POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [07.03.2021, 18:28:51] • Świnoujście

Mieszkaniec: Jeszcze trochę się podmyje i zrobimy fikołka w tył

Mieszkaniec: Jeszcze trochę się podmyje i zrobimy fikołka w tył

fot. Mieszkaniec

Przepowiednia mieszkańca, choć naprawdę mocno wybiegająca w przyszłość, może jednak być przestrogą.

- Promenada spacerowa zbudowana na wydmach, jest podmywana przez wodę deszczową. Tylko krok do fikołka w tył - przestrzega mieszkaniec.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 36, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 36

Gość • Środa [10.03.2021, 07:24:12] • [IP: 178.238.252.**]

Wszystko jest robione na chwilę, byle jak a mnóstwo pieniędzy wydane.Palmy na początku, były chronione odpowiednim namiotem, teraz namiot" zginął"...

Gość • Poniedziałek [08.03.2021, 15:29:39] • [IP: 89.151.36.***]

Trzeba całość okleić chrobotkiem i wymienić ławki na czerwone kanapy za 40 tyś.. ..

Gość • Poniedziałek [08.03.2021, 15:29:06] • [IP: 195.176.3.**]

Można domniemywać, podpisów pani vice jest ograniczona ilość pod protokołami odbiorczymi" Alei Wojska Polskiego" i Promenady Zdrowia.

ryynio • Poniedziałek [08.03.2021, 15:16:29] • [IP: 213.89.97.**]

fajna miejscówka dla gryzoni

Gość • Poniedziałek [08.03.2021, 13:40:53] • [IP: 176.221.122.**]

Wstążka przecięta, ciasteczka zjedzone, zęby do kamery pokazane, więc o co temu mieszkańcowi chodzi, skoro kierownik UM wykonał wzorowo wszystkie powinności, które się w jago ośrodku mieszczą. A za łopatę mieszkańcu i podrzucać glebę to nie łaska, będzie dobry uczynek na rzecz kierownika UM, zdrowe mięśnie, a może i nagroda w życiu wiecznym.

Gość • Poniedziałek [08.03.2021, 12:25:56] • [IP: 176.221.122.***]

więcej wiary mieszkańcu

Gość • Poniedziałek [08.03.2021, 12:14:35] • [IP: 5.173.137.**]

no nie mogę, następny bubel...

Gość • Poniedziałek [08.03.2021, 11:08:50] • [IP: 95.90.232.***]

Gość • Poniedziałek [08.03.2021, 08:25:10] • [IP: 188.146.129.*]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Poniedziałek [08.03.2021, 06:55:16] • [IP: 37.47.135.**]

typowo po polsku zrobione

Gość • Poniedziałek [08.03.2021, 06:04:28] • [IP: 188.146.129.*]

Fuszerka goni fuszerkę

Gość • Poniedziałek [08.03.2021, 02:08:20] • [IP: 37.47.173.**]

JAKI PAN, TAKI KRAM... DZIWNE, ŻE WYPASIONA LIMUZYNA PREZYDENTA - EMERYTA JAKOŚ SIĘ NIE PSUJE!

Gość • Niedziela [07.03.2021, 23:08:38] • [IP: 88.218.253.***]

Przecież to jest NOWA PROMENADA ZDROWIA a nie KŁADKA SPACEROWA - coś się komuś pomyliło - PoCOVIDOWE urojenia ?

Gość • Niedziela [07.03.2021, 22:34:31] • [IP: 37.8.230.***]

Allmost professional xd

Gość • Niedziela [07.03.2021, 22:18:58] • [IP: 176.221.122.***]

Czemu nikt nie wpadł na pomysł by podnieść przed budową ten teren do wysokości wydmy. Tak by widoczna była zatoka. A tak to dupa dół zalany betonem z którego nic nie widać. Idziesz w jednym kierunku jak w ciemnej dupie. Co za bałwan to projektował i wykonał, bo kto zatwierdził to wiemy.

Gość • Niedziela [07.03.2021, 21:23:48] • [IP: 86.15.80.*]

Spokojnie, do konca kadencji Janusza te promenadowe buble budowlane wytrzymaja. Ciekawe jak tam sie trzyma most w Karsiborzu, jak nadzor nad budowa tunelu ?

