POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [10.10.2021, 21:18:38] • Międzyzdroje

To był moment

To był moment

fot. Andrzej Ryfczyński

To był moment. Być może krótkie przyśnięcie i znalazłem się w rowie Narodowego Parku Wolińskiego- powiedział pechowy kierowca.

Około godziny 13. 00 kilometr za estakadą Międzyzdroje w stronę Szczecina doszło do dachowania Forda.

To był moment

fot. Andrzej Ryfczyński

Kierowca prawdopodobnie przysnął. Powiedział naszemu fotoreporterowi, że sam nie wie jak to się stało.

To był moment

fot. Andrzej Ryfczyński

W zasadzie wyszedł bez obrażeń, na ręku drobne zadrapanie i lekki ból w okolicy prawego boku od pasów bezpieczeństwa. Po przebadaniu nie była potrzebna pomoc lekarska.

To był moment

fot. Andrzej Ryfczyński

W dachowaniu brała udział suczka, którą do czasu zholowania auta kierowca nosił na rękach.

To był moment

fot. Andrzej Ryfczyński

Pechowy kierowca to były długoletni mieszkaniec Świnoujścia, akurat przewoził różne drobne rzeczy do nowego miejsca zamieszkania w Koszalinie.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 41, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 41

Gość • Wtorek [19.10.2021, 19:46:29] • [IP: 185.210.38.***]

Przesłuchać suczkę- ona coś wie...

Gość • Środa [13.10.2021, 21:36:33] • [IP: 46.134.132.***]

Jechałam 2 samochody przed nim. Widziałam wszystko dokładnie. Wezwałam zreszta służby. Myślałam, że wyprzedza na początku, ale za chwile zobaczyłam jak zjechał i dachował. Jak zobaczyłam samochód to myślałam, że to będzie wypadek śmiertelny. Aż nogi się przede mną ugięły. Na szczęście inni kierowcy też się zatrzymali, wybili szybę i go wyciągnęli. Dobrze, że jechał tylko z psem bo gdyby ktoś siedział z przodu na miejscu pasażera to nie miałby tyle szczęścia. I nie gadajcie, że jak można przysnąć o 13 etc bo facet niedawno przeszedł zawał. Mógł zasłabnąć itd…

Gość • Wtorek [12.10.2021, 20:52:58] • [IP: 62.69.203.**]

Debilom odbierać prawo jazdy. Zasnął? Ciekawe gdzie i kiedy badania robił

Gość • Wtorek [12.10.2021, 11:43:39] • [IP: 31.0.81.***]

To niestety skutki ubocne po covidzie (albo po szczepieniu) mój szwagier miał niedawno tak samo, nie wie jak ale nagle wylądował samochodem w rowie. Pozdrawiam!

Gość • Wtorek [12.10.2021, 01:54:07] • [IP: 31.0.89.*]

184*** A tak po za tym to czujesz się dobrze ? Specjalisty od durnoty nie potrzebujesz ?

Gość • Poniedziałek [11.10.2021, 21:15:37] • [IP: 37.47.155.**]

No tak, kkolejny mieszkaniec ucieka z miasta. Jak z tonącego okrętu.

Gość • Poniedziałek [11.10.2021, 21:07:07] • [IP: 176.221.125.***]

Mieszkańcy Świnoujścia to najbardziej złośliwe dziadostwo w kraju. Widać po wpisach.

Gość • Poniedziałek [11.10.2021, 18:29:08] • [IP: 62.69.252.*]

Do ip.178.235.184***.pieprzony debilu, obyś ty durniu nie straciL prawka, ale myślę że ofermo nawet samochodu nie masz a się wymądrzasz z zazdrosci, ze jezdzisz rowerem, oby.

Gość • Poniedziałek [11.10.2021, 15:57:33] • [IP: 139.28.177.**]

Dużo ostatnio tych" zaśnięć" za kierownicą. Kłania się powtórka z narkolepsji po masowym szczepieniu na ptasia grypę?

Gość • Poniedziałek [11.10.2021, 15:55:44] • [IP: 178.235.184.***]

zabrac prawo jazdy do końca życia. A co jakby zjechał na przeciwległy pas jezdni ?? przejechał 5 km i zasnął ?? Masakra

Gość • Poniedziałek [11.10.2021, 15:40:42] • [IP: 31.0.89.*]

239*** A może sie.po jaja podrapal.co ? A może fryzurę sobie poprawiał co? A może specjalnie to zrobił.co ? Tych może to.można wymyślać w nieskończoność. Jak nie masz jeden, z drugim nic mądrego do powiedzenia, to nie wypisuj bzdur.A może jednak chwilowa utrata świadomości co ? Nikt specjalnie nie pakuje się do rowu.

