POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [22.10.2020, 21:09:18] • Świnoujście

Policyjny pościg, porzucony samochód, uszkodzony radiowóz i strzały! To nie film! To wydarzyło się naprawdę!

Policyjny pościg, porzucony samochód, uszkodzony radiowóz i strzały! To nie film! To wydarzyło się naprawdę!

fot. Sławomir Ryfczyński

Sceny niczym z filmu akcji rozegrały się na mieście. Policjanci ruszyli w pościg za kierowcą ciemnej mazdy. Finał to uszkodzony radiowóz, porzucony samochód i najprawdopodobniej była konieczność użycia broni przez policjantów. Na tę chwilę nie wiemy czy kierowca został zatrzymany, ani czy jechał autem sam. Nie wiadomo też, co dokładnie policjanci znaleźli w porzuconym aucie.

W czwartek około 4:00 nad ranem policjanci ruszają w pościg za ciemną mazdą. Pościg zaczyna się od ulicy Piłsudskiego i trwa ulicami miasta. Kierowca ucieka przed radiowozem dobre kilka minut. Według informatora padły nawet strzały z broni palnej.

Policyjny pościg, porzucony samochód, uszkodzony radiowóz i strzały! To nie film! To wydarzyło się naprawdę!

fot. Sławomir Ryfczyński

Na ulicy Małachowskiego dochodzi do zderzenia osobówki ze znakiem. Kierowca mazdy jedzie dalej.

Policyjny pościg, porzucony samochód, uszkodzony radiowóz i strzały! To nie film! To wydarzyło się naprawdę!

fot. Sławomir Ryfczyński

Ostatecznie zatrzymuje się na ulicy Żeromskiego (przed ulicą Bałtycką) i tam porzuca samochód. Sprawca lub sprawcy się oddalają.

Policyjny pościg, porzucony samochód, uszkodzony radiowóz i strzały! To nie film! To wydarzyło się naprawdę!

fot. Sławomir Ryfczyński

W próbie zatrzymania samochodu oprócz policjantów wziął udział jeden ze świnoujskich taksówkarzy.

Policyjny pościg, porzucony samochód, uszkodzony radiowóz i strzały! To nie film! To wydarzyło się naprawdę!

fot. Sławomir Ryfczyński

Na miejscu pracowali policjanci z dochodzeniówki. Po dokładnym sprawdzeniu samochodu, pojazd został zabrany na parking policyjny.

Policyjny pościg, porzucony samochód, uszkodzony radiowóz i strzały! To nie film! To wydarzyło się naprawdę!

fot. Sławomir Ryfczyński

Jak na razie policja milczy. Czekamy na więcej informacji.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 40, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 40

Gość • Wtorek [27.10.2020, 17:19:54] • [IP: 89.151.39.***]

PATRZEĆ TYLKO A BĘDZIEMY ZNOWU MIELI WOŁYŃ. JESZCZE TROCHĘ, NIECH WIĘCEJ ICH SIĘ ZJEDZIE A ZOBACZYCIE DO CZEGO ZDOLNY JEST UKRAINIEC.

Gość • Poniedziałek [26.10.2020, 11:57:57] • [IP: 91.56.93.**]

Brawo Polska brawo ja!

Gość • Niedziela [25.10.2020, 14:13:18] • [IP: 176.221.123.***]

Nie rozumiem, gonili go, walnął w znak i zdołał uciec? I goniącemu patrolowi i taksówkarzowi (poniekąd zawodowemu kierowcy) ? Żadnego wsparcia nie poprosili by ująć gonionego ani nic...?

Gość • Sobota [24.10.2020, 19:48:50] • [IP: 89.151.32.***]

gdyby policja w tym miescie pracowala to nie jeden bylby taki poscig to nie jedyny samochod z podejrzanymi typami

Gość • Sobota [24.10.2020, 18:32:05] • [IP: 178.238.246.**]

Dlaczego piszecie, ze co złe to Ukraińcy, a u nas pełno Polskich kryminałów, puknijcie się w ten pusty łeb !!Ludzie z Ukrainy ciężko pracują, a Ci którzy tak komentują, z pewnością nie są swieci, każdy sądzi według siebie!!

