POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [25.07.2021, 20:43:48] • Świnoujście

„Mama jest pijana, będzie bić”- w nocy po osiedlu błąkało się dziecko!

„Mama jest pijana, będzie bić”- w nocy po osiedlu błąkało się dziecko!

fot. Sławomir Ryfczyński

Cztery dni temu około północy na Osiedlu Zachodnim dwaj mężczyźni zauważyli niekompletnie ubrane dziecko. Dalsza historia rozegrała się bardzo szybko.

To był dziewięcioletni chłopczyk tylko w majtkach, idący koło piaskownicy między wieżowcami. Dwaj mężczyźni, którzy go zauważyli, zadzwonili po policję. Zgłosili, że dziecko jest nietypowo ubrane- ma na sobie tylko bieliznę i skarpety, nie ma butów.

Kiedy na miejsce przyjechali policjanci, wzięli chłopca do radiowozu. Następnie odszukali jego matkę, która przebywała w domu w okolicy ul. Markiewicza, prawdopodobnie była nietrzeźwa.

Z nieoficjalnych informacji wiemy, że kobieta została zatrzymana.
Ostatecznie po dziecko przyjechał z innego miasta jego ojciec.

Dramatyczne jest to, że chłopiec bał się wrócić do domu - mówił, że mama jest pijana i będzie bić.

Czekamy na oficjalne informacje z policji.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 79, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 79

Gość • Piątek [06.08.2021, 06:30:53] • [IP: 37.47.186.**]

Do 15:17:12... rozumiem że towarzystwo jakim otacza się ta dziewczyna (mimo że z nikim podejrzanym jej nie widziałam) jest wyznacznikiem tego jaką jest osobą? Będąc młoda też miałam złe towarzystwo a mimo to nie brałam z nich przykładu. Tak jak już pisałam, widzę tą dziewczynę praktycznie dzień w dzień i niech mi Pan/i wierzy że zauważyłabym że tym dzieciaczkom dzieje się jakaś krzywda a jedyne używki jakie preferuje to papierosy, ale z tego co wiem to za to do więzienia nie wsadzają. Różnica jest tylko taka że ja wiedząc że coś się dzieje powiadomiłabym odpowiednie do tego osoby (bo to one są od oceny tego czy w domu coś złego się dzieje) a nie publicznie wylewała pomyje na Bogu ducha winną dziewczynę która nawet nie ma nic wspólnego z tematem artykułu który Pan/i komentuję.

Gość • Niedziela [01.08.2021, 18:21:18] • [IP: 37.8.231.***]

Jeśli prawda jest taka jak tu piszą, to taką matkę do kryminału za znęcanie się nad dzieckiem.

Gość • Środa [28.07.2021, 09:11:42] • [IP: 37.47.180.**]

Rodzina ta powinna zostać pod stałą kontrola.nie jest normalne że dziecko biega po nocy w samych majtkach i oni się bicia.nikt mi nie powie że sobie to wymyślili O musi byc tam przemoc, zająć się rodzina zanim wydarzy się tragedia A potem powiedzą urzędnicy że tam się nic nie dzialo

Gość • Poniedziałek [26.07.2021, 22:08:46] • [IP: 88.218.254.**]

Tamta dziewczyna tak mało o niej wiesz... Tak to leciało... przyjdzie pora i czas... Wszystko jest do czasu... Zabawy i hulanki do białego rana.. No cóż inaczej wygląda sytuacja tzw. (pokazówka przy ludziach) a inaczej w czterech ścianach... Miejmy nadzieję że kiedyś ktoś się odważy i to zgłosi i szydło wyjdzie z worka... A wtedy będzie" NO NIE MOŻLIWE TO TAKA DOBRA DZIEWCZYNA BYŁA"...

Gość • Poniedziałek [26.07.2021, 20:48:59] • [IP: 193.173.218.***]

No tak pie*dolone Patoujscie każdy o każdym wie wszystko i ponad to.. Zawistne miasto, wyścig szczurów... Co do dziewczyny po której jeździcie w komentarzach, to nie widzę żadnego zastrzeżenia wobec jej jak i jej córek, normalna rodzina bez żadnej patologii... No ale tak komentarze z hejtem na tą dziewczynę piszą osoby którym się nudzi w życiu i żyją czyimś życiem czyli nic nowego jak na miarę tego miasta. . Zacznijcie patrzeć w lustro, najpierw oceńcie siebie by móc zacząć oceniać innych... Pozdrawiam z Holandii

Gość • Poniedziałek [26.07.2021, 20:38:39] • [IP: 5.173.148.*]

Psycholek sporo co strasza dzieci groźbami karalnymi albo coś im robia. Robić z tym porządek.

Gość • Poniedziałek [26.07.2021, 20:24:48] • [IP: 176.221.123.**]

Gość • Poniedziałek [26.07.2021, 18:41:19] • [IP: 88.218.254.**]A ty skąd się uchowałeś?Nawet 500+ nie było i analfabeta idiota wyszedł.

