POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [27.11.2021, 16:53:53] • 安inouj軼ie

Nowi policjanci wypowiedzieli s這wa roty 郵ubowania

Nowi policjanci wypowiedzieli s這wa roty 郵ubowania

fot. Policja

W Komendzie Miejskiej Policji w 安inouj軼iu trzej nowi policjanci wypowiedzieli s這wa roty, sk豉daj帷 tym samym uroczyste 郵ubowanie.

„Ja obywatel Rzeczypospolitej Polskiej 鈍iadom podejmowanych obowi您k闚 policjanta, 郵ubuj: s逝篡 wiernie Narodowi, chroni ustanowiony Konstytucj Rzeczypospolitej Polskiej porz康ek prawny, strzec bezpiecze雟twa Pa雟twa i jego obywateli, nawet z nara瞠niem 篡cia” ... – tak zaczynaj si s這wa rota 郵ubowania, kt鏎 sk豉da ka盥y funkcjonariusz wst瘼uj帷y do s逝瘺y w szeregach 100-tysi璚znej formacji, jak jest Policja.

Policjanci zostali ju skierowani na szkolenie podstawowe przygotowuj帷e ich do pe軟ienia s逝瘺y. Po uko鎍zeniu szkolenia podstawowego oraz odbyciu adaptacji zawodowej, podczas kt鏎ej b璠 pe軟i s逝瘺 pod okiem starszych s逝瘺 koleg闚 i kole瘸nek, str騜e prawa zostan skierowani do poszczeg鏊nych pion闚 w Komendzie Miejskiej Policji w 安inouj軼iu.

Ty tak瞠 mo瞠sz wypowiedzie s這wa roty 郵ubowania. Wszelkie informacje dotycz帷e przyj璚ia do s逝瘺y na terenie wojew鏚ztwa zachodniopomorskiego dost瘼ne s pod linkiem – bip.szczecin.kwp.policja.gov.pl/KWS/praca-sluzby-mundurowe/35634,INFORMACJA-O-PRZYJECIACH-DO-SLUZBY-W-POLICJI-w-2021-r.html.

Wszyscy zainteresowani podj璚iem s逝瘺y w Policji mog tak瞠 zg豉sza si bezpo鈔ednio do Wydzia逝 Kadr KMP w 安inouj軼iu w celu uzyskania niezb璠nych informacji lub pomocy.

sier. Kamil Zwierzchowski
Komenda Miejska Policji w 安inouj軼iu


komentarzy: 55, skomentuj, drukuj, udost瘼nij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodaj帷 komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Polityk prywatno軼i.

Zauwa篡貫 b陰d lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Ogl康asz 1-25 z 55

Go嗆 • Poniedzia貫k [29.11.2021, 18:17:39] • [IP: 178.238.251.***]

do-210-ty-wierny-pies-tuska

Go嗆 • Niedziela [28.11.2021, 23:55:28] • [IP: 37.47.139.***]

Moi drodzy nowi policjanci. .. oto co was, wasze rodziny mo瞠 czeka, 鈍ierze..."Specjali軼i chor鏏 zaka幡ych wystosowali apel o podj璚ie pilnych dzia豉 nad stworzeniem akt闚 prawnych pozwalaj帷ych weryfikowa pracodawcom szczepienia pracownik闚. Lekarze chc te, aby ograniczy osobom niezaszczepionym dost瘼 do miejsc publicznych w zamkni皻ych przestrzeniach."""...

Go嗆 • Niedziela [28.11.2021, 23:29:02] • [IP: 188.146.129.**]

19:58- Aha, " itp." to znaczy" polskie"? Ach, taaaak... rozuuuumiem... Mam czyta p豉skoziemskie. ..

Go嗆 • Niedziela [28.11.2021, 22:33:01] • [IP: 176.221.124.***]

Nied逝go wszyscy dla Pa雟twa b璠 pracowa, bo nie b璠zie wyboru ;) Pytanie ilu nowych lekarzy i piel璕niarek mamy? Do wojska czy policji to pe軟o ch皻nych. Jaki kraj to kreowa ma...

Go嗆 • Niedziela [28.11.2021, 20:20:41] • [IP: 176.221.124.**]

Ta dziewczynka co tam robi?

