POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Pi徠ek [21.05.2021, 18:11:41] • 安inouj軼ie

Prawie trzy lata na skwerze im. Ma趾owskich le篡 zwalony kloc drewna. Zatem czy jest to atrakcja dla kornik闚?

Prawie trzy lata na skwerze im. Ma趾owskich le篡 zwalony kloc drewna. Zatem czy jest to atrakcja dla kornik闚?

fot. S豉womir Ryfczy雟ki

W 2018 roku, 安inouj軼ie zaprosi這 rze嬌iarzy z Lublina. Ich zadaniem by這 przyozdobienie reprezentacyjnego skweru w centrum miasta, mi璠zy ulic Armii Krajowej i Wybrze瞠m W豉dys豉wa IV-go. W wyniku akcji powsta造 artystycznie zdobione 豉wki. Rze嬌y powsta造 z powalonych przez wiatr drzewostanu. Jeden z pot篹nych kloc闚 tego surowca pozosta jednak niezu篡ty do dzisiaj na trawniku.

Wielki kloc le篡 na trawniku i ch這nie wilgo. By mo瞠 warto spr鏏owa jeszcze ocali ten rze嬌iarski surowiec?

Prawie trzy lata na skwerze im. Ma趾owskich le篡 zwalony kloc drewna. Zatem czy jest to atrakcja dla kornik闚?

fot. S豉womir Ryfczy雟ki

Prawie trzy lata na skwerze im. Ma趾owskich le篡 zwalony kloc drewna. Zatem czy jest to atrakcja dla kornik闚?

fot. S豉womir Ryfczy雟ki

廝鏚這: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 27, skomentuj, drukuj, udost瘼nij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodaj帷 komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Polityk prywatno軼i.

Zauwa篡貫 b陰d lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Ogl康asz 1-25 z 27

Artysta • Sobota [22.05.2021, 22:24:24] • [IP: 148.122.184.***]

Kto ch皻ny na rze瘺ienie w klocu, bo jak ja rz瞛bi to mucha nie siada!

Go嗆 • Sobota [22.05.2021, 20:49:54] • [IP: 148.122.184.***]

Jedno zasadniecze pytanie si nasuwa, kto zwali kloca i nie posprz徠a?

gudi • Sobota [22.05.2021, 19:01:20] • [IP: 51.198.209.***]

To nie jest 瘸den kloc, to jest fragment brzozy smole雟kiej.

Go嗆 • Sobota [22.05.2021, 11:23:18] • [IP: 83.23.226.**]

Na skwerze w alei zas逝穎nych na cmentarzu, od kilku lat stoi brzydka skrzynia z narz璠ziami, czy innymi 鄉ieciami i te nie ma nikogo kto by to uprz徠n掖. Takie ozdoby, dla niewybrednych.

Go嗆 • Sobota [22.05.2021, 11:22:36] • [IP: 176.221.122.**]

Gospodarz miasta bardzo potrzebny !!

Go嗆 • Sobota [22.05.2021, 11:07:22] • [IP: 5.173.138.***]

Nie jeden a 2, prosz si dobrze rozejrze. Z reszt skoro rze嬌y mia造 zdobi skwer, to gdzie one s? Bo ta jedna przedstawiaj帷a. .. chyba orke, jest 鈔ednio ciekawa i udana.

Go嗆 • Sobota [22.05.2021, 10:52:17] • [IP: 5.173.138.**]

Natura 2019 2021

Go嗆 • Sobota [22.05.2021, 09:01:44] • [IP: 86.131.79.***]

W cywilizowanym swiecie zostawia sie takie kloce. ..buraki zeby male zwierzatka, owady insekty mialy domek i schronienie. W betonie sie nie da.

Go嗆 • Sobota [22.05.2021, 06:39:56] • [IP: 176.221.122.***]

Uwa瘸m, 瞠 powinni鄉y zg這si do Urz璠u Miasta wszelkie miejsca wymagaj帷e uporz康kowania, naprawy i zwi瘯szenia ich atrakcyjno軼i a tak瞠 zg這szenia propozycji i uwag dotycz帷ych poprawienia estetyki.

Go嗆 • Sobota [22.05.2021, 04:58:08] • [IP: 62.69.229.**]

A mo瞠 to jest dzie這 artystyczne? Sztuka, a zw豉szcza ta wysoka, mo瞠 przyjmowa r騜ne formy.

Go嗆 • Pi徠ek [21.05.2021, 22:36:45] • [IP: 176.221.122.*]

To mi豉 odmiana, bo zwykle skwery naszego miasta zdobi mniejsze klocki, postawione przez naszych czworono積ych milusi雟kich albo lokalnych meneli.

