POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [28.11.2021, 14:34:25] • Świnoujście

Spółdzielnia „Odra” broni osiedlowych zieleńców i grozi kierowcom

Spółdzielnia „Odra” broni osiedlowych zieleńców i grozi kierowcom

fot. Mieszkaniec

Jeszcze niedawno na podwórkach pomiędzy ulicą Staszica i Kościuszki spotkać można było parkujące pojazdy mieszkańców. Ale administracja spółdzielni zagroziła, że każdy taki przypadek zgłaszać będzie Policji i Straży Miejskiej. Kierowcy tłoczą się więc wzdłuż osiedlowej drogi.

Niektórzy nieśmiało wjeżdżają przed budynek. Najwyraźniej jednak uważają by stawać na utwardzonej powierzchni chodnika.

Spółdzielnia „Odra” broni osiedlowych zieleńców i grozi kierowcom

fot. Mieszkaniec

Jakoś trzeba sobie radzić...

Spółdzielnia „Odra” broni osiedlowych zieleńców i grozi kierowcom

fot. Mieszkaniec

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 51, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 51

Gość • Środa [01.12.2021, 19:29:52] • [IP: 176.221.125.***]

Która to taka menda w ODRZE ?

Gość • Poniedziałek [29.11.2021, 18:09:55] • [IP: 37.47.157.***]

Wszędzie parkomaty ceny za postój to zdzierstwo, pozamykano wiele ulic i mamy deptaki, mieszkaniec przed własną chałupą nie może zaparkować. Tylko miasto na tym zarabia a reszta płaci. Nawet pod przychodnią przywiozą chorego i zapłać. Na Matejki też parking ze szlabanem, zarabia spółdzielnia a obcy gdzie ma parkować? Więc nie dziwmy się że każdy szuka miejsca

Gość • Poniedziałek [29.11.2021, 11:14:38] • [IP: 213.155.174.***]

Gość • Poniedziałek [29.11.2021, 10:34:49] • [IP: 176.221.124.***] Precz z takimi durnymi wpisami jak twój.

Gość • Poniedziałek [29.11.2021, 10:34:49] • [IP: 176.221.124.***]

Bardzo dobra decyzja, precz z gratami !!

Gość • Poniedziałek [29.11.2021, 09:11:46] • [IP: 46.231.59.**]

Mieszkańcy pobliskich bloków należących do spółdzielni, sami decydowali o ilości miejsc parkingowych. Można było wybierać miedzy tym co jest w tej chwili, parkingiem częściowo" wchodzącym" między bloki oraz parkingiem na całej prawie powierzchni podwórka. Wygrała propozycja pierwsza więc o co chodzi ??

Gość • Poniedziałek [29.11.2021, 00:41:59] • [IP: 89.151.32.***]

Znowu posiadacze psów konkurują z posiadaczami samochodów. Niestety, to co ktoś nazywa osiedlowym zieleńcem, jest tylko osiedlową sralnią dla piesków. Auta sprawiają, że psiarze mają z tym problem, bo nie ma gdzie tajniacko wysadzić psa. Może należy przypomnieć, że osiedla zostały wybudowane za komuny, gdzie auta miała tylko partyjna egzekutywa i dla wypełnienia pustki przyzwyczajono do trawy. Teraz auto to codzienność, komunikacja bezpieczna przed covidem. Te tzw wychodki dla psów zwane terenem zielonym, a będące siedliskiem psich i ptasich bakterii, należy szybko zamienić na piękne parkingi, a jak ktoś chce zieleni, to ma ją w pobliskim parku czy na Mulniku. Auto, Internet i komórka to dzisiaj znak cywilizacji, więc jak komuś marzy się likwidacja tego - to won na Białoruś. Władza dzisiaj musi dostosować się do potrzeb samochodowych mieszkańców, a nie że je zwalcza i chce przywrócić dawną komunę.

Gość • Niedziela [28.11.2021, 23:21:10] • [IP: 77.113.13.**]

185 220 101 Ales sie facet przyczail, no tak a nie sa to czasami zolnierze wykleci

Gość • Niedziela [28.11.2021, 21:25:14] • [IP: 176.221.125.***]

Zycie wymusi, trawnik będzie zbędny.

