POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [18.11.2021, 22:49:11] • Świnoujście

Znalazł 5 tysięcy złotych w bankomacie. Zgłosił się do jednostki policji, aby zwrócić pieniądze

Znalazł 5 tysięcy złotych w bankomacie. Zgłosił się do jednostki policji, aby zwrócić pieniądze

fot. Sławomir Ryfczyński

Postawą godną naśladowania wykazał się obywatel Ukrainy, który przebywając w pobliżu bankomatu na terenie Świnoujścia, dostrzegł komunikat - „zabierz swoje pieniądze”. Jak się okazało, z bankomatu wystawała gotówka w sumie 5000 złotych. Uczciwy znalazca nie wahając się, przyniósł gotówkę do Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu.

Policjanci zabezpieczyli gotówkę przyniesioną przez uczciwego znalazcę. Kilkanaście godzin po zabezpieczeniu znalezionej gotówki, Oficer Dyżurny z Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu odebrał telefon od zmartwionej kobiety, która prosiła o pomoc, ponieważ jej mąż wypłacił w bankomacie pieniądze w kwocie 5000 złotych, jednak nie zabrał ich z podajnika gotówki.

Dzięki uczciwości mężczyzny, pieniądze trafiły do ich prawowitego właściciela.

sierż. Kamil Zwierzchowski
Komenda Miejska Policji w Świnoujściu


komentarzy: 83, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 83

Gość • Niedziela [21.11.2021, 22:27:36] • [IP: 176.221.124.**]

Dać mu zniżki, a nie sory Ukraińcy mają już w Polsce zniżki

Gość • Niedziela [21.11.2021, 08:58:23] • [IP: 89.64.104.***]

Dobrze, ze tak sie to skonczylo. Mają racje ludzie piszący tutaj, że nalezy byc uczciwym. Maja tez rację ci, co mówią, że polak-katolik zawinąłby taką kase " w imie Boże". Powiem Wam, szanowni forumowicze, że jest lepiej, że ta rodzina odzyskała swoje, bo kradzione" nie tuczy". A" karma" powraca...

Gość • Sobota [20.11.2021, 21:05:35] • [IP: 176.221.124.***]

wow

Gość • Sobota [20.11.2021, 12:55:37] • [IP: 77.8.25.**]

Jaka ściema, myślą że ludzie w to uwierzą. To się nadaje na 1 kwietnia a nie teraz.

Gość • Sobota [20.11.2021, 10:19:20] • [IP: 157.25.154.***]

Jak znalazł by pisowiec to by nie oddał bo to mu się należy

Gość • Sobota [20.11.2021, 07:58:40] • [IP: 178.238.252.**]

Dziwne, że bankomat, nie wciągnął pieniędzy spowrotem.Szacunek, dla Pana, który oddał pieniądze.

Gość • Piątek [19.11.2021, 22:28:49] • [IP: 89.151.36.***]

Jak to dobrze że to Ukrainiec a nie Polak od POsrańców bo by było po kasie. ..

Gość • Piątek [19.11.2021, 20:43:25] • [IP: 37.47.158.***]

Znaleźne się należy. Tylko dlaczego bankomat nie wciągnąl pieniedzy z podajnika?

Gość • Piątek [19.11.2021, 19:31:43] • [IP: 37.47.133.***]

... bo to prawosławny był, uczciwy. Nie obłudny rodak katolik, co to 10 przykazań znać nie chce, ale z 7 głównymi grzechami za pan brat żyje.

Gość • Piątek [19.11.2021, 19:22:46] • [IP: 37.47.133.***]

Prawdziwy Polak Katolik zwinął by ową gotówkę chowając do kieszeni mówiąc" Dzięki Ci Boże".

Gość • Piątek [19.11.2021, 16:40:18] • [IP: 37.47.144.***]

Dobrze, że Ukraińców tyłu u nas. Gdyby na bankomat nadział się Polak katolik, byłoby już po pieniądzach.

Gość • Piątek [19.11.2021, 16:39:19] • [IP: 89.151.36.***]

Pełen szacun.

Gość • Piątek [19.11.2021, 16:30:53] • [IP: 77.8.229.***]

Mogła tak być, ale pięćset złotych nie wciskajta ludziom kitu.

Bankier • Piątek [19.11.2021, 16:30:36] • [IP: 176.221.124.***]

NIE MA MOŻLIWOŚCI 1 WYPŁATY 5000ZŁ BEZ WZGLĘDY NA LIMITY

Gość • Piątek [19.11.2021, 15:05:14] • [IP: 37.47.161.***]

dzieki narodowi ukrainskiem wraca nadzieja iz sa wsrod nas ucziwi ludzie, katole bierzcie przyklad jeszcze dla was nie jest za pozno

Gość • Piątek [19.11.2021, 15:03:06] • [IP: 188.146.162.**]

A dostal w nagrodę znaleźne

Gość • Piątek [19.11.2021, 15:00:52] • [IP: 31.0.127.***]

Który bankomat wydaje 5000 złotych na raz. Jedna wielka bzdura.

