POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [10.06.2021, 13:39:04] • Świnoujście

Tragiczny wypadek przy skrzyżowaniu. Nie żyje około 50 - letni mężczyzna kierujący skuterem!

Tragiczny wypadek przy skrzyżowaniu. Nie żyje około 50 - letni mężczyzna kierujący skuterem!

fot. iswinoujscie.pl

Do tego tragicznego w skutkach wypadku doszło przy skrzyżowaniu ulic 11 listopada i Szkolnej. Kierujący skuterem z niewyjaśnionym jak dotąd przyczyn zjechał z drogi i uderzył w znajdujący się na chodniku słup sygnalizacji świetlnej. Na miejsce przyjechało pogotowie ratunkowe i policja. Początkowo nic nie zapowiadało tej tragedii. Chwilę po wypadku mężczyzna był przytomny. Karetka zabrała go do szpitala, gdzie zmarł.

Do wypadku doszło w środę, około godziny 22.

- Zgłoszenie wpłynęło do nas o godz. 21:43. Mężczyzna w wieku ok. 50 lat miał jechać skuterem i z nieznanych przyczyn zjechać z drogi, a następnie uderzyć w sygnalizację świetlną. W chwili przyjazdu na miejsce zespołu ratownictwa medycznego pacjent był przytomny, w logicznym kontakcie. Doznał urazu głowy i brzucha, został zabezpieczony i przetransportowany do szpitala - informuje rzecznik prasowy pogotowia ratunkowego w Szczecinie, Paulina Heigl.

Tragiczny wypadek przy skrzyżowaniu. Nie żyje około 50 - letni mężczyzna kierujący skuterem!

fot. iswinoujscie.pl

Tragiczny wypadek przy skrzyżowaniu. Nie żyje około 50 - letni mężczyzna kierujący skuterem!

fot. iswinoujscie.pl

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 216, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 216

PZPR • Niedziela [25.07.2021, 17:55:30] • [IP: 37.30.103.***]

Paweł, spożywaj w spokoju z Piotrem ale nie w niebie !

Gość • Niedziela [20.06.2021, 15:05:25] • [IP: 178.238.250.***]

Pięknie Cię pożegnali Przyjaciele Braciszku 🖤. Dziękuję Wszystkim, którzy w tym słońcu przyszli pożegnać mojego Brata, którzy tyle nam pomogli, dzwonili, pisali, dawali wsparcie z każdej strony...za piękną uroczystość pogrzebowa, za Przyjaźń okazaną i Nam. Bardzo dziękujemy. Będzie się Nami dalej opiekował...😇😭

Gość • Sobota [19.06.2021, 08:22:21] • [IP: 82.81.218.**]

Okrutny czas nie pozwala powrócić i naprawić tego, co mogło być piękne. Pozostaje robić pięknym to, co ten czas przyniesie. Żegnaj Paweł.

Gość • Piątek [18.06.2021, 21:29:32] • [IP: 213.102.79.***]

Zegnaj Pawel... na chwile. Kiedys sie spotkamy i jak zawsze nas rozbawisz do lez 🙂

Gość • Piątek [18.06.2021, 15:21:09] • [IP: 176.221.122.**]

Piękna uroczystość była... Dziękuję za Twoja pomocną dłoń, zawsze w naszej pamięci będziesz !

Gość • Piątek [18.06.2021, 12:53:17] • [IP: 193.235.16.**]

Gość • Piątek [18.06.2021, 07:48:51] • [IP: 176.221.122.**]

Zamknac ta rzeznie zwana szpitalem, ktora to my mieszkancy Swinoujscia utrzymujemy.

Gość • Czwartek [17.06.2021, 00:49:37] • [IP: 5.173.107.**]

Pewnje nawet przeswietlenia głowy nie miał..myślę że to było powodem nie pierwszy raz przez uraz głowy bądź bagatelizowaniee ktoś odszedł. Pzdr

Gość • Wtorek [15.06.2021, 21:54:39] • [IP: 31.0.62.**]

Odszedłeś cichutko bez pożegnania.Do zobaczenia.

Gość • Wtorek [15.06.2021, 05:40:04] • [IP: 31.0.67.***]

Gość • Poniedziałek [14.06.2021, 20:08:22] • [IP: 31.0.86.***]

Przez te quwy z magistratu a zwlaszcza przez tego jednego glownego!! Tylko debile nie wyrazaja zgody na ronda!! Jest rondo brak slupow z oswietleniem a czlowiek zyjeCZY TE DE...E Zz UM. NIE WIEDZA ZE RONDA SA 60%BEZPIECZNIEJSZE!!

skuter • Poniedziałek [14.06.2021, 10:44:12] • [IP: 80.54.236.***]

Czyli może być też tak, że zasłabł, uderzył w słup, odzyskał przytomność po wypadku, ale przyczyna zasłabnięcia spowodowała później zgon.

Gość • Poniedziałek [14.06.2021, 07:32:18] • [IP: 37.248.213.***]

Gość • Niedziela [13.06.2021, 21:07:54] • [IP: 5.173.137.**]

Pogonić. Króla. Świnoujście. A. Nie. Prosić. Go. Na. Kolanach. Jak. Sam. Twierdzi a. Szital. Będzie. Szpitalem. A. Nie. Trupialnją.