Gość • Niedziela [07.03.2021, 21:19:49] • [IP: 37.47.143.***]

Dlaczego nikt nie wyciągnie konsekwencji za te wszystkie fuszerki i fanaberie od osoby, która odpowiada w urzędzie za inwestycje. Dlaczego prezydent nic z tym nie robi.To jest zakład budżetowy a nie prywatne ranczo. Co radni w tym temacie robią ? Ta osoba dyscyplinarnie powinna już być dawno zwolniona.

Gość • Niedziela [07.03.2021, 21:08:58] • [IP: 5.173.146.**]

co sie dziwic jak ruskie budowali !

Gość • Niedziela [07.03.2021, 21:04:09] • [IP: 5.173.137.***]

Już się sypie? niemożliwe! a taka była pikna i nowoczesna za tyle dużych baniek.

Gość • Niedziela [07.03.2021, 21:03:36] • [IP: 5.173.136.***]

wyciac zabytkowe klimatyczne drzewa nasrac betonu i ozdobic kwiatkami obnazajcie sie dalej wladzo niedomyta in predzej was szlag trafi tym szybciej wroca tu niemieccy architekci polskiego pochodzenia ktorzy maja przynajmniej szacunek dla ludzi

Gość • Niedziela [07.03.2021, 21:02:32] • [IP: 176.221.123.***]

to chyba na jakiejs ramie jest zbudowane, jest podmyte ale sie trzyma rowno

Gość • Niedziela [07.03.2021, 21:00:27] • [IP: 5.173.136.***]

ojej jaka niespodzianka !:) poczekamy jak sie hotele przechyla?

Gość • Niedziela [07.03.2021, 20:58:19] • [IP: 176.221.122.***]

moze to nie morze tylko napity czytelnik

Gość Arietem • Niedziela [07.03.2021, 20:55:48] • [IP: 5.173.144.**]

A ja zrobię salto w tył.

Gość • Niedziela [07.03.2021, 20:25:59] • [IP: 188.146.129.*]

Molewski ty ****!!

Oglądasz 1-25 z 36
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Planowana przerwa technologiczna dnia 23.05.2022 r. Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Świnoujściu informuje, iż coroczna przerwa technologiczna w dostawie energii cieplnej na cele centralnego ogrzewania, wentylacji i ciepłej wody użytkowej nastąpi dnia 23.05.2022 r. od godziny 00:00 do godziny 24:00. Przedmiotowa przerwa związana jest z koniecznością wykonania niezbędnych remontów źródła ciepła i sieci ciepłowniczych. ■ Latouche-Tréville francuski niszczyciel rakietowy do zwalczania okrętów podwodnych wpłynął do Świnoujścia ■ Mamy nowego milionera w Świnoujściu! Zagrał w lotto i zgarnął sporą kasę! Dużo szczęścia miał jeden z mieszkańców Świnoujścia. W ostatnim czasie postanowił zagrać w lotto. Tym razem był to bardzo dobry pomysł, ponieważ świnoujścianin wygrał naprawdę sporo pieniędzy. Od teraz może mówić o sobie milioner ponieważ wygrał 1,2 mln złotych w losowaniu Eurojackpot. Losowanie odbyło się w piątek, 6 maja. Szczęśliwym punktem lotto okazał się punkt zlokalizowany przy ulicy Piastowskiej w Świnoujściu. Wygrana wysokości 1 242 016, 00 zł to tzw. wygrana III stopnia. ■ Dar Młodzieży w Świnoujściu! W dniach 10 – 12 maja w ramach Gościnnego Portu będziemy gościć jednostkę szkoleniową Uniwersytetu Morskiego w Gdyni. Dar Młodzieży zacumuje na nabrzeżu udostępnionym przez Fairplay Towage Polska Sp. zo.o. Sp. k., na wysokości Kapitanatu Portu. W środę 11 maja żaglowiec udostępni swój pokład zwiedzającym – zapraszamy w godzinach 10.00 – 12.00 oraz 13.00 – 17.00. Wstęp jest bezpłatny ■ Największą flagę narodową jaka powiewała w Polsce mogliśmy podziwiać na szczycie latarni morskiej ■ Nie żyje Ukrainka. Morderca był na miejscu zdarzenia Do tragedii doszło przy osiedlu Platan. W jednym z mieszkań miało miejsce morderstwo kobiety narodowości ukraińskiej. Sprawca znajdował się na miejscu zdarzenia. Oprócz nich było tam również dziecko. ■