POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [10.06.2021, 12:44:39] • Świnoujście

Będzie autobus miejski do Latarni Morskiej, Fortu Gerharda i plaże na Warszowie

Będzie autobus miejski do Latarni Morskiej, Fortu Gerharda i plaże na Warszowie

fot. BIK UM Świnoujście

Od piątku 11 czerwca 2021 świnoujska Komunikacja Autobusowa wznawia kursy sezonowej linii autobusowej nr 1 na trasie Dworzec PKP - Latarnia Morska, Fort Gerharda i plaża Warszów.

Trasa linii autobusowej uwzględnia w swoim przebiegu m.in. przejazd ulicą Ku Morzu, przy której zlokalizowany jest Terminal LNG.

Szczegółowa trasa:
- Dworzec PKP
- Barlickiego poczta
- Sosnowa
- Barlickiego wiadukt
- Terminal LNG
- Plaża Warszów/Latarnia Morska/ Fort Geerharda

W czerwcu 2021 r. autobus linii nr 1 będzie kursował w dni:
• 11 (piątek), 12 (sobota), 13 (niedziela);
• 18 (piątek), 19 (sobota), 20 (niedziela);
• od 25 (piątek) codziennie do 31 sierpnia 2021 r.
Rozkłady jazdy dostępne są na stronie: www.ka.swinoujscie.pl

Szczegółowych informacji udziela całodobowo dyspozytor komunikacji autobusowej pod numerami telefonów: 91 321 45 40 lub 797 403 504

Zachęcamy pasażerów do zakupu biletów i karnetów z wykorzystaniem aplikacji GoPay, MPAY oraz w wyznaczonych punktach sprzedaży biletów.
Wykaz punktów sprzedaży biletów dostępny jest na stronie: www.ka.swinoujscie.pl

KA Świnoujście/BIK UM Świnoujście


komentarzy: 13, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-13 z 13

Gość • Niedziela [13.06.2021, 12:16:42] • [IP: 77.20.139.***]

A kiedy autobus do Wiatraka? Miejsce na przystanek już zostało zrobione przy okazji ostatniego remontu parkingu. Teraz trzeba puścić autobus, tym bardziej że przy ul. Uzdrowiskowej coraz więcej zabudowań.

Gość • Piątek [11.06.2021, 06:54:32] • [IP: 31.0.51.*]

Gość • Piątek [11.06.2021, 06:27:18] • [IP: 37.47.158.**]

Powinien jeździć cały wrzesień albo chociaż od maja

Gość • Czwartek [10.06.2021, 23:27:39] • [IP: 37.7.166.*]

Gość z • Czwartek [10.06.2021, 18:32:15] • [IP: 188.146.130.***]...Ścieżka rowerowa do latarni morskiej będzie wtedy, jak dwie niedziele do kupy się zejdą... A Ojciec Tadeusz z Rydzykowa zostanie królem... 🐲

Gość • Czwartek [10.06.2021, 22:04:07] • [IP: 62.69.203.**]

Nareszcie. Można wydłużyć na miesiąc wrzesień

Gość • Czwartek [10.06.2021, 21:44:52] • [IP: 178.238.246.**]

Dlaczego tak rzadko jeżdżą autobusy nr.6 teraz w okresie letnim przydało by się zmienić rozkład i dołożyć więcej kursów, wiele osób chce korzystać z komunikacji miejskiej, a nie jeździć samochodami.Nie wszyscy maja samochody, a dni są teraz dłuższe i można pospacerować do wieczora nad morzem, ostatni autobus jest o 17.20 może ktoś o tym pomyśli.

JUST ACT 447 • Czwartek [10.06.2021, 21:07:28] • [IP: 176.221.122.**]

AUTOBUS BĘDZIE, ALE CZY DEGENERACI Z KORPORACYJNYCH OKUPACYJNYCH BAND GO PRZEPUSZCZĄ ?

Gość z • Czwartek [10.06.2021, 18:32:15] • [IP: 188.146.130.***]

Kiedy ścieżka rowerowa do latarni morskiej?

