POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [09.01.2021, 18:09:08] • Świnoujście

Mężczyzna leżał na chodniku przy Piastowskiej

Mężczyzna leżał na chodniku przy Piastowskiej

fot. Sławomir Ryfczyński

Na chodniku przy ulicy Piastowskiej, naprzeciwko kościoła pw. NMP Gwiazdy Morza leżał mężczyzna. Był przytomny. Na miejsce wezwano służby. Jako pierwsi przyjechali strażacy. - Udzieliliśmy pomocy medycznej leżącemu na chodniku mężczyźnie. Zapewniono mu komfort cieplny oraz podano tlen. Następnie został przekazany ratownikom medycznym - informuje rzecznik straży pożarnej w Świnoujściu, Marcin Kubas.

W działaniach przy Piastowskiej wzięły udział 2 zastępy strażaków oraz pogotowie ratunkowe.

Wszystko wydarzyło się w czwartek, 7 stycznia przed godziną 21:00.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 44, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 44

Gość • Niedziela [10.01.2021, 21:58:45] • [IP: 199.244.86.***]

Do122.**Dosadnie powiedziane! Trudno się z tym nie zgodzić.

Gość • Niedziela [10.01.2021, 20:18:58] • [IP: 176.221.122.**]

Lekarze ju nie jeżdżą w Karetkach Pogotowia bo po co jak ich zastępują Ratownicy medyczni. Do mnie przyjechało dwóch ratowników. Miałam bardzo mocne zawroty głowy. Miałam. wylew w obrzeżu oka, czerwony. Nie powiem bo byli ze mną prawie godzinę, ale zbili ciśnienie i na tym kończyło się leczenie bez lekarza. Amoże był lekki wylew lub udar, Taką mamy pomoc od służby zdrowia moi DRODZY NIE CHORUJCIE, , , , , , , , ,

Gadochan • Niedziela [10.01.2021, 17:36:45] • [IP: 91.231.122.***]

Gość • Niedziela [10.01.2021, 14:47:08] • [IP: 176.221.122.**] ---- Wpis tego psychopaty nie złamał prawa lub regulaminu serwisu? Jakim prawem rozpowszechniacie wulgaryzmy w przestrzeni publicznej?

Gość • Niedziela [10.01.2021, 15:12:08] • [IP: 77.111.245.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Niedziela [10.01.2021, 14:47:08] • [IP: 176.221.122.**]

I WSZYSTKO JASNE STOCZNIA W SZCZECINIE TU NIEPOTRZEBNA , KARETKI W SZCZECINIE , ZARZĄD PORTU SZCZECIN -ŚWINOUJSCIE A MORZE TAK PO PROSTU NIECH SIĘ TEN JEBANY SZCZECIN OD NAS ŚWINOUJŚCIA SIĘ ODPIERDOLI A POLITYKOM KTURZY TAK LANSUJĄ TEN SZCZECIN CHUJ WAM W RYJ DARMOZJADY

Gość • Niedziela [10.01.2021, 14:46:19] • [IP: 176.221.122.**]

I WSZYSTKO JASNE STOCZNIA W SZCZECINIE TU NIEPOTRZEBNA , KARETKI W SZCZECINIE , ZARZĄD PORTU SZCZECIN -ŚWINOUJSCIE A MORZE TAK PO PROSTU NIECH SIĘ TEN JEBANY SZCZECIN OD NAS ŚWINOUJŚCIA ODPIERDOLI A POLITYKOM KTURZY TAK LANSUJĄ TEN SZCZECIN CHUJ WAM W RYJ DARMOZJADY

Gość • Niedziela [10.01.2021, 13:38:18] • [IP: 176.221.123.**]

PIS zafyndowal Los na ulicy

Gość • Niedziela [10.01.2021, 13:28:03] • [IP: 176.221.123.***]

Prezydent Miasta musi wystąpic do Wojewody o Karetkę lub Ambulans

Gość • Niedziela [10.01.2021, 12:29:40] • [IP: 185.56.80.**]

W Paryżu straż pożarna do wypadkow przemieszcza się mniejszymi samochodami.

