POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [16.06.2021, 22:01:07] • Świnoujście

TIR przejechał rowerzystę. Nieprzytomnego mężczyznę zabrał śmigłowiec LPR. Zobacz film!

TIR przejechał rowerzystę. Nieprzytomnego mężczyznę zabrał śmigłowiec LPR. Zobacz film!

fot. Andrzej Ryfczyński

Bardzo groźny wypadek miał miejsce przy przejeździe kolejowym na Warszowie. Poszkodowany młody mężczyzna w ciężkim stanie został przetransportowany do Szczecina śmigłowcem LPR.



Przed godziną 19.00 przy przejeździe kolejowym na ulicy Dworcowej doszło do groźnego wypadku. TIR, wyjeżdżający z portu w kierunku torów kolejowych, przejechał rowerzystę. Mężczyzna doznał urazu wielonarządowego, brzucha i kończyn dolnych, stracił przytomność.

TIR przejechał rowerzystę. Nieprzytomnego mężczyznę zabrał śmigłowiec LPR. Zobacz film!

fot. Andrzej Ryfczyński

Na miejsce przyjechała policja oraz strażacy, którzy osłonili poszkodowanego parawanem i zabezpieczyli do czasu przyjazdu karetki. Ostatecznie wezwano LPR. Śmigłowiec przetransportował rannego mężczyznę do Szczecina.

TIR przejechał rowerzystę. Nieprzytomnego mężczyznę zabrał śmigłowiec LPR. Zobacz film!

fot. Andrzej Ryfczyński

Na czas pracy grupy dochodzeniowej droga została zamknięta. Po godzinie 21.00 samochody były kierowane na Karsibory.

TIR przejechał rowerzystę. Nieprzytomnego mężczyznę zabrał śmigłowiec LPR. Zobacz film!

fot. Andrzej Ryfczyński

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 90, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 90

Gość • Poniedziałek [21.06.2021, 08:29:09] • [IP: 37.47.144.***]

Radek trzymaj sie!! a co do rowerzystow, to od kiedy w naszym mieście pier*** tirow bronicie? zajechaly prawobrzeze, drogi popsuly, a bedzie ich jeszcze wiecej, jak port kontenerowy pobuduja. Czy pobuduja nam.lepsze sciezki rowerowe tez? watpie. Precz z tirami!

Krakus • Sobota [19.06.2021, 15:48:54] • [IP: 83.29.29.***]

I bardzo dobrze jest ścieżka a nie widzę tira żeby na chodnik się wdupcal. Rowerzyści to ogólnie debilna grupa społeczna

Gość • Sobota [19.06.2021, 13:22:29] • [IP: 176.221.123.***]

A na Daszyńskiego kiedy zrobią ścieżkę rowerową. Jedną zablokowali a drugą robią już 16 miesięcy!

Gość • Sobota [19.06.2021, 08:15:45] • [IP: 5.184.73.***]

TIR - Międzynarodowy Transport Drogowy – międzynarodowa konwencja celna z 14 listopada 1975 dotycząca przewozu towarów samochodami ciężarowymi w transporcie międzynarodowym, pozwalająca uprościć procedury na przejściach granicznych i w urzędach celnych w celu większej skuteczności przewozów drogowych. Jak ona mogła przejechać kogokolwiek ??

Gość • Piątek [18.06.2021, 20:53:56] • [IP: 37.47.155.***]

195.116.25 te na przeprawie to są kamery monitorujące a nie nagrywające...

Gość • Piątek [18.06.2021, 18:52:03] • [IP: 31.0.83.***]

Kiedy ci biedni strażacy będą mogli do zdarzeń medycznych wejść w koszulkach

Świadek zajścia • Piątek [18.06.2021, 16:08:54] • [IP: 83.137.2.***]

Zdrówka życzę...temu chłopakowi...a wy. ...ku...y...internetowe...zeby was to spotkało albo kogoś z waszej rodziny...zobaczymy czy wtedy będziecie wylewać swoją patola pisemną... Stała się tragedia dla rodziny...i uszanujcie to. .. Pozdr...rodzinę tego chłopaka...

Gość • Czwartek [17.06.2021, 22:02:12] • [IP: 88.218.252.**]

TO KOMUCHY TAK JEZDZA BO CALY CZAS MUSLA ZE IM WSZYSTKO WOLNO TAK SA NAUCZENI

Gość • Czwartek [17.06.2021, 21:43:55] • [IP: 195.116.25.**]

Tak dla wiadomości kamery on line przeprawy promowej sięgają do tego kawałka drogi więc można odtworzyć film jak przebiegał ten wypadek i o ile PKP też już może zainstalowało kamery na przejeździe - przejściu, przynajmniej jest koło dawnej straży na tym przejeździe kamera już. Niech Policja, prokurator o tym pomysli

Gość • Czwartek [17.06.2021, 19:52:08] • [IP: 81.159.227.***]

Cow ID.Ty taki glupi jestes czy zrtujesz?