Gość • Niedziela [28.11.2021, 21:20:53] • [IP: 185.210.39.**]

W tych spółdzielniach to zawsze jakieś ciemne typy wydają zarządzenia

Gość • Niedziela [28.11.2021, 21:09:01] • [IP: 176.221.124.***]

SPOLDZIELNIA I MIASTO POWINNY ZROBIC TO SAMO!OSIEDLE SRODMIESCIE-POPATRZCIE JAK NISZCZA TRAWNIKI, MIMO, ZE WOKOL JEST MIEJSCE!!NIKT Z TYCH WANDALI NIE ZROBIL NIC BY ZADBAC O ZIELEN, ALE AUTEM W2CISKA SIE NA KAZDY SKRAWEK ZIELENI!!NIE ZASTANAWIA SIE, ZE NISZCZE KRAWEZNIK, CHODNIK, ROZJEZDZA TRAWE, CZESTO ZOSTAWIA PLAMY OLEJU!!CZY TO TAK TRUDNO POJAC, ZE W TRAWIE TEZ ZYJA MALE ZTWORKI, KTORYMI ZYWIA SIE ZNIKAJACE WROBLE, MROWKI ITD.PRZECIEZ Z MANDATOW ZA WANDALIZM MOZE SMIALO UTRZYMYWAC SIE KOLEJNY PRACOWNIK STRAZY MIEJSKIEJ!

Gość • Niedziela [28.11.2021, 20:59:47] • [IP: 5.173.152.**]

znowu strasza dzieci Mikolajem dziady, gdzie jest parking dla mieszkancow jak ma SM slowianin

Gość • Niedziela [28.11.2021, 20:52:09] • [IP: 185.220.101.***]

Nie policja, tylko zorganizowana grupa przestępcza o charakterze zbrojnym.

Gość • Niedziela [28.11.2021, 20:30:05] • [IP: 77.113.13.**]

37 8 230 Przeciez wiadomo, powiedzmy na jakich glebach zbudowano miasto, no na paskach.Dlatego bardzo wazne jest utrzymanie tej rachitycznej roslinnosci.Zatrzymuje kurz, wilgoc, taka jest jej rola.Dlatego dziwie sie, ze sa zawodnicy ktorzy z uporem maniaka wylewaja jakis zajzajer, niczym Amerykanie wietnamska dzungle

Gość X • Niedziela [28.11.2021, 20:20:53] • [IP: 176.221.125.***]

Jak to jest, że te same osoby które przy innych artykułach krzyczą o betonowaniu miasta, tutaj opisują że to żadne trawniki, tylko chwasty i psie kupy, czyli co zrobić w to miejsce parkingi?! Jak chodzi o miejsce na postawienie samochodu to już nie jest problemem betonowanie ?

Gość • Niedziela [28.11.2021, 20:07:04] • [IP: 31.11.129.**]

Pierwsze co nowy śmieszny prezes ODRY zrobił, to postawił blokady na 2 samochody przy siedzibie spółdzielni, żeby przydupasy Mercedesa miały gdzie postawić. Kiedy ta spółdzielnia będzie miała gospodarza, a nie pajaca z przerostem ego...?

Gość • Niedziela [28.11.2021, 19:55:12] • [IP: 62.69.252.**]

Panie prezydencie więcej apartamentowców prosimy i mniej parkingow Napewno sobie mieszkańcy poradzą !!

Gość • Niedziela [28.11.2021, 19:52:25] • [IP: 176.221.125.*]

No przejście na wolne miejsce parkingowe 20 m to zbyt daleko dla niektórych, bliżej przecież na trawnik...

Gość • Niedziela [28.11.2021, 19:38:24] • [IP: 83.20.222.**]

A kiedy SML-W ODRA zbudowała parking dla mieszkańców ?

Gość • Niedziela [28.11.2021, 19:26:04] • [IP: 37.8.230.***]

Te skwerki zielone to nic innego jak zwykłe zielsko a trawy to tam może z 10% jest. Reszta to chwasty i liczne gówna psie!Nie ośmieszajcie się bo szkoda pieniędzy na regularne koszenie tych zachwaszczonych ugorów.

Gość • Niedziela [28.11.2021, 19:05:07] • [IP: 176.221.124.***]

Na Grunwaldzkiej 16 też parkuje takich 2 karków Fordem. Gdy zwróciłem uwagę to były groźby i wyzwiska.

Gość • Niedziela [28.11.2021, 18:57:53] • [IP: 212.165.108.***]

Gość • Niedziela [28.11.2021, 18:41:12] • [IP: 31.0.60.**] Proszę najpierw przeczytać Kodeks Wykroczeń, bo w nim nie ma słowa o zakazie parkowania na trawniku !! Ale jest zapis o" Niszczeniu cudzego mienia", jakim niewątpliwie jest spółdzielczy trawnik.

Gość • Niedziela [28.11.2021, 18:41:12] • [IP: 31.0.60.**]

Proszę najpierw przeczytać Kodeks Wykroczeń, bo w nim nie ma słowa o zakazie parkowania na trawniku !!

Gość • Niedziela [28.11.2021, 18:37:55] • [IP: 94.254.173.**]

PAJAC KROTY JEZDZI KOMBI AUDI. TAKI GRUBASEK Z GRUBA PARTKUJA. POZDRAWIAM KONIA