POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [21.02.2021, 11:20:24] • 安inouj軼ie

Kosmiczna „Moon” kanapa… w p造walni przyszkolnej

Kosmiczna „Moon”  kanapa… w p造walni przyszkolnej

fot. iswinoujscie.pl

Otwarcie Uznam Areny, a szczeg鏊nie p造walni odby這 si z pomp. By造 okoliczno軼iowe przem闚ienia w豉dzy, pocz瘰tunek, no i wizytacja obiektu.

A tam cuda design’u. Wszystkim w oczy rzuci豉 si stosunkowo niewielka, ale za to czerwona kanapa, bardzo nowoczesna kszta速em i bardzo niefunkcjonalna jak na hol p造walni. Wybudowanej przecie przede wszystkim dla dzieci szkolnych.

Kosmiczna „Moon”  kanapa… w p造walni przyszkolnej

fot. iswinoujscie.pl

Okazuje si, 瞠 to „Sofa Moon” kupiona przez miasto w ramach wyposa瞠nia Uznam Areny. Kosztowa豉 bagatela…. 40.000 z. (nie wiadomo tylko czy netto czy brutto).


B&B Italia Sofa Moon System od 58549 PLN
3fstudio.com.pl/sofy/bb-italia-sofa-moon-system#

Zadali鄉y w czwartek szczeg馧owe pytania do rzecznika prezydenta miasta, czekamy na odpowied. Bo wie嗆 gminna niesie, 瞠 to nie koniec kosmicznych cen i wyposa瞠nia tego miejsca. C.D.N……

廝鏚這: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 183, skomentuj, drukuj, udost瘼nij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodaj帷 komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Polityk prywatno軼i.

Zauwa篡貫 b陰d lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Ogl康asz 1-25 z 183

Go嗆 • Czwartek [11.03.2021, 07:34:42] • [IP: 178.238.252.**]

[IP: 37.30.30.***]Na 豉weczki zabrak這 funduszy...trzeba kanap przesun望 w stron szafek ;)

Kabat • Sobota [06.03.2021, 10:30:44] • [IP: 46.195.207.***]

Jak to nie jest klasyczna przewa趾a to ja jestem Albert Einstein. Jest jeszcze jedna mo磧iwo嗆, mamy do czynienia z klasycznymi, ekonomicznymi imbecylami. Myl jednak, 瞠 to odby這 si na zasadzie:" Bronek, za豉twiaj / r鏏 kanap, ja za豉twi, 瞠 miasto zap豉ci za kanap 40 patoli, a Ty mi odpalisz po這w czyli 20 patoli i obaj b璠ziemy happy. Nie twierdz, 瞠 tak by這 ale mog這?? MOGΜ! Ja mam prawo wierzy w co chc i wierz we w豉郾ie tak wersj wydarze. QRVA...kiedy to si sko鎍zy?? Gdy nar鏚 powywiesza tych suki.syn闚 na drzewach wzd逝 Wojska Polskiego a po Marynarzy czy mo瞠 w ko鎍u ABW NAPRAWD we幟ie si do pracy. Je郵i nie to Nar鏚 Polski b璠zie bezlitosny i post徙i podobnie jak Nar鏚 Rumu雟ki z Nikola i Elen Causesku. Politycy zar闚no pa雟twowi jak i miejscy i powiatowi tak przyzwyczaili si do bezkarno軼i, 瞠 wydaje im si, 瞠 to b璠zie tak wiecznie trwa這. Zmiany w kraju mog nast徙i w 24 godziny. Potrzebny jest tylko jaki zapalnik. Potem b璠zie p豉cz i zgrzytanie zgrzytanie z瑿闚. ..

Go嗆 • Wtorek [02.03.2021, 01:10:39] • [IP: 83.20.219.***]

Mogli przeznaczy cz窷 tej kasy na architekta wn皻rz eh... Czemu jest jasna fuga do ciemnych p造tek i to w miejscu du瞠go nat篹enia ruchu?

