POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [17.01.2021, 09:25:52] • Świnoujście

Prosimy o głosy na książkę świnoujskiego autora

Prosimy o głosy na książkę świnoujskiego autora

fot. Organizator

Przełom roku to tradycyjna pora na wszelkiego rodzaju podsumowania i konkursy. Książka Jarosława Molendy „Bikini Killer” znalazła się w finale plebiscytu „Historia zebrana – najlepsze książki historyczne 2020”. Prosimy o głosy na publikację naszego pisarza.

Aby zagłosować, trzeba mieć telefon komórkowy zarejestrowany w polskiej sieci komórkowej (udział jest bezpłatny, nie ponosicie ŻADNYCH KOSZTÓW oprócz chwilki czasu). Trzeba wpisać swoje dane, książka „Bikini Killer” jest już wybrana, Wy zatwierdzacie tylko zgody i zaznaczacie właściwie kwadraciki. Po zagłosowaniu system przekierowuje Was na stronę, gdzie należy wpisać kod, który przyjdzie sms-em. To konieczne, bo Jury zlicza tylko potwierdzone głosy. Wasz numer telefonu nie będzie w żaden sposób wykorzystywany po potwierdzeniu przez Was głosu.

historiazebrana.pl/glosowanie,6142017?fbclid=IwAR338Zfe5P4HFBE82sL37mrW3I5J1TipTMkCnOQMHdE59SPiF8nheeEcKYQ

– Bardzo proszę o pomoc – mówi Jarosław Molenda – z warszawskimi autorami, mnie pisarzowi z Pomorza, nie jest łatwo rywalizować, dlatego każdy głos jest na wagę złota. W przeciwieństwie do moich rywali nie jestem redaktorem naczelnym pisma wielkiego koncernu ani autorem, któremu wydawnictwo funduje reklamy w metrze. Mogę liczyć tylko na moich Czytelników i – mam nadzieję – mieszkańców Świnoujścia. Z doświadczenia wiem, że najlepiej wpisywać dane np. na laptopie (lub drugim telefonie), a kod SMS spisać z nr telefonu, który wpiszecie w formularzu. Można zagłosować tylko raz (chyba że dysponuje się drugim nr telefonu i adresem mailowym). Plebiscyt trwa do 25 stycznia. Z góry dziękuję.


komentarzy: 26, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 26

Gość • Poniedziałek [18.01.2021, 12:07:49] • [IP: 176.221.123.**]

Tak czytam te wpisy ludzi i tak tak sobie myślę, że nasze społeczeństwo pełne jest zazdrosnych i zawistnych dupków. Wielu z nich dzisiaj w ogóle nie czyta i nie potrafi nawet poprawnie pisać, ale uważają siebie za ekspertów pierwszej klasy, to takie dupki na poziomie wiejskiej podstawówki.

Gość • Niedziela [17.01.2021, 17:30:31] • [IP: 62.69.203.**]

W dzisiejszych czasach łatwo jest zostać pisarzem. Źródła z netu, wszystko gotowe, aby tylko przepisać się chciało.

Gość • Niedziela [17.01.2021, 17:09:14] • [IP: 88.218.254.***]

Ale z was buraki! Komentarze świadczą o tym, że niewiele czytacie.Książki dla was, to abstrakcja.Pan Molenda prosi o głosy, bo siła przebicia warszawskich gryzipiórków jest tak ogromna, że szans dla innych brakuje.Dobra książka nie zostanie doceniona.Układy, układziki.Sprawiedliwość można osiągnąć liczbą głosów.

Smutny • Niedziela [17.01.2021, 16:35:40] • [IP: 188.146.163.***]

Sprawił mi przykrość komentując na FB...żegnam ozięble

moondek • Niedziela [17.01.2021, 15:17:47] • [IP: 31.11.131.*]

Bikini killer - już sam tytuł jest małomiasteczkowy... Do następnej proponuję: Cyjanek w stringach...

Gość • Niedziela [17.01.2021, 15:13:34] • [IP: 46.204.54.***]

Pan Molenda szybciej pisze ksiazki, niż się drukuje paragon w biedronce. A czy ilość idzie z jakością nie mi oceniać tylko czytelnikom...