COW ID • Czwartek [17.06.2021, 19:00:11] • [IP: 176.221.122.**]

BĘDZIE TAKICH PRZYPADKÓW WIĘCEJ. KAŻDY OSOBNIK PO KACZEJ SZPRYCY SATANISTYCZNEJ ZAPOMINA O PRZEPISACH, ROBI MU I NA DRODZE CZUJE SIĘ JAK NA ŁĄCE.

Gość • Czwartek [17.06.2021, 18:23:01] • [IP: 62.69.203.**]

Wiadomo już czy potrącony chłopak jest z Warszowa?

Gośćoko • Czwartek [17.06.2021, 16:41:37] • [IP: 5.173.141.***]

Ludzie zjeżdżający z promów myślą że mają pierwszeństwo przejzadu do samych Międzyzdrojów. Wyścig szczurów.

Gość • Czwartek [17.06.2021, 16:29:04] • [IP: 37.248.11.**]

Czyżby TIR wjechał na ścieżkę rowerową? Swoją drogą policja przydałaby się żeby zrobić porządek na wjeżdzie na Bunkrową, ąż dziw, że TIR-y co dzień tam nie rozjeżdżają paru samochodów. Pieszy na chodniku nie ma tam możliwości przejścia

Gość • Czwartek [17.06.2021, 15:31:05] • [IP: 5.173.139.***]

Wyjeżdżają jak idioci.z tego portu Tirami

Gość • Czwartek [17.06.2021, 14:47:32] • [IP: 178.238.252.**]

Oby z tego wyszedł...

Gość • Czwartek [17.06.2021, 12:56:49] • [IP: 37.47.183.***]

Trzymaj się Radek - jesteśmy z Tobą w modlitwie.

Gość • Czwartek [17.06.2021, 12:34:32] • [IP: 176.221.122.***]

Fuck wasze przepisy będę jeździł jak mi się podoba i nic wam do tego.. komentarz skierowany do świnoujskich dzbanów i tych z wodogłowiem

Gość • Czwartek [17.06.2021, 12:30:11] • [IP: 88.218.253.***]

Nawet gdy się posiada pierwszeństwo, to nie WOLNO WYŁĄCZYĆ MYŚLENIA. .. to normalne dla Ludzi mających odrobinę WYOBRAŹNI :-(((

uwagi • Czwartek [17.06.2021, 12:11:26] • [IP: 80.54.236.***]

Drodzy rowerzyści, patrzmy na wszystkie pojazdy, przewidujmy, ustępujmy im, a pomoże to nam w bezpiecznej jeździe rowerowej.

Gość • Czwartek [17.06.2021, 12:01:28] • [IP: 89.151.36.***]

Dziś na Grunwaldzkiej wsiadałam do autobusu. Przy krawężniku jest ścieżka rowerowa. Jakiś cymbał szybko pędził na rowerze i mało nie wjechał mi na plecy. Za trzy godziny wracałam i na tym samym przystanku, znowu o mały włos, a by była stłuczka z dwoma rowerzystami. Czy widząc zatrzymujący autobus, rowerzysta nie powinien zwolnić, tylko pędzić na złamanie karku? Czy nie można uważać na pasażerów i zjechać na pusty chodnik.? To wszystko było ok pół metra od autobusu. Rowerzysta to pan. Nie podskoczysz jemu.

Gość • Czwartek [17.06.2021, 11:59:27] • [IP: 178.235.147.**]

Ha ha. Chyba sam jesteś dzban bez znajomosci zasad ruchu drogowego, tylko tam gdzie jest znak zakazu jazdy po ulicy należy jeździć droga rowerowa w innym przypadku jazda ulica jest dozwolona wiadomo dla własnego bezpieczeństwa polecam jazdę droga rowerowa ;) Szkoda chłopaka oby z tego wyszedł : (

Gość • Czwartek [17.06.2021, 11:49:31] • [IP: 88.218.253.**]

Tak patrząc na miejsce zdarzenia wydaje się jakby rowerzysty w tym miejscu nie miało prawa być gdyż obok jest tam ścieżka rowerowa. Choć ścieżki rowerowe przy promach to parodia jak ktoś niżej napisał. Mam nadzieję, że rowerzysta wyjdzie z tego. Życzę zdrowia.

Gość • Czwartek [17.06.2021, 11:38:21] • [IP: 31.1.201.***]

Co w tamtym miejscu robił rowerzysta?

Gość • Czwartek [17.06.2021, 11:33:03] • [IP: 37.47.190.***]