Go嗆 • Czwartek [25.02.2021, 17:16:15] • [IP: 176.221.122.***]

To nie jest zwyk豉 kanapa i nie dla zwyk造ch go軼i jest przeznaczona. To jest dzie這 sztuki, 鈍iatowej s豉wy artysty. B璠zie nabiera這 warto軼i w miar jak b璠 na niej przysiada造 wysokiej rangi celebryckie i polityczne zadki.

Go嗆 • 字oda [24.02.2021, 10:55:36] • [IP: 109.241.63.**]

Komu si miejska p造walnia chyba z burdelem pomyli豉. Gdzie 豉weczki na rzeczy przy szafkach?! Jaki debil to projektowa?! I takim to sposobem, 40 baniek z moich krojonych co miesi帷 pieni璠zy zbieranych w postaci haraczu o nazwie podatek od nieruchomo軼i i to przez kilkana軼ie lat, posz這 si j...a. By mokry ty貫k jaki g逝pi urz璠as m鏬 sobie na niej posadzi. Ale wstyd!

Go嗆 • Wtorek [23.02.2021, 11:56:31] • [IP: 37.47.145.***]

Nie mo積a ju patrze na ten cyrk z udzia貫m cl... Wystarczy obejrze aktualny wyst瘼 jego by貫j kole瘸nki, 瞠by mie pe貫n pogl康 na charakter. Niesmaczne dla najbardziej prostego cz這wieka, 瞠 m篹czyzna u schy趾u w ten spos鏏 traktuje niewiast i to niedawna bliska pracowniczka. Czy przeprosi?

Go嗆 • Wtorek [23.02.2021, 11:34:27] • [IP: 178.238.252.**]

[22.02.2021, 11:24:05]To w perspektywie mamy, jeszcze co najmniej 7 lat"niespodzianek" ;)

Go嗆 • Wtorek [23.02.2021, 11:24:43] • [IP: 178.238.252.**]

[22.02.2021, 08:44:30]Kto wie, czy tak nie b璠zie :)

Go嗆 • Wtorek [23.02.2021, 11:23:10] • [IP: 37.30.30.***]

Kanapa ca趾iem wygodna i fajnie mo積a wypocz望 po p造waniu :) Bardziej mnie zastanawia... czemu przy szafkach nie ma 瘸dnej 豉weczki, na kt鏎ej mo積a by by這 po這篡 rzeczy.. bo aktualnie to mo積a tylko na pod這dze...

Go嗆 • Wtorek [23.02.2021, 11:22:37] • [IP: 178.238.252.**]

[22.02.2021, 11:35:59] Siadasz na wi瘯szej cz窷ci a na mniejsz, zarzucasz nogi ;)

Go嗆 • Wtorek [23.02.2021, 11:21:20] • [IP: 178.238.252.**]

Ta kanapa, pasowa豉by ale w zupe軟ie innym miejscu ;)Tutaj nie pasuje kolorem," gryzie" si z innymi kolorami...kompletne bezgu軼ie, pomijaj帷 cen...

Go嗆 • Wtorek [23.02.2021, 10:50:13] • [IP: 37.47.182.*]

A teraz trzeba odrobi na parkingu kas wydan

Go嗆 • Wtorek [23.02.2021, 10:00:51] • [IP: 185.135.2.***]

Szkoda 瞠 kupiona za pieni康ze podatnik闚

Go嗆 • Poniedzia貫k [22.02.2021, 23:01:07] • [IP: 167.114.118.*]

Ta kanapa wygl康a jak dziwki szpilki.

Go嗆 • Poniedzia貫k [22.02.2021, 19:30:35] • [IP: 213.155.174.**]

dobry gospodarz nie pozwoli sobie na tak beztrosk niegospodarno嗆

Go嗆 • Poniedzia貫k [22.02.2021, 18:30:43] • [IP: 167.114.118.*]

ζdniejsze widywa貫m jak ludzie wywalaj na 鄉ietnik.

Go嗆 • Poniedzia貫k [22.02.2021, 16:19:39] • [IP: 185.135.2.***]

Nie ma to jak wyda pieni康ze podatnik闚, m鏬 wyda ze swoich

gpk • Poniedzia貫k [22.02.2021, 15:51:34] • [IP: 176.221.123.**]

Popi馧 na g這w i w這siennica + skrzynki na ziemniaki zamiast. ..!

