POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Pi徠ek [19.11.2021, 11:06:00] • 安inouj軼ie

W 安inouj軼iu powstanie falochron. Nowa inwestycja poch這nie 360 milion闚 z這tych

W 安inouj軼iu powstanie falochron. Nowa inwestycja poch這nie 360 milion闚 z這tych

fot. twitter.com/marekgrobarczyk

Za jaki czas w 安inouj軼iu powstanie falochron dla terminala kontenerowego. Dzi瘯i specjalnej ustawie na t inwestycj znalaz造 si ju fundusze. Kwota niebagatelna bo b璠zie to 360 milion闚 z這tych. Informacje w 鈔od, 17 listopada przekaza wiceszef resoru infrastruktury Marek Gr鏏arczyk.

- Dzi瘯i ustawie w豉郾ie w tym momencie 360 mln sta這 si faktem na inwestycje ZMPSiS na budow falochronu dla terminala kontenerowego w 安inouj軼iu. Tym samym to pocz徠ek spe軟iaj帷ej si wizji by dalej port Szczecin-安inouj軼ie by nowoczesnym i konkurencyjnym portem Kotwica - napisa na twitterze Gr鏏arczyk.

W 安inouj軼iu powstanie falochron. Nowa inwestycja poch這nie 360 milion闚 z這tych

fot. twitter.com/marekgrobarczyk

Mowa o uchwalonej w 鈔od przez Sejm nowelizacji ustawy o szczeg鏊nych rozwi您aniach zwi您anych z zapobieganiem, przeciwdzia豉niem i zwalczaniem COVID-19, innych chor鏏 zaka幡ych oraz wywo豉nych nimi sytuacji kryzysowych oraz niekt鏎ych innych ustaw.

Najp騧niej do ko鎍a przysz貫go roku ma zosta wy這niony wykonawca.

廝鏚這: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 83, skomentuj, drukuj, udost瘼nij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodaj帷 komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Polityk prywatno軼i.

Zauwa篡貫 b陰d lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Ogl康asz 1-25 z 83

Go嗆 • Niedziela [21.11.2021, 09:51:19] • [IP: 92.40.191.***]

PIEPRZONE INWESTYCJE PRZEMYSLOWE W MIESCIE TURYSTYCZNYM. NO I TYLKO POMYSLEC JAKA BEDZIE PIEKNA PANORAMA SIE ROZCIAGALA Z LATARNI MORSKIEJ. RZENUJACE !!

Go嗆 • Sobota [20.11.2021, 21:23:31] • [IP: 148.122.181.***]

Do 230** NIe pie***l pisowy je這pie bo si KOSMOS zawiesi!!

Go嗆 • Sobota [20.11.2021, 19:49:20] • [IP: 89.64.105.***]

Ludzie...opami皻ajcie si nieco. Inwestycje s na prawobrze簑, a miasto jest po drugiej stronie 安iny. Skoro si tam co buduje, to i praca b璠zie. Chcesz, 瞠by Twoje dziecko, maj帷 odpowiednie wykszta販enie, kebaba wozi這 turystom na zam闚ienie? Inwestycje s motorem post瘼u, post瘼 jest rozwojem 鈔odowiska, i tam wla郾ie mo瞠 Tw鎩 syn czy c鏎ka znajdzie swoje miejsce. Tam w豉snie mlodych i post瘼owych ludzi bedzie potrzeba.

pisobolszewik • Sobota [20.11.2021, 19:41:57] • [IP: 176.221.124.***]

125, 177 obro鎍y pedofili i reszta tej ciemnoty wychowanej na plebaniach - fajnie skomlicie.

Go嗆 • Sobota [20.11.2021, 18:52:55] • [IP: 37.47.155.***]

178.238.252.**] chyba Ci cycki sw璠z z tym g逝pim pomys貫m promenady na wydmach. Oby Michalskiej nie zas這ni kilka szarych kom鏎ek takim pomys貫m.

Go嗆 • Sobota [20.11.2021, 18:38:34] • [IP: 5.173.144.*]

Jeszcze nie powsta a ujadanie za miedz ju s造cha :-D

Go嗆 • Sobota [20.11.2021, 18:23:55] • [IP: 31.11.130.**]

Ka盥a inwestycja powinna nas cieszy. Nie pytajcie ile os鏏 port kontenerowy zatrudni!! To jest bez sensu!! Na 鈍iecie maszyny- roboty obs逝guj kontenery bez ludzi i jest wszystko okej. Zysku nie daje liczba zatrudnionych pracownik闚 !! Oczywi軼ie PIS planuje a mo瞠 inwestycje ko鎍zy inna partia rz康z帷a. Tak by這 z gazo-portem !! Rozci庵ni皻e w czasie inwestycje s normalno軼i w normalnych spo貫cze雟twach i krajach. A takim jeste鄉y !! Niepokoi mnie jedynie blisko嗆 portu kontenerowego do portu gazowego. Kontenery to nie tylko zabawki, ale tak瞠 豉dunki niebezpieczne. Jest to du瘸 odpowiedzialno嗆 pracuj帷ych w porcie ludzi!! Przez wiele lat wozi貫m taki 豉dunek w kontenerach, to zdaj sobie spraw o czym pisz!!

Go嗆 • Sobota [20.11.2021, 17:55:30] • [IP: 37.248.212.**]

Bro ekoTerrystow jest nieskuteczna wi璚 w ramach wojny hybrydowej zostaje tylko podkr璚anie emocji w鈔鏚 cz窷ci miejscowych. Darowizny na konta agentury nie przynosz efekt闚.