Go嗆 • Pi徠ek [21.05.2021, 22:34:33] • [IP: 77.111.247.***]

Doskona豉 kryj闚ka dla owad闚 w zim

Go嗆 • Pi徠ek [21.05.2021, 22:27:28] • [IP: 31.0.75.***]

Kornik te cz這wiek. Czy si stoi czy si le篡 to miejsc闚ka w centrum si nale篡.

Go嗆 • Pi徠ek [21.05.2021, 21:25:22] • [IP: 37.47.162.**]

Kto postawi kloca i nie posprz徠a, a fe!

Go嗆 • Pi徠ek [21.05.2021, 21:22:53] • [IP: 89.151.38.**]

Pami皻am go軼ia jak co tam rze瘺i by造 problemy z zap豉t to chyba niedoko鎍zone dzie這..

Go嗆 • Pi徠ek [21.05.2021, 21:14:41] • [IP: 176.221.122.***]

na wojska polskiego tez le篡 i h kogo to obchodzi

Go嗆 • Pi徠ek [21.05.2021, 21:03:02] • [IP: 78.10.206.**]

Lepszy by豚y betonowy klocek.

Go嗆 • Pi徠ek [21.05.2021, 20:35:55] • [IP: 85.194.243.***]

To najnowszy model eko豉wki.

Go嗆 • Pi徠ek [21.05.2021, 20:30:14] • [IP: 212.165.108.***]

123 o wydaje si 瞠 by貫 bardzo cz瘰to i g喚boko penetrowany przez czrnosukienkowych, napchali Twoja g這w takim syfem 瞠 ju nie b璠zie si 豉two tego pozby.to s teraz wyslannicy Belzebuba.

Go嗆 • Pi徠ek [21.05.2021, 20:19:00] • [IP: 45.134.22.***]

Niech le篡. S逝篡 kundlom, menelom i zakochanym.

Go嗆 • Pi徠ek [21.05.2021, 20:07:02] • [IP: 176.221.113.**]

Zgnije i sie z czasem roz這篡. A mo瞠 ju 鈍ie瘺i kogo aby zala betonem?

Go嗆 • Pi徠ek [21.05.2021, 19:50:27] • [IP: 83.23.164.***]

B璠zie bogata banda PASO玆T紟 w czarnych sukienkach

Go嗆 • Pi徠ek [21.05.2021, 19:44:21] • [IP: 141.135.183.***]

Jezu o co Wam chodzi ludzie. bardzo 豉dnie wygl康a. jest siedliskiem dla robaczk闚. nie se b璠zie to nie 鄉ie. o co wam wszystkim w tym mie軼ie chodzi

Go嗆 • Pi徠ek [21.05.2021, 19:36:23] • [IP: 37.47.155.**]

Niech zyje Janusz stary pezetpeerowiec i jego czerwona ho這ta 🖕🖕🖕

Go嗆 • Pi徠ek [21.05.2021, 19:14:48] • [IP: 176.221.123.***]

Niemcy wojn przegrali a s bogaci a my jak b璠 rz康zic sami katolicy to Katolicka Polska b璠zie bogata a dzisiaj rzadz 砰dzi i Komunisci kt鏎zy niby przeszli na religi Katolick nie wazne czy na scianie wisi orze貫k z korona na g這wie

Ogl康asz 1-25 z 27
■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy郵ij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy郵ij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy郵ij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy郵ij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy郵ij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy郵ij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy郵ij mms na numer 602 657 344
■ W najbli窺zy pi徠ek, 22 wrze郾ia przejazdy miejskimi autobusami (wszystkie linie) obs逝giwanymi przez Komunikacj Autobusow SA w 安inouj軼iu b璠 bezp豉tne. Tego dnia obchodzimy Europejski Dzie bez Samochodu. Zach璚amy do pozostawienia auta na parkingu i przejazd闚 miejskimi autobusami. ■ Mieszkaniec alarmuje: Bobry w parku Zdrojowym niszcz drzewa! Czy nie nadszed czas na interwencj? Mieszkaniec naszego miasta postanowi przes豉 zdj璚ia do redakcji, kt鏎e robi wra瞠nie. Na fotografiach widzimy drzewa w parku Zdrojowym, kt鏎e zosta造 uszkodzone przez bobry. Jego pytanie jest proste: "Ile jeszcze drzew musi pa嗆, aby przeniesiono te zwierz皻a do parku Woli雟kiego lub innego miejsca bardziej dostosowanego do ich naturalnych potrzeb?" ■