Go嗆 • Poniedzia貫k [22.02.2021, 14:24:49] • [IP: 37.47.145.***]

Niedawno otwiera basen, a teraz otwiera co czerwonego o bli瞠j nieokre郵onym przeznaczeniu! Wida lubi ta robot otwieracza, a przy okazji kamera i darmowe ciasteczka.

Go嗆 • Poniedzia貫k [22.02.2021, 14:17:39] • [IP: 176.221.122.**]

Mo瞠 chodzi這 tylko o zakup koloru czerwonego, gdy z natury czerwony ci庵nie do czerwonego, natomiast koszty, kszta速 i walory u篡tkowe tej czerwieni, to sprawa ca趾owicie drugorz璠na. Poniewa jaki czas temu do miasteczka zawita cud , odmieniaj帷 wrog dusz na dusz 鈍i皻, konieczny jest pokropek czerwieni.

Go嗆 • Poniedzia貫k [22.02.2021, 14:02:00] • [IP: 62.69.252.***]

Kanapa, mech, nagrody dla urz璠nik闚, a inwestycyjne niedor鏏ki w wielu miejscach miasta s spore no i podatki od nieruchomo軼i wy窺ze, no i op豉ty za 鄉ieci wy窺ze,. ..

Go嗆 • Poniedzia貫k [22.02.2021, 13:38:29] • [IP: 176.221.122.***]

Wydaje mi si 瞠 reszt mebli niechc帷y zawie幢i komu do domu.Ale tylko mi si wydaje!

Go嗆 z marsa • Poniedzia貫k [22.02.2021, 13:19:13] • [IP: 178.235.147.***]

39.*** - A co mieli g***o kupi? Kupili porz康n dla wszystkich mieszka鎍闚 i go軼i w ramach kasy na inwestycj. Jak starczy這 kasy to nie widz problemu. Twoja opinia wcale mnie interesuje m康ralo z nad klawiatury. Mnie uczyli, 瞠 kto si przezywa sam si tak nazywa :-)

Go嗆 • Poniedzia貫k [22.02.2021, 13:13:09] • [IP: 176.221.122.***]

Ja bym j wstawi豉 do Galerii 44. Tam by pasowa豉.

Go嗆 • Poniedzia貫k [22.02.2021, 12:24:10] • [IP: 176.221.122.**]

Nadp豉ty za 鄉ieci id na premie i inne gad瞠ty, a karetek brak. W庵lik ju wys豉ny.

