POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [23.06.2021, 17:13:56] • Świnoujście

AP Baltica na turnieju międzynarodowym

AP Baltica na turnieju międzynarodowym

fot. AP Baltica Świnoujście

Dnia 20.06.2021r. drużyna żaków Akademii Piłkarskiej Baltica zagrała na międzynarodowym turnieju Chemik Cup w Policach.

W rozgrywkach brały udział takie zespoły jak:
Chemik Police, Pogoń Szczecin, Żaki Szczecin, OKS R-Football Goleniów, Junior Police, Tenis Borussia Berlin, Victoria 1898 Berlin, AP Baltica Świnoujście
Organizator nie prowadził klasyfikacji, chodziło przede wszystkim o dobrą zabawę oraz sprawdzenie swoich własnych umiejętności na tle bardzo mocnej konkurencji.
Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy medal, puchar a także drobny upominek. Na koniec wszyscy młodzi piłkarze dzięki strażakom mogli się ochłodzić.

AP Baltica na turnieju międzynarodowym

fot. AP Baltica Świnoujście

Dzień wcześniej, również w Policach na Chemik Cup wystąpił zespół skrzatów Akademii Piłkarskiej Baltica. W tej najmłodszej kategorii wiekowej, wyniki meczów też nie były notowane. Takie podejście sprawia, że młodzi adepci futbolu nie odczuwają niepotrzebnej presji i bawią się w najlepsze grając w piłkę nożną.

AP Baltica


komentarzy: 40, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 40

Gość • Poniedziałek [05.07.2021, 18:32:09] • [IP: 31.0.44.***]

kłamczuszek z tego Pana M.A

Gość • Sobota [03.07.2021, 23:49:40] • [IP: 89.151.32.***]

Brawo Baltica, Wspaniała Akademia Brawo Flota Świnoujście

pisobolszewik • Czwartek [01.07.2021, 20:18:27] • [IP: 176.221.122.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Czwartek [01.07.2021, 15:03:12] • [IP: 37.248.175.***]

GKS Tychy pamiętają i to samo robi z Flotą

Gość • Czwartek [01.07.2021, 13:27:18] • [IP: 185.210.38.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Czwartek [01.07.2021, 07:32:46] • [IP: 31.0.61.**]

Dotacje to mają z UM i kroją Was z kasy za wszystko.

Aleksandra • Środa [30.06.2021, 13:24:07] • [IP: 37.248.160.***]

Rodzice, weźcie sobie coś na wstrzymanie. Jeśli macie jakieś żale do klubu to napiszcie oficjalne pismo, macie coś do trenera, porozmawiajcie z nim. Żenujące są te komentarze, na poziomie nieukształtowanych emocjonalnie ludzi. Moje dziecko również uczęszcza do jednej ze szkółek i nigdy nie kontemplowałam czy ta szkółka jest lepsza, a inne są gorsze. Swojemu dziecku również to wpajam. Świetnie, że są różne szkółki, bo każda dokłada starań by dzieci mogły rozwijać się sportowo, a rodzice mieli możliwość wyboru. Wypisywanie oszczerstw pod kierunkiem dzieci (podanie inicjałów) , świadczy o poziomie intelektualnym osoby piszącej. Jeśli masz w sobie tyle odwagi, to podejdź do rodzica i powiedz mu to prosto w oczy, a nie wylewasz swoje gorzkie żale na portalu jako anonim.

Gość (L) • Środa [30.06.2021, 07:07:19] • [IP: 89.65.48.**]

Moj syn gra w Baltice ale tez chodzi dopingowac Prawobrzeze i Flote! Onsie cieszy gdy wygrywaja druzyny z naszego miasta. Tak wiec nie ma co sie roztrzasac nad zajetymi miejscami liczy sie to ze maja zajawke ze uprawiaja sport.. Pozdro (L)

Gość • Wtorek [29.06.2021, 20:00:35] • [IP: 176.221.123.***]

A jak się ma coś do powiedzenia to nie chowamy się incognito zapraszam do porozmawiania, a nie później fałszywe dzień dobry pod szkołą.

Gość • Wtorek [29.06.2021, 19:58:02] • [IP: 176.221.123.***]

Tu ojciec od O. S a kto Ci dał informacje ze ja się tu w ogóle udzielam, może Ty śledczym powinnaś zostać..

