POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [20.02.2021, 19:00:53] • Świnoujście

Dzieci bez opieki, rodzice bez wyobraźni. Przestrzegamy przed takimi zabawami!

Dzieci bez opieki, rodzice bez wyobraźni. Przestrzegamy przed takimi zabawami!

fot. Czytelnik

Dzieci stojące na kawałku zamarzniętego lodu, pod spodem głęboka woda - taki widok można było zauważyć w sobotę.

Zamarznięta jeszcze gdzieniegdzie woda przykuła uwagę dwójki dzieci, które zeszły z nabrzeża i stanęły na lodzie. Były prawdopodobnie same, bo wątpliwe, czy jakikolwiek opiekun pozwoliłby na taką zabawę.

Dzieci bez opieki, rodzice bez wyobraźni. Przestrzegamy przed takimi zabawami!

fot. Czytelnik

Dzieci stojące na kawałku zamarzniętej powierzchni wody w każdej chwili mogły do niej wpaść. Woda w tym miejscu jest na tyle głęboka i zimna, że doszłoby do tragedii. Tym razem nic się nie stało, ale może to zachęcić kolejne dzieci do spacerowania po cienkim lodzie. W tym miejscu apelujemy do rodziców - tłumaczcie, pilnujcie, uświadamiajcie swoje pociechy o zasadach bezpieczeństwa!

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 59, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 59

Gość • Czwartek [25.02.2021, 11:02:50] • [IP: 176.221.122.***]

Trzeba było podejść i ich zabrać, a nie zdjęcia robić !!

Gość • Środa [24.02.2021, 11:44:15] • [IP: 176.221.123.***]

mogli chociaz kaczuszke wziasc do domu i sie zaopiekowac, bo takie biedne i wolne chodzą ;)

Gość • Poniedziałek [22.02.2021, 12:59:50] • [IP: 178.238.252.**]

Dzieci mają nie mądre pomysły ale bardziej zastanawia, bezmyślność czytelnika...patrzenie na zdjęcie mrozi krew a co dopiero widzieć na żywo...gdyby coś przepływało, woda by falowała i...

Gość • Poniedziałek [22.02.2021, 12:46:18] • [IP: 178.238.252.**]

Zamiast tracić czas, na robienie dzieciom zdjęć, trzeba było zareagować!A gdyby w takcie robienia zdjęć, wpadły do wody?

Gość • Poniedziałek [22.02.2021, 12:23:04] • [IP: 178.238.246.**]

Gdzie Rodzice? Powinni zapłacić mandat!Dzieci jak dzieci-za mało normalnych rozmów z mądrymi rodzicami.Dziećmi trzeba się zajmować i tłumaczyć im o niebezpieczeństwach, bywa tak, ze rodzice liczą tylko na 500+ale dziećmi się nie zajmują.

Gość • Niedziela [21.02.2021, 22:52:44] • [IP: 178.238.248.***]

94.Troche w tym racji, ale nie mieszajmy do tego Boga.To by znaczylo, ze ktos kto ma inne zdanie, to nie jest w stanie wychowac dzieci, nie jest w stanie dac im milosc, nauczyc jak zyc szanujac ludzi dookola.Aprzeciez tak nie jest i nie maja tu nic do rzeczy statystyki.Jak sie urodzi dziecko to juz nalezy musie ogromna milosc.Troche przesadze, ale Ci ktorzy ktorzy powinni dac najlepszy przyklad(wiemy kto) krzyedza nasze dzieci.Inikt z aktualnej elity rzadowej nie potepia tego.Prosze wiec nie powolywac sie na wniosle przyklady, bo zycie niestety jest bardziej skompikwane

Gość • Niedziela [21.02.2021, 19:52:28] • [IP: 164.127.94.**]

19:33:06] • [IP: 178.238.248.***] W Świnoujściu, mieście jednej z najmniejszych religijności w kraju tak właśnie się żyje, wg reguły" róbta co chceta" - czyli bez Boga, bez reguł, bez miłości. Dzieci bez opieki to najlepszy dowód na brak miłości. W ogóle zachodniopomorskie to województwo z największym odsetkiem rodzin patologicznych, opartych na konkubinacie, ze sławetnymi" ojczymami"- widziałem statystyki.