Go嗆 • Sobota [20.11.2021, 14:44:17] • [IP: 109.42.115.**]

Jak Unia zap豉ci.auf 👎👎👎

Go嗆 • Sobota [20.11.2021, 14:35:20] • [IP: 46.231.56.*]

Jakie korzy軼i dla regionu przyniesie ta inwestycja, jakie zatrudnienie dla miejscowych mieszka鎍闚 gwarantuje? PIS buduje?Czy to w og鏊e Polski kapita kt鏎y zarobi, czy obcy bo potrzebuje drogi dla transportu w豉snych towar闚 by na nich zarobi. Wielbiciele PIS, gdzie widzicie zysk i rozw鎩, ale chyba zanieczyszczenia 鈔odowiska.

Go嗆 • Sobota [20.11.2021, 13:09:52] • [IP: 185.220.101.**]

a po jaki wuj falochron jak tam fal nie ma

Go嗆 • Sobota [20.11.2021, 10:59:49] • [IP: 94.254.171.***]

POski Dzwonie, nim terminal b璠zie gotowy to S3 tez bedzie gotowa. Kolej modernizuje sie na potege. Niech dzwon spojrzy na dworzec w Przytorze to moze rozjasni sie serduszko w DZWONIE. Ale POski DZWON jest od dzwonienia ale trafiacie w pr騜ni. Jak PIS wygra nastepne wybory to i powstanie MOLO w Swinouj軼iu. A jak wygra TUSEK to b璠zie mia co sprzedac lub wydzier瘸wi NIEMCOM.

Go嗆 • Sobota [20.11.2021, 10:20:17] • [IP: 176.221.125.***]

Psy szczekaj. Silny kraj to bogaty kraj. Brawo PiS 👏👏👏

Go嗆 • Sobota [20.11.2021, 09:54:44] • [IP: 92.40.190.**]

PIEPRZONE INWESTYCJE PRZEMYSLOWE W MIESCIE TURYSTYCZNYM. NO I TYLKO POMYSLEC JAKA BEDZIE PIEKNA PANORAMA SIE ROZCIAGALA Z LATARNI MORSKIEJ. RZENUJACE !!

Go嗆 • Sobota [20.11.2021, 09:16:05] • [IP: 37.47.144.***]

20.11.2021, 00:39:23] lodziarki dzbanie platformy. Kolej!! Czaisz to?

Go嗆 • Sobota [20.11.2021, 09:13:00] • [IP: 81.159.232.**]

Budowac, super pomysl.Porty to bogactwo a nie burakowo na lodkach z koscielna ciemnota

Go嗆 • Sobota [20.11.2021, 08:57:06] • [IP: 176.221.125.***]

Do wszystkich antyPiSowskich bucefa堯w... po to PiS modernizuje wszystkie tory w Przytorze aby mog造 obs逝giwa terminal kontenerowy. Budowa S3 od 安inouj軼ia zacznie si w styczniu 2022, za dwa lata b璠ziemy mieli dzi瘯i PiS ca陰 S3 a do granicy z Czechami. Obok terminala gazowego powstaje dzi瘯i PiS stacja bunkrowania gazu na statki. Brawo PiS!

Go嗆 • Sobota [20.11.2021, 07:55:21] • [IP: 178.238.252.**]

A kiedy deptak na wydmach, b璠zie od Wiatraka do granicy?To lepsze by這by ni molo.

Go嗆 • Sobota [20.11.2021, 07:54:18] • [IP: 83.23.230.**]

Do IP 83.170.146 jakim dzbanem musisz by sam.Nawet nie umiesz czyta ze zrozumieniem. Port kontenerowy powstanie najwcze郾iej za 4-5 lat. Do ko鎍a 2022 ma by wy這niony wykonawca falochronu. Dopiero potem powstanie port wraz z morskim podej軼iem do g喚boko軼i 17 m. Rozumny cz這wiek ju z 3 kl szko造 podstawowej wyczyta to z tego artyku逝. Dla ciebie to jednak zbyt trudne. Przyjmujesz tylko obrazki jak ta animacja komputerowa. Droga S3 b璠zie na 100% gotowa za 3 lata. Przetargi s rozstrzygni皻e.Umowy z wykonawcami podpisane. Trwa modernizacja kolei do 安inouj軼ia itd, itd itd.

Go嗆 • Sobota [20.11.2021, 07:52:18] • [IP: 178.238.252.**]

Kiedy, to by kurort...teraz brak s堯w.

Go嗆 • Sobota [20.11.2021, 06:47:15] • [IP: 45.141.1.**]

ζdne zdj璚ie - prosz o drugie z molem

Go嗆 • Sobota [20.11.2021, 00:39:23] • [IP: 83.170.146.***]

PISOWE DZBANY!! Czy zadali軼ie sobie proste pytanie, jak dostarczy i odebra te kontenery? S3 nie gotowa na taki wzmo穎ny ruch tir闚. Kolej nie gotowa! Droga wodna te nie gotowa! To jakim transportem? Zaczynaj od d..py strony! Jednak czego si spodziewa po pisowych je這pach. Gr鏏arczyk...Totalny abnegat, zero kompetencji!

Go嗆 • Pi徠ek [19.11.2021, 23:39:26] • [IP: 185.220.101.***]

ustawa o szczeg鏊nych rozwi您aniach zwi您anych z zapobieganiem, przeciwdzia豉niem i zwalczaniem COVID-19, innych chor鏏 zaka幡ych oraz wywo豉nych nimi sytuacji kryzysowych oraz niekt鏎ych innych pierdu -- no i cyk 400 baniek na falochron porzyczone- czaicie juz po te cyrki z bakcylem kowid 19 mieszkania 3 ? falochron zapobiega i zwalcza kowida