Agdzie ochrona przeciw antyterrorystyczna? zabrania sie zakrywania twarzy w miejscach publocznych!!

Gość • Środa [19.01.2022, 14:18:11] • [IP: 37.8.215.*]

Oby nowi policjanci nie lamali praw konstytucji i slow slubowania jak niektorzy starsi za judaszowe pieniadze!!

Gość • Środa [19.01.2022, 14:17:39] • [IP: 77.241.232.*]

Współczuję panom na patrolu z tymi minipolicjantkami, bo w razie ataku czy agresji zostaną sami przeciwko kilku napastnikom a pani będzie skakać naokoło i machać bezradnie pałeczką

Gość • Środa [19.01.2022, 14:13:02] • [IP: 46.205.140.***]

A gdzie sier żan cik Wit Kow Ski ?

Gość • Środa [19.01.2022, 14:07:46] • [IP: 178.238.250.**]

Już widzę jak pańcie Policjantki z 4-centymetrowymi tipsami jadą szarpać się z beneficjentami programów społecznych na Modrzejewskiej...:)))

Oglądasz 1-25 z 41
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Jarosław Siergiej nowym prezesem Zarządu Morskich Portów Szczecin i Świnoujście. Spółka Zarząd Morskich Portów Szczecin-Świnoujście jest odpowiedzialna za zarządzanie dwoma ważnymi portami w województwie zachodniopomorskim. Port w Szczecinie oraz port w Świnoujściu odgrywają kluczową rolę w obsłudze morskiego transportu towarowego ■ W środę w Bibliotece Narodowej w Warszawie ogłoszono wyniki 22. konkursu o Nagrody „Magazynu Literackiego KSIĄŻKI”. Jednym z laureatów został Jarosław Molenda i jego książka „Nienacki. Skandalista od Pana Samochodzika”, którą opublikowało Wydawnictwo Prószyński i S-ka. ■ Projekt pod wodą: Dlaczego Park Zdrojowy w Świnoujściu nie wytrzymał deszczu? Park Zdrojowy w Świnoujściu jest znanym miejscem wypoczynku i rekreacji. Obszar pomiędzy ulicami Sikorskiego a Chrobrego został zalany wodą, co stanowi znaczny problem dla terenu, który jeszcze niedawno przechodził proces rewitalizacji. Ostatni, trzeci etap renowacji miał na celu odnowienie i przywrócenie blasku tej zielonej przestrzeni. Jednak pomimo zapewnień o kompleksowym podejściu do projektu, dzisiaj widoczne są poważne niedociągnięcia. Brak odpowiedniego systemu odwodnienia jest najbardziej widoczny w chwili, gdy deszcz pada; nie muszą to być ulewy, aby teren parku zamienił się w rozlewisko ■ W ostatni weekend (3,4 luty) zespoły ratownictwa medycznego udzielały pomocy 18 razy. Były to wezwania do zaburzeń i problemów kardiologicznych, zasłabnięć, duszności, infekcji, krwawienia z przewodu pokarmowego, udaru, jednego zdarzenia drogowego i złego samopoczucia ■