Gość • Wtorek [29.06.2021, 17:07:28] • [IP: 89.65.48.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Wtorek [29.06.2021, 16:26:57] • [IP: 178.238.251.***]

Każdy kto był na turnieju w Policach ci powie, że na zakończenie przy wręczaniu medali spiker powiedział, że klasyfikacja nie była prowadzona, że chodzi głównie o zabawę. Fakt faktem, że i tak każdy wiedział, które miejsce zajęła drużyna. Batltica I zajęła 5 miejsce po wyrównanym meczu z Pogonią i rozstrzygających rzutach karnych. Tak, Baltica nie jest najlepszym klubem w województwie a czy będzie tego nie wie nikt, nawet ty. Każdy wie, że łatwiej jest w klubach w dużych miastach, gdzie można wybrać najlepszych, gdzie są sponsorzy, dotacje...Nie wiem po co to piszesz z pretensją. Rozbudowane Ego to macie wy, rodzice fase. Cały ten cyrk to wasza robota. Ponownie polecam terapeute. A... skoro jestescie tacy dobrzy po co na turnieje podbieracie zawodników z innych klubów? Wasi nie dają rady? Kompleksy? A swoją" wioskę" kocham, jest piękna, zielona, ma najładniejszą plaże w Polsce, rozumiem twoją zazdrość, też nie chciałbym mieszkać szarym, brudnym Szczecinie.

Gość • Wtorek [29.06.2021, 15:39:19] • [IP: 89.65.48.**]

IP: 5.173.137.*** ty jesteś zorientowany w temacie ! Niech będzie że zdobyli 6 miejsce ! Ja wiem bo tam byłem i mam filmik z karnych jedna bramką pokonali swych przeciwników ! Chcesz to podeśle ci filmik z rzutów karnych ! Tak więc nie nakręcaj całej spirali zazdrości bo pewnie żal ci tyłek ściska że twój syn nie ogarnia piłki jak ty byś chciał !

Gość • Wtorek [29.06.2021, 11:51:30] • [IP: 5.173.137.***]

Nie rozumiem tych wypowiedzi. Jasno jest pokazane, że była prowadzona klasyfikacja i tam Baltica zajęła 6 miejsce. Po co wysyłać artykuł do portalu iświnoujscie.pl z nieprawdziwymi informacjami. Baltica nie jest i nie będzie najlepszym klubem w wojewodztwie i zamiast cieszyć się z tego że dzieci grają w piłkę to robicie idiotyczne artykuły. Po to żeby dostać większą dotacje? Po to żeby robić coś na zasadzie sekty? Przecież żaden klub poza Szczecinem bez współpracy z innymi małymi klubami nie ma szans na dłuższą metę się rozwijać. Baltica gra na dobrym poziomie, ale niestety z każdym rokiem zawodnicy z klubów takich jak Pogoń, Fase, Arkonia będą im odjeżdżać. Ciężko mieć na wiosce jakim jest Świnoujście przy tak napompowanym swoim EGO szanse na coś więcej niż chwilowe uniesienia

Gość • Wtorek [29.06.2021, 07:02:54] • [IP: 176.221.123.***]

Z Baltici były 2 drużyny tak dla wiadomości. Pierwsza drużyna zajęła 5 miejsce a druga drużyna zajęła 10 miejsce.

Gość • Wtorek [29.06.2021, 06:12:45] • [IP: 45.88.96.***]

Nie napinaj się bo ci gaśnica się rozszczelni...

Gość • Poniedziałek [28.06.2021, 23:45:59] • [IP: 178.238.251.***]

A tak na marginesie Baltica zajęła 5 miejsce walcząc o nie w rzutach karnych z Pogonią Szczecin - bardzo sympatyczną i fajną drużyną.

Gość • Poniedziałek [28.06.2021, 22:56:50] • [IP: 89.65.48.**]

IP: 5.173.137.*** widzę że jakiś jesteś niedowartościowany może twe dziecko nie spełniło twych oczekiwań !! Jesteś żałosny !!