Gość • Poniedziałek [11.10.2021, 15:31:33] • [IP: 31.0.89.*]

157*** Jednak jesteś debilem i tyle w tym temacie. Nie znacie a gadacie, co Wam ślina przyniesie na język. Jak łatwo jest oczerniać wymyślać bajki, jak trudno dociera do Was że nikt tego nie robi specjalnie. Wiec 157***nie wychodz na ulice, bo Cie może ktoś specjanie przejedzie? A może na chwilę stracił świadomość, a wydawało się że zasnął ? Należy współczuć a nie wymyślać swoje durne osądy i wylewać żółć złośliwości. Niech Pan wraca szybko do zdrówka. Dobrze że to się tylko tak skończyło.

Gość • Poniedziałek [11.10.2021, 14:50:15] • [IP: 37.47.172.***]

Ta, Tak. To oznacza jedno. Ucieczka długoletnich mieszkańców z naszego miasta już się zaczęła. Powód bardzo prosty. W Koszalinie życie jest o min. 30 % tańsze.

Gość • Poniedziałek [11.10.2021, 14:29:11] • [IP: 37.248.155.***]

dachowanie musiało dostarczyć kundlowi niezapomnianych wrażeń...

Gość • Poniedziałek [11.10.2021, 14:14:36] • [IP: 37.47.157.***]

Jak zabije kogoś z twojej rodziny to kto wtedy będzie debilem??

Gość • Poniedziałek [11.10.2021, 12:31:04] • [IP: 188.146.239.***]

Zasnął o 13-tej? A może z pieskiem się bawił w czasie jazdy? Dobrze, że nie wjechał nikomu na czołówkę!

Gość • Poniedziałek [11.10.2021, 12:07:45] • [IP: 46.204.17.**]

Dużo zdrowia...Dla Pana kierowcy i Pupilki. A zarazem wszelkie podziękowannia za szybką pomoc wszelkim służbom...Duże brawa. ..tym razem tylko szkoda mienia na szczęście nie utrata życia..A do nas Wszystkich uważajmy na drodze jest zmiana pogody Jesień zawitała. A w domu na Nas czekają...Bezpiecznej podróży.

Gość • Poniedziałek [11.10.2021, 11:46:11] • [IP: 37.30.32.***]

Artykuł zmienił w moim życiu tyle co nic, natomiast przy okazji przytoczę sytuacje, która ostatnio miała miejsce i mam nadzieje, ze niektórych zmusi do myślenia… ostatnio jadąc w stronę Świnoujścia pomiędzy Dargobodzem a Międzyzdrojami jechałem za samochodem ciężarowym, w momencie gdy była ku temu sposobność (linia przerywana i brak aut z naprzeciwka) zacząłem manewr wyprzedzania i tak ni z gruszki czy pietruszki, na drodze, pojawiła mi się dwójka grzybiarzy, która postanowiła przejść przez ulice. Mało tego widząc mnie nie zrobili sobie z tego zupełnie nic, aby ich nie przejechać musiałem zakończyć manewr praktycznie już na podwójnej linii na zakręcie. Ludzie włączcie myślenie, jeżeli wybieracie takie miejsca żeby przejść przez ulice to chociaż zróbcie to sprawnie, bo przez takich jak wy mogła stać się tragedia na drodze, gdyby tylko z naprzeciwka jechał pojazd….

Gość • Poniedziałek [11.10.2021, 11:03:41] • [IP: 31.0.89.*]

157*** Debilem to jestes Ty, pisząc takie teksty.

Gość • Poniedziałek [11.10.2021, 09:40:57] • [IP: 176.221.125.***]

kierownicę trzeba trzymac mocno i dwoma rękami bo inaczej jak siły przyrody przyklejąsię do Auta to go zciągaja do rowu auto jedzie tak jak po szynach kolejowych bo od spodu Magnez trzyma

Gość • Poniedziałek [11.10.2021, 09:16:16] • [IP: 95.51.71.***]

Wygląda na to że winny jest rów WPN u. Może zamontować jakieś odpromienniki zasypać rów albo zlikwidować wpn i rów będzie niczym i wina też

Gość • Poniedziałek [11.10.2021, 08:31:01] • [IP: 37.47.157.***]

Dobrze ze nikogo nie zabił deb..

Gość • Poniedziałek [11.10.2021, 08:25:21] • [IP: 178.238.252.**]

Auto się wyremontuje, kupii inne a życia i zdrowia nie...szczęście w nieszczęściu...

Gość • Poniedziałek [11.10.2021, 08:13:29] • [IP: 37.187.147.***]

mam nadzieję, że przez jakiś czas będzie spał w łóżku

Gość • Poniedziałek [11.10.2021, 07:51:08] • [IP: 31.0.89.*]

37** Fajnie że masz takie debilne myślenie !!

