POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [21.02.2021, 11:20:24] • 安inouj軼ie

Kosmiczna „Moon” kanapa… w p造walni przyszkolnej

Kosmiczna „Moon”  kanapa… w p造walni przyszkolnej

fot. iswinoujscie.pl

Otwarcie Uznam Areny, a szczeg鏊nie p造walni odby這 si z pomp. By造 okoliczno軼iowe przem闚ienia w豉dzy, pocz瘰tunek, no i wizytacja obiektu.

A tam cuda design’u. Wszystkim w oczy rzuci豉 si stosunkowo niewielka, ale za to czerwona kanapa, bardzo nowoczesna kszta速em i bardzo niefunkcjonalna jak na hol p造walni. Wybudowanej przecie przede wszystkim dla dzieci szkolnych.

Kosmiczna „Moon”  kanapa… w p造walni przyszkolnej

fot. iswinoujscie.pl

Okazuje si, 瞠 to „Sofa Moon” kupiona przez miasto w ramach wyposa瞠nia Uznam Areny. Kosztowa豉 bagatela…. 40.000 z. (nie wiadomo tylko czy netto czy brutto).


B&B Italia Sofa Moon System od 58549 PLN
3fstudio.com.pl/sofy/bb-italia-sofa-moon-system#

Zadali鄉y w czwartek szczeg馧owe pytania do rzecznika prezydenta miasta, czekamy na odpowied. Bo wie嗆 gminna niesie, 瞠 to nie koniec kosmicznych cen i wyposa瞠nia tego miejsca. C.D.N……

廝鏚這: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 180, skomentuj, drukuj, udost瘼nij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodaj帷 komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Polityk prywatno軼i.

Zauwa篡貫 b陰d lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Ogl康asz 1-25 z 180

Go嗆 • Czwartek [25.02.2021, 17:16:15] • [IP: 176.221.122.***]

To nie jest zwyk豉 kanapa i nie dla zwyk造ch go軼i jest przeznaczona. To jest dzie這 sztuki, 鈍iatowej s豉wy artysty. B璠zie nabiera這 warto軼i w miar jak b璠 na niej przysiada造 wysokiej rangi celebryckie i polityczne zadki.

Go嗆 • 字oda [24.02.2021, 10:55:36] • [IP: 109.241.63.**]

Komu si miejska p造walnia chyba z burdelem pomyli豉. Gdzie 豉weczki na rzeczy przy szafkach?! Jaki debil to projektowa?! I takim to sposobem, 40 baniek z moich krojonych co miesi帷 pieni璠zy zbieranych w postaci haraczu o nazwie podatek od nieruchomo軼i i to przez kilkana軼ie lat, posz這 si j...a. By mokry ty貫k jaki g逝pi urz璠as m鏬 sobie na niej posadzi. Ale wstyd!

Go嗆 • Wtorek [23.02.2021, 11:56:31] • [IP: 37.47.145.***]

Nie mo積a ju patrze na ten cyrk z udzia貫m cl... Wystarczy obejrze aktualny wyst瘼 jego by貫j kole瘸nki, 瞠by mie pe貫n pogl康 na charakter. Niesmaczne dla najbardziej prostego cz這wieka, 瞠 m篹czyzna u schy趾u w ten spos鏏 traktuje niewiast i to niedawna bliska pracowniczka. Czy przeprosi?

Go嗆 • Wtorek [23.02.2021, 11:34:27] • [IP: 178.238.252.**]

[22.02.2021, 11:24:05]To w perspektywie mamy, jeszcze co najmniej 7 lat"niespodzianek" ;)

Go嗆 • Wtorek [23.02.2021, 11:24:43] • [IP: 178.238.252.**]

[22.02.2021, 08:44:30]Kto wie, czy tak nie b璠zie :)

Go嗆 • Wtorek [23.02.2021, 11:23:10] • [IP: 37.30.30.***]

Kanapa ca趾iem wygodna i fajnie mo積a wypocz望 po p造waniu :) Bardziej mnie zastanawia... czemu przy szafkach nie ma 瘸dnej 豉weczki, na kt鏎ej mo積a by by這 po這篡 rzeczy.. bo aktualnie to mo積a tylko na pod這dze...

Go嗆 • Wtorek [23.02.2021, 11:22:37] • [IP: 178.238.252.**]

[22.02.2021, 11:35:59] Siadasz na wi瘯szej cz窷ci a na mniejsz, zarzucasz nogi ;)

Go嗆 • Wtorek [23.02.2021, 11:21:20] • [IP: 178.238.252.**]

Ta kanapa, pasowa豉by ale w zupe軟ie innym miejscu ;)Tutaj nie pasuje kolorem," gryzie" si z innymi kolorami...kompletne bezgu軼ie, pomijaj帷 cen...