Gość • Poniedziałek [28.06.2021, 22:33:06] • [IP: 178.238.251.***]

Po pierwsze rodzice fase są ostatnimi, którzy mogą mówić innym jak mają się zachowywać. pomijam nieuczciwość ale z arogancji jestescie znani w całym województwie. Który rodzic potrafi robić zadymy na meczach dziecka, krzyczeć do sędziów czy wbiegać na murawę. Tylko wy - z tego słyniecie." Madka" jedna z drugą potrafią podejść do dziecka który kibicuje drużynie nie tej w której gra jej syn i trąbnąc dziecku do ucha! Dorosła kobieta! Zajmijcie się swoim życiem, sobą...nie wiem poszukajcie specjalisty, terapeuty skoro nie potraficie sobie poradzić z" przeciwnościami losu".

Gość • Poniedziałek [28.06.2021, 21:55:53] • [IP: 89.65.48.**]

[IP: 5.173.137.*** do pajaca którego tam nie było ! Akurat Baltica była 5 ! Po rzutach karnych wygrała jedną bramką ! Jak chcesz pajacu mam film z meczu i później z karnych!

Gość • Poniedziałek [28.06.2021, 21:53:13] • [IP: 178.238.251.***]

Fase ma ból dupy ze przez swoją nieuczciwość nie pojechało do Wałbrzycha. Nic straconego. Tam była krotka piłlka, niekulturalni kibice byli wypraszani z trybun. I tak byście sie nie utrzymali. Tyle w temacie.

Gość • Poniedziałek [28.06.2021, 21:28:07] • [IP: 5.173.140.**]

Ty miernoto poczekaj dzbanie jak powstanie normalny klub z normalnymi trenerami zobaczysz wtedy kto zostanie jedynie takie niedołegi jak Ty i tu jest rozmowa o klubie nie ublizaj dzieciom pajacu.

Gość • Poniedziałek [28.06.2021, 21:22:53] • [IP: 93.105.177.***]

Tam same miernoty. Lewandowskiego tez w Legii nie chcieli!!

Gość • Poniedziałek [28.06.2021, 20:57:29] • [IP: 45.88.96.***]

Z klubu odchodzą miernoty, których rodzice mają wybujałe ambicje i oczekiwania. Niech tak zostanie.

pisobolszewik • Poniedziałek [28.06.2021, 18:46:01] • [IP: 176.221.122.***]

137 - proszę zobaczyć kto jest we władzach Akademii i zabierać dzieciaki.Jak najszybciej.

Oglądasz 1-25 z 40
■ 14.08, godz. 19.00 Koncert zespołu Stary Szmugler – Port Kultury Pomorza Zachodniego 2021, Muszla Koncertowa przy Promenadzie, wstęp wolny, organizator MDK Świnoujście ■
■ Adidasy zamiast auta? Miasto przedstawia koncepcję zarządzania ruchem Po „haraczu” za parkowanie w centrum, pojawiły się kolejne pomysły, które mają dotknąć świnoujskich kierowców. Niewiele czasu na wyrażenie opinii w tej sprawie dał mieszkańcom Urząd Miasta ■ Zachwaszczone skwery na głównych ciągach komunikacyjnych. Zieleń w mieście to bardzo ważna rzecz, nie tyko ze względów estetycznych. W naszym mieście jest dużo roślin ozdobnych posadzonych na skwerach, w donicach, gazonach i na ulicznych wysepkach. Jednak najwyraźniej od czasu nasadzenia przestano się interesować stanem tych roślin - toną w wybujałych chwastach. O sprawie poinformował mieszkaniec ■ Siedem lat temu, w czerwcu 2014 dyrektor Urzędu Morskiego w Szczecinie podpisał z Centrum Unijnych Projektów Transportowych umowę na dofinansowanie ważnej inwestycji. Same tylko prace przygotowawacze do modernizacji toru wodnego Świnoujście-Szczecin do głębokości 12,5 m prawie dwa miliardy złotych. Dopiero po ich wykonaniu ruszyły zasadnicze roboty. Na Zalewie Szczecińskim postały sztuczne wyspy, tor wodny pogłębiono do planowanej głębokości, umocnione zostały nabrzeża, powstały nowe obrotnice dla statków, połączono i udrożniono stare kanały. Wtorek, 6 lipca na wzgórzu górującym nad Zalewem Szczecińskim oficjalnie podsumowano dotychczas wykonane prace. ■ PLK zwiększają możliwości kolei w obsłudze towarowej portów Pomorza Zachodniego ■ Po wielogodzinnej dyskusji Rada Miasta przyjęła przedłożone sprawozdanie finansowe i udzieliła prezydentowi Świnoujścia absolutorium z wykonania budżetu miasta w roku 2020 ■