POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [01.01.2022, 10:41:00] • Świnoujście

W domu przy ul. Mostowej wybuchła butla z gazem. Zawalił się strop, są ranni. Zobacz film!

W domu przy ul. Mostowej wybuchła butla z gazem. Zawalił się strop, są ranni. Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

W domu jednorodzinnym przy ulicy Mostowej doszło dziś rano do wybuchu butli z gazem. Cztery osoby zostały poszkodowane, z czego dwie mają liczne oparzenia. Ranni zostali opatrzeni w karetce. W momencie wybuchu w domu przebywało siedem osób, w tym troje dzieci.



Do zdarzenia doszło po godzinie 4. Na miejsce wysłano sześć jednostek straży pożarnej. Jak się dowiedzieliśmy, w pomieszczeniu, w którym doszło do wybuchu zawalił się strop. Obecnie akcja gaśnicza dobiega końca. Strażacy zabezpieczają miejsce zdarzenia. W momencie wybuchu w domu przebywało siedem osób, w tym troje dzieci.

W domu przy ul. Mostowej wybuchła butla z gazem. Zawalił się strop, są ranni. Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

W domu przy ul. Mostowej wybuchła butla z gazem. Zawalił się strop, są ranni. Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

W domu przy ul. Mostowej wybuchła butla z gazem. Zawalił się strop, są ranni. Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 42, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 42

Gość • Niedziela [02.01.2022, 20:00:23] • [IP: 176.221.125.***]

Do osoby piszącej o głowie rodziny.Po pierwsze glowe rodziny to ty zostaw w spokoju i zimi się swoimi sprawami a szczególnie swoiom głowom, jak coś ci nie pasuję to przyjdź i powiedz prosto w oczy a nie oczerniasz dobrego człowieka.

Gość • Niedziela [02.01.2022, 19:55:00] • [IP: 176.221.125.***]

Gość • Niedziela [02.01.2022, 19:37:49] • [IP: 94.254.238.***]

Ludzie na chu* jeżeli nie wiecie co tak naprawdę się stało to nie piszcie głupot. Osoby, które były przy wybuchu lepiej wieszą w wyniku czego wybuch nastąpił wiec wstadźcie sobie te komentarze w dupe i wypier****. Bo gówno wiecie, a najwięcej się udzielacie.

Gość • Niedziela [02.01.2022, 18:42:59] • [IP: 37.47.178.***]

do [IP: 62.69.229.**] aby była instalacja gazowa lokal musi spełniać odpowiednie warunki. Mieszkam w budynku 8mio rodzinnym w jednym mieszkaniu też nie ma gazu z instalacji, bo brak odpowiedniej wentylacji. Lokator stwierdził że żadna wentylacja mu nie potrzebna bo ciepło będzie uciekało i gazu nie ma..

Gość • Niedziela [02.01.2022, 15:54:53] • [IP: 37.47.178.**]

Głowa rodziny zawsze pali fajki jadąc samochodem z dziećmi przy zamkniętych szybach.

Gość • Niedziela [02.01.2022, 15:15:44] • [IP: 176.221.124.**]

Kiedyś ktoś powiedział że trzeba się ubezpieczać.

Gość • Niedziela [02.01.2022, 14:03:41] • [IP: 46.205.146.***]

Ale jak mógł wybuchnąć piec? Wybucha raczej wtedy, gdy rura z wodą zamarza, po dłuższym nieużywaniu, gdy się rozpala. Inni z kolei piszą, że się rozszczelniła butla, gaz zapalił się od pieca. Jak było naprawdę?

Gość • Niedziela [02.01.2022, 10:30:15] • [IP: 46.205.144.***]

" Gość • Niedziela [02.01.2022, 08:36:01] • [IP: 37.47.133.***] Mieszkańcy oraz turyści zorganizowali sylwestra na plaży i zaśmiecili plaże i pozostawili syf, który trafi do Bałtyku. Mieszkanka szczęśliwa ja nie" Ty idioto żryj trawę i zaniechaj srania!

Gość • Niedziela [02.01.2022, 09:42:02] • [IP: 37.248.176.***]

Gdyby miasto zrobiło gazyfikację wszystkich dzielnic Świnoujścia, to nie byłoby takich tragedii, radni i urząd powinni wspierać bezpieczeństwo mieszkańców!!

Gość • Niedziela [02.01.2022, 02:00:32] • [IP: 62.69.229.**]

Jedno zasadnicze pytanie, dlaczego tam były butle z gazem? Czy ci mieszkańcy nie zasługują na normalną instalację gazową? Czy muszą żyć w średniowieczu? Co na to miasto, którego władze ponoć tak dbają o mieszkańców? Oczywiście stwierdzą, że to nie ich sprawa tylko gazowni - stała śpiewka.

Gość • Sobota [01.01.2022, 22:08:28] • [IP: 46.205.148.**]

Gazu było tyle że jak jebło to od razu wszystko się paliło. Na dodatek jeszcze ściany poleciały z sufitem.