Oglądasz 1-25 z 41
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Naczelnik Wydziału Ochrony Srodowiska i Leśnictwa Tułodziecka-Terenda; "uważam za ogromny sukces, że mamy w Świnoujściu parking na którym możemy przechować odholowane pojazdy i wraki ■ Radna Agatowska: apeluję do wydziału gospodarki komunalnej i środowiska o spotkanie z Policją i ustalenie zasad dotyczących usuwania samochodów i wraków zaparkowanych w pasie drogowym ulic ■ 94 wnioski na zakup węgla w Świnoujściu, w większości wnosokują o to mieszkańcy praworzeża ■ Prezydent Miasta; „postanowiłem wyłączyć po zmroku oświetlenie promenady i parków bo nikt z tego teraz nie korzysta” ■ 1 grudnia o godz. 9.00 odbędzie się seminarium dla radnych na którym zaprezentowany zostanie projekt przyszłorocznego budżetu miasta ■ Od godziny 9.14 rozpoczęły się obrady 70 sesji Rady Miasta. W związku z remontem sali konferencyjnej rady Miasta radni spotkali się tym razem w Bibliotece Miejskiej ■ Ćwiczenia „NEPTUN-22” w Świnoujściu – utrudnienia w ruchu. 25 listopada 2022 roku, od godziny 07:30 do godziny 14:30, na terenie dzielnicy Warszów w Świnoujściu, odbędą się ćwiczenia dowódczo-sztabowe pod kryptonimem „NEPTUN-22”, w związku z czym, należy spodziewać się utrudnień w ruchu w rejonie terminala LNG i przyległego kompleksu leśnego. W tym czasie ruch pojazdów na ul. Ku Morzu, na odcinku od zjazdu z wiaduktu do ronda przy parkingu, zostanie wstrzymany. Organizatorzy ćwiczeń - Komenda Wojewódzka Policji w Szczecinie oraz Komenda Miejska Policji w Świnoujściu przepraszają za możliwe utrudnienia. ■ W ciągu dnia w pasie częściowo centralnym i zachodnim będą występować spadki temperatury powietrza i gruntu do oraz poniżej 0°C powodujące oblodzenia wilgotnych i mokrych nawierzchni dróg oraz chodników, ponadto w województwie podkarpackim i lubelskim od rana będą występować gęste mgły ograniczające widzialność poziomą do 50 - 100 m. ■ Taksówkarze (przedsiębiorcy) chcący zachować dotychczasowe licencje wydane przed 1 stycznia 2020r. powinni do 31 grudnia 2022r. złożyć wniosek o dostosowanie licencji do obecnych ustawowych wymogów. Wniosek należy złożyć w Wydziale Komunikacji Urzędu Miasta Świnoujście ■ Mężczyzna wypadł przez okno na 4. piętrze. Do tego zdarzenia doszło nad ranem 3.11.2022r. Z okna znajdującego się na czwartym piętrze budynku przy ulicy Matejki 1a, wypadł mężczyzna. Na skutek upadku doznał licznych obrażeń, został przewieziony do szczecińskiego szpitala ■ Multipleks Cinema3D zlokalizowany w Galerii Corso od 28 października br. funkcjonuje pod nową nazwą Multikino. Zmienione zostały wszystkie logotypy znajdujące się w centrum handlowym w Świnoujściu oraz na jego fasadzie ■ Portal iswinoujscie.pl wygrał w sądzie z gminą miasto Świnoujście. Wygrana właściciela i naczelnego redakcji dotyczy nieprawnego żądania usunięcia z portalu, artykułu: „Czy Urząd Miasta ustawił zakup auta dla prezydenta Janusza Żmurkiewicza?” ■ Rano i przed południem w głębi województw północnych, wschodnich oraz miejscami na południu spodziewane są gęste mgły ograniczające widzialność poziomą do 100-300 metrów ■ Ze Świnoujścia znika stacja dializ. To początek horroru dla pacjentów. Już w grudniu swoją działalność zakończy stacja dializ w Świnoujściu. To bardzo zła wiadomość dla wszystkich pacjentów korzystających ze stacji dializ znajdującej się w "Rusałce" ■ Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu ma przyjemność zaprosić w dniu 18 października (wtorek) o godz. 17:00 – na spotkanie autorskie z Panem Markiem Żymłą. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do Galerii Biblioteki Głównej przy ul. Piłsudskiego 15. Wstęp wolny! ■ Mieszkańcy Świnoujścia, zainteresowani zakupem węgla opałowego, proszeni są o zgłaszanie zapotrzebowania w Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie, pod numerem telefonu 091 32 25 491. W terminie do 10 października 2022 roku należy zgłosić zapotrzebowanie na cały sezon grzewczy. Szacowana cena opału wyniesie około 2600-2800 zł brutto za tonę. W ofercie znajdzie się: miał węglowy, groszek oraz orzech 2. W Świnoujściu węgiel będzie można nabyć w miejskiej spółce PEC lub w innych podmiotach wskazanych przez Prezydenta Miasta. Opał pochodzić będzie z zasobów zorganizowanych przez PGE Paliwa sp. z o.o. oraz spółkę OT Port. ■ Informacja banku. Punkt kasowy w urzędzie. Jak informuje Bank Pekao S.A., od dnia 3 października 2022r. do odwołania punkt kasowy banku przy ul. Wojska Polskiego 1/5 (budynek urzędu miasta) będzie czynny od poniedziałku do piątku w godz. 7.45 – 15.30, dla petentów urzędu miasta w godz. 08.00 – 15.15. Przerwa w obsłudze w godz. 12.00 -12.15 ■