POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [08.01.2021, 21:02:26] • Świnoujście

Czytelnik: Ściana strachu

Czytelnik: Ściana strachu

fot. Czytelnik

- Przejście po chodniku przy dawnym Domu Rybaka grozi utratą zdrowia, albo co gorsza życia! - zaczyna się e-mail nadesłany przez czytelnika.

- Z jednej ze ścian odpadają potężne fragmenty tynku a inne widać, że ledwo wiszą, rozbijając się na chodniku, ale to nie wszytko, opierzenie dachu w postaci dwumetrowych blach również lądują na chodniku.

Czytelnik: Ściana strachu

fot. Czytelnik

Jak to możliwe, że tego co się tam dzieje nie widzą służby, urzędnicy czy Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego, przecież w poprzednich latach można już było przeczytać w lokalnych mediach o tych zaniedbaniach?

Czytelnik: Ściana strachu

fot. Czytelnik

Czyżby wszyscy odpowiedzialni za ten stan rzeczy solidarnie czekali na tragedię?! - grzmi czytelnik.

Czytelnik: Ściana strachu

fot. Czytelnik

Czytelnik: Ściana strachu

fot. Czytelnik

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 47, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 47

Gość • Poniedziałek [11.01.2021, 01:23:31] • [IP: 37.248.201.**]

Gość • Niedziela [10.01.2021, 22:46:09] • [IP: 37.47.153.**]

Jak Prezydent ma problem z ustaleniem właściciela... Mini mal Opole P Darek z córką Nadina

Gość • Niedziela [10.01.2021, 16:01:01] • [IP: 178.238.252.**]

W takim miejscu, niebezpieczne straszydło...bo nie są to wydmy ani promenada...

Gość • Niedziela [10.01.2021, 13:02:17] • [IP: 37.47.190.***]

Jak miasto mogło zmarnować taki hotel w centrum z takim widokiem?

Gość • Niedziela [10.01.2021, 12:35:38] • [IP: 176.221.123.***]

No to na co czekamy ? Kręćmy" Wyspę zero", może być serial. Szósty odcinek pt. " Brylanty pani Zuzy" już gotowy.

Gość • Niedziela [10.01.2021, 10:20:42] • [IP: 176.221.123.***]

Gość • Sobota [09.01.2021, 17:31:55] • Najlepiej jakby ten twój niby rząd skierował cię na leczenie pieniaczu.

Gość • Niedziela [10.01.2021, 00:30:02] • [IP: 176.221.123.***]

Ten budynek ma właściciela !! Facet spoza Świnoujścia. Jak ktoś napisał od podwórka zobaczcie - co tam się dzieje !! Śmieci w jednym skrzydle to sprzed 10 lat tam leżą- cały parter zasypany worami z odpadami. Szczury mają raj!!

Gość • Sobota [09.01.2021, 23:36:55] • [IP: 185.210.37.*]

Za chwilę pewnie spłonie samo z siebie i powstanie piękny parking za 12 zł/ 1h albo hotel" deutschland uber alles" Ż. społka Z.O.O.

Gość • Sobota [09.01.2021, 17:31:55] • [IP: 176.221.123.***]

Seim RP musi zmienic przepisy aby budynki nie stały jako pustostany obok Urzędu Miasta stoi jeden budynek koszarowy i nic się nie dzieje Rzad RP musi zadziałac w tej sprawie

Gość • Sobota [09.01.2021, 16:34:17] • [IP: 176.221.123.***]

Są Spatkobiercy.!!

Gość • Sobota [09.01.2021, 15:09:46] • [IP: 89.10.172.***]

Żmurek wykonuje rozkazy z Warszawy jak Stocznie sprzedać a potem resztę sie zrobi, jego pejsiate mocodawcy

Gość • Sobota [09.01.2021, 14:52:29] • [IP: 37.248.224.***]

NIECH REMONTUJE TEN KTO JEST WŁAŚCICIELEM -" SPRAWDZIĆ CZY NIE KSIĄDZ".

