POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedzia貫k [04.01.2021, 23:48:02] • 安inouj軼ie

Wysokie poczucie odpowiedzialno軼i w magistracie

Wysokie poczucie odpowiedzialno軼i w magistracie

Zdj璚ie z kampanii wyborczej w 2018 roku. Plac Wolno軼i 安inouj軼ie.(fot. iswinoujscie.pl )

Po 9 tysi璚y z這tych brutto nagr鏚 dostali w ubieg造m roku zast瘼cy prezydenta Janusza 痂urkiewicza. Znalaz造 si te pieni康ze m.in. dla naczelnik闚 wydzia堯w magistratu. Nagrodzono r闚nie czterech dyrektor闚 sp馧ek.

- Nagrody zosta造 przyznane zgodnie z Regulaminem Wynagradzania Pracownik闚 Urz璠u Miasta 安inouj軼ie, kt鏎y wraz z Zarz康zeniem Prezydenta Miasta 安inouj軼ie nr 505/2018 z dnia 31 lipca 2018 jest og鏊nie dost瘼ny w Biuletynie Informacji Publicznej, za m.in. wykazanie si inicjatyw, samodzielno軼i i wysokim poczuciem odpowiedzialno軼i zawodowej – wylicza rzecznik prasowy prezydenta Jaros豉w Jaz.

Sam prezydent Janusz 痂urkiewicz nie przyznaje sobie nagr鏚 – zapewni jego rzecznik.

- Podobnie by這 w latach poprzednich, od roku 2002, kiedy po raz pierwszy zosta wybrany prezydentem - kontynuuje.

Powody do rado軼i maj za to zast瘼cy prezydenta: Barbara Michalska i Pawe Sujka. Oboje otrzymali po 9 tysi璚y z brutto.

Nagrodzeni zostali r闚nie pozostali urz璠nicy, w tym naczelnicy wydzia堯w. Wed逝g magistratu, by造 to kwoty od 500 z do 7 tysi璚y z brutto.

Nagrody otrzyma這 tak瞠 czterech dyrektor闚 sp馧ek. Magistrat nie poda kt鏎ych. Wed逝g przekazanej nam informacji, by造 to kwoty od 4500 do 7500 z brutto.


- W kwestii listy nazwisk, pracodawca jest zobowi您any szanowa godno嗆 i inne dobra osobiste pracownika (art. 111 ustawy z 26.06.1974 r. – Kodeks pracy (Dz.U. z 2018 r. poz. 917 ze zm.) – informuje Jaros豉w Jaz. – Wynagrodzenie jest tak瞠 uznawane za dobro osobiste podlegaj帷e ochronie. Prawo do prywatno軼i pracownika jest ukonstytuowane tak瞠 w przepisach o ochronie danych osobowych. Informacja o wysoko軼i wynagrodzenia jest zaliczana do danych, kt鏎e powinny zosta zachowane przez pracodawc w poufno軼i. Powy窺ze stanowisko zosta這 potwierdzone przez Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

廝鏚這: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 170, skomentuj, drukuj, udost瘼nij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodaj帷 komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Polityk prywatno軼i.

Zauwa篡貫 b陰d lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Ogl康asz 1-25 z 170

Go嗆 • Sobota [16.01.2021, 01:28:39] • [IP: 85.219.172.***]

A czy obdarowani s 鈍iadomi 瞠 nagrody kt鏎e dostali b璠 musieli odda w postaci darowizny na komitet wyborczy 禦ura, bo kto nie wp豉ci, ten posadk straci.Szkoda 瞠 pomini皻o Piotrusia Pana, a tak dzielnie walczy z Niemieckimi kierowcami, i babcia od nalewek na spirytusie lotniczym nic nie dosta豉, a udzielanie tele porad na komisu to te praca a tu zero uznania.

Go嗆 • 字oda [13.01.2021, 21:15:30] • [IP: 178.238.247.**]

Nawet jakiego dziciaka wci庵neli do tej zgrai samo-uwielbionych.. Jak si ch這pak po latach odnajdzie na takiej fotce to chyba umrze ze wstydu...