Ogl康asz 1-25 z 183
■ Pogoda na poniedzia貫k: Miejscami na p馧nocy, zachodzie i w centrum kraju prognozowane s burze z intensywnymi opadami deszczu o wydajno軼i do 10-15 mm. ■ ㄋa si kr璚i w oku na ten widok! We wtorek dok 鈍inoujskiej MSR odp造n掖 do Szczecina. Zobacz film! ■ Matka ch這pca odnaleziona. Kilkana軼ie minut przed godzin 20:00 policjanci z Komendy Miejskiej Policji w 安inouj軼iu zauwa篡li ch這pczyka b陰kaj帷ego si przy ulicy Hetma雟kiej. Ch這piec wie, 瞠 ma 4 lata, jednak nie by w stanie powiedzie, jak si nazywa ani gdzie mieszka. Na szcz窷cie wszystko sko鎍zy這 si szcz窷liwie ■ Dla Niemc闚 nie jeste鄉y ju krajem wysokiego ryzyka. S nowe regulacje dla podr騜nych Niemcy przesta造 uznawa Polsk za kraj wysokiego ryzyka. W zwi您ku z tym od niedzieli, 9 maja do naszych niemieckich s御iad闚 wjedziemy bez konieczno軼i wykonywania testu na koronawirusa przed przekroczeniem granicy ■ Mimo kilkudniowego przestoju na pocz徠ku kwietnia. Wyspiarka na szcz窷cie dr捫y i nie ogl康a si za siebie. Mamy ju 330 metr闚 tunelu! ■ Tarcza antykryzysowa - zmiany od 4 maja Od 4 maja 2021 r. przedsi瑿iorcy z okre郵onych bran b璠 mogli wyst徙i o zwolnienie ze sk豉dek za marzec i kwiecie 2021 roku. B璠 te mogli otrzyma 鈍iadczenie postojowe do pi璚iu razy ■ Zaszczepiono ju ponad 100 tys. funkcjonariuszy s逝瘺 mundurowych 100 171 – dok豉dnie tylu funkcjonariuszy s逝瘺 mundurowych przyj窸o ju pierwsz dawk szczepionki. Zaszczepionych zosta這 prawie 43,6 tys. policjant闚, niemal 28,2 tys. stra瘸k闚-ochotnik闚, prawie 10,8 tys. funkcjonariuszy Pa雟twowej Stra篡 Po瘸rnej oraz ponad 5,1 tys. stra積ik闚 granicznych. Funkcjonariusze szczepieni s preparatem AstraZeneca. ■ Prawdziwy horror rozegra si w czwartek, oko這 godziny 1:00 w nocy w bloku przy ulicy Steyera 15 w 安inouj軼iu. Pomi璠zy m篹czyznami dosz這 do awantury, w trakcie kt鏎ej jeden z m篹czyzn zosta ugodzony ostrym narz璠ziem w klatk piersiow. 36 – latek nie 篡je. Jak uda這 nam si ustali policja zatrzyma豉 ju sprawc. Na miejscu przez ca陰 noc do rana pracowali policjanci, kt鏎zy zbierali materia造 dowodowe i ogl璠ziny miejsca zdarzenia. ■ Nie b璠zie punktu szczepie na Prawobrze簑 安inouj軼ia. O losie mieszka鎍闚 Warszowa, Przytoru, ㄆnowa, Ognicy i Karsibora zdecydowali bli瞠j nieokre郵eni specjali軼i w tym ze Szpitala, WSPL oraz Uzdrowiska ■ Prezydent Andrzej Duda podzi瘯owa pracownikom szpitala w 安inouj軼iu za ich wyt篹on prac. Zobacz film! ■ Wielkanoc - czas nadziei i budzenia si do 篡cia W tym roku, z racji na pandemi koronawirusa, 篡czenia zdrowia niech b璠 najwa積iejsze. Spokoju, pi瘯nych chwil sp璠zonych w gronie najbli窺zych, nadziei na lepszy czas, mi這軼i wobec wszystkiego, co nas otacza oraz rado軼i ze zmartwychwstania Chrystusa. Wszystkim Czytelnikom 篡czymy, aby te w 鈍i皻a docenili najdrobniejsze okruchy dobra i optymizmu ■ Niepokoj帷a cisza zapad豉 nad miejscem budowy tunelu. Od wtorku, pod placem budowy sta貫j przeprawy pod kana貫m, zapad豉 martwa cisza. I nie wiadomo jak d逝go potrwa, ani jakie s jej przyczyny? Tak czy inaczej, czujemy si zaniepokojeni t cisz. I b璠ziemy nas逝chiwa odg這s闚 z placu budowy sztandarowej narodowej inwestycji, kt鏎a w ko鎍u przy陰czy 安inouj軼ie do Polski ■ ㄠczno嗆 z bliskimi tylko przez telefony i komunikatory W zwi您ku z sytuacj epidemiczn nie mo積a odwiedza swoich bliskich hospitalizowanych w Szpitalu Miejskim. Jest z nimi jaki kontakt? - W zwi您ku z sytuacj epidemiczn nie ma odwiedzin w szpitalu - informuje Dorota Konkolewska, prezes zarz康u Szpitala Miejskiego im. Jana Gardu造 w 安inouj軼iu. - Pacjenci kontaktuj si z rodzin telefonicznie, wykorzystuj帷 telefony kom鏎kowe w豉sne lub stacjonarne szpitala. W szpitalu jest og鏊nodost瘼ny internet. - Istnieje mo磧iwo嗆 nawi您ania kontaktu za pomoc komunikator闚 zainstalowanych na laptopach, tabletach, telefonach. Personel pomaga obs逝篡 urz康zenia – zapewnia prezes. ■