POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [10.06.2021, 13:39:04] • Świnoujście

Tragiczny wypadek przy skrzyżowaniu. Nie żyje około 50 - letni mężczyzna kierujący skuterem!

Tragiczny wypadek przy skrzyżowaniu. Nie żyje około 50 - letni mężczyzna kierujący skuterem!

fot. iswinoujscie.pl

Do tego tragicznego w skutkach wypadku doszło przy skrzyżowaniu ulic 11 listopada i Szkolnej. Kierujący skuterem z niewyjaśnionym jak dotąd przyczyn zjechał z drogi i uderzył w znajdujący się na chodniku słup sygnalizacji świetlnej. Na miejsce przyjechało pogotowie ratunkowe i policja. Początkowo nic nie zapowiadało tej tragedii. Chwilę po wypadku mężczyzna był przytomny. Karetka zabrała go do szpitala, gdzie zmarł.

Do wypadku doszło w środę, około godziny 22.

- Zgłoszenie wpłynęło do nas o godz. 21:43. Mężczyzna w wieku ok. 50 lat miał jechać skuterem i z nieznanych przyczyn zjechać z drogi, a następnie uderzyć w sygnalizację świetlną. W chwili przyjazdu na miejsce zespołu ratownictwa medycznego pacjent był przytomny, w logicznym kontakcie. Doznał urazu głowy i brzucha, został zabezpieczony i przetransportowany do szpitala - informuje rzecznik prasowy pogotowia ratunkowego w Szczecinie, Paulina Heigl.

Tragiczny wypadek przy skrzyżowaniu. Nie żyje około 50 - letni mężczyzna kierujący skuterem!

fot. iswinoujscie.pl

Tragiczny wypadek przy skrzyżowaniu. Nie żyje około 50 - letni mężczyzna kierujący skuterem!

fot. iswinoujscie.pl

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 196, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 196

Gość • Sobota [12.06.2021, 22:15:54] • [IP: 37.248.210.***]

Wywalić pielęgniarkę za zbity pysk!! Podać jej dane !!

Gość • Sobota [12.06.2021, 20:31:41] • [IP: 45.133.1.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Sobota [12.06.2021, 18:59:09] • [IP: 37.47.163.**]

Paweł spoczywaj w spokoju (*) Najszczersze kondolecje dla rodziny.

Gość • Sobota [12.06.2021, 17:49:47] • [IP: 188.146.204.**]

Prawda w oczy kole..

Gość • Sobota [12.06.2021, 16:48:47] • [IP: 80.167.210.**]

Niestety przez cale zycie pracuje sie na szacunek I uznanie! A ten jego mosc w zyciu robil wszystko co w jego mocy zeby nawet po jego smierci ludzie mowili o nim zle. Rodzina pewnie zdaje sprawe ze korkosz zawsze stal ponad prawem a nie na jego strazy. Bil dzieciakow I podejzanych bo nie chcieli sie przyznac ! Jedyny policjant w swinoujsciu ktory zasluguje na jakis szacunek to kmietczyk.! Jedyny z komendy ktory ma wysaka kulture I szkole! Reszta to chamy bez szkoly !

Gość • Sobota [12.06.2021, 16:00:45] • [IP: 88.218.254.***]

P. Dorota nic w tym szpitalu nie zrobi chocby stanela na rzesach. Personel lekarski o pomste do nieba wola. Kolesiostwo sciaga kolesi bo grube pieniadze wywalczyli sobie za nic nie robienie. A ich bezczelnosc wobec pacjetow i ich rodzin i arogancja siega sufitu. Dziwnie sie dziene ze w duzych klinikach gdzie powazne rzeczy sie dzieją lekarz potrafi miec empatię i chwilkę na rozmowę z rodzina A tu... Tylko obudz hrabiego, przeciez on jest zmeczony po kolejnym dyzurze. A jakim prawem śpi, dostajac takie pieniadze za dyzur? Czy inni moga spac w pracy?

Gość • Sobota [12.06.2021, 15:44:05] • [IP: 5.173.143.**]

Jest coś gorszego, Ty zdradziecka kur.. kandydat na posiadacza prawomocnego wyroku o zniesławienie

Gość • Sobota [12.06.2021, 14:59:21] • [IP: 88.218.254.***]

Ludzie opanujecie się, rodzina to czyta ‼️ Paweł nie żyje. O zmarlych się źle nie mówi. Dajcie sobie na luz potwory.