Go嗆 • Wtorek [23.02.2021, 10:50:13] • [IP: 37.47.182.*]

A teraz trzeba odrobi na parkingu kas wydan

Go嗆 • Wtorek [23.02.2021, 10:00:51] • [IP: 185.135.2.***]

Szkoda 瞠 kupiona za pieni康ze podatnik闚

Go嗆 • Poniedzia貫k [22.02.2021, 23:01:07] • [IP: 167.114.118.*]

Ta kanapa wygl康a jak dziwki szpilki.

Go嗆 • Poniedzia貫k [22.02.2021, 19:30:35] • [IP: 213.155.174.**]

dobry gospodarz nie pozwoli sobie na tak beztrosk niegospodarno嗆

Go嗆 • Poniedzia貫k [22.02.2021, 18:30:43] • [IP: 167.114.118.*]

ζdniejsze widywa貫m jak ludzie wywalaj na 鄉ietnik.

Go嗆 • Poniedzia貫k [22.02.2021, 16:19:39] • [IP: 185.135.2.***]

Nie ma to jak wyda pieni康ze podatnik闚, m鏬 wyda ze swoich

gpk • Poniedzia貫k [22.02.2021, 15:51:34] • [IP: 176.221.123.**]

Popi馧 na g這w i w這siennica + skrzynki na ziemniaki zamiast. ..!

Go嗆 • Poniedzia貫k [22.02.2021, 14:24:49] • [IP: 37.47.145.***]

Niedawno otwiera basen, a teraz otwiera co czerwonego o bli瞠j nieokre郵onym przeznaczeniu! Wida lubi ta robot otwieracza, a przy okazji kamera i darmowe ciasteczka.

Go嗆 • Poniedzia貫k [22.02.2021, 14:17:39] • [IP: 176.221.122.**]

Mo瞠 chodzi這 tylko o zakup koloru czerwonego, gdy z natury czerwony ci庵nie do czerwonego, natomiast koszty, kszta速 i walory u篡tkowe tej czerwieni, to sprawa ca趾owicie drugorz璠na. Poniewa jaki czas temu do miasteczka zawita cud , odmieniaj帷 wrog dusz na dusz 鈍i皻, konieczny jest pokropek czerwieni.

Go嗆 • Poniedzia貫k [22.02.2021, 14:02:00] • [IP: 62.69.252.***]

Kanapa, mech, nagrody dla urz璠nik闚, a inwestycyjne niedor鏏ki w wielu miejscach miasta s spore no i podatki od nieruchomo軼i wy窺ze, no i op豉ty za 鄉ieci wy窺ze,. ..

Go嗆 • Poniedzia貫k [22.02.2021, 13:38:29] • [IP: 176.221.122.***]

Wydaje mi si 瞠 reszt mebli niechc帷y zawie幢i komu do domu.Ale tylko mi si wydaje!

Go嗆 z marsa • Poniedzia貫k [22.02.2021, 13:19:13] • [IP: 178.235.147.***]

39.*** - A co mieli g***o kupi? Kupili porz康n dla wszystkich mieszka鎍闚 i go軼i w ramach kasy na inwestycj. Jak starczy這 kasy to nie widz problemu. Twoja opinia wcale mnie interesuje m康ralo z nad klawiatury. Mnie uczyli, 瞠 kto si przezywa sam si tak nazywa :-)

Go嗆 • Poniedzia貫k [22.02.2021, 13:13:09] • [IP: 176.221.122.***]

Ja bym j wstawi豉 do Galerii 44. Tam by pasowa豉.

Go嗆 • Poniedzia貫k [22.02.2021, 12:24:10] • [IP: 176.221.122.**]

Nadp豉ty za 鄉ieci id na premie i inne gad瞠ty, a karetek brak. W庵lik ju wys豉ny.

Go嗆 • Poniedzia貫k [22.02.2021, 12:12:41] • [IP: 31.0.91.***]

Ale baseny i ca豉 Arena pi瘯ne. Czepiacie si drogiej kanapy.

Go嗆 • Poniedzia貫k [22.02.2021, 11:44:43] • [IP: 37.47.165.**]

Gdzie jest nadz鏎 miasta nad takimi wydatkami ?Jeszcze w dobie pandemii takie bezmy郵ne zakupy.Gdzie kontrola finansowa jest ?