Gość • Sobota [01.01.2022, 20:09:07] • [IP: 176.221.125.**]

To nie jest dom jednorodzinny.Nad tym mieszkaniem jest od lat nieużytkowane mieszkanie. Ta rudera ponad dwadzieścia lat temu była przeznaczona do rozbiórki i część ludzi wyprowadzono.

PAN • Sobota [01.01.2022, 19:44:49] • [IP: 89.64.60.**]

Nie wybuchł żaden piec ani żadna butla.Jak już to wybuch nastąpił w wyniku nieszczelności butli z gazem prawdopodobnie były zeskładowane tam gdzie był piec C.O..Jak wiemy propan- butan jest gazem ciężkim który jakby się wydostał z butli opadnie na doł w tym przypadku przy podłodze. wydostało się go na tyle ze doszedł do paleniska i nastąpiła eksplozja.Ale co ja tam wiem, lepsi w wiedzy są dziennikarze.

precz z kłamcami • Sobota [01.01.2022, 19:29:08] • [IP: 89.64.60.**]

moim zdaniem to przypuszczam że te butle były składowane w pomieszczeniu gdzie znajdował się piec C.O. Problem w tym ze przypuszczalnie jedna z nich mogła być nie dokońca zakręcona na zaworze.To wystarczyło do zapłonu. A pisanie takich bzdur że wybuchła butla z gazem to szkoda gadać. Jak już to wybuch powstał w wyniku nieszczelności którejś z butli tym bardziej ze żadnej z butli nie rozerwało. Bardzo szkoda rodziny, niech im bóg i dobrzy ludzie dopomogą a szczekacze mordy na kłódkę jak się nie znacie.

Gość • Sobota [01.01.2022, 18:49:38] • [IP: 176.221.124.***]

TYLKO DO POLSATU I PANI DOWBOR!!ONI W CIAGU TYGODNIA ODBUDUJA DOM TEJ RODZINIE, A Z DATKOW BEDZIE SIE CIAGNELO MIESIACAMI!!A W TYCH DOMKACH TO SA TAKIE SAME OBOWIAZKOWE KONTROLE JAK W BLOKACH??

Gość • Sobota [01.01.2022, 17:07:49] • [IP: 83.20.220.**]

To jest wiadomość dla Wielkiego Pana Dziennikarza i Fotografa Pan powinien pisać Prawdę a Nie kłamstwa Na logikę jakby wybuchła butla z Gazem to nie było by co zbierać po całym budynku jak i po rodzinie która znajdowała się w budynku :) Nawet dziecko by to wiedziało ze wywaliło by wszystko w powietrze a dziwnym trafem wyciągnięta 5/6 butli z gazem i jakos każda była pełna i nie naruszona Niech Pan wyprostuje nie prawdziwe wiadomości Bo to jest szczyt chamstwa!

Gość • Sobota [01.01.2022, 17:05:51] • [IP: 37.47.157.**]

Wybuchł piec, nie butle z gazem czy instalacja gazowa. Jarek dobrze że wszyscy żyjecie, dom się odbuduje, pomoc nadchodzi z każdej strony. Patryk.

Gość • Sobota [01.01.2022, 16:40:58] • [IP: 176.221.125.**]

Czy to J.R.tam mieszka z rodziną?

Mieszkaniec • Sobota [01.01.2022, 16:38:27] • [IP: 46.205.145.***]

Trzeba było tylu butli z gazem naraz nie trzymać w domu. Wiadomości o tym zdarzeniu trafiły już do TVN24.

Gość • Sobota [01.01.2022, 16:13:21] • [IP: 176.221.125.**]

Ognica jest Dzielnicą Miasta Przytur też Łunowo tez itd

Gość • Sobota [01.01.2022, 15:58:51] • [IP: 83.20.220.**]

Jeśli nikogo przy Tym nie było to niech się nie udziela bo Ci co są mądrzy w internecie nie są na tyle odważni żeby powiedzieć to w twarz danym osobą. Uciszcie swoje piękne buźki i nie komentujcie bo wy nie chcielibyście przeżyć tego sami. Pamiętajcie dobro jak i zło do ludzi wraca. A do odważnych w internecie zajmijcie się swoimi dupami a nie śmiejecie się z czyjegoś nieszczęścia. NIE POZDRAWIAM TAKICH LUDZI JAK WY. Tak naprawdę nie wiecie co Oni czują. I nie to nie są lewe podłączenia :)" nie śmiej się dziadku z czyjegoś przypadku" bo karma to ku*wa zawsze do Ciebie wróci! Członek rodziny nie pozdrawia takich mądralińskich, bo jeśli śmiejesz się z czyjegoś nie szczęścia to nie masz w życiu za wesoło :)

Gość • Sobota [01.01.2022, 15:38:49] • [IP: 94.254.168.**]

TYLKO WSPÓŁCZUĆ TEJ RODZINIE.CIEKAWE CZY MIASTO W TAKIEJ SYTUACJI COŚ POMOŻE ? CZY ZDANI BĘDĄ NA MIESZKAÑCÓW.

Gość • Sobota [01.01.2022, 15:29:35] • [IP: 94.254.169.**]

to na ognicy jeblo a nie w swinoujsciu