POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [10.06.2021, 12:44:48] • Świnoujście

Kraksa na ulicy Moniuszki

Kraksa na ulicy Moniuszki

fot. Sławomir Ryfczyński

Na ulicy Moniuszki doszło do zderzenia dwóch samochodów. Jedna osoba wymagała pomocy medycznej. W środę po godzinie 18:00 jadący ulicą Moniuszki czarny Mercedes zatrzymał się, chcąc chciał skręcić w ulicę Grottgera. W tym czasie nadjechał srebrny Renault i uderzył w tył Mercedesa.

Kierowca Renault wymagał pomocy - natychmiast zajęła się nim para z mercedesa.

Kraksa na ulicy Moniuszki

fot. Sławomir Ryfczyński

Najpierw na miejsce przyjechali, jak zawsze niezawodni, strażacy, którzy udzielili pierwszej pomocy. Następnie dojechała karetka, na końcu policja.

Kraksa na ulicy Moniuszki

fot. Sławomir Ryfczyński

Poszkodowany mężczyzna jechał do pracy prawdopodobnie na teren cesarskich ogrodów - do bramy wjazdowej miał tylko kilkanaście metrów.

Kraksa na ulicy Moniuszki

fot. Sławomir Ryfczyński

- zgłoszenie dotyczące zderzenia dwóch pojazdów otrzymaliśmy o godzinie 18:22. Na miejsce zadysponowano jeden zespół ratownictwa medycznego. Do szpitala trafiła ostatecznie jedna osoba - kobieta w wieku 32 lat, która zgłaszała ból kręgosłupa - informuje Paulina Heigel rzecznik prasowy WSPR w Szczecinie.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 32, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 32

Gość • Sobota [12.06.2021, 22:29:30] • [IP: 212.165.108.***]

W lostatniej chwili chciał wjechać pod Ewę A tu dzwon

Gość • Piątek [11.06.2021, 21:04:53] • [IP: 212.165.108.***]

Czyli cofnął?

Gość • Piątek [11.06.2021, 17:15:05] • [IP: 178.238.248.***]

Jakos nic nie gaworzycie, ze wypadki, Niemcy, a my takie spece od kierownicy.Chce powiedziec, ze wszyscy jestesmy tacy sami, czyli kompleksy odrzucamy

Gość • Piątek [11.06.2021, 11:13:20] • [IP: 89.151.34.***]

już nie będzie używał tel podczas jazdy:):):):)

Gość • Czwartek [10.06.2021, 21:05:33] • [IP: 176.221.122.**]

TO WSZYSTKO PRZEZ TO, ŻE ZAKRĘCAĆ MU SIĘ ZACHCIAŁO ZAMIAST JECHAĆ PROSTO. PO CO ON TAM SKRĘCAŁ ?

Gość • Czwartek [10.06.2021, 20:42:53] • [IP: 176.221.122.***]

czemu nikt tu ronda nie zrobi? albo dwa?

Gość X • Czwartek [10.06.2021, 20:33:47] • [IP: 176.221.123.*]

"Mercedes zatrzymał się, chcąc chciał skręcić w ulicę Grottgera."chcąc chciał?? A autor co chcąc chciał chcieć napisać ??

Gość • Czwartek [10.06.2021, 20:05:48] • [IP: 192.95.12.***]

Małpa dostała brzytwę i się pochlastała...

Gość • Czwartek [10.06.2021, 19:25:22] • [IP: 176.221.122.*]

Kolejny NOP u osoby kierującej pojazdem?

Gość • Czwartek [10.06.2021, 18:45:26] • [IP: 176.221.122.*]

Nie mógł oderwać oczu od komóry, bo zaliczał właśnie ostatni level..

Gość • Czwartek [10.06.2021, 17:48:12] • [IP: 31.11.129.***]

chcąc chciał skręcić w ulicę Grottgera jechał do Cesarskich ogrodów.kto to pisze masakra

Gość • Czwartek [10.06.2021, 16:49:10] • [IP: 31.0.59.***]

Jaki to model Mercedesa? Solidnie wykonany.

Gość • Czwartek [10.06.2021, 16:46:01] • [IP: 217.153.6.***]

ta renowka to sprowadzona funkel nówka nie smigana duzo, od niemca emeryta w stanie igła. tylkojak widac tak naprawde przyjechała do PL z DE jako blacha falista, i" importer' wyklepał i przywrócił kształty polski blacharz-kominiooorz. Bo widac po tym jak sie złozyła ze auto mocne ze hoho

Gość • Czwartek [10.06.2021, 16:44:51] • [IP: 217.153.6.***]

ta renowka to sprowadzona funkel nówka nie smigana duzo, od niemca emeryta w stanie igła. tylkojak widac tak naprawde przyjechała do PL z DE jako blacha falista, i jommmm wyklepał i przywrócił kształty polski blacharz-kominiooorz