Go嗆 • Poniedzia貫k [22.02.2021, 11:35:59] • [IP: 188.146.132.***]

A...jak na tym siedzie?

Ogl康asz 1-25 z 180
■ Radni Komisji Gospodarki Morskiej chc zwo豉nia w trybie nadzwyczajnym sesji Rady Miasta po鈍i璚onego planom inwestycyjnym portu oraz zagospodarowaniu teren闚 wok馧 latarni morskiej w 安inouj軼iu ■ Kosmiczna czerwona kanapa za 40.000 z… w p造walni przyszkolnej. Otwarcie Uznam Areny, a szczeg鏊nie p造walni odby這 si z pomp. By造 okoliczno軼iowe przem闚ienia w豉dzy, pocz瘰tunek, no i wizytacja obiektu. A tam cuda design’u. Wszystkim w oczy rzuci豉 si stosunkowo niewielka, ale za to czerwona kanapa, bardzo nowoczesna kszta速em i bardzo niefunkcjonalna jak na hol p造walni. Wybudowanej przecie przede wszystkim dla dzieci szkolnych. Okazuje si, 瞠 to „Sofa Moon” kupiona przez miasto w ramach wyposa瞠nia Uznam Areny. Kosztowa豉 bagatela…. 40.000 z. (nie wiadomo tylko czy netto czy brutto). B&B Italia Sofa Moon System od 58549 PLN 3fstudio.com.pl/sofy/bb-italia-sofa-moon-system# Zadali鄉y w czwartek szczeg馧owe pytania do rzecznika prezydenta miasta, czekamy na odpowied. Bo wie嗆 gminna niesie, 瞠 to nie koniec kosmicznych cen i wyposa瞠nia tego miejsca. C.D.N…… ■ Biznes si zwija. 624 zawiesze i 187 wykre郵e dzia豉lno軼i gospodarczej zarejestrowanej w CEIDG. To obraz sytuacji 鈍inoujskich przedsi瑿iorc闚 w minionym roku. Jest 幢e, a to raczej statystyki niepe軟e. W ubieg造m roku do 鈍inoujskiego Urz璠u Miasta wp造n窸y wnioski dotycz帷e 624 zawiesze i 187 wykre郵e dzia豉lno軼i gospodarczej zarejestrowanej w Centralnej Ewidencji i Informacji o Dzia豉lno軼i Gospodarczej. Te statystyki mog by jednak niepe軟e ■ Czytelnik: Tiry rozjad Warsz闚. Wraca komunikacyjny koszmar kierowc闚. Po raz kolejny na Warszowie mieli鄉y komunikacyjny armagedonem. Mieszka鎍y 安inouj軼ia musieli liczy si z tym, 瞠 ich powr鏒 do domu we wtorkowy wiecz鏎 by utrudniony. Wszystko za spraw ogromnych kolejek, kt鏎e tworzy造 si na wje寮zie do miasta. Kilkumetrowy sznur samochod闚 ci篹arowych to jednak 瘸dna nowo嗆. Za ka盥ym razem wszystko wygl康a podobnie, gdy promy do Szwecji ze wzgl璠u na panuj帷e warunki atmosferyczne nie wyp造waj tylko zostaj w porcie. Kierowcy znaj ju ten scenariusz na pami耩. Za ka盥ym razem jednak tego typu sytuacje wywo逝j u nich podobn z這嗆 i frustracj. Samochody ci篹arowe stoj do dzisiaj (10.02.2021) na ulicy i bardzo utrudniaj ruch. ■ Szybkie testy antygenowe w kontenerze obok laboratorium. Nie trzeba si rejestrowa. W kontenerze obok laboratorium wykonujemy szybkie testy antygenowe. Pr鏏ki pobieramy w godzinach od 10 do 12 przez siedem dni w tygodniu. Na badania te nie trzeba si rejestrowa. Nale篡 mie ze sob dokument to窺amo軼i oraz dow鏚 wp豉ty. Przypominamy, 瞠 wp豉t mo積a dokona przelewem (wszystkie informacje dotycz帷e testu 陰cznie z numerem konta znajd Pa雟two TUTAJ szpital-swinoujscie.pl/strona/menu/83_testy_sars-cov-2__covid_-19) lub bezpo鈔ednio w laboratorium. Cena testu antygenowego to 80 z這tych. Zapraszamy! ■ Zmar Tadeusz Gala: by造 wiceprezydent 安inouj軼ia, oddany miastu i jego mieszka鎍om ■ Nie 篡je 25 - letnia kobieta ranna w wypadku ko這 Dargob康za. Jej stan od pocz徠ku okre郵ano jako bardzo ci篹ki ■