Gość • Sobota [12.06.2021, 14:49:35] • [IP: 37.47.147.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Sobota [12.06.2021, 14:12:13] • [IP: 5.173.143.**]

Suweren skarżypyto podła ludzi nie oczerniaj, stul pysk a nie chowasz się za ekranem komputera jak za matki sukienką.

Gość • Sobota [12.06.2021, 13:50:26] • [IP: 185.53.147.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Sobota [12.06.2021, 13:42:25] • [IP: 164.127.253.**]

11:22:26] • [IP: 37.8.231.***] To ciekawy wpis, wjazd na ścieżkę rowerową? Trzeba to sprawdzić! Należy to do policji.

Gość • Sobota [12.06.2021, 13:37:33] • [IP: 31.0.35.***]

Suweren Twój komentarz jest nie na miejscu. Zmarł czlowiek...jest to tragedia A nie okazją do wydawania swoich wywodów

Gość • Sobota [12.06.2021, 13:22:37] • [IP: 62.69.252.***]

Bozetylko nie dostac sie tam bo koniec zamknac to beda wozic nas do szczecina szkoda pieniedzy na to dziadostwozamknac jak stocznie ikoniec

Gość • Sobota [12.06.2021, 13:04:47] • [IP: 62.69.252.***]

przeciez solka juz dawno nie pracuje skad sie ty wyrwales

Suweren • Sobota [12.06.2021, 11:22:26] • [IP: 37.8.231.***]

Dlaczego komentarz jest usuwany? Prawdy nie ukryjecie!! Nie raz nie dwa widziałem jak Korkosz swoim skuterem z ulicy zjeżdżał na ścieżkę rowerową i tym razem pewnie było tak samo. Solka Ty najlepiej wiesz jak łamane jest prawo przez Was, ale jak twierdzisz Wam można wszystko!! Sprawdź sobie moje ip, to samo powtórzę przy prokuratorze, jesteście bandą hipokrytów!!

Gość • Sobota [12.06.2021, 10:18:57] • [IP: 185.53.147.***]

Umarł w szpitalu? Czekał w kolejce na szpitalnym korytarzu, skarżył się, że nagle zrobiło mu się gorąco? Co powiedziała pielęgniarka? „ To mam panu przynieść wiadro wody?” Mam nadzieję, że rodzina tego nie zostawi, że będą walczyć i w końcu ktoś poniesie odpowiedzialność.

Gość • Sobota [12.06.2021, 08:19:49] • [IP: 188.146.204.**]

Mojej mamy z udarem nawet pogotowie do szpitala nie zabrało.. Zmarła po trzech dniach... UMIERALNIA... CZAS NA PROKURATORA

Gość • Sobota [12.06.2021, 01:21:44] • [IP: 176.221.122.***]

Chirurg Król, schodzi obrażony do pacjenta. ..szczyt chamstwa

Gość • Sobota [12.06.2021, 01:00:52] • [IP: 77.13.94.***]

tak, ten szpital to umieralnia. Mojemu tacie kazali z udarem czekać w kolejce. w dupie mają pacjentów. Uważam, ze prezydent powinien odejsc ze stanowiska wraz z ruda

Gość • Piątek [11.06.2021, 21:32:10] • [IP: 83.21.111.**]

Bardzo to smutne, Zal człowieka, Wyrazy współczucia dla Rodziny,

Gość • Piątek [11.06.2021, 21:01:02] • [IP: 176.221.123.***]

paździoch zamknij mordę

Kwadrat • Piątek [11.06.2021, 21:00:44] • [IP: 77.88.191.**]

Naiszczersze wyrazy współczucia dla całej rodziny serce zciska jak o tym myślę i nie wiem co jeszcze napisać spoczywaj w spokoju bracie

Gość • Piątek [11.06.2021, 20:43:36] • [IP: 176.221.122.**]

Pani prezes!! Czy dość już wutrzeszczylas oczy czytając te wpisy??