Gość • Czwartek [10.06.2021, 15:54:08] • [IP: 217.153.6.***]

Oni za szybko tam stali i on sie nie wyrobił z hamowaniem, jak by oni tam wolno stali to on by sie wyrobił. A tak bum/sru w merola i kicha z renówki, a taka była ładna, Francuska, szkoda :)

Gość • Czwartek [10.06.2021, 15:46:52] • [IP: 62.69.253.***]

Jak widzę tych kierowców z nosem w telefonie, jedna reka kieruje, brak już nastepnej reki do właczenia kierunkowskazu, zzero kontroli co na drodze, to rozbilabym te telefiny na tych głupich łbach!!

dzony • Czwartek [10.06.2021, 15:44:55] • [IP: 185.210.39.***]

jak do cesarskich ogrodów to raczej nie w tę stronę

Gość jeszcze • Czwartek [10.06.2021, 15:40:44] • [IP: 89.151.38.***]

Siedział mu na zderzaku i pewnie jeszcze pisał esemesa.

Gość • Czwartek [10.06.2021, 15:29:29] • [IP: 37.47.141.**]

Ile musiał mieć na liczniku skoro tak wgnieciony na pewno nie 50 a na tej ulicy zawsze pędzą jak wariaci

Gość • Czwartek [10.06.2021, 15:13:11] • [IP: 88.218.254.**]

Nie rozumiem jak tam można sie zderzyć. Trzeba mieć talent! I jeszcze 0 ruchu, masakra...

Gość niedzielny • Czwartek [10.06.2021, 15:08:45] • [IP: 31.0.61.***]

Gamoń i tyle

Gość • Czwartek [10.06.2021, 15:06:38] • [IP: 5.173.140.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Czwartek [10.06.2021, 14:48:46] • [IP: 192.95.12.***]

Przecież z tym covidem, to jakieś jest przegięcie. ile jeszcze musi ludzi cierpieć na covid, żeby ludzie się obudzili i ocknęli, aby stwierdzili, że to jest ściema?! Jestem oburzony.

Gość • Czwartek [10.06.2021, 14:36:27] • [IP: 176.221.123.***]

I się ku...wa zaczyna !!pozabierać im te samochody!!

Gość • Czwartek [10.06.2021, 14:00:26] • [IP: 178.238.250.*]

za szybko tam sie jedzie

Oglądasz 1-25 z 32
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Starszy mężczyzna upadł na terenie Galerii Corso. Doznał na tyle licznych urazów, że zdecydowano się na przetransportowanie go do szpitala LPR. Do upadku doszło 03.08.2021 około godziny 14:00 w Galerii Corso. Na miejsce przyjechali ratownicy medyczni, którzy zabezpieczyli poszkodowanego. Około godziny 15.00 mężczyznę zabrał śmigłowiec LPR. ■ Adidasy zamiast auta? Miasto przedstawia koncepcję zarządzania ruchem Po „haraczu” za parkowanie w centrum, pojawiły się kolejne pomysły, które mają dotknąć świnoujskich kierowców. Niewiele czasu na wyrażenie opinii w tej sprawie dał mieszkańcom Urząd Miasta ■ Zachwaszczone skwery na głównych ciągach komunikacyjnych. Zieleń w mieście to bardzo ważna rzecz, nie tyko ze względów estetycznych. W naszym mieście jest dużo roślin ozdobnych posadzonych na skwerach, w donicach, gazonach i na ulicznych wysepkach. Jednak najwyraźniej od czasu nasadzenia przestano się interesować stanem tych roślin - toną w wybujałych chwastach. O sprawie poinformował mieszkaniec ■ Siedem lat temu, w czerwcu 2014 dyrektor Urzędu Morskiego w Szczecinie podpisał z Centrum Unijnych Projektów Transportowych umowę na dofinansowanie ważnej inwestycji. Same tylko prace przygotowawacze do modernizacji toru wodnego Świnoujście-Szczecin do głębokości 12,5 m prawie dwa miliardy złotych. Dopiero po ich wykonaniu ruszyły zasadnicze roboty. Na Zalewie Szczecińskim postały sztuczne wyspy, tor wodny pogłębiono do planowanej głębokości, umocnione zostały nabrzeża, powstały nowe obrotnice dla statków, połączono i udrożniono stare kanały. Wtorek, 6 lipca na wzgórzu górującym nad Zalewem Szczecińskim oficjalnie podsumowano dotychczas wykonane prace. ■ PLK zwiększają możliwości kolei w obsłudze towarowej portów Pomorza Zachodniego ■ Po wielogodzinnej dyskusji Rada Miasta przyjęła przedłożone sprawozdanie finansowe i udzieliła prezydentowi Świnoujścia absolutorium z wykonania budżetu miasta w roku 2020 ■