POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [21.05.2021, 18:11:41] • Świnoujście

Prawie trzy lata na skwerze im. Małkowskich leży zwalony kloc drewna. Zatem czy jest to atrakcja dla korników?

Prawie trzy lata na skwerze im. Małkowskich leży zwalony kloc drewna. Zatem czy jest to atrakcja dla korników?

fot. Sławomir Ryfczyński

W 2018 roku, Świnoujście zaprosiło rzeźbiarzy z Lublina. Ich zadaniem było przyozdobienie reprezentacyjnego skweru w centrum miasta, między ulicą Armii Krajowej i Wybrzeżem Władysława IV-go. W wyniku akcji powstały artystycznie zdobione ławki. Rzeźby powstały z powalonych przez wiatr drzewostanu. Jeden z potężnych kloców tego surowca pozostał jednak niezużyty do dzisiaj na trawniku.

Wielki kloc leży na trawniku i chłonie wilgoć. Być może warto spróbować jeszcze ocalić ten rzeźbiarski surowiec?

Prawie trzy lata na skwerze im. Małkowskich leży zwalony kloc drewna. Zatem czy jest to atrakcja dla korników?

fot. Sławomir Ryfczyński

Prawie trzy lata na skwerze im. Małkowskich leży zwalony kloc drewna. Zatem czy jest to atrakcja dla korników?

fot. Sławomir Ryfczyński

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 27, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 27

Artysta • Sobota [22.05.2021, 22:24:24] • [IP: 148.122.184.***]

Ktoś chętny na rzeżbienie w klocu, bo jak ja rzęzbię to mucha nie siada!

Gość • Sobota [22.05.2021, 20:49:54] • [IP: 148.122.184.***]

Jedno zasadniecze pytanie się nasuwa, kto zwalił kloca i nie posprzątał?

gudi • Sobota [22.05.2021, 19:01:20] • [IP: 51.198.209.***]

To nie jest żaden kloc, to jest fragment brzozy smoleńskiej.

Gość • Sobota [22.05.2021, 11:23:18] • [IP: 83.23.226.**]

Na skwerze w alei zasłużonych na cmentarzu, od kilku lat stoi brzydka skrzynia z narzędziami, czy innymi śmieciami i też nie ma nikogo kto by to uprzątnął. Takie ozdoby, dla niewybrednych.

Gość • Sobota [22.05.2021, 11:22:36] • [IP: 176.221.122.**]

Gospodarz miasta bardzo potrzebny !!

Gość • Sobota [22.05.2021, 11:07:22] • [IP: 5.173.138.***]

Nie jeden a 2, proszę się dobrze rozejrzeć. Z resztą skoro rzeźby miały zdobić skwer, to gdzie one są? Bo ta jedna przedstawiająca. .. chyba orke, jest średnio ciekawa i udana.

Gość • Sobota [22.05.2021, 10:52:17] • [IP: 5.173.138.**]

Natura 2019 2021

Gość • Sobota [22.05.2021, 09:01:44] • [IP: 86.131.79.***]

W cywilizowanym swiecie zostawia sie takie kloce. ..buraki zeby male zwierzatka, owady insekty mialy domek i schronienie. W betonie sie nie da.

Gość • Sobota [22.05.2021, 06:39:56] • [IP: 176.221.122.***]

Uważam, że powinniśmy zgłosić do Urzędu Miasta wszelkie miejsca wymagające uporządkowania, naprawy i zwiększenia ich atrakcyjności a także zgłoszenia propozycji i uwag dotyczących poprawienia estetyki.

Gość • Sobota [22.05.2021, 04:58:08] • [IP: 62.69.229.**]

A może to jest dzieło artystyczne? Sztuka, a zwłaszcza ta wysoka, może przyjmować różne formy.

Gość • Piątek [21.05.2021, 22:36:45] • [IP: 176.221.122.*]

To miła odmiana, bo zwykle skwery naszego miasta zdobią mniejsze klocki, postawione przez naszych czworonożnych milusińskich albo lokalnych meneli.

Gość • Piątek [21.05.2021, 22:34:33] • [IP: 77.111.247.***]

Doskonała kryjówka dla owadów w zimę

Gość • Piątek [21.05.2021, 22:27:28] • [IP: 31.0.75.***]

Kornik też człowiek. Czy się stoi czy się leży to miejscówka w centrum się należy.

Gość • Piątek [21.05.2021, 21:25:22] • [IP: 37.47.162.**]

Ktoś postawił kloca i nie posprzątał, a fe!

Gość • Piątek [21.05.2021, 21:22:53] • [IP: 89.151.38.**]

Pamiętam gościa jak coś tam rzeżbił były problemy z zapłatą to chyba niedokończone dzieło..

Gość • Piątek [21.05.2021, 21:14:41] • [IP: 176.221.122.***]

na wojska polskiego tez leży i h kogo to obchodzi

Gość • Piątek [21.05.2021, 21:03:02] • [IP: 78.10.206.**]

Lepszy byłby betonowy klocek.

Gość • Piątek [21.05.2021, 20:35:55] • [IP: 85.194.243.***]

To najnowszy model ekoławki.

Gość • Piątek [21.05.2021, 20:30:14] • [IP: 212.165.108.***]

123 o wydaje się że byłeś bardzo często i głęboko penetrowany przez czrnosukienkowych, napchali Twoja głowę takim syfem że już nie będzie się łatwo tego pozbyć.to są teraz wyslannicy Belzebuba.

Gość • Piątek [21.05.2021, 20:19:00] • [IP: 45.134.22.***]

Niech leży. Służy kundlom, menelom i zakochanym.

Gość • Piątek [21.05.2021, 20:07:02] • [IP: 176.221.113.**]

Zgnije i sie z czasem rozłoży. A może już świeżbi kogoś aby zalać betonem?

Gość • Piątek [21.05.2021, 19:50:27] • [IP: 83.23.164.***]

Będzie bogata banda PASOŻYTÓW w czarnych sukienkach