POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [27.05.2021, 08:26:26] • Świnoujście

Straż miejska ma nowy samochód. To znów Dacia

Straż miejska ma nowy samochód. To znów Dacia

Nowa Dacia(fot. iswinoujscie.pl )

Świnoujscy strażnicy miejscy od jakiegoś czasu jeźdżą nowiutkim samochodem. Po raz kolejny miasto zdecydowało postawić na znaną mu markę. Strażników miejskich możemy zobaczyć w nowej Dacii Duster. Nowy nabytek to Dacia Duster Comfort TCe 90, 4x2. Jak jednak informują nas mieszkańcy samochód ten nie jest przystosowany do przewozu np. osób bezdomnych, bądź będących pod wpływem alkoholu. Brak w nim specjalnego przedziału do przewozu takich osób.

O tym, że miasto planuje zakup nowego samochodu informowaliśmy na portalu iswinoujscie.pl już na początku marca. Dacia jest koloru szarego, 5 - osobowa, 5 drzwiowa, rodzaj napędu: 4x2, rodzaj paliwa: benzyna, skrzynia biegów 6 - biegowa i manualna, norma spalin: EURO 6 tryb ECO. Moc: 90 KM.

- Umowa na kwotę 57 873,66 zł podpisana została na samochód osobowy marki Dacia Duster Comfort TCe 90, 4x2, który użytkowany będzie przez Straż Miejską - informuje rzecznik prezydenta miasta, Jarosław Jaz.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 42, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 42

Gość • Sobota [03.07.2021, 21:10:44] • [IP: 5.172.236.***]

Będą mieli czym poruszać się na wycieczki po mieście i okolicach. Ciekawe czy zarobią na taki ładny samochód, jak nie to zwykłe hulajnogi bez napędu, wszędzie dojadą. Popracują nad kondycją zaoszczędzą na zdrowiu i tak do 65 laty, bez przywilejów.

Gość • Piątek [28.05.2021, 11:22:52] • [IP: 37.47.185.***]

Na piechotę powinni poginać!

Gość • Piątek [28.05.2021, 06:45:47] • [IP: 37.47.180.**]

Może dygnitarz też kupi sobie Dacię?

Gość • Piątek [28.05.2021, 02:49:23] • [IP: 37.47.138.***]

Dlaczego miasto nie zdecydowało się na zakup samochodu tej marki dla prezydenta - emeryta...? skoro takie dobre ;)

Gość • Czwartek [27.05.2021, 20:07:56] • [IP: 5.173.128.**]

Hulajnogi i rowery, a nie samochodem dupy wozić, a właściwie to są niepotrzebni policja wystarczy

Gość • Czwartek [27.05.2021, 20:07:11] • [IP: 37.30.20.***]

Te darmozjady powinny z buta zapier*alac. Zero pożytku z nich

Gość • Czwartek [27.05.2021, 18:16:17] • [IP: 176.221.123.***]

cale dnie jezdzą, docieraja silnik czy co, w kolko jadą po miescie, nowka to trzeba sie pokazac, ciekawe kto placi za paliwo?

Gość • Czwartek [27.05.2021, 17:28:43] • [IP: 89.151.38.***]

Samochód przystosowany do wożenia dup straży miejskiej nic po zatym.

Gość • Czwartek [27.05.2021, 15:22:02] • [IP: 31.0.55.***]

Zwiększyć ilość strażników. Co to jest 5 osób na takie miasto

Gość • Czwartek [27.05.2021, 14:56:24] • [IP: 89.151.37.**]

Nowe auto na kolejne zakupy dla zmura śmiecia

Gość • Czwartek [27.05.2021, 14:17:38] • [IP: 31.11.131.***]

Bardzo dobrze że mają nowe auto i zapewne golas? Czas furmanek minął. Jest ich za mało i za krótko pracują.

Gość • Czwartek [27.05.2021, 14:05:17] • [IP: 91.199.250.**]

ijak ten samochód ma się do specyfikacji technicznej, oczekiwań dniejących w ogłoszeniu, przetargu ?

Gość • Czwartek [27.05.2021, 13:41:25] • [IP: 178.238.249.**]

Gdyby panowie, zamiast siedzieć w samochodzie, ruszyli pieszo po mieście mogliby zrobić więcej dobrego.

Gość • Czwartek [27.05.2021, 12:03:23] • [IP: 37.47.134.***]

A co ze starym autem?

Gość • Czwartek [27.05.2021, 11:57:14] • [IP: 77.111.247.**]

Strażacy wiejscy powinni dostać rowery marki Wigry.