Gość • Poniedziałek [26.07.2021, 20:07:29] • [IP: 88.218.254.**]

No niestety takie czasy nastały ze to nie rodzice utrzymują dzieci!! Tylko dzieci utrzymują rodziców i ich przyjemności...

Gość • Poniedziałek [26.07.2021, 18:59:16] • [IP: 5.173.149.**]

Do 26.07.2021, 15:17:12 Masz słabe info na temat byłej rodzinki. Ale Ci co najmniej wiedzą najwięcej się wypowiadają.

Gość • Poniedziałek [26.07.2021, 18:44:46] • [IP: 94.254.212.**]

Do 26.07.2021, 15:17:12 Masz słabe info na temat byłej rodzinki. Ale Ci co najmniej wiedzą najwięcej się wypowiadają.

Gość • Poniedziałek [26.07.2021, 18:41:19] • [IP: 88.218.254.**]

Prawda jest taka że te niby super mamusie są utrzymywane przez swoje dziec czyli (500+, rodzinne, alimenty itd). Do roboty nie pójdą rzyja jak pasożyty na swojich dzieciach i sie lansują... Jakby nie kasa przeznaczona na dzieci tooo byy trawę jedli i popijali wodą z kaurzy..

Gość • Poniedziałek [26.07.2021, 18:15:19] • [IP: 94.254.229.**]

Do 26.07.2021, 15:17:12 Masz słabe info na temat byłej rodzinki. Ale Ci co najmniej wiedzą najwięcej się wypowiadają.

Gość • Poniedziałek [26.07.2021, 17:59:26] • [IP: 31.11.129.***]

Do 26.07.2021, 15:17:12 Masz słabe info na temat byłej rodzinki. Ale Ci co najmniej wiedzą najwięcej się wypowiadają.

Gość • Poniedziałek [26.07.2021, 17:42:52] • [IP: 37.47.156.***]

Do 15:17:12... rozumiem że towarzystwo jakim otacza się ta dziewczyna (mimo że z nikim podejrzanym jej nie widziałam) jest wyznacznikiem tego jaką jest osobą? Będąc młoda też miałam złe towarzystwo a mimo to nie brałam z nich przykładu. Tak jak już pisałam, widzę tą dziewczynę praktycznie dzień w dzień i niech mi Pan/i wierzy że zauważyłabym że tym dzieciaczkom dzieje się jakaś krzywda a jedyne używki jakie preferuje to papierosy, ale z tego co wiem to za to do więzienia nie wsadzają. Różnica jest tylko taka że ja wiedząc że coś się dzieje powiadomiłabym odpowiednie do tego osoby (bo to one są od oceny tego czy w domu coś złego się dzieje) a nie publicznie wylewała pomyje na Bogu ducha winną dziewczynę która nawet nie ma nic wspólnego z tematem artykułu który Pan/i komentuję.

Gość • Poniedziałek [26.07.2021, 17:21:25] • [IP: 37.47.132.**]

Już nieraz się zdarzyło, że jakiś sąsiad doniósł, komentarze swoje zrobiły i możecie komuś niewinnemu narobić problemów. Tacy wszyscy mądrzy ze smartfonów piszą, oceniają...sami do swoich rodzin wgłąb wejrzyjcie. Podłość ludzka nie ma granic!

Gość • Poniedziałek [26.07.2021, 16:40:44] • [IP: 176.221.123.***]

MaDka 500+

Gość • Poniedziałek [26.07.2021, 16:15:47] • [IP: 176.221.123.***]

Tak, coraz więcej pato-matek. Tymczasem w Polsce w przypadku rozwodu w 95 % orzeczeń przyznaje się automatycznie opiekę nad dzieckiem matce, nawet wtedy, gdy ojciec ubiega się o tę opiekę. Taka linia orzekania się przyjęła od czasów stalinowskich. A za opieką nad dzieckiem idzie +500 i wszelkie socjalne bonusy dla samotnego rodzica.

Gość • Poniedziałek [26.07.2021, 16:00:03] • [IP: 31.11.129.***]

Czytając komentarze co niektórych... Boże widzisz i nie grzmisz. .

Gość • Poniedziałek [26.07.2021, 15:57:13] • [IP: 5.173.65.***]

Do pracy wysłać patologiczną, , madke, ,

Gość • Poniedziałek [26.07.2021, 15:17:12] • [IP: 37.47.178.**]

Do 14.01 21 Tak, piszę o tej dziewczynie. Być może tak było jak piszesz ale to wtedy jak mieszkała z mężem. Od jakiegoś czasu nie są razem i wtedy zaczęła żle się prowadzić Przedewszystkm złe towarzystwo i używki.

Marcin • Poniedziałek [26.07.2021, 15:13:47] • [IP: 5.173.148.**]

Aż się chce płakać. Oby matka jak najszybciej zapiła się na śmierć.

Gość • Poniedziałek [26.07.2021, 15:07:28] • [IP: 37.8.231.***]

Gość • Poniedziałek [26.07.2021, 11:12:41] • [IP: 176.221.122.**] 500+=PATOLOGIA, dzięki PiS-owcy za rozmnażanie. Ten wpis to patologia.

