POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [01.01.2022, 15:28:13] • Świnoujście

Wypadek przed Karsiborami! Autobus zderzył się z peugeotem! Zobacz film!

Wypadek przed Karsiborami! Autobus zderzył się z peugeotem! Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

W Nowy Rok na dojeździe do promów Karsibór doszło do wypadku. Na ulicy Karsiborskiej autobus na niemieckich numerach rejestracyjnych zderzył się z peugeotem. Jak udało nam się ustalić autobus najechał na osobówkę i dosłownie zaczął ją spychać na prawy pas, po czym ciemny peugeot uderzył w słup. Na skutek uderzenia uszkodzona została tablica informująca o przeprawie promowej. Całe zdarzenie drogowe wyglądało groźnie, ale na szczęście nikomu nic się nie stało.



Uszkodzone zostały obydwa pojazdy. Ciemny peugeot nadaje się już tylko do kasacji. Samochód ma roztrzaskany bok. Osobówką podróżowało małżeństwo z Wrocławia, które przyjechało na Sylwestra do Świnoujścia.

Na miejsce przyjechała straż pożarna, pogotowie ratunkowe oraz policja. Uczestnicy zdarzenia drogowego zostali przebadani na miejscu przez zespół ratownictwa medycznego. Nie wymagali hospitalizacji.

Wszystko wydarzyło się 1 stycznia około godziny 13:00.

Wypadek przed Karsiborami! Autobus zderzył się z peugeotem! Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

Wypadek przed Karsiborami! Autobus zderzył się z peugeotem! Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

Wypadek przed Karsiborami! Autobus zderzył się z peugeotem! Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

Wypadek przed Karsiborami! Autobus zderzył się z peugeotem! Zobacz film!

fot. Mieszkaniec

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 44, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 44

Gość • Niedziela [02.01.2022, 20:51:15] • [IP: 37.47.151.**]

No cóż nawet zawodowym się zdaża, co takich powinna cechować nadwyraz czujność

Gość • Niedziela [02.01.2022, 13:45:47] • [IP: 37.248.225.**]

PRZYJ. . JAK SZYDŁO.

Gość • Niedziela [02.01.2022, 12:40:54] • [IP: 77.252.63.***]

Ad Gość • Niedziela [02.01.2022, 09:58:40] • [IP: 83.23.179.*]. Polecam pozycję literatury Taszycki, Jodłowski, " zasady pisowni". Ewentualnie można użyć słownika internetowego. I proszę mi tu nie pisać o netykiecie, ale wreszcie przestać ubliżać ludziom stosowaniem pisowni podobnej do polskiej.

Gość • Niedziela [02.01.2022, 12:03:20] • [IP: 37.47.146.***]

Co ten słup robi na krawędzi jezdni!!, !.

Gość • Niedziela [02.01.2022, 11:04:14] • [IP: 176.221.124.**]

Dzisiaj szwab jechał ulicą Lutycką pod prąd. Jest to zjawisko nagminne.Ta wschodnioniemiecka nacja to jakieś niedorozwoje, nie przestrzegają znaków drogowych, jeżdżą bez świateł, stanowią zagrożenie na każdym kroku. Dziwne, że nasza Policja toleruje takie zachowania!!

Gość • Niedziela [02.01.2022, 09:58:40] • [IP: 83.23.179.*]

Co wy za głupoty opowiadacie porąbany narud polski zobaczcie jak jadą Polacy na prom to wyskig szczurów

Gość • Niedziela [02.01.2022, 09:10:37] • [IP: 178.238.252.**]

Pamiętny Sylwester w Świnoujściu...współczuję.

