POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [21.02.2021, 07:40:02] • Świnoujście

W Świnoujściu jest coraz więcej turystów

W Świnoujściu jest coraz więcej turystów

fot. iswinoujscie.pl

Luzowanie w ostatnich dniach obostrzeń szybko przełożyło się na ilość osób odwiedzających Świnoujście.

Plaża, promenada oraz centrum miasta stopniowo zaczęły się zapełniać turystami, nie tylko polskimi, często można było też usłyszeć język naszych zachodnich sąsiadów.

W Świnoujściu jest coraz więcej turystów

fot. iswinoujscie.pl

- Do pełni szczęścia brakuje jeszcze tylko otwarcia gastronomii, na razie można zamówić jedzenie lub picie, ale tylko na wynos - komentują turyści.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 64, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 64

Gość • Poniedziałek [22.02.2021, 19:57:28] • [IP: 77.111.247.***]

Hehehe • Poniedziałek [22.02.2021, 16:09:42] • [IP: 89.151.34.**] "...Tylko nie zmuszajcie do tego innych, bo" ci inni" was zmuszą do czegoś innego :)" Nie życz nikomu, bo przekorny los się odwróci od Ciebie i sam/a będziesz potrzebować pomocy, tylko kto CI ją udzieli /?

Hehehe • Poniedziałek [22.02.2021, 16:09:42] • [IP: 89.151.34.**]

Zwolennikom noszenia knebli: bądźcie sobie ZA noszeniem knebli i je sobie noście. Niech tak pozostanie na zawsze. Tylko nie zmuszajcie do tego innych, bo" ci inni" was zmuszą do czegoś innego :)

Świnioszczanin • Poniedziałek [22.02.2021, 12:51:00] • [IP: 89.151.34.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Poniedziałek [22.02.2021, 12:50:18] • [IP: 62.69.253.**]

Czy ktoś wreszcie poprosi Szumowskiego! aby wytlumaczył do czego służą chirurgiczne maseczki?!!Ale 3 fala angielska, 4 fala włoska, 10 fala afryka...są przyjemniejsze sposoby zarażania niż szmata na ryju, wyznawcy covida..

Gość • Poniedziałek [22.02.2021, 12:46:20] • [IP: 176.221.123.**]

Jestem za noszeniem masek i przestrzeganiem zasad. Pozdrawiam

Gość • Poniedziałek [22.02.2021, 10:48:35] • [IP: 87.78.246.***]

Polak burak, ciezki na nauke i tepy jak trep bez kultury.co tam dla buraka obostrzenia?

Gość • Poniedziałek [22.02.2021, 08:16:01] • [IP: 164.127.94.**]

22:11:54 i 21:30:59 - tracą czas, patrzcie, ile czasu zużyli, by bredzić. Wpatrzeni w te swoje stronki internetowe usiłujące udowodnić, że ogonek merda pieskiem piszą" zacznij myśleć samodzielnie", a sami spijają każde słowo z tych stronek.

Gość • Poniedziałek [22.02.2021, 06:43:54] • [IP: 188.146.160.**]

Znajomy właśnie wrócił z Włoch... też pełno Turystów... wszyscy w maseczkach...I o dziwo nikt ale to NIKT nie ma odsloniętego NOSA... Sami wpedzamy SIĘ do GROBU... tak wiem słyszałem ta cała pandemia to. ... Powiedz to mojej znajomej ktora TEŻ SIĘ Śmiała... dziś po przebytej chorobie STOI pierwsza w kolejce po Szczepionke. ... zapraszam SANEPID na Promenadę

Gość • Niedziela [21.02.2021, 22:11:54] • [IP: 176.221.123.***]

I w czym problem?Bog dal nam tlen i mamy nim oddychac.Parchy tego swiata kaza ludziom chodzic w maskach, ktore powoduja chorobe pluc a zwlaszcza grzybice.ludzie powinni rodzic sie w maskach. Boze kochany.bOG stworzyl Adama i Ewe i powiedzial im dzieci zaszczepcie sie bo umrzecie..Wszystko jest zaklamane.Szczepionki stworzono po to, zeby wstrzykiwac trucizne w ciala ludzkie, Zeby ludzie chorowali i umierali.Zyjemy w cywilizacji smierci.

Gość • Niedziela [21.02.2021, 21:30:59] • [IP: 31.11.131.***]

Życzę powodzenia tym wszydtkim, którzy myślą, że ta cała afera covidowa, skonczy się jak będą nosic maseczki i się, zaszczepią. Nic takiego sie nie stanie, to będzie trwać tylko dopóki będziecie na to pozwalać!! Średnio inteligentny człowiek widzi bezsens tych wszystkich restrykcji, zakazów, nakazów. Ani żadnych z tego efektów, ani to nie jest zgodne z prawem. Wszyscy Ci, którzy chcą teraz napisać, , dopoki nie zachirujesz lub ktoś z Twojej rodziny to nie zmądrzejesz, odpowiadam, że nic podobnego!! Choroby, wirusy i inne zawsze byly i będą i nigdy z tego powodu swiat nie stawal na głowie.