Gość • Niedziela [10.01.2021, 12:26:10] • [IP: 176.221.123.***]

Składam świadectwo, że słuzby ratownicze jako niepodlegające UM w naszym mieście działają na szóstkę. Wiem coś o tym, bo mnie ostatnio bardzo fachowo ratowali. Nie pomylić ze służbami zdrowia (w wersji funduszu oczywiście) !

Gość • Niedziela [10.01.2021, 11:29:23] • [IP: 88.218.253.**]

Gość • Niedziela [10.01.2021, 09:48:40] • [IP: 85.221.133.***] Czyżby kolejny raz nie było karetki ? Kiedyś UM coś z tym zrobi? Jak im się coś stanie ----> a co ma do tego UM? Pogotowie Ratunkowe to struktura nie podlegającą władzom samorządowym. W przeszłości Miasto wielokrotnie apelowało do wojewody o skierowanie do Świnoujścia trzeciej karetki ale pan wojewoda ma to w tyle.

Gość • Niedziela [10.01.2021, 11:06:48] • [IP: 37.47.109.***]

kiedy pociągnie się do odpowiedzialności karnej winnych tego bałaganu?

Gość • Niedziela [10.01.2021, 09:48:40] • [IP: 85.221.133.***]

Czyżby kolejny raz nie było karetki ? Kiedyś UM coś z tym zrobi? Jak im się coś stanie ?

Gość • Niedziela [10.01.2021, 06:56:08] • [IP: 5.173.8.**]

Niestety, p. Tadeusz zmarł tego samego wieczora. Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie Boże.

Gość • Niedziela [10.01.2021, 06:44:55] • [IP: 89.151.32.**]

Ludzie, nie róbcie tragedii. W zachodniej Europie od lat straż pożarna udziela pomocy medycznej i jest pierwsza, która jedzie do wypadków. U nas pokutuje opinia, że straz pozarna jest tylko do pożarów. Przeciez widzicie, że u nas straz jest przeszkolona, żeby udzielać pierwszej pomocy medycznej. I robi to sprawnie.

Gość • Niedziela [10.01.2021, 02:49:04] • [IP: 37.47.183.***]

Też bym wolał strażaków zamiast karetki.

Gość • Sobota [09.01.2021, 23:48:38] • [IP: 5.173.145.***]

Nie ma karetki dla szaraka, czeka na celebrytę.

Gość • Sobota [09.01.2021, 23:48:08] • [IP: 176.221.123.***]

za marne 12 tys to lekarz nie wsiada do karetki, nie ma płacy jak u niemca to nie jeżdza, bo z porad mają wiecej, jeden telefon konsultacyjny 150 zl prywatnie, wykona takich telefonów dziennie np 100 i wystawi recepty i kasiore sie trzepie 15 tys plus recepty na telefon, ładna kasa, to po co ma jechac, jak paliwo trzeba spalic?

Gość • Sobota [09.01.2021, 23:42:47] • [IP: 176.221.123.***]

dalej codzienni padają na ulicy jak w leningradzie podczas blokady przez niemcy hitlerowskie. Strażacy dają rade, codziennie 2 osoby ratują na ulicy

Gość • Sobota [09.01.2021, 23:22:03] • [IP: 185.210.38.**]

3 karetka ok pewnie by się znalazła a pomyślał ktoś o obsadzie tej karetki ? Kto chętny?

Gość • Sobota [09.01.2021, 23:20:19] • [IP: 88.218.254.***]

Strażacy to thebesciaki !! 😘

Gość • Sobota [09.01.2021, 22:59:06] • [IP: 31.60.33.**]

IP: 176.221.123 wez się najpierw zorientuj jak działa system ratownictwa medycznego w Polsce i jakie są zasady okreslania ilosci karetek, no i jeszcze kto o tej ilości decyduje, a potem wzywaj osobę decyzyjną. Podpowiem - to nie jest p. Konkolewska, prezydent Żmurkiewicz tez nie 🤦‍♀️