POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [10.06.2021, 08:41:58] • Świnoujście

Pokłócili się artyści. Straż Miejska musiała interweniować

Pokłócili się artyści. Straż Miejska musiała interweniować

fot. Czytelnik

Kilka dni temu informowaliśmy, że mieszkańców zaskoczył widok jadącego środkiem Promenady samochodu Straży Miejskiej. Postanowiliśmy dowiedzieć się powodów takiej sytuacji.

Okazało się, że powodem była kłótnia pomiędzy artystami o miejsce na podeście na Promenadzie. Była na tyle poważna, że interweniowała Straż Miejska. Na szczęście artystów udało się jakoś pogodzić.

W odpowiedzi udostępniamy wyjaśnienia rzecznika prasowego prezydenta miasta.

Pokłócili się artyści. Straż Miejska musiała interweniować

fot. iswinoujscie.pl

Przyjmujemy tą informację, choć wydaje się nam, że w takiej sprawie Strażnicy Miejscy mogli też podejść do artystów "na nogach", a nie pakować się w dużą ilość spacerowiczów samochodem na Promenadę. To mundur i autorytet Strażnika Miejskiego powinien budzić respekt, a nie ich samochód.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 34, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 34

Gość • Sobota [12.06.2021, 00:29:14] • [IP: 37.47.173.**]

I to był ten podobno ważny powód niszczenia promenady? Żenada

Gość • Sobota [12.06.2021, 00:27:41] • [IP: 37.47.173.**]

CZYLI POTWIERDZIŁO SIĘ, ŻE WJECHALI TAM BEZ POWODU!. POWINNI ZOSTAWIĆ SAMOCHÓD NA ULICY I PODEJSC PIESZO NA PROMENADĘ, BO W INNYM WYPADKU JĄ NISZCZĄ!

Gość • Piątek [11.06.2021, 21:12:31] • [IP: 176.221.123.***]

możecie pocałować w d...e SM wykonywali swoją pracę i koniec kropka czytelniku, mieszkańcu.

Gość • Piątek [11.06.2021, 07:26:21] • [IP: 176.221.122.***]

czy ktoś jeszcze lubi i szanuje szeryfów ??

Gość • Czwartek [10.06.2021, 21:15:36] • [IP: 83.11.233.***]

Strażacy, policja i pogotowie też na wezwanie powinni parkować tam gdzie można. Szukanie dziury w całym. Jakby sie pobili to by była afera, że zamiast interweniować to szukali miejsca na parkowanie. Zresztą pod znakami zakazu ruchu jest tabliczka, że nie dotyczy służb miejskich i tyle w temacie.

Gość • Czwartek [10.06.2021, 19:11:04] • [IP: 31.0.54.***]

Szybko chcieli. Interweniować.A co sie stanie jak.Policja zostanie wezwana do awantury, czy złodziejstwa, też ma gnać na piechotę ? NIE róbcie już zadymy, z jednego wjazdu na płytki, nic się nie stanie.NIe.jeżdzą codziennie po tych płytkach Nie macie widocznie co robić, tylko zdjęcia cykać, gdzie jezdzi Straż, było wezwanie i potrzeba to pojechali.

Gość • Czwartek [10.06.2021, 17:51:47] • [IP: 31.11.131.***]

Ale bzdety! Traktor który jeździ po plaży między turystami? Pędzi jak szalony i wszystko jest dobrze.Narobi kurzu i wszyscy zadowoleni? Guzik mnie obchodzi gdzie straż wjechała!

Gość • Czwartek [10.06.2021, 17:26:40] • [IP: 176.221.123.**]

A...jaśnie Pani URZĘDNICZKA była w nowych butach i honor jej niepozwalał przejść się kika metrow??To już kpiny co urzędasy odpie...w tym dzikim kraiku.

Gość • Czwartek [10.06.2021, 16:28:48] • [IP: 178.238.246.**]

A na nogach to niemozna było pójść, kiedyś straż miała piesze patrole i było dobrze, teraz powinni dać przykład, ze promenada jest dla pieszych !!

Gość • Czwartek [10.06.2021, 15:08:31] • [IP: 5.173.136.**]

Potwierdzam. Przy muszli wieczorami handlują nielegalnie zabawkami i balonikami. Jakieś naloty trzeba zrobić bo my legalnie handlujący mamy straty.

Gość • Czwartek [10.06.2021, 14:35:08] • [IP: 31.182.54.**]

Sprostytuowali zawód muzyka i sprowadzili do poziomu dziada żebraczego. Koncerty dla publiczności na żywo to największe zagrożenie (według władz) dla społeczeństwa. Ponieważ zakażą wszystkiego ponownie we wrześniu to dzisiaj trwa" walka" o żebraczy grosz.

Gość • Czwartek [10.06.2021, 12:36:17] • [IP: 195.242.232.***]

Strażnicy może by poszli pieszo no ale p. urzędniczka. ..

uje ebane • Czwartek [10.06.2021, 12:23:53] • [IP: 176.221.123.***]

To była pierwsza w historii walka Szczepiennych z Bezszczypowymi.