Gość • Niedziela [21.02.2021, 19:33:06] • [IP: 178.238.248.***]

123 Co ma do rzeczy slogan --robta co chceta--Sadzisz, ze rodzice tych dzieci zostaly wychowane na tym sloganie.Jak by tak bylo swiat bylby bardzo prosty.Ale niestety, wielu z nas zostalo zrobionych na probe i to sa skutki.Od zawsze w takich rodzinach, takie albo podobne rzeczy sie dzialy.Teraz przez 500+, trzeba to pomnozyc przez dwa i bedzie jeszcze gorzej.Przyjdzie czas, ze nie bedzie mial kto uruchomic przyslowiona lokomotywe

Pazdzioch • Niedziela [21.02.2021, 18:46:53] • [IP: 83.23.227.***]

Może jak Szpilka chciał przepłynąć pod lodem

Gość • Niedziela [21.02.2021, 18:02:17] • [IP: 176.221.123.***]

To dzieci z POtologicznej rodziny, mają trudności z myśleniem.

Gość • Niedziela [21.02.2021, 14:56:00] • [IP: 89.151.36.***]

kiedy deszcz pada dzieci sie nudza niestety

Gość • Niedziela [21.02.2021, 12:47:30] • [IP: 5.173.130.***]

Po prostu szokujące! Za młodego chodziło się po morzu, kiedy były mega mrozy, ale teraz kanał nie jest nawet zamarznięty. To powinno iść w Polskę, bo takiej głupoty dawno nie widziałem - one mają już swój wiek i powinny przewidzieć, co może się wydarzyć. Miały dużo szczęście, bo mogły się utopić.

Gość • Niedziela [21.02.2021, 12:31:29] • [IP: 178.238.245.**]

Normalne dzieci. Dorosły też popełnia błędy!! Lepiej reagować niż zdjęcia robić!! To jest nieodpowiedzialne.

Gość • Niedziela [21.02.2021, 12:19:57] • [IP: 176.221.122.***]

Dzieci robia sobie focie do fb a zdjęcie czytelnika jest z dużej odlgłości, widać po ostrości. Pewnie druga osoba biegnie do tych dzieci, taką mam nadzieję.

Gość • Niedziela [21.02.2021, 10:32:27] • [IP: 164.127.94.**]

09:26:10] • [IP: 185.210.39.**] Skąd wiesz, że tego nie zrobił?

Gość • Niedziela [21.02.2021, 10:06:09] • [IP: 164.127.94.**]

21:23:48] • [IP: 89.151.38.***] Taka nieodpowiedzialność może wynikać z rosnącego oddalenia dzieci od natury - wydaje im się ona tak oswojona i do opanowania jak gra lub program komputerowy - wystarczy kliknąć, a nastąpi chodzenie po wodzie.

Gość • Niedziela [21.02.2021, 09:26:10] • [IP: 185.210.39.**]

To tylko dzieci. Ale fotograf zamiast robic fotki mógł podejsc i zwocic im uwage.

Gość • Niedziela [21.02.2021, 09:15:21] • [IP: 89.151.34.***]

10.000 mandatu od głowy i sprawa załatwiona.

Gość • Niedziela [21.02.2021, 09:08:08] • [IP: 176.221.123.***]

Szczerze to pytacie gdzie rodzice a ja bym zapytał gdzie wasza logika czytelnik zamiast zareagować to pierwsze co zrobił zdjęcie i czekał aż coś się stanie to świadczy o takiej samej poziomie.

Gość • Niedziela [21.02.2021, 09:06:18] • [IP: 176.221.123.**]

Co się dzieje z dziećmi, młodzieżą i rodzicami. Pokolenie młodych ciąż głupcze, nieznośne, wulgarne i pyskata. Zwrócić uwagę, oplują, wyzwą tak samo rodzice. Dzisiaj strach coś powiedzieć czy zwrócić jakąś uwagę. Do czego świat dąży, czy do tego, , Róbta co chceta, , bo skutki już widać. ..

Gość • Niedziela [21.02.2021, 08:49:16] • [IP: 178.238.252.**]

Jedno by wpadło i pociagnelo drugie...rozumiem, źe młodzi mają różne głupie pomysły.. !!ale źeby aź TAK!!

Gość • Niedziela [21.02.2021, 08:11:53] • [IP: 83.20.227.***]

Ja się zastanawiam tylko czy Pan czytelnik robiący zdjęcie myślał w pierwszej kolejności o tym aby zapobiec ewentualnej tragedii czy o tym, żeby zrobić kilka fotek i wywołać sensację. Ja rozumiem ku przestrodze, ale w życiu by mi do głowy nie przyszło po sięganie telefonu i robienie zdjęć w takiej sytuacji. Dobrze, że dzieciakom nic się nie stało proszę komentujących aby nie obrażały dzieci może i bez wyobraźni się zachowały rodziców także bo nie wiedząc nic o rodzinie już snują co nie którzy swoje teorie. Zgadzam się że to na co te dzieciaki wpadły nie mieści się w głowie może wiąże się to z brakiem wyobraźni i uświadamia właściwego w domu, szkole może ale tego nikt nie wie.. Mnie bardziej zbulwersował czytelnik-fotograf..