Gość • Poniedziałek [26.07.2021, 15:02:44] • [IP: 31.11.129.***]

Odpowiedź do [26.07.2021, 10:38:16] • [IP: 37.47.178.**] Czytam i nie wierzę w to co czytam, skoro widzisz mnie pod wpływem I moje dzieci latające samopas to zamiast się wypowiadać tu to dlaczego nie podejmiesz odpowiednich kroków w tej sprawie. I na dodatek muszę być serio nie odpowiedzialna że puszczam 2letnie czy 4letnie dziecko" samopas" . ... Najpierw zbierz prawdziwie informacje i przemysl czy to co piszesz jest prawdą a dopiero później posądzaj... P.s. Jeśli widzisz krzywdę dzieci to reaguj a nie wypisujesz głupoty w internecie. Pozdrawiam AG..

Nasze miasto • Poniedziałek [26.07.2021, 14:09:45] • [IP: 176.221.122.*]

Co raz więcej patomatek które, myślą gdzie się napić zabawić, wyrwać typa na noc a reszta nie ważną nie mają czasu dla dzieci -rodziny flirtują od rana do wieczora na telefonach o normalną kobietę w tych czasach to żadkość mają tak zryte banie to jest pandemia

Gość • Poniedziałek [26.07.2021, 14:01:21] • [IP: 37.47.156.***]

Do 10:38:16. Czy piszesz o tej dziewczynie która od rana do nocy poświęca się swoim dzieciom? Nie znam osobiście tej dziewczyny, ale osoba piszącą ten komentarz powinna się z rozpędu walnąć głową w ścianę... widzę codziennie starszą dziewczynkę która biega z koleżankami koło domu i praktycznie dzień w dzień tą dziewczynę z dziećmi na placu zabaw. Dzieci nie są zaniedbane ani wystraszone, zawsze mają pić i jeść i nigdy, ale to przenigdy nie widziałam żeby ta dziewczyna zachowywała się ich względem agresywnie a tymbardziej żeby była pod wpływem środków odurzających. Zanim coś napiszesz to pomyśl bo możesz bezpodstawnie narobić komuś problemów.

Oglądasz 1-25 z 79
■ 13 - latek znęcał się nad kolegami. Bił i kopał. Wstrząsające sceny w Parku Chopina. Media społecznościowe obiegły wstrząsające nagrania. Widać na nich, jak nastolatek bije swoich rówieśników. Przerażone dzieci nie tylko próbują uciec od swojego oprawcy, ale także głośno krzyczą z bólu. Krzyki i prośby o pomoc na nic się jednak zdały bo napastnik dalej uderzał i kopał swoje ofiary ■ Śmiertelnie niebezpieczna bakteria vibrio vulnificus wykryta niedaleko Świnoujścia. Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że bakteria została wykryta tydzień temu u ponad 30 - letniego mieszkańca Międzyzdrojów. Mężczyzna odczuwał bardzo silny ból nogi, która bardzo spuchła w okolicach uda. Wezwał pogotowie ratunkowe. W momencie zgłoszenia, w Międzyzdrojach nie było wolnej karetki i do pacjenta zadysponowany został ambulans ze Świnoujścia. Podjęto decyzję o przewiezieniu mężczyzny do świnoujskiego szpitala. Tam szybko okazało się, że sprawa jest bardzo poważna. Mięsożerna bakteria dosłownie "zjadała" mięśnie nogi mężczyzny. Po wykonaniu dokładnych badań okazało się, że w nodze nie ma mięśni, a jedynie płyn. Pacjent musiał zostać jak najszybciej przewieziony do specjalistycznego szpitala w Szczecinie. Tam trafił na OIOM. To najprawdopodobniej pierwszy taki przypadek w Polsce, nie pierwszy jednak w Europie. Już jakiś czas temu ogólnopolskie media obiegła informacja, że ta sama bakteria spowodowała śmierć u obywatelki Niemiec. Do zakażenia doszło podczas kąpieli w morzu. Bakteria dostała się do organizmu kobiety przez otwartą ranę. Bakteria rozwija się bardzo szybko, natychmiast trzeba działać i podać antybiotyki. Jesteśmy bardzo ciekawi skąd tak groźna bakteria wzięła się u mieszkańca Międzyzdrojów. ■ 19 września Wyspiarka zakończyła drążenie tunelu w Świnoujściu! ■ Dzień Dzikiej Flory, Fauny i Naturalnych Siedlisk. Warto dbać o przyrodę każdego dnia. Można z dużą dozą prawdopodobieństwa stwierdzić, że większość z nas lubi wycieczki na łono natury, jednocześnie nie przepadając za dzikimi wysypiskami, które często spotykane są na niegdyś pięknych terenach zielonych. Obchodzony 19 września Dzień Dzikiej Flory, Fauny i Naturalnych Siedlisk to doskonała okazja, by przyjrzeć się czystości miejsc, które służą nie tyko do odpoczynku, ale przede wszystkim są domami zwierząt i roślin ■ Nie jesteśmy „na szarym końcu” ale mogłoby być lepiej. Świnoujście na 184 miejscu w Polsce w rankingu osób wyszczepionych w gminach ■