Gość • Sobota [24.10.2020, 14:16:46] • [IP: 62.69.203.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Piątek [23.10.2020, 16:19:09] • [IP: 62.69.253.***]

Do 94.254.226.*** - starzy nie zdążyli na skrobankę ?

Gość • Piątek [23.10.2020, 13:34:37] • [IP: 94.254.226.***]

BRAWO POLICJA !! Eliminowac KUNDLI i teraz tylko Sąd oby nie był zbyt łaskawy i empatyczny czyli..LEWACKI !!

Gość • Piątek [23.10.2020, 12:44:16] • [IP: 176.221.123.***]

Jezdzi nia dwoch ukraincow mam ich dane jak i numery tel

Gość • Piątek [23.10.2020, 11:19:15] • [IP: 120.17.93.**]

Jak mozna tak obrazac ludzi innej narodowosci. Wstyd. Wsrod polskiej swinoujskiej spolecznosci jest wielu kryminalistow, dilerow... Dobrze, ze nie mieszkam w Polsce,. Tylko cywilizowanym kraju pd 8 lat, nikt mnie tu nie obraza, jest tolerancja i poszanowanie innych narodowosci. Ludzie szanujcie sie.

Gość • Piątek [23.10.2020, 10:38:28] • [IP: 212.165.108.***]

Znalezli czteropak żubra jak widać.

Gość • Piątek [23.10.2020, 10:31:27] • [IP: 176.221.122.***]

Gość • Piątek [23.10.2020, 10:00:06] • [IP: 176.221.123.***] moze podejrzewali covid u kierowcy albo chcieli mu dac mandat za brak maseczki

Gość • Piątek [23.10.2020, 10:30:04] • [IP: 94.254.226.***]

Pijany KUNDEL z Ukrainy albo Mołdawii...deportowac takich KUNDLI !!

Gość • Piątek [23.10.2020, 10:02:24] • [IP: 46.231.56.*]

Piotr Cz to pewnie on

Gość • Piątek [23.10.2020, 10:00:06] • [IP: 176.221.123.***]

Strzelał ? A ciekawe dlaczego. Chyba kogoś poniosło🐕

Gość • Piątek [23.10.2020, 09:04:13] • [IP: 176.221.123.***]

Pewnie jakiś śmieć dilerek.

Gość • Piątek [23.10.2020, 09:03:20] • [IP: 5.173.148.***]

To nie. Ta Mazda tamta była kombi uciekali bo w kieszeniach coś schowali hahaha

Gość • Piątek [23.10.2020, 07:52:59] • [IP: 178.235.147.***]

Podobna, ciemna Mazda, parkowała kilkanaście dni temu w rowie do odwadniania miejskiego parku. Może chodzi o przemyt żołędzi?

Gość • Piątek [23.10.2020, 07:02:35] • [IP: 188.147.42.**]

Brawa dla taksówkarza! Gonił antysystemowego pachołka, i tak zawsze trzeba robić, wyrywać chwasty!

Gość • Piątek [23.10.2020, 03:50:25] • [IP: 62.69.253.**]

To nie ta mazda, co w parku rowy zwiedzała?

Gość • Piątek [23.10.2020, 03:31:03] • [IP: 188.146.37.***]

Czyżby to Patryk K.

Gość • Czwartek [22.10.2020, 23:25:08] • [IP: 31.0.177.**]

PAJAC W JECHAŁ MU W DUPĘ RADIOWOZEM.

Gość • Czwartek [22.10.2020, 23:18:39] • [IP: 176.221.122.*]

To pewnie Blok Ekipa była

Gość • Czwartek [22.10.2020, 23:08:19] • [IP: 94.254.229.***]

Jak do tej pory na 10 komentarzy 9 to debile, zgadnijcie kto jest normalny?

moondek • Czwartek [22.10.2020, 22:45:54] • [IP: 31.11.131.**]

bayzel językowy godny dyslektyka z III podstawówki...

