POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [18.11.2021, 22:49:11] • Świnoujście

Znalazł 5 tysięcy złotych w bankomacie. Zgłosił się do jednostki policji, aby zwrócić pieniądze

Znalazł 5 tysięcy złotych w bankomacie. Zgłosił się do jednostki policji, aby zwrócić pieniądze

fot. Sławomir Ryfczyński

Postawą godną naśladowania wykazał się obywatel Ukrainy, który przebywając w pobliżu bankomatu na terenie Świnoujścia, dostrzegł komunikat - „zabierz swoje pieniądze”. Jak się okazało, z bankomatu wystawała gotówka w sumie 5000 złotych. Uczciwy znalazca nie wahając się, przyniósł gotówkę do Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu.

Policjanci zabezpieczyli gotówkę przyniesioną przez uczciwego znalazcę. Kilkanaście godzin po zabezpieczeniu znalezionej gotówki, Oficer Dyżurny z Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu odebrał telefon od zmartwionej kobiety, która prosiła o pomoc, ponieważ jej mąż wypłacił w bankomacie pieniądze w kwocie 5000 złotych, jednak nie zabrał ich z podajnika gotówki.

Dzięki uczciwości mężczyzny, pieniądze trafiły do ich prawowitego właściciela.

sierż. Kamil Zwierzchowski
Komenda Miejska Policji w Świnoujściu


komentarzy: 83, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 83

Gość • Niedziela [21.11.2021, 22:27:36] • [IP: 176.221.124.**]

Dać mu zniżki, a nie sory Ukraińcy mają już w Polsce zniżki

Gość • Niedziela [21.11.2021, 08:58:23] • [IP: 89.64.104.***]

Dobrze, ze tak sie to skonczylo. Mają racje ludzie piszący tutaj, że nalezy byc uczciwym. Maja tez rację ci, co mówią, że polak-katolik zawinąłby taką kase " w imie Boże". Powiem Wam, szanowni forumowicze, że jest lepiej, że ta rodzina odzyskała swoje, bo kradzione" nie tuczy". A" karma" powraca...

Gość • Sobota [20.11.2021, 21:05:35] • [IP: 176.221.124.***]

wow

Gość • Sobota [20.11.2021, 12:55:37] • [IP: 77.8.25.**]

Jaka ściema, myślą że ludzie w to uwierzą. To się nadaje na 1 kwietnia a nie teraz.

Gość • Sobota [20.11.2021, 10:19:20] • [IP: 157.25.154.***]

Jak znalazł by pisowiec to by nie oddał bo to mu się należy

Gość • Sobota [20.11.2021, 07:58:40] • [IP: 178.238.252.**]

Dziwne, że bankomat, nie wciągnął pieniędzy spowrotem.Szacunek, dla Pana, który oddał pieniądze.

Gość • Piątek [19.11.2021, 22:28:49] • [IP: 89.151.36.***]

Jak to dobrze że to Ukrainiec a nie Polak od POsrańców bo by było po kasie. ..

Gość • Piątek [19.11.2021, 20:43:25] • [IP: 37.47.158.***]

Znaleźne się należy. Tylko dlaczego bankomat nie wciągnąl pieniedzy z podajnika?

Gość • Piątek [19.11.2021, 19:31:43] • [IP: 37.47.133.***]

... bo to prawosławny był, uczciwy. Nie obłudny rodak katolik, co to 10 przykazań znać nie chce, ale z 7 głównymi grzechami za pan brat żyje.

Gość • Piątek [19.11.2021, 19:22:46] • [IP: 37.47.133.***]

Prawdziwy Polak Katolik zwinął by ową gotówkę chowając do kieszeni mówiąc" Dzięki Ci Boże".

Gość • Piątek [19.11.2021, 16:40:18] • [IP: 37.47.144.***]

Dobrze, że Ukraińców tyłu u nas. Gdyby na bankomat nadział się Polak katolik, byłoby już po pieniądzach.

Gość • Piątek [19.11.2021, 16:39:19] • [IP: 89.151.36.***]

Pełen szacun.

Gość • Piątek [19.11.2021, 16:30:53] • [IP: 77.8.229.***]

Mogła tak być, ale pięćset złotych nie wciskajta ludziom kitu.

Bankier • Piątek [19.11.2021, 16:30:36] • [IP: 176.221.124.***]

NIE MA MOŻLIWOŚCI 1 WYPŁATY 5000ZŁ BEZ WZGLĘDY NA LIMITY

Gość • Piątek [19.11.2021, 15:05:14] • [IP: 37.47.161.***]

dzieki narodowi ukrainskiem wraca nadzieja iz sa wsrod nas ucziwi ludzie, katole bierzcie przyklad jeszcze dla was nie jest za pozno

Gość • Piątek [19.11.2021, 15:03:06] • [IP: 188.146.162.**]

A dostal w nagrodę znaleźne

Gość • Piątek [19.11.2021, 15:00:52] • [IP: 31.0.127.***]

Który bankomat wydaje 5000 złotych na raz. Jedna wielka bzdura.