Gość • Sobota [09.01.2021, 14:28:18] • [IP: 176.221.123.***]

"Spadł gzyms i w łeb przechodnia, ja tamtędy chodzę co dnia !" (wieszcz)

Gość • Sobota [09.01.2021, 13:38:33] • [IP: 37.8.230.***]

Jak ktoś zginie to urzędnicy się obudzą. Taka natura zabiurkowców.

Gośćjaśko żurek • Sobota [09.01.2021, 13:33:55] • [IP: 176.221.122.*]

A widok od podwórka straszny, Mogą posłużyć za plan do filmu o ll wojnie światowej.Pewnie wyburzą i postawią jakąś wstrętną budę.Jak na wybrzeżu przy adlerach, coś wstrętnego.Architekci bez wyobrażni.Wizualnie zniszczony bulwar.

Gość • Sobota [09.01.2021, 11:22:28] • [IP: 94.254.225.***]

Nie ma dobrego gospodarza dlatego wszędzie syf !

Gość • Sobota [09.01.2021, 11:10:44] • [IP: 109.241.63.**]

trzeba by dodac jak to kiedys wygladalo z taka wiezyczka, piekny budynek był/A kto go ma dzisiaj?

Gość • Sobota [09.01.2021, 11:05:50] • [IP: 176.221.123.***]

Wyremontować na mieszkania służbowe (!) dla lekarzy. Ale tylko te specjalizacje, co nie mamy (endokrynolog, kardiolog, ortopeda itd.). Bo jak na razie to tylko ginekolodzy dobrze się mają.

Gość • Sobota [09.01.2021, 11:03:57] • [IP: 176.221.122.**]

Strach pomyśleć, co byłoby, gdyby przechodził tamtędy pan Żmurkiewicz - akurat w momencie lotu oderwanej rynny lub fragmentu muru

Gość • Sobota [09.01.2021, 10:51:27] • [IP: 5.173.136.**]

Tak koncza zabytki w calej polsce gnoj kupije czeka az sie rozpadnie a potem stawi nowy z kartonu ci prawnicy ze szczecinz ktorzy kupili centrale posuneli sie tez do spalenia budynku i wziecia odszkodowania za 1200 tys zarobili na razie 6mln na razie Ziemia Obiecana

Gość • Sobota [09.01.2021, 10:39:18] • [IP: 176.221.122.***]

Dajesz na Rydzyka, że się czepiasz. Przecież sam wspierasz złoty biznes w melonach Owsika.

Gość • Sobota [09.01.2021, 10:35:54] • [IP: 164.127.168.**]

Dopiszę do poniższego mojego postu, że tę wieżyczkę przy Domu Rybaka powinienem był nazwać rotundą.

Gość • Sobota [09.01.2021, 10:32:46] • [IP: 164.127.168.**]

Ostatnio oglądałem filmik z roku 39, podesłany przez Iswinoujscie pl i zapatrzyłem się na okrągłą wieżyczkę sięgającą od chodnika ponad dach, dobudowaną do węgła tego dawnego Domu Rybaka. Wczoraj myślałem nad ewentualną... odbudową tego pięknego elementu architektonicznego. Oto temat dla nn portalu czy innych mediów lokalnych: a gdyby tak czasem coś odbudowywać? Trochę wprawdzie jest za późno na wiele takich inwestycji, bo miejsce dawnej Parkowej, gdzie śpiewał Wodecki czy Niemen przebudowano i to mniej okazale niż to wyglądało przed wojną. Pozwolono na rozwalenie willi przy Barlickiego, gdzie mieszkała kiedyś gościnnie Marlena Dietrich, a piękny budynek na Armii Krajowej, gdzie kiedyś mieszkał, tfuj, Goering (niestety, jest to postać historyczna), gdzie kręcono ujęcia do udanego filmu sensacyjnego" Brylanty Pani Zuzy" dziś po pożarze ulega powolnej destrukcji.

Gość • Sobota [09.01.2021, 09:38:59] • [IP: 37.47.166.**]

Widok na przywitanie turystów...