Gość • Niedziela [17.01.2021, 14:39:51] • [IP: 188.146.164.**]

Jak dobra nie prosi się o głosy

Gość • Niedziela [17.01.2021, 14:33:48] • [IP: 2.106.93.**]

Czyli jak? Mam głosować dlatego ze książka mi się podoba, czy dlatego że ktoś ma widzimisię? Jak przeczytam i książka mi się spodoba, to zagłosuję. W innym przypadku jest to nieuczciwe.

Gość • Niedziela [17.01.2021, 14:28:43] • [IP: 176.221.122.**]

Pokretna ta logika pana pisarza, smutne, ze ksiązka sama się nie broni, tylko wszechobecny marketing.

Gość • Niedziela [17.01.2021, 14:27:08] • [IP: 89.151.38.***]

Glosuje sie na najlepszego. Nie na" naszego".

Gość • Niedziela [17.01.2021, 13:21:40] • [IP: 31.11.131.***]

mam bardzo przykre doświadczenia z panem M. okazał się zwykłym. ..

Gość • Niedziela [17.01.2021, 13:09:20] • [IP: 88.218.253.***]

boze to juz nudne. Znowu on

Gość • Niedziela [17.01.2021, 12:30:12] • [IP: 79.190.99.**]

a o czym ta książka? nie znam autora ani twórczości

Gość • Niedziela [17.01.2021, 11:55:56] • [IP: 31.11.131.***]

Tak jak wszystkie tego typu głosowania jest to kompletny idiotyzm. Pan nie może konkurować z autorami z metropolii, panie Molenda, z powodu idiotycznych zasad, którymi rządzą się tego rodzaju konkursy. Przed głosowaniem, byłoby dobrze przeczytać książkę. Głosowanie na ''naszego''? Fuj.

Gość • Niedziela [17.01.2021, 11:54:48] • [IP: 176.221.123.***]

ja powiem krótko nie piszę książek i ich nie czytam

Gość • Niedziela [17.01.2021, 11:24:48] • [IP: 37.47.187.**]

Znowu on, leci na ilość a nie na jakość

Gość • Niedziela [17.01.2021, 11:22:29] • [IP: 88.218.253.***]

Wytnij i wklej. .. smutne :-)

Gość • Niedziela [17.01.2021, 10:41:04] • [IP: 95.90.245.**]

Każda przeczytana książka jest dobra Pana Molędy książki są bardzo lekkie i zrozumiałe. Polecam w szystkim. Pozdrawiam

Gość • Niedziela [17.01.2021, 10:37:27] • [IP: 164.127.44.**]

Nie czytam literatury popularnej, rozrywkowej, bo mam zaległe lektury z innej dziedziny, z klasyki światowej literatury pięknej, z literatury faktu, ale gdy patrzę na to forum, dziwię się dyskwalifikacji tej rozrywkowej literatury dokonanej jakby z założenia. Porównując to z muzyką: preferuję trudniejszą muzykę jak symfonie Beethovena, oratoria Haendla i Bacha, kompozycje Pendereckiego, ale z respektem podchodzę do walców Straussa czy do dobrze skomponowanych operetek. To też trzeba umieć. Piosenka wymaga mniej pracy niż symfonia, ale napisać coś takiego jak" Jej portret" (Nahorny) lub" Yesterday" (The Beatles) albo coś bardziej rozrywkowego jak" Dancing Queen" Abby to też jest sztuka. A przynajmniej godne respektu rzemiosło.

Gość • Niedziela [17.01.2021, 10:27:06] • [IP: 188.164.147.***]

Głosując na dobrą książkę nie sugeruję się opiniami niszowych autorów...

Gość • Niedziela [17.01.2021, 10:13:50] • [IP: 178.235.147.**]

Kiedy Internet zostanie przepisany Panie Molenda? :-)

Gość • Niedziela [17.01.2021, 10:12:05] • [IP: 62.69.252.***]

Jak ja mogę wpiąć swoje dane jak jest rock za dużo chcecie

Gość • Niedziela [17.01.2021, 10:04:51] • [IP: 164.127.44.**]

09:48:16] • [IP: 178.238.245.**] A czytałaś tę? Skąd wiesz, że jest niedobra?

Gość • Niedziela [17.01.2021, 10:04:16] • [IP: 107.189.10.***]

Może bym zagłosował., ale tam trzeba zaakceptować regulamin, którego ja nie akceptuję, bo ja żadnych regulaminów nie akceptuję.

Gość • Niedziela [17.01.2021, 09:52:32] • [IP: 178.238.245.**]

Głosowanie tylko dlatego, że autor związany jest z miastem to nieporozumienie.