Gość • Niedziela [21.02.2021, 19:48:40] • [IP: 178.238.246.***]

Niestety płaskoziemcy byli są i będą. Taka" doskonałość" homo ale już albo jeszcze nie sapiens. A przy okazji zwykła grypa jest mocno ograniczona dzięki profilaktyce anty covidowej. Mimo wielu mądrzejszych" maski itp ograniczenia ograniczają również i zwykłą grypę. Wystarczy chociaż spróbować pomyśleć pokojarzyć a nie powielać wybździny imbecyli. Niektórych nie stać na zaistnienie czymś mądrym to produkują głupotę a wielu bezmyślnie im sekunduje. I to chyba jeszcze gorsze.

Gość • Niedziela [21.02.2021, 19:25:31] • [IP: 176.221.123.**]

Prawie sami Covidianie w komentarzach i to pewnie grube 60+. .. :-D

Gość • Niedziela [21.02.2021, 18:45:58] • [IP: 164.127.94.**]

12:48:20] • [IP: 199.244.86.***] Ja nie musze wierzyć, bo wiem, że jest pandemia - zliczyłbym już ok.20-30 osób, które znam wraz z osobami które są najbliższymi moich znajomych, które chorowały na covid, chyba 2-3 zmarły. To po prostu fakt, a w psychologii znane jest zjawisko, że częsć ludzi zawsze wietrzy spisek, nie wierzy w najoczywistsze fakty. Tak było np.z lądowaniem Amerykanów na Księżycu, w prosty sposób można obalić każdy zarzut, ale są do dziś wyznawcy nie tylko tezy, że lądowanie tam się nie odbyło, ale też że Ziemia jest płaska.

Gość • Niedziela [21.02.2021, 18:15:57] • [IP: 178.238.247.**]

I bardzo dobrze, trzeba żyć normalnie. kto się boi może zostać w domu

Gość • Niedziela [21.02.2021, 17:53:23] • [IP: 78.10.231.***]

Chciałbym zobaczyć jakie dochody osiąga miasto z turystyki (nie tylko z hotelarstwa, ale również z gastronomii i przemysłu spa), a jakie z portu i przemysłu. Mogłoby to dużo powiedzieć o kondycji i rozwoju miasta.

Gość • Niedziela [21.02.2021, 16:57:47] • [IP: 89.151.38.**]

Rowerami do Niemiec można jeździć ścieżka przy plaży Pełno Niemców u nas.. Czy są zakazy?? Co tu się wyprawia!!

Gość • Niedziela [21.02.2021, 16:36:16] • [IP: 176.221.123.*]

A w Miedzyzdrojach WC - po 3, 50

Gość • Niedziela [21.02.2021, 16:27:18] • [IP: 5.173.138.***]

No a gdzie policja ? Walić mandaty jak leci, kto bez maseczki i po kwiku.

Gość • Niedziela [21.02.2021, 16:26:25] • [IP: 37.47.137.***]

Ale turyści przeryli nam plażę jak dziki.

Gość • Niedziela [21.02.2021, 16:20:36] • [IP: 37.47.137.***]

Ale szpanerstwo się najechało do Świnoujścia. Wyścig szczurów totalny. Skąd ta szarańcza się zjechała ?

Gość • Niedziela [21.02.2021, 16:19:30] • [IP: 176.221.113.**]

Widziałem jacyś dziwnych ludzi. Gadają po włosku, po angielsku! Skąd oni się tu wzięli ? Jak to możliwe? 90% nie stosuje się do obsostrzeń. Palce lizać na w gdzieś obostrzenia razem z tą kanajpą obok. Slow foot czy coś takiego.

Gość • Niedziela [21.02.2021, 16:12:27] • [IP: 37.248.162.**]

252 Byłem w Mielnie, u rodziny, tam też nie noszą masek. Ludzi zatrzęsienie. Gastronomia czynna. Zrobić zakaz przemieszczania się z miasta do miasta, tylko w uzasadnionych przypadkach poruszanie się, bo ta zaraza niegdy się nie skończy N I G D Y.

Gość • Niedziela [21.02.2021, 15:46:12] • [IP: 89.151.38.**]

Pełna swoboda przyjezdnych w naszym mieście - robią co chcą bez maseczek aż przykro patrzeć na takie zachowanie - promenada pełna ludzi jedzenie ba ławkach.. Ahh Czeka nas powrót do tego co było rok temu.. Czyli totalne zamknięcie.. Proszę was nie bądźcie obojętni na to - jesteście mądrzy i cwaniakujercie dopuki was nie spotka ten wirus i dupy nie ruszycie.. Powodzenia w Pajacowaniu wszystkim 👍