Gość • Niedziela [02.01.2022, 06:46:39] • [IP: 109.42.112.**]

19:59:06] • [IP: 87.205.54.Byłem w lato w Świnoujściu i widziałem jak Polscy kierowcy zachodnimi samochodami wcale nie umią jeździć tyko maluchem to ja 👎😂

Gość • Niedziela [02.01.2022, 06:38:05] • [IP: 37.47.133.***]

do Sobota [01.01.2022, 18:49:45] butnie zachowuja sie polacy na niemieckich blachach udajacy Niemcow. Amen

Gość • Niedziela [02.01.2022, 05:09:50] • [IP: 37.47.146.***]

Co ten autobus robił na tym pasie?

Gość • Niedziela [02.01.2022, 01:06:29] • [IP: 93.205.235.***]

Osobowka jechala nieprawidlowym pasem

Gość • Sobota [01.01.2022, 23:21:36] • [IP: 176.221.125.***]

Relingi to jeszcze sprzedac można by było 😅

Gość • Sobota [01.01.2022, 22:29:43] • [IP: 92.209.20.**]

Do 87.205.54 spedzam wakacje w Swinoujsciu

Gość • Sobota [01.01.2022, 22:12:27] • [IP: 178.238.252.**]

sie wyklepie będzie gut

Ulrich von Jungingen • Sobota [01.01.2022, 21:32:13] • [IP: 31.0.123.**]

Deutschland 1 - 0 Polen. He he he

Gość • Sobota [01.01.2022, 20:51:53] • [IP: 31.11.128.***]

Ciężko mi sobie wyobrazić jakim trzeba być dzbanem i imbecylem żeby mieć wypadek w miejscu gdzie się już jedzie z prędkością pieszo truchtu, imbecyle z poziomem górzystym 🤦‍♂️

Gość • Sobota [01.01.2022, 20:44:33] • [IP: 77.252.63.***]

Ad Gość • Sobota [01.01.2022, 18:49:45] • [IP: 92.209.20.**] Otóż Polak w niemczech jeździ nad wyraz ostrożnie. Bo mu się nie opłaca łamać prawa, Natomiast niemiec w Polsce zachowuje się butnie. Niestety takie są fakty. Przykre, ale sami ich tego nauczyliśmy. Może zatem czas zacząć stosować zasadę wzajemności.

Gość • Sobota [01.01.2022, 19:59:06] • [IP: 87.205.54.***]

Do 92.209.20 przyjedź do Świnoujścia i zobacz co wyprawiaja w mieście niemieccy kierowcy …. Natychmiast zmienisz zdanie.

Gość • Sobota [01.01.2022, 19:51:47] • [IP: 176.221.124.***]

tak jeżdżą debile z Niemiec nad kanałem niemieckie autobusy jadą dwoma pasami i nic sobie z tego nie robią

Gość • Sobota [01.01.2022, 19:18:46] • [IP: 176.221.125.***]

Tak się kończy wyprzedzanie z prawej strony, bo Polak nie da sobie w kaszę dmuchać..!

Gość • Sobota [01.01.2022, 19:08:22] • [IP: 176.221.124.***]

Do IP 92 209 20. Polacy jeżdzą tak samo jak inni kierowcy tak jak Niemcy. Tylko w Świnoujściu większość wypadku powodują kierowcy zza granicy. Ciekawe że ci kierowcy u siebie jeżdza przepisowo, bęzpiecznie. Przyjeżdzają do Świnoujścia i małpiego rozumu dostają.

Gość • Sobota [01.01.2022, 19:05:02] • [IP: 5.173.31.**]

Ten znak to już od dawna wyglądał jakby miał spaść, teraz może go wymienią, jak stałam na prom to tylko patrzyłam by nie spadł na mój samochód.

Gość • Sobota [01.01.2022, 18:55:12] • [IP: 178.238.245.***]

Miasto Karguli, Pawlakow i Pazdziochöw. Poziom nienawisci HIMALAJE!!

Gość • Sobota [01.01.2022, 18:49:45] • [IP: 92.209.20.**]

A wy Polacy tak wspaniali kierowcy, wy jestescie idealni, . Pozdrowienia z Köln