Oglądasz 1-25 z 26
■ Zgubiono telefon aiPhone 11 kolor czarny (służbowy) z aktywną lokalizacją ! Dla uczciwego znalazcy - nagroda ! Kontakt : 663 42 32 42 ■
■ Tragedia w Dziwnowie. Nie żyje 4 - osobowa rodzina. Dzieci miały 3 i 7 lat. Kobieta 37 lat, a mężczyzna 41 lat ■ Radni Komisji Gospodarki Morskiej chcą zwołania w trybie nadzwyczajnym sesji Rady Miasta poświęconego planom inwestycyjnym portu oraz zagospodarowaniu terenów wokół latarni morskiej w Świnoujściu ■ Kosmiczna czerwona kanapa za 40.000 zł… w pływalni przyszkolnej. Otwarcie Uznam Areny, a szczególnie pływalni odbyło się z pompą. Były okolicznościowe przemówienia władzy, poczęstunek, no i wizytacja obiektu. A tam cuda design’u. Wszystkim w oczy rzuciła się stosunkowo niewielka, ale za to czerwona kanapa, bardzo nowoczesna kształtem i bardzo niefunkcjonalna jak na hol pływalni. Wybudowanej przecież przede wszystkim dla dzieci szkolnych. Okazuje się, że to „Sofa Moon” kupiona przez miasto w ramach wyposażenia Uznam Areny. Kosztowała bagatela…. 40.000 zł. (nie wiadomo tylko czy netto czy brutto). B&B Italia Sofa Moon System od 58549 PLN 3fstudio.com.pl/sofy/bb-italia-sofa-moon-system# Zadaliśmy w czwartek szczegółowe pytania do rzecznika prezydenta miasta, czekamy na odpowiedź. Bo wieść gminna niesie, że to nie koniec kosmicznych cen i wyposażenia tego miejsca. C.D.N…… ■ Biznes się zwija. 624 zawieszeń i 187 wykreśleń działalności gospodarczej zarejestrowanej w CEIDG. To obraz sytuacji świnoujskich przedsiębiorców w minionym roku. Jest źle, a to raczej statystyki niepełne. W ubiegłym roku do świnoujskiego Urzędu Miasta wpłynęły wnioski dotyczące 624 zawieszeń i 187 wykreśleń działalności gospodarczej zarejestrowanej w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Te statystyki mogą być jednak niepełne ■ Czytelnik: Tiry rozjadą Warszów. Wraca komunikacyjny koszmar kierowców. Po raz kolejny na Warszowie mieliśmy komunikacyjny armagedonem. Mieszkańcy Świnoujścia musieli liczyć się z tym, że ich powrót do domu we wtorkowy wieczór był utrudniony. Wszystko za sprawą ogromnych kolejek, które tworzyły się na wjeździe do miasta. Kilkumetrowy sznur samochodów ciężarowych to jednak żadna nowość. Za każdym razem wszystko wygląda podobnie, gdy promy do Szwecji ze względu na panujące warunki atmosferyczne nie wypływają tylko zostają w porcie. Kierowcy znają już ten scenariusz na pamięć. Za każdym razem jednak tego typu sytuacje wywołują u nich podobną złość i frustrację. Samochody ciężarowe stoją do dzisiaj (10.02.2021) na ulicy i bardzo utrudniają ruch. ■ Szybkie testy antygenowe w kontenerze obok laboratorium. Nie trzeba się rejestrować. W kontenerze obok laboratorium wykonujemy szybkie testy antygenowe. Próbki pobieramy w godzinach od 10 do 12 przez siedem dni w tygodniu. Na badania te nie trzeba się rejestrować. Należy mieć ze sobą dokument tożsamości oraz dowód wpłaty. Przypominamy, że wpłat można dokonać przelewem (wszystkie informacje dotyczące testu łącznie z numerem konta znajdą Państwo TUTAJ szpital-swinoujscie.pl/strona/menu/83_testy_sars-cov-2__covid_-19) lub bezpośrednio w laboratorium. Cena testu antygenowego to 80 złotych. Zapraszamy! ■ Zmarł Tadeusz Gala: były wiceprezydent Świnoujścia, oddany miastu i jego mieszkańcom ■ Nie żyje 25 - letnia kobieta ranna w wypadku koło Dargobądza. Jej stan od początku określano jako bardzo ciężki ■