POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [23.06.2021, 12:12:16] • Świnoujście

Relacja po turnieju KS Prawobrzeże Świnoujście

Relacja po turnieju KS Prawobrzeże Świnoujście

fot. Organizator

20.06.2021 roku na boisku przy ul. Białoruskiej 4 na Warszowie odbył się kolejny w 2021 roku, turniej o Puchar KS Prawobrzeże Świnoujście dla roczników 2011/2012 i młodszych ze sponsorem generalnym: Operatorem Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A.

Drużyny zagrały spotkania każdy z każdym, systemem mecz i rewanż. Letnia aura, gorący doping rodziców - to wszystko motywowało młodych piłkarzy. Sportowcy dawali z siebie wszystko. Mieliśmy okazję obserwować wiele składnych akcji oraz pięknych goli. Poziom był bardzo wyrównany, dzięki temu mogliśmy oglądać bardzo emocjonujące widowiska. W przerwach pomiędzy meczami zawodnicy mogli ugasić pragnienie pysznymi napojami, a także posilić się owocami oraz słodkościami.

Relacja po turnieju KS Prawobrzeże Świnoujście

fot. Organizator

Wysiłek zawodników został nagrodzony przez organizatora pamiątkowymi pucharami dla każdej z drużyn oraz medalami i dyplomami dla każdego z zawodników.

Relacja po turnieju KS Prawobrzeże Świnoujście

fot. Organizator

Dodatkowo, trenerzy wyróżnili po jednym wiodącym zawodniku podczas turnieju. Liderzy otrzymali w nagrodę od organizatorów, zdalnie sterowane zabawki. Na koniec dzieci mogły schłodzić się wodą w strumieniach z systemu zraszania murawy. Uśmiechów i dobrej zabawy nie było końca.

Relacja po turnieju KS Prawobrzeże Świnoujście

fot. Organizator

Drużynę KS Prawobrzeże reprezentowali: Drachal Franciszek, Mimier Grzegorz, Polakowski Jędrzej, Ryfczyński Michał, Szybisty Szymon, Uchański Jacek, Stepa Oskar, Rozwak Damian, Kwasiborski Tristan.

Relacja po turnieju KS Prawobrzeże Świnoujście

fot. Organizator

Zarząd
KS Prawobrzeże Świnoujście


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ 14.08, godz. 19.00 Koncert zespołu Stary Szmugler – Port Kultury Pomorza Zachodniego 2021, Muszla Koncertowa przy Promenadzie, wstęp wolny, organizator MDK Świnoujście ■
■ Adidasy zamiast auta? Miasto przedstawia koncepcję zarządzania ruchem Po „haraczu” za parkowanie w centrum, pojawiły się kolejne pomysły, które mają dotknąć świnoujskich kierowców. Niewiele czasu na wyrażenie opinii w tej sprawie dał mieszkańcom Urząd Miasta ■ Zachwaszczone skwery na głównych ciągach komunikacyjnych. Zieleń w mieście to bardzo ważna rzecz, nie tyko ze względów estetycznych. W naszym mieście jest dużo roślin ozdobnych posadzonych na skwerach, w donicach, gazonach i na ulicznych wysepkach. Jednak najwyraźniej od czasu nasadzenia przestano się interesować stanem tych roślin - toną w wybujałych chwastach. O sprawie poinformował mieszkaniec ■ Siedem lat temu, w czerwcu 2014 dyrektor Urzędu Morskiego w Szczecinie podpisał z Centrum Unijnych Projektów Transportowych umowę na dofinansowanie ważnej inwestycji. Same tylko prace przygotowawacze do modernizacji toru wodnego Świnoujście-Szczecin do głębokości 12,5 m prawie dwa miliardy złotych. Dopiero po ich wykonaniu ruszyły zasadnicze roboty. Na Zalewie Szczecińskim postały sztuczne wyspy, tor wodny pogłębiono do planowanej głębokości, umocnione zostały nabrzeża, powstały nowe obrotnice dla statków, połączono i udrożniono stare kanały. Wtorek, 6 lipca na wzgórzu górującym nad Zalewem Szczecińskim oficjalnie podsumowano dotychczas wykonane prace. ■ PLK zwiększają możliwości kolei w obsłudze towarowej portów Pomorza Zachodniego ■ Po wielogodzinnej dyskusji Rada Miasta przyjęła przedłożone sprawozdanie finansowe i udzieliła prezydentowi Świnoujścia absolutorium z wykonania budżetu miasta w roku 2020 ■