Gość • Czwartek [27.05.2021, 11:35:04] • [IP: 5.173.48.***]

Ta wedlug wielu smieszna Dacia osmieszy w terenie 80%waszych fajnych suwow uwazanych za terenowe heh.To auto bardzo dobrze radzi sobie w terenie nawet podmoklym.To jest auto robocze a nie na pikaz.

Gość • Czwartek [27.05.2021, 11:19:22] • [IP: 37.187.147.***]

żmuropachoły.

Gość • Czwartek [27.05.2021, 11:10:21] • [IP: 176.221.122.***]

Dacia nie Dacia ale samochód jest dobry, i Rumunia ma swój a Polska co Nic tylko jakieś plany i pojedyńcze pokazówki, Komuniżm w Rumuni nie zniszczył ich gospodarki, a nasze zdrajcy co tam siedza w PE lewackie co zrobili i żadna gnida za nic nie odpowiada FUJ ZYGAĆ SIĘ CHCE

Gość • Czwartek [27.05.2021, 11:08:18] • [IP: 176.221.123.***]

Wniosek o rozwiazanie Strazy Miejskiej leży w Sejmie RP

Gość • Czwartek [27.05.2021, 11:06:33] • [IP: 5.173.142.***]

Jeszcze przed pierwszym waszym artykułem i ogłoszeniem przetargu przez UM pan pączek opowiadał wszystkim jakie nowe auto dostaną. Auto ze zdjęcia jest identyczne jak te z opowieści pana pączka. Jasnowidz? Przypadek? Nie sądzę 😁

Gość • Czwartek [27.05.2021, 10:58:47] • [IP: 176.221.113.**]

Co z tego jak nic nie robią. Na promenadzie w weekend samowolka totalna, a straż miejska i policja olewa.

Gość • Czwartek [27.05.2021, 10:38:00] • [IP: 5.173.115.***]

Dacia się im sprawdziła. Mam takie auto. I jest super w użytkowaniu.

Gość • Czwartek [27.05.2021, 10:31:05] • [IP: 176.221.122.**]

DACIE SĄ SUPER

Gość • Czwartek [27.05.2021, 10:25:02] • [IP: 37.47.163.***]

panowie macie samochód fajnie teraz proszę się wykazać przyjeżdżając na plac zabaw przy grunwaldzkiej, kontrolować co się tutaj dzieje, a takie wizyty swoje robią

Gość • Czwartek [27.05.2021, 10:12:58] • [IP: 89.151.39.**]

Co to za muł (90 KM), rowerzysty nie dogoni nie ma co mówić o hulajnodze.

Oglądasz 1-25 z 42
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ W całym kraju wiać będzie silny i porywisty wiatr w porywach 70-90 km/h, w górach i nad morzem 90-110 km/h wiejący z kierunków zachodnich i północno-zachodnich. ■ Mieszkaniec podzielił się swoimi spostrzeżeniami z przechadzki po mieście. Jego uwagę zwrócił zły stan nawierzchni Placu Wolności. - Przechodząc przez centrum miasta (plac Wolności) i widząc odpadnięte duże płyty, należałoby zadać pytanie, czy w miejscu tym nie powinno się przeprowadzić kontroli stanu płytek i innej infrastruktury i zaplanować remont, zanim nastanie sezon letni, zanim tłumy turystów zapełnią plac? Do tego brudny wręcz zasyfiony. ■ Nowy Rok 2022 witamy w domach, wśród najbliższych, z nadzieją na lepsze 365 dni! ■ Dokładnie 15 minut trwała 57 sesja Rady Miasta. Po krótkiej dyskusji radni zatwierdzili wykaz wydatków, które nie wygasają z końcem roku budżetowego ■ Dwa tysiące dwadzieścia jeden lat mija od cudu Betlejemskiej Stajenki. Boże Narodzenie upływa nam w cieniu obostrzeń i informacji o kolejnych ofiarach koronawirusa. Mimo wszystko to najcieplejsze święta w roku. Świętujmy radośnie i… rozważnie! ■ Mieszkańcy Świnoujścia dołączyli do ogólnopolskich manifestacji przeciw Lex TVN - apel.tvn.pl ■ Mimo wątpliwości- radni przyjęli prezydencki projekt budżetu miasta na 2022. Poparcie rajców zyskał też projekt wieloletniej prognozy finansowej miasta do roku 2035 ■ Rada Miasta Świnoujście przyjęła apel do Sejmowej Komisji Gospodarki Morskiej i Żeglugi o wsparcie polskiej branży rybackiej w negocjacjach Rządu RP z Komisją Europejską w sprawie rekompensat za obecny oraz przyszłe zakazy połowów ryb. Przyjęcie apelu poprzedzone zostało wysłuchaniem przedstawicieli rybaków ■