Go嗆 • 字oda [13.01.2021, 12:09:02] • [IP: 185.210.38.***]

Powiem tak nie ma takiej kasy kt鏎ej nie mo瞠my da dobrym w這darzom miasta czy kt鏎ykolwiek z tych pajacy tak naprawd pomaga komukolwiek spoza uk豉du. Patrz na te ryje i mi si rzyga po prostu chce, zadufani w sobie i obsrani co by im si sto貫k nie usun掖 spod ty趾a zamkni璚i w swoich uk豉dzikach i tak naprawd szcz窷liwi 瞠 ich covid nie dotkn掖. Ale jak uczy 篡cie przyjdzie na was te czas

gpk • Sobota [09.01.2021, 18:07:52] • [IP: 176.221.123.**]

Nagroda musi by adekwatna do pensji, czyli wk豉du pracy !! I tyle na temat !! Urawni這wko czyli KOMUNO wr鵵 !! Lenin przewraca si w trumnie ze 鄉iechu !!

Go嗆 • Pi徠ek [08.01.2021, 19:39:39] • [IP: 176.221.122.**]

myslisz ze sejm ci popusci tunel ?? zeby imigranci z niemiec przyjezdzali ?? :) pis upadnie na dniach, platforma razem z nim, i sie zaczna porzadki to zobaczymy co wtedy :)

Go嗆 • Czwartek [07.01.2021, 14:38:42] • [IP: 176.221.122.***]

Go嗆 • Wtorek [05.01.2021, 22:55:39] • [IP: 176.221.123.**] czyli mnie nie znasz. Nie startowa貫m do rady, bo mnie to nie interesuje i nie nale輳 do 瘸dnej partii hehe. A komentarze pisz za darmo. No i zatka這 kakao?...

Go嗆 • 字oda [06.01.2021, 22:10:42] • [IP: 178.238.245.**]

Kogo w -ciu nazywaj" blad Kry鄂"?

Go嗆 • 字oda [06.01.2021, 19:53:53] • [IP: 46.215.226.***]

Najgorsze, 瞠 jak 痂urek odejdzie b璠 liza ty貫k jego nast瘼cy za utrzymanie sto趾a

Go嗆 • 字oda [06.01.2021, 18:04:57] • [IP: 83.20.222.***]

浩NADA !!

Go嗆 • 字oda [06.01.2021, 17:22:13] • [IP: 5.173.128.***]

500 I 9000??ale r騜nica..!! Czyli najmniej zarabiaj帷y 500 a najlepiej 9 tysi...powinno by odwrotnie!!...ale plebs nie musi je寮zi na wakacje dwa razy w roku. Tak to wygl康a! Przykre!

Go嗆 • 字oda [06.01.2021, 14:34:32] • [IP: 37.8.231.*]

Aneta nawet dziecko do bran篡 przyucza, no brawo!!

Go嗆 • 字oda [06.01.2021, 12:19:22] • [IP: 37.47.174.**]

Ale hipokryzja na najwy窺zym poziomie. Ob逝da i zak豉manie.Pan kaza si 鄉ia to pacynki si 鄉iej.Gdzie tu godno嗆 w豉snej osobowo軼i. Straszne jest to w tym mie軼ie.Nie kt鏎zy nawet g這su na sesji nie zabieraj bo nie wiedz co powiedzie. Siedz na sesji aby siedzie i r帷zk podnie嗆 jak pan kaza.

Go嗆 • 字oda [06.01.2021, 10:20:03] • [IP: 31.11.129.**]

No w豉郾ie 痂urkiewicz nabra po raz kolejny mieszka鎍闚 i robi teraz co chce. Ci co na niego g這sowali chyba spalaj si ze wstydu za te wszystkie krzywe ulice, schrzanione promenady, ci庵貫 podwy磬i i naci庵ane nagrody. Jak to jest by dymanym?

Go嗆 • 字oda [06.01.2021, 10:07:24] • [IP: 89.151.38.***]

W tym roku znowu podwy磬i w bud瞠t闚ce ale dla tych z najni窺zych etat闚. Pozostali maj zero i w ten spos鏏 zr闚nuj si p豉cowo. Np.osoba po zawod闚ce lub gimnazjum zarabia prawie tyle samo co osoba z wy窺zym wykszta販eniem. Nie czyni tutaj wyrzut闚 kto i ile ma w portfelu tylko chodzi o zakres odpowiedzialno軼i i inne czynniki.Tak si dzieje ju od tamtego roku, no ale c騜 na nagrody i inne pierdo造 pi瘽i康ze s zawsze.