Go嗆 • Niedziela [28.11.2021, 20:18:42] • [IP: 188.146.129.**]

18:22...210.** - jest jednak z豉 wiadomo嗆 dla ciebie, spluwaczki diab豉: to nie s tylko psy Kaczy雟kiego, to psy... Polski i b璠 ciebie k御a w d u p do ko鎍a twojego nieudanego i patologicznego 篡cia.

Go嗆 • Niedziela [28.11.2021, 19:58:17] • [IP: 89.151.36.***]

Do IP 188.146.129. ** Odpowied jest prosta. Przesta czyta portale rosyjskie, bia這ruskie itp.

Go嗆 • Niedziela [28.11.2021, 19:50:25] • [IP: 37.47.185.***]

Blondi zwi捫 mnie 🤪 za r璚e

Go嗆 • Niedziela [28.11.2021, 18:34:28] • [IP: 188.146.129.**]

11:48. ..253.*** dzi czyta貫m przewodnik o covidzie ze strony portal abczdrowie pl {tu gdzie przerwy sa kropki, tu ich nie mog stawia獚, do tej nazwy dopisz w Google" Fakty i mity na temat koronawirusa". Wiele szczeg馧owych danych, a tu w akapicie" Fakty i mity na temat koronawirusa" czytam..." maska nie chroni przed zara瞠niem covidem". Patrz w g鏎 do pocz徠ku akapitu, czy aby nie czytam wyliczenia mit闚 o tej chorobie - nie, podano to jako prawd, jako FAKT! Portal, na kt鏎ym to opublikowano nie ma nic wspolnego z polityk, ideologii tu nie ma, wi璚 trzeba zapyta: o co wi璚, do cholery, chodzi z tymi maskami?!

Go嗆 • Niedziela [28.11.2021, 18:22:57] • [IP: 80.167.210.**]

Ja wierny pies Kaczy雟kiego 郵ubuj Ci wierno嗆 az do 鄉ierci. S這wa 郵ubowania!!

Go嗆 • Niedziela [28.11.2021, 14:42:07] • [IP: 212.115.201.***]

Kole磬a w 鈔odku jaki niedoszkolony czy olewatorskie podej軼ie do roty 郵ubowania?

Go嗆 • Niedziela [28.11.2021, 13:56:47] • [IP: 176.221.125.***]

Katolicka Polska to Nasz Kraj to Nasza Ukochana Ojczyzna a Partia Zydowska i Partia Komunistyczna Chc aby Katolicy zostali Mniejszo軼i w Naszej Ojczyznie

Go嗆 • Niedziela [28.11.2021, 13:51:22] • [IP: 176.221.125.***]

Przysiega jest Wojskowa a w innych S逝zbach Mundurowych jest Slubowanie Kazdy M這dy wybiera gdzie chce pracowac

Go嗆 • Niedziela [28.11.2021, 13:31:32] • [IP: 178.238.251.***]

ale-ta-lemaar-jest-glupia-szkoda-tej-sprzataczki-ska
d-takie-tlumoki-sa-w-polsce-wybitna-aktywistka-wstyd
-na-cala-polske-

Go嗆 • Niedziela [28.11.2021, 12:48:56] • [IP: 89.151.36.***]

Z godz. 21:01:42 Musisz si ukrywa bo idiot闚 te maj kolczykowa. ..

Go嗆 • Niedziela [28.11.2021, 12:45:52] • [IP: 185.210.38.***]

pami皻ajcie 瞠 w przysi璠ze nie ma" ... 郵ubuj:s逝篡 wiernie PiS"

Go嗆 • Niedziela [28.11.2021, 12:35:20] • [IP: 192.95.4.***]

Nie ma prawnego obowi您ku noszenia szmat na pyskach idiotko. Frajerka, kt鏎a my郵i, 瞠 kawa貫k brudnej, zasmarkanej szmaty na ryju uratuje 鈍iat.

Go嗆 • Niedziela [28.11.2021, 11:48:43] • [IP: 88.218.253.***]

Bardzo prosz policje o cz瘰tsze kontrolowanie sklep闚 wielkopowierzchniowych bo ludzie nie nosz maseczek.

Go嗆 • Niedziela [28.11.2021, 11:38:16] • [IP: 37.47.190.**]

Milicjanty