POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [21.03.2021, 09:15:19] • Polska

Pracownicy sieci Kaufland po raz kolejny otrzymają premie

Pracownicy sieci Kaufland po raz kolejny otrzymają premie

fot. Organizator

Pracownicy handlu są często nazywani cichymi bohaterami, którzy pomimo trudnych warunków i aktualnej sytuacji epidemicznej nieprzerwanie robią wszystko, aby zapewnić klientom profesjonalną obsługę. Kaufland zdaje sobie z tego sprawę i dziękuje za ich zaangażowanie, po raz kolejny przyznając im zwiększony dodatek motywacyjny oraz zasilając bony świąteczne dodatkową kwotą.

Z okazji Wielkanocy pracownicy firmy Kaufland co roku otrzymują bony na zakupy w sklepach sieci. Tym razem czeka na nich niespodzianka – personel sprzedaży oraz logistyki będzie mógł liczyć na bony, których wartość wyniesie nawet 500 zł. To prawie dwukrotnie więcej niż maksymalna wartość dotychczas przyznawanych bonów.

Oprócz tego w okresie od 29.03 do 30.04.2021 r. pracownicy mogą otrzymać zwiększony dodatek motywacyjny, którego łączna wartość wyniesie nawet 700 zł.

Zwiększenie wartości bonów świątecznych oraz dodatku motywacyjnego są wyrazem uznania dla pracowników naszej sieci. To dzięki ich odpowiedzialnej postawie i zaangażowaniu wszystkie markety Kaufland w Polsce działają płynnie, zapewniając klientom nieprzerwany dostęp do produktów spożywczych – mimo panującej pandemii. Wierzymy, że dodatkowe środki finansowe, które trafią do rąk naszych pracowników, ułatwią im przygotowania do nadchodzących świąt Wielkanocy – mówi Małgorzata Ławnik, dyrektor Pionu Personalnego Kaufland Polska.

Premie nie tylko na Wielkanoc

Święta wielkanocne to nie jedyna okazja, kiedy do pracowników sieci trafia dodatkowe wsparcie finansowe lub rzeczowe. Podczas ubiegłorocznych świąt Bożego Narodzenia osoby zatrudnione w Kauflandzie otrzymały bony podarunkowe o wartości do 700 zł, a także paczki z ich ulubionymi produktami spożywczymi. Na początku wybuchu pandemii koronawirusa w Polsce sieć wypłaciła również pracownikom dodatkową premię motywacyjną, aby docenić osoby, które pomimo trudnych warunków sumiennie wypełniały swoje obowiązki. Kaufland od lat znajduje się także w czołówce sieci handlowych pod względem wysokości wynagrodzenia. Z dniem 1 marca br. weszły w życie kolejne podwyżki, dzięki którym miesięczna pensja na stanowisku kasjer-sprzedawca w zależności od stażu pracy i lokalizacji wynosi nawet do 4100 zł brutto.

Szereg benefitów pozapłacowych

Pracownicy sieci Kaufland mogą liczyć na wiele atrakcyjnych benefitów pozapłacowych. Firma oferuje między innymi bezpłatny dostęp do prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach, zniżki na studia , a dla pracowników, którzy zostali rodzicami – wyprawkę dla niemowląt oraz profesjonalnie przygotowaną broszurę dotyczącą uprawnień związanych z rodzicielstwem. Pracownicy otrzymali też dostęp do kafeterii MyBenefit, która pozwala na samodzielny wybór świadczeń. Lista dostępnych usług obejmuje m.in. e-kartę MultiSport, vouchery oraz zniżki do realizacji w wybranych sklepach, bilety do kina, wejściówki na najważniejsze wydarzenia kulturalne czy sportowe, a nawet wyjazdy wakacyjne.

Biuro Prasowe Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. Sp. j.


komentarzy: 3, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-3 z 3

Gość • Środa [24.03.2021, 07:05:27] • [IP: 62.69.253.**]

taki artykuł ma zachęcić ludzi do pracy? Ludzie chcą odpowiedniej podstawowej stawki i normalnych warunków pracy.

Gość • Wtorek [23.03.2021, 07:46:26] • [IP: 46.231.56.***]

Ile?

o • Poniedziałek [22.03.2021, 02:29:40] • [IP: 88.156.206.**]

za te kolejki do mięsnego? co tam się dzieje to horror.cztery kobiety na stoisku a jedna obsługuje mimo kilometrowej kolejki

Oglądasz 1-3 z 3
■ 13 - latek znęcał się nad kolegami. Bił i kopał. Wstrząsające sceny w Parku Chopina. Media społecznościowe obiegły wstrząsające nagrania. Widać na nich, jak nastolatek bije swoich rówieśników. Przerażone dzieci nie tylko próbują uciec od swojego oprawcy, ale także głośno krzyczą z bólu. Krzyki i prośby o pomoc na nic się jednak zdały bo napastnik dalej uderzał i kopał swoje ofiary ■ Śmiertelnie niebezpieczna bakteria vibrio vulnificus wykryta niedaleko Świnoujścia. Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że bakteria została wykryta tydzień temu u ponad 30 - letniego mieszkańca Międzyzdrojów. Mężczyzna odczuwał bardzo silny ból nogi, która bardzo spuchła w okolicach uda. Wezwał pogotowie ratunkowe. W momencie zgłoszenia, w Międzyzdrojach nie było wolnej karetki i do pacjenta zadysponowany został ambulans ze Świnoujścia. Podjęto decyzję o przewiezieniu mężczyzny do świnoujskiego szpitala. Tam szybko okazało się, że sprawa jest bardzo poważna. Mięsożerna bakteria dosłownie "zjadała" mięśnie nogi mężczyzny. Po wykonaniu dokładnych badań okazało się, że w nodze nie ma mięśni, a jedynie płyn. Pacjent musiał zostać jak najszybciej przewieziony do specjalistycznego szpitala w Szczecinie. Tam trafił na OIOM. To najprawdopodobniej pierwszy taki przypadek w Polsce, nie pierwszy jednak w Europie. Już jakiś czas temu ogólnopolskie media obiegła informacja, że ta sama bakteria spowodowała śmierć u obywatelki Niemiec. Do zakażenia doszło podczas kąpieli w morzu. Bakteria dostała się do organizmu kobiety przez otwartą ranę. Bakteria rozwija się bardzo szybko, natychmiast trzeba działać i podać antybiotyki. Jesteśmy bardzo ciekawi skąd tak groźna bakteria wzięła się u mieszkańca Międzyzdrojów. ■ 19 września Wyspiarka zakończyła drążenie tunelu w Świnoujściu! ■ Dzień Dzikiej Flory, Fauny i Naturalnych Siedlisk. Warto dbać o przyrodę każdego dnia. Można z dużą dozą prawdopodobieństwa stwierdzić, że większość z nas lubi wycieczki na łono natury, jednocześnie nie przepadając za dzikimi wysypiskami, które często spotykane są na niegdyś pięknych terenach zielonych. Obchodzony 19 września Dzień Dzikiej Flory, Fauny i Naturalnych Siedlisk to doskonała okazja, by przyjrzeć się czystości miejsc, które służą nie tyko do odpoczynku, ale przede wszystkim są domami zwierząt i roślin ■ Nie jesteśmy „na szarym końcu” ale mogłoby być lepiej. Świnoujście na 184 miejscu w Polsce w rankingu osób wyszczepionych w gminach ■