Gość • Piątek [11.06.2021, 20:06:39] • [IP: 37.8.231.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Oglądasz 1-25 z 196
■ Urząd miasta Swinoujście z Prezydentem Januszem Żmurkiewiczem i grupą organizatorów zaprasza na coroczne spotkanie byłych pracowników PPDiUR ODRA 18 czerwiec 2021r Fort Anioła godz 16.00 za komitet organizacyjny st.mech. Wojciech Nitkowski ■
■ Miejscami na linii frontu atmosferycznego spodziewane są lokalne burze z intensywnymi opadami deszczu o wydajności do 10-30 mm w czasie trwania zjawiska połączone z porywami wiatru o prędkości do 40-60 km/h. ■ Czy Świnoujście płaci kary za przekroczenia dopuszczonych dla miasta limitów wodnych? Czy mieszkańcy i przedsiębiorcy mogą się obawiać, że w mieście zabraknie wody? Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Świnoujściu zapytaliśmy o koszty dwóch inwestycji: budowę ujęcia słonawej wody i stacji uzdatniania wody w Świnoujściu. Interesowało nas m. in. z czego wynika 50-procentowa różnica w oszacowaniu wartości zamówienia w stosunku do stawek uzyskanych w wyniku rozeznania rynku. ■ Bez zmian pozostaje jednak obowiązek zakrywania nosa i ust za pomocą maseczki w pomieszczeniach zamkniętych, m.in. w transporcie zbiorowym, w sklepach, w kinach, teatrach, a także w kościołach ■ Krajowa Administracja Skarbowa w Szczecinie opublikowała wstępne podsumowanie akcji PIT 2020. Mimo pandemii koronawirusa niektórym przedsiębiorcom powodzi się nad wyraz dobrze. Ilość osób deklarujących przychód / dochód na poziomie powyżej miliona złotych jest wyższa o 166 osób w stosunku do roku 2020. To dobra wiadomość, bo wielu analityków spodziewało się sytuacji sprzed ponad dekady, gdy jeden raz w historii zmniejszyła się liczba milionerów – to czas wielkiego kryzysu gospodarczego ■ Na Placu Słowiańskim doszło do makabrycznego zdarzenia - palił się człowiek! Teraz przebywa w szpitalu miejskim, jego stan wymaga intubacji. Co mogło doprowadzić do tak strasznego wydarzenia? Sprawę bada policja. Bezdomny mężczyzna, wraz z dwoma towarzyszami, siedział na jednej z ławek na Placu Słowiańskim. Około godziny 19.30 ktoś zauważył, że ten człowiek płonie! Paliła się odzież na górnej części jego tułowia. Mężczyzna miał jeszcze na tyle siły, by dojść w rejony apteki znajdującej się przy placu. Stamtąd został zabrany przez pogotowie. W chwili obecnej poparzony mężczyzna przebywa na oddziale w szpitalu miejskim, jego stan wymaga intubacji. Na miejscu pracuje teraz grupa policyjna, która bada okoliczności podpalenia, rozmawia ze świadkami i zbiera informacje, które pozwolą wyjaśnić, dlaczego doszło do tak strasznego zdarzenia ■ Na urzędowej stronie miasta pojawiło się zaproszenie skierowane do mieszkańców Świnoujścia, o wyrażenia opinii i pomysłów dotyczących nowego oblicza starego wysypiska śmieci przy ul. Karsiborskiej. To tam obecnie składowany jest urobek z budowanego tunelu pod Świną, zwiększając ciężar wysypiska, co w konsekwencji może spowodować śmiertelne zagrożenie dla czystości pobliskiego ujęcia wody. Zgoda na takie rozwiązanie to igranie ze zdrowym rozsądkiem i trudne do uniknięcia pytanie, dlaczego wykonawca tunelu sam nie rozwiąże problemu urobku, nie obciążając nim naszego miasta? ■ Łza się kręci w oku na ten widok! We wtorek dok świnoujskiej MSR odpłynął do Szczecina. Zobacz film! ■ Matka chłopca odnaleziona. Kilkanaście minut przed godziną 20:00 policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu zauważyli chłopczyka błąkającego się przy ulicy