Gość • Czwartek [10.06.2021, 12:18:03] • [IP: 178.238.250.**]

Ciekawie się robi, największą atrakcją na naszej promenadzie, w tym sezonie będą, pojedynki między ukraińskimi akordeonistami i peruwiańskimi fletniarzami...idę po popcorn:))))

Gość • Czwartek [10.06.2021, 12:03:44] • [IP: 37.47.188.**]

Autorytet strażnika...buahaha, co niektórym się wydaje że wzbudzają respekt...donut

Gość • Czwartek [10.06.2021, 11:41:56] • [IP: 88.218.253.***]

Co to ma być do cholery taka jazda po naszych nowych chodnikach! Nie na takie numery płace podatki!

Gość • Czwartek [10.06.2021, 11:17:12] • [IP: 37.47.135.***]

artyści ze spalonego teatru

Gość • Czwartek [10.06.2021, 11:11:43] • [IP: 88.218.253.***]

20-30 metrów dalej jest parking z miejscem wydzielonym dla służb! SM nie chciało się przejść kilkudziesięciu metrów ? ŻAŁOSNE TŁUMACZENIE - NIE PRZYJMUJĘ TEGO !! No chyba, że NOWY KOMENDANT JESZCZE O TYM NIE WIE :-)))

Gość • Czwartek [10.06.2021, 10:47:09] • [IP: 5.173.248.***]

Uliczne grajki a nie artyści.

Gość • Czwartek [10.06.2021, 10:42:53] • [IP: 95.91.215.***]

Policja pownna świecić przykładem, bo jak wiemy mundur to już respekt (samochud wjeżdżający na promenade to karalne.)

Gość • Czwartek [10.06.2021, 10:39:12] • [IP: 176.221.122.**]

Podobno po tej kłótni nawet Hołownia płakał

Gość • Czwartek [10.06.2021, 10:33:37] • [IP: 176.221.123.***]

Policja powinna wystawic Mandat Strazy Miejskiej

Gość • Czwartek [10.06.2021, 10:32:36] • [IP: 37.47.158.**]

Artyści niech się za normalną pracę wezmą

Gość • Czwartek [10.06.2021, 10:18:51] • [IP: 176.221.122.***]

Żelowany blondyn chciał zaatakować Indianina i wymusić lepsze miejsce. Apacz nie podał się bez walki!

Gość • Czwartek [10.06.2021, 10:04:50] • [IP: 109.243.246.***]

08:45:26] • [IP: 78.10.206.*]. ..powiedział nadziewany hot-dogiem i aromatem identycznym z naturalnym dopierdnik przedekranowy...

Oglądasz 1-25 z 34
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Starszy mężczyzna upadł na terenie Galerii Corso. Doznał na tyle licznych urazów, że zdecydowano się na przetransportowanie go do szpitala LPR. Do upadku doszło 03.08.2021 około godziny 14:00 w Galerii Corso. Na miejsce przyjechali ratownicy medyczni, którzy zabezpieczyli poszkodowanego. Około godziny 15.00 mężczyznę zabrał śmigłowiec LPR. ■ Adidasy zamiast auta? Miasto przedstawia koncepcję zarządzania ruchem Po „haraczu” za parkowanie w centrum, pojawiły się kolejne pomysły, które mają dotknąć świnoujskich kierowców. Niewiele czasu na wyrażenie opinii w tej sprawie dał mieszkańcom Urząd Miasta ■ Zachwaszczone skwery na głównych ciągach komunikacyjnych. Zieleń w mieście to bardzo ważna rzecz, nie tyko ze względów estetycznych. W naszym mieście jest dużo roślin ozdobnych posadzonych na skwerach, w donicach, gazonach i na ulicznych wysepkach. Jednak najwyraźniej od czasu nasadzenia przestano się interesować stanem tych roślin - toną w wybujałych chwastach. O sprawie poinformował mieszkaniec ■ Siedem lat temu, w czerwcu 2014 dyrektor Urzędu Morskiego w Szczecinie podpisał z Centrum Unijnych Projektów Transportowych umowę na dofinansowanie ważnej inwestycji. Same tylko prace przygotowawacze do modernizacji toru wodnego Świnoujście-Szczecin do głębokości 12,5 m prawie dwa miliardy złotych. Dopiero po ich wykonaniu ruszyły zasadnicze roboty. Na Zalewie Szczecińskim postały sztuczne wyspy, tor wodny pogłębiono do planowanej głębokości, umocnione zostały nabrzeża, powstały nowe obrotnice dla statków, połączono i udrożniono stare kanały. Wtorek, 6 lipca na wzgórzu górującym nad Zalewem Szczecińskim oficjalnie podsumowano dotychczas wykonane prace. ■ PLK zwiększają możliwości kolei w obsłudze towarowej portów Pomorza Zachodniego ■ Po wielogodzinnej dyskusji Rada Miasta przyjęła przedłożone sprawozdanie finansowe i udzieliła prezydentowi Świnoujścia absolutorium z wykonania budżetu miasta w roku 2020 ■