Gość • Piątek [19.11.2021, 14:19:16] • [IP: 83.23.227.***]

Brawo!Tak trzymac!Super gość! Mało teraz uczciwych ludzi. Nagroda za znalezne się należy 10 procent

Gość • Piątek [19.11.2021, 13:56:14] • [IP: 37.47.166.***]

A tak wszyscy gadają na Ukraińców a to dobre chłopaki przecież

Gość • Piątek [19.11.2021, 12:57:43] • [IP: 89.151.35.***]

Gratuluję postawy, godna do naśladowania.

Gość • Piątek [19.11.2021, 12:56:18] • [IP: 185.220.101.***]

uććiwy po prostu, jak w kijowie chodze koło stawu w parku to mi kaczki ch leb rzucajom

Gość • Piątek [19.11.2021, 12:46:53] • [IP: 5.173.26.***]

Brawo !

Gość • Piątek [19.11.2021, 12:24:18] • [IP: 92.221.86.***]

znalezc to mozna grzyba w lesie

Gość • Piątek [19.11.2021, 12:19:51] • [IP: 83.1.102.***]

brawo!!1 szacun

Gość • Piątek [19.11.2021, 11:57:15] • [IP: 212.165.108.***]

To jest prowokacja Baćki Łukaszenki. W pierwszym etapie nasyła na nas migrantów. Drugi etap to rozwalenie polskiego systemu bankowego. Wirus opracowany przez specjalistów KGB został już wprowadzony do systemu, niedługo nastąpi godzina" wypłać pieniądze" i każdy bankomat w Polsce będzie wyrzucał z siebie gotówkę.

Oglądasz 1-25 z 83
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Od godz. 9 w Świnoujściu funkcjonują obie przeprawy promowe. O godz. 9 pierwszy prom Karsibór skierowany został na przeprawę Centrum. Na przeprawie Warszów wciąż kursują cztery promy, by jak najszybciej rozładować kolejki. Już o godz. 9.20 sytuacja po stronie zachodniej przeprawy Warszów jest opanowana, kolejki zostały rozładowane. Samochody ciężarowe przekierowane zostały na przeprawę Centrum. Normuje się również sytuacja na wyspie Wolin. Kierowcy przez CB Radio nadają komunikaty, by kierować auta na przeprawę Centrum, do działań włączyła się również Straż Miejska. ■ Ze względu na trudne warunki atmosferyczne, od czwartku (20 stycznia) od godz. 21.30 nie pływają promy Karsibór w Świnoujściu. Woda w kanale portowym przekroczyła stan alarmowy. Taki stan może utrzymać się nawet do godzin popołudniowych. Na przeprawie Warszów pływają obecnie trzy promy Bielik i jeden Karsibór. Ruch jest spory, wciąż ustawiają się kolejki, przede wszystkim dlatego, że na miejską przeprawę kierowane są wszystkie samochody ciężarowe. Według informacji od dyrektora Żeglugi Świnoujskiej Pawła Szynkaruka, taka sytuacja może utrzymać się nawet do godz. 14 w piątek. ■ Mieszkaniec podzielił się swoimi spostrzeżeniami z przechadzki po mieście. Jego uwagę zwrócił zły stan nawierzchni Placu Wolności. - Przechodząc przez centrum miasta (plac Wolności) i widząc odpadnięte duże płyty, należałoby zadać pytanie, czy w miejscu tym nie powinno się przeprowadzić kontroli stanu płytek i innej infrastruktury i zaplanować remont, zanim nastanie sezon letni, zanim tłumy turystów zapełnią plac? Do tego brudny wręcz zasyfiony. ■ Nowy Rok 2022 witamy w domach, wśród najbliższych, z nadzieją na lepsze 365 dni! ■ Dokładnie 15 minut trwała 57 sesja Rady Miasta. Po krótkiej dyskusji radni zatwierdzili wykaz wydatków, które nie wygasają z końcem roku budżetowego ■ Dwa tysiące dwadzieścia jeden lat mija od cudu Betlejemskiej Stajenki. Boże Narodzenie upływa nam w cieniu obostrzeń i informacji o kolejnych ofiarach koronawirusa. Mimo wszystko to najcieplejsze święta w roku. Świętujmy radośnie i… rozważnie! ■ Mieszkańcy Świnoujścia dołączyli do ogólnopolskich manifestacji przeciw Lex TVN - apel.tvn.pl ■ Mimo wątpliwości- radni przyjęli prezydencki projekt budżetu miasta na 2022. Poparcie rajców zyskał też projekt wieloletniej prognozy finansowej miasta do roku 2035 ■ Rada Miasta Świnoujście przyjęła apel do Sejmowej Komisji Gospodarki Morskiej i Żeglugi o wsparcie polskiej branży rybackiej w negocjacjach Rządu RP z Komisją Europejską w sprawie rekompensat za obecny oraz przyszłe zakazy połowów ryb. Przyjęcie apelu poprzedzone zostało wysłuchaniem przedstawicieli rybaków ■