Hetmańskiej. Chłopiec wie, że ma 4 lata, jednak nie był w stanie powiedzieć, jak się nazywa ani gdzie mieszka. Na szczęście wszystko skończyło się szczęśliwie ■ Dla Niemców nie jesteśmy już krajem wysokiego ryzyka. Są nowe regulacje dla podróżnych Niemcy przestały uznawać Polskę za kraj wysokiego ryzyka. W związku z tym od niedzieli, 9 maja do naszych niemieckich sąsiadów wjedziemy bez konieczności wykonywania testu na koronawirusa przed przekroczeniem granicy ■ Mimo kilkudniowego przestoju na początku kwietnia. Wyspiarka na szczęście drąży i nie ogląda się za siebie. Mamy już 330 metrów tunelu! ■ Tarcza antykryzysowa - zmiany od 4 maja Od 4 maja 2021 r. przedsiębiorcy z określonych branż będą mogli wystąpić o zwolnienie ze składek za marzec i kwiecień 2021 roku. Będą też mogli otrzymać świadczenie postojowe do pięciu razy ■ Zaszczepiono już ponad 100 tys. funkcjonariuszy służb mundurowych 100 171 – dokładnie tylu funkcjonariuszy służb mundurowych przyjęło już pierwszą dawkę szczepionki. Zaszczepionych zostało prawie 43,6 tys. policjantów, niemal 28,2 tys. strażaków-ochotników, prawie 10,8 tys. funkcjonariuszy Państwowej Straży Pożarnej oraz ponad 5,1 tys. strażników granicznych. Funkcjonariusze szczepieni są preparatem AstraZeneca. ■ Prawdziwy horror rozegrał się w czwartek, około godziny 1:00 w nocy w bloku przy ulicy Steyera 15 w Świnoujściu. Pomiędzy mężczyznami doszło do awantury, w trakcie której jeden z mężczyzn został ugodzony ostrym narzędziem w klatkę piersiową. 36 – latek nie żyje. Jak udało nam się ustalić policja zatrzymała już sprawcę. Na miejscu przez całą noc do rana pracowali policjanci, którzy zbierali materiały dowodowe i oględziny miejsca zdarzenia. ■ Nie będzie punktu szczepień na Prawobrzeżu Świnoujścia. O losie mieszkańców Warszowa, Przytoru, Łunowa, Ognicy i Karsibora zdecydowali bliżej nieokreśleni specjaliści w tym ze Szpitala, WSPL oraz Uzdrowiska ■ Prezydent Andrzej Duda podziękował pracownikom szpitala w Świnoujściu za ich wytężoną pracę. Zobacz film! ■ Wielkanoc - czas nadziei i budzenia się do życia W tym roku, z racji na pandemię koronawirusa, życzenia zdrowia niech będą najważniejsze. Spokoju, pięknych chwil spędzonych w gronie najbliższych, nadziei na lepszy czas, miłości wobec wszystkiego, co nas otacza oraz radości ze zmartwychwstania Chrystusa. Wszystkim Czytelnikom życzymy, aby te w święta docenili najdrobniejsze okruchy dobra i optymizmu ■ Niepokojąca cisza zapadła nad miejscem budowy tunelu. Od wtorku, pod placem budowy stałej przeprawy pod kanałem, zapadła martwa cisza. I nie wiadomo jak długo potrwa, ani jakie są jej przyczyny? Tak czy inaczej, czujemy się zaniepokojeni tą ciszą. I będziemy nasłuchiwać odgłosów z placu budowy sztandarowej narodowej inwestycji, która w końcu przyłączy Świnoujście do Polski ■ Łączność z bliskimi tylko przez telefony i komunikatory W związku z sytuacją epidemiczną nie można odwiedzać swoich bliskich hospitalizowanych w Szpitalu Miejskim. Jest z nimi jakiś kontakt? - W związku z sytuacją epidemiczną nie ma odwiedzin w szpitalu - informuje Dorota Konkolewska, prezes zarządu Szpitala Miejskiego im. Jana Garduły w Świnoujściu. - Pacjenci kontaktują się z rodziną telefonicznie, wykorzystując telefony komórkowe własne lub stacjonarne szpitala. W szpitalu jest ogólnodostępny internet. - Istnieje możliwość nawiązania kontaktu za pomocą komunikatorów zainstalowanych na laptopach, tabletach, telefonach. Personel pomaga obsłużyć urządzenia – zapewnia prezes. ■