Go嗆 • 字oda [06.01.2021, 09:24:23] • [IP: 51.68.205.***]

Ale nasi trzeba przyzna to nie tacy frajerzy jak tefa貫niarze w Warszawie. Do naszych to pani docht鏎 ze szczepionk do domu przyje盥瘸...hehehe

Go嗆 • 字oda [06.01.2021, 04:59:41] • [IP: 37.248.224.*]

W KO哸U PLEBS WYBIERA I WYBRA. DLACZEGO NA ZDJ犴IU NIE MA KSI犵ZA I TOWARZYSZY Z PIS.

Go嗆 • 字oda [06.01.2021, 04:40:46] • [IP: 62.69.252.***]

co znow tych dwoch ze spolki nie beda podatku placic ze tak usmiechnieci plakietke trzymaja a co to dziecko tam robi od malego juz uczy ta pani oj nie dobrze moze pani nie umie sobie poradzicw pracy i dziecko pomagaa stanowiska nie chce stracic

Go嗆 • 字oda [06.01.2021, 04:23:18] • [IP: 62.69.252.***]

no seniorzy zadowoleni jestescie tak cwalicie elite bardzdobrze wam robia ijeszcze smieja sie wtwarz awy zwrocicie w podatkach a nie mie mowilem owy glupcy glosujcie jeszcze wiecej was mozna przekupic gupimy bonami paczkami za 17 zl oj ciemnoto ciemnoto

Go嗆 • Wtorek [05.01.2021, 23:52:26] • [IP: 89.10.172.***]

Burczymucha nas nie s逝cha. przepedzimy szkodnik闚 oni maj nam s逝篡 i musz pyta czy mog wzi捷 pieni康ze suwerena. Burczymucha pos逝cha jak na nosie usi康zie mu mucha.

Go嗆 • Wtorek [05.01.2021, 23:31:20] • [IP: 89.10.172.***]

ludzie w豉czamy my郵enie oni nas okradaj piszemy inic znimi nie robimy

Go嗆 • Wtorek [05.01.2021, 23:27:00] • [IP: 176.221.122.*]

cieszcie si z bon闚 za 150, w uzdrowisku przez ca造 rok nie by這 瘸dnych

Go嗆 • Wtorek [05.01.2021, 23:25:51] • [IP: 176.221.122.*]

piszecie bzdury, co urz康 ma wsp鏊nego ze sprzeda膨 sp馧ki MSR?

Go嗆jola • Wtorek [05.01.2021, 23:15:38] • [IP: 83.20.64.**]

A co tam robi Mysliwcowa?

Go嗆 • Wtorek [05.01.2021, 22:55:39] • [IP: 176.221.123.**]

Go嗆 • Wtorek [05.01.2021, 20:46:57] • [IP: 176.221.122.***] Drogi go軼iu, znam ten tw鎩 b鏊, 瞠 niedosta貫 si do rady, ludzie wiedz g逝pi nie s i takich jak ty i twoj parti nie popieraj, ale nie musisz ju rozpisywa kilkana軼ie komentarzy doda貫, to zapytam ile za to kasy dosta貫, 瞠 takie bzdury piszesz.

Go嗆 • Wtorek [05.01.2021, 22:33:07] • [IP: 176.221.123.**]

Zmurek jak kaczynski. .wiernych nagradza aby jeszcze bardziej wierni byli a 瞠 przyg逝py??nieistotne.

Ogl康asz 1-25 z 170
■ Sektor stoczniowy cierpi na brak wykwalifikowanych kadr ■ Szybkie testy antygenowe w kontenerze obok laboratorium. Nie trzeba si rejestrowa. W kontenerze obok laboratorium wykonujemy szybkie testy antygenowe. Pr鏏ki pobieramy w godzinach od 10 do 12 przez siedem dni w tygodniu. Na badania te nie trzeba si rejestrowa. Nale篡 mie ze sob dokument to窺amo軼i oraz dow鏚 wp豉ty. Przypominamy, 瞠 wp豉t mo積a dokona przelewem (wszystkie informacje dotycz帷e testu 陰cznie z numerem konta znajd Pa雟two TUTAJ szpital-swinoujscie.pl/strona/menu/83_testy_sars-cov-2__covid_-19) lub bezpo鈔ednio w laboratorium. Cena testu antygenowego to 80 z這tych. Zapraszamy! ■ Zmar Tadeusz Gala: by造 wiceprezydent 安inouj軼ia, oddany miastu i jego mieszka鎍om ■ Nie 篡je 25 - letnia kobieta ranna w wypadku ko這 Dargob康za. Jej stan od pocz徠ku okre郵ano jako bardzo ci篹ki ■