Gość • Piątek [19.11.2021, 14:19:16] • [IP: 83.23.227.***]

Brawo!Tak trzymac!Super gość! Mało teraz uczciwych ludzi. Nagroda za znalezne się należy 10 procent

Gość • Piątek [19.11.2021, 13:56:14] • [IP: 37.47.166.***]

A tak wszyscy gadają na Ukraińców a to dobre chłopaki przecież

Gość • Piątek [19.11.2021, 12:57:43] • [IP: 89.151.35.***]

Gratuluję postawy, godna do naśladowania.

Gość • Piątek [19.11.2021, 12:56:18] • [IP: 185.220.101.***]

uććiwy po prostu, jak w kijowie chodze koło stawu w parku to mi kaczki ch leb rzucajom

Gość • Piątek [19.11.2021, 12:46:53] • [IP: 5.173.26.***]

Brawo !

Gość • Piątek [19.11.2021, 12:24:18] • [IP: 92.221.86.***]

znalezc to mozna grzyba w lesie

Gość • Piątek [19.11.2021, 12:19:51] • [IP: 83.1.102.***]

brawo!!1 szacun

Gość • Piątek [19.11.2021, 11:57:15] • [IP: 212.165.108.***]

To jest prowokacja Baćki Łukaszenki. W pierwszym etapie nasyła na nas migrantów. Drugi etap to rozwalenie polskiego systemu bankowego. Wirus opracowany przez specjalistów KGB został już wprowadzony do systemu, niedługo nastąpi godzina" wypłać pieniądze" i każdy bankomat w Polsce będzie wyrzucał z siebie gotówkę.

Oglądasz 1-25 z 83
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Na północnym - zachodzie będą występować temperatury maksymalne wzrastające do 30°C/31°C powodując upały ■ Pożar na działkach Przy ulicy Krzywej na terenie ogródków działkowych doszło do pożaru. Palił się duży kontener na śmieci po brzegi wypełniony odpadami. Na działki przyjechali strażacy. Na miejsce zadysponowano jeden wóz strażacki. Strażacy w niecałą godzinę poradzili sobie z zagrożeniem. - Podano jeden prąd wody w natarciu na palące się śmieci - poinformowała straż pożarna w Świnoujściu. Pożar wybuchł w niedzielę rano, przed godziną 6:00 ■ No i stało się to co zwykle, czy inwazja komarów na Świnoujście wystartowała. Komary równo żrą starszych i młodszych, biednych i bogatych, Polaków i Niemców. Niestety władze miasta zdają się problemu nie dostrzegać. Już w zeszłym tygodniu pojawiły się małe krwiopijcze bestie, które nie pozwalały spokojnie chodzić ulicami czy posiedzieć na plaży. Spóźnione jak co roku opryski robione „po taniości” jak widać znowu powodują, że wolny czas to teraz lepiej spędzić w domu, niż na działce czy z przyjaciółmi albo rodziną na promenadzie. W zeszłym tygodniu redakcja zadała pytanie gdzie i kiedy były ostatnie opryski i jak miasto zamierza teraz walczyć z komarami. Niestety kilka dni to za mało dla świnoujskiego magistratu, żeby dać prostą informację. Póki co mieszkańcom i turystom pozostaje wykupywanie znowu wszystkich możliwych środków na komary i pośpiewywanie znanej piosenki Crazy Boys „lato z komarami lato swędzące bez przerwy lato, komary i nerwy latoooooo”. ■ Dlaczego często do działań wyjeżdża kilka wozów strażackich? Zgodnie z ogólnokrajowymi zasadami dysponowania jednostek ochrony przeciwpożarowej do zgłoszenia o charakterze medycznym, dysponowanych jest minimum 6 strażaków Państwowej Straży Pożarnej. Ze względu na zapewnienie ciągłej gotowości do realizacji pozostałych ustawowych zadań i możliwości wystąpienia zdarzeń o innym charakterze, do większości zdarzeń dysponowane są minimum dwa bojowe pojazdy pożarnicze - wyjaśnił kpt. Paweł Piorun ■ Świnoujście najbardziej zadłużonym miastem w Polsce! 6.935 zł. tyle wynosi dług w przeliczeniu na jednego mieszkańca Świnoujścia! Taką informację podał dzisiaj Portal Samorządowy, który opisał roczne sprawozdanie Krajowej Rady Regionalnej izby Obrachunkowej. Świnoujście wyprzedziło Szczecin i Wałbrzych. Powiaty grodzkie są najbardziej zadłużoną grupą samorządów – czytamy na stronie portalu. Do tej pory słyszymy co chwilę informację prezydenta o sukcesach jego i współpracowników. Jakoś zapomniał jednak głośno powiedzieć, że te „sukcesy” opiera na zadłużania Miasta i Mieszkańców ■ W wyniku przeprowadzonych działań naprawczych, jakość wody w sieci wodociągowej w kwartale ulic Żeromskiego 31 do Żeromskiego 21, cała ul. M. Konopnickiej oraz dla budynków przy ul. B. Prusa 7 i 9 w Świnoujściu przy ul. Olsztyńskiej nie wykazuje przekroczenia norm mikrobiologicznych. Woda nadaje się do spożycia bez ograniczeń. Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Świnoujściu w dniu dzisiejszym tj. 18.07.2022 r. wydał stwierdzenie przydatności wody do spożycia ■