Oglądasz 1-25 z 40
■ 8 nowych przypadków zakażeń SARS - CoV - 2 w Świnoujściu ■ Prezydent: Podwyżki śmieci są niewielkie i konieczne. Agatowska: Mieszkańcy to nie bankomat! ■ Nowy sposób raportowania zakażeń SARS – CoV – 2. O sytuacji w powiatach dowiemy się z wizualizacji na rządowej stronie Nowy model raprotowania nowych przypadków zakażeń na SARS – CoV – 2 oparty jest na systemie informatycznym. Wojewódzkie oraz powiatowe Stacje Sanitarno - Epidemiologiczne nie będą już zatem codziennie przedstawiać danych o liczbie chorych na koronawirusa w poszczególnych regionach. We wtorek, 24 listopada pojawiły się pierwsze obawy, że nie dowiemy się, ile odnotowano zakażeń w powiatach. Jednak, już we wtorkowy wieczór minister zdrowia, Adam Niedzielski poinformował, że powstała właśnie rządowa strona, dzięki której za pomocą specjalnej wizualizacji dowiemy się o nowych przypadkach zachorowań na SARS – CoV – 2, również na poziomie powiatów. Pojawiły się już pierwsze głosy specjalistów, że dane są powierzchowne, mogą wprowadzać w błąd, a raport nie zawiera danych historycznych. Przypomnijmy, że decyzja o nowym sposobie raportowania zakażeń związana była z rozbieżnościami, jakie pojawiły się ostatnio w liczbie zakażeń ■ Piątek: Świnoujski strajk kobiet protestował z hasłem: Macie krew na rękach. Część uczestników została spisana przez policję ■ Co za czasy. Nie było wolnej karetki, a 71 - letniego mężczyznę do śmigłowca LPR-u przewieziono prywatnym samochodem w asyście wozów strażackich! Zobacz film! ■ Rada Miasta Świnoujście jednogłośnie przyjęła apel do Premiera Rządu R.P. o natychmiastowe wstrzymanie przetargu na tereny świnoujskiego oddziału Morskiej Stoczni Remontowej "Gryfia"S.A. ■ Infolinia dla Seniorów powyżej 70 lat: w ramach programu „Wspieraj Seniora” - 22 505 11 11 Jeśli jesteś Seniorem, który skończył 70 rok życia, nie masz rodziny, znajomych lub sąsiadów, którzy mogliby Ci pomóc w zakupach, zadzwoń na infolinię ■ Z informacji przekazanych nam przez poznańską prokuraturę wynika, że w trakcie brawurowej akcji żandarmów zatrzymano 5 osób: 3 żołnierzy i 2 osoby cywilne oraz zarekwirowano kokainę i marihuanę. Sprawa może mieć charakter rozwojowy, w tle pojawiają się poważne zarzuty. Zatrzymanym przedstawiono zarzuty dotyczące posiadania, wprowadzenia do obrotu substancji psychotropowych, udzielania środków innym osobom oraz udzielania celem osiągnięcia korzyści majątkowej lub osobistej. - Wszczęte 25 października śledztwo dotyczy wprowadzenia do obrotu w Świnoujściu i Wolinie substancji psychotropowych, w tym kokaina i inne. Śledztwo prowadzi oddział Żandarmerii Wojskowej w Szczecinie, zatrzymano 3 żołnierzy i 2 osoby cywilne przedstawiono im zarzuty z art. 56 ust.1, art. 58. ust. 1, art. 59 ust. 1 i 62. ust. 1 ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. W trakcie przeszukań zabezpieczono narkotyki: marihuanę i kokainę – informuje rzecznik poznańskiej prokuratury, Łukasz Wawrzyniak ■ Ponad 200 pracowników i 100 kooperantów stoczni na bruk? Przyszły nabywca terenów stoczniowych w Świnoujściu nie będzie mógł prowadzić na nich działalności stoczniowej. - Ta decyzja będzie miała istotny wpływ na stan zachodniopomorskiej gospodarki morskiej - alarmuje Zachodniopomorski Klaster Morski. I pisze list otwarty ■