Gość • Niedziela [13.06.2021, 18:53:53] • [IP: 83.20.227.**]

pielęgniarka do mrowiska tak samo lekarz który miał dyżur" king"

Gość • Niedziela [13.06.2021, 16:59:39] • [IP: 176.221.120.**]

Gość • Niedziela [13.06.2021, 15:27:23] • [IP: 31.11.129.***]

Bardzo sympatyczny człowiek. Wyrazy współczucia rodzinie.

Gość • Niedziela [13.06.2021, 14:01:33] • [IP: 83.20.227.**]

Do osób ziejących jadem w komentarzach. Mam nadzieję, że jesteście wzorem do naśladowania i nie macie sobie nic do zarzucenia. No cóż, tylko się cieszyć... Odszedł bardzo dobry Człowiek, super Kolega. Kondolencje dla Rodziny.

Gość • Niedziela [13.06.2021, 13:41:43] • [IP: 88.156.234.**]

Szpital do zamkniecia !!

Gość • Niedziela [13.06.2021, 10:02:58] • [IP: 95.90.176.***]

jak czytam te komentarze o personelu szpitala to mam identyczna opinie.Doprowadzili do setki zgonow w Swinoujsci, bo im sie DUPY RUSZYC NIE CHCE;BO CZY SIE SIEDZI CZY SIE LEZY % TYS SIE NALEZY... PERSONEL MEDYCZNY UWIERZCIE MI;ZE KARMA PO WAS IDZIE!!

Gość • Sobota [12.06.2021, 22:15:54] • [IP: 37.248.210.***]

Wywalić pielęgniarkę za zbity pysk!! Podać jej dane !!

Gość • Sobota [12.06.2021, 20:31:41] • [IP: 45.133.1.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Sobota [12.06.2021, 18:59:09] • [IP: 37.47.163.**]

Paweł spoczywaj w spokoju (*) Najszczersze kondolecje dla rodziny.

Gość • Sobota [12.06.2021, 17:49:47] • [IP: 188.146.204.**]

Prawda w oczy kole..

Gość • Sobota [12.06.2021, 16:48:47] • [IP: 80.167.210.**]

Niestety przez cale zycie pracuje sie na szacunek I uznanie! A ten jego mosc w zyciu robil wszystko co w jego mocy zeby nawet po jego smierci ludzie mowili o nim zle. Rodzina pewnie zdaje sprawe ze korkosz zawsze stal ponad prawem a nie na jego strazy. Bil dzieciakow I podejzanych bo nie chcieli sie przyznac ! Jedyny policjant w swinoujsciu ktory zasluguje na jakis szacunek to kmietczyk.! Jedyny z komendy ktory ma wysaka kulture I szkole! Reszta to chamy bez szkoly !

Oglądasz 1-25 z 216
■ 14.08, godz. 19.00 Koncert zespołu Stary Szmugler – Port Kultury Pomorza Zachodniego 2021, Muszla Koncertowa przy Promenadzie, wstęp wolny, organizator MDK Świnoujście ■
■ Adidasy zamiast auta? Miasto przedstawia koncepcję zarządzania ruchem Po „haraczu” za parkowanie w centrum, pojawiły się kolejne pomysły, które mają dotknąć świnoujskich kierowców. Niewiele czasu na wyrażenie opinii w tej sprawie dał mieszkańcom Urząd Miasta ■ Zachwaszczone skwery na głównych ciągach komunikacyjnych. Zieleń w mieście to bardzo ważna rzecz, nie tyko ze względów estetycznych. W naszym mieście jest dużo roślin ozdobnych posadzonych na skwerach, w donicach, gazonach i na ulicznych wysepkach. Jednak najwyraźniej od czasu nasadzenia przestano się interesować stanem tych roślin - toną w wybujałych chwastach. O sprawie poinformował mieszkaniec ■ Siedem lat temu, w czerwcu 2014 dyrektor Urzędu Morskiego w Szczecinie podpisał z Centrum Unijnych Projektów Transportowych umowę na dofinansowanie ważnej inwestycji. Same tylko prace przygotowawacze do modernizacji toru wodnego Świnoujście-Szczecin do głębokości 12,5 m prawie dwa miliardy złotych. Dopiero po ich wykonaniu ruszyły zasadnicze roboty. Na Zalewie Szczecińskim postały sztuczne wyspy, tor wodny pogłębiono do planowanej głębokości, umocnione zostały nabrzeża, powstały nowe obrotnice dla statków, połączono i udrożniono stare kanały. Wtorek, 6 lipca na wzgórzu górującym nad Zalewem Szczecińskim oficjalnie podsumowano dotychczas wykonane prace. ■ PLK zwiększają możliwości kolei w obsłudze towarowej portów Pomorza Zachodniego ■ Po wielogodzinnej dyskusji Rada Miasta przyjęła przedłożone sprawozdanie finansowe i udzieliła prezydentowi Świnoujścia absolutorium z wykonania budżetu miasta w roku 2020 ■