Gość • Czwartek [10.06.2021, 16:11:41] • [IP: 92.19.121.***]

czyli wyjazd z betąplatz i na szage przez tunel ?

Gość • Czwartek [10.06.2021, 15:21:47] • [IP: 188.146.130.***]

A kiedy zmodyfikują rozkłady autobusów do dzielnicy nadmorskiej, tak aby można było dojechać normalnie do pracy na 7 czy 8 rano, bo pracowników dojeżdżających autem do pracy i obsługujących turystów jest bardzo dużo i jak wszyscy wiemy SPP nadciąga nieubłaganie i ani ulg za parkowanie dla mieszkańców ani autobusów dla mieszkańców nie widać !! Wszystko tylko dla i pod turystę, a Ty mieszkańcu płać i płacz. Kiedy nasi radni pomyślą o Nas i zrobią coś dla ciężko pracujących mieszkańców ?!. ..czy znowu okaże się że... radni bezradni ?! 😱😩😳🤦🏼‍
♀️😁

Gość • Czwartek [10.06.2021, 14:50:17] • [IP: 192.95.12.***]

Po co komu taki autobus, w którym trzeba się kisić w szmacie na ryju?

Gość • Czwartek [10.06.2021, 14:45:25] • [IP: 37.47.146.**]

I znowu super kierowcy będą pędzić pod prąd i spychać osobówki i rowery w krzaki?

Gość • Czwartek [10.06.2021, 12:56:14] • [IP: 37.30.56.***]

Szkoda że autobus nr 6 kursuje z Wydarzeń tylko do 17-tej, działkowicze ubolewają.

Oglądasz 1-13 z 13
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Starszy mężczyzna upadł na terenie Galerii Corso. Doznał na tyle licznych urazów, że zdecydowano się na przetransportowanie go do szpitala LPR. Do upadku doszło 03.08.2021 około godziny 14:00 w Galerii Corso. Na miejsce przyjechali ratownicy medyczni, którzy zabezpieczyli poszkodowanego. Około godziny 15.00 mężczyznę zabrał śmigłowiec LPR. ■ Adidasy zamiast auta? Miasto przedstawia koncepcję zarządzania ruchem Po „haraczu” za parkowanie w centrum, pojawiły się kolejne pomysły, które mają dotknąć świnoujskich kierowców. Niewiele czasu na wyrażenie opinii w tej sprawie dał mieszkańcom Urząd Miasta ■ Zachwaszczone skwery na głównych ciągach komunikacyjnych. Zieleń w mieście to bardzo ważna rzecz, nie tyko ze względów estetycznych. W naszym mieście jest dużo roślin ozdobnych posadzonych na skwerach, w donicach, gazonach i na ulicznych wysepkach. Jednak najwyraźniej od czasu nasadzenia przestano się interesować stanem tych roślin - toną w wybujałych chwastach. O sprawie poinformował mieszkaniec ■ Siedem lat temu, w czerwcu 2014 dyrektor Urzędu Morskiego w Szczecinie podpisał z Centrum Unijnych Projektów Transportowych umowę na dofinansowanie ważnej inwestycji. Same tylko prace przygotowawacze do modernizacji toru wodnego Świnoujście-Szczecin do głębokości 12,5 m prawie dwa miliardy złotych. Dopiero po ich wykonaniu ruszyły zasadnicze roboty. Na Zalewie Szczecińskim postały sztuczne wyspy, tor wodny pogłębiono do planowanej głębokości, umocnione zostały nabrzeża, powstały nowe obrotnice dla statków, połączono i udrożniono stare kanały. Wtorek, 6 lipca na wzgórzu górującym nad Zalewem Szczecińskim oficjalnie podsumowano dotychczas wykonane prace. ■ PLK zwiększają możliwości kolei w obsłudze towarowej portów Pomorza Zachodniego ■ Po wielogodzinnej dyskusji Rada Miasta przyjęła przedłożone sprawozdanie finansowe i udzieliła prezydentowi Świnoujścia absolutorium z wykonania budżetu miasta w roku 2020 ■