POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [20.10.2020, 20:53:43] • Świnoujście

Przez cały sezon nie działała podświetlana ekspozycja na promenadzie. Czy to aż taka awaria której nie da się naprawić?

Przez cały sezon nie działała  podświetlana ekspozycja na promenadzie. Czy to aż taka awaria której nie da się naprawić?

fot. Sławomir Ryfczyński

Zmodernizowana promenada, pełna nowych atrakcji przykuwających wzrok, nie w całości została "dopieszczona". Przez całe lato nie działał jeden z podświetlanych elementów.

Koliste konstrukcje, które jako nowość pojawiły się na promenadzie, robiły wrażenie po zmroku, kiedy świeciły kolorowe ledy. Turyści chętnie robili sobie zdjęcia na ich tle. Jednak nie wszystkie ekspozycje były podświetlone. Przy wejściu na "bermudy" nie działały kolorowe światełka na jednym z tak zwanych grzybków i nie była to chwilowa usterka, tylko stan trwający przez cały sezon. Niby się szczycimy zmodernizowaną promenadą, a tu taki bubel?

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 30, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 30

Gość mieszkaniec • Sobota [31.10.2020, 12:24:14] • [IP: 178.238.252.***]

Jaki brud na promenadzie , to sa jesienne liscie z drzew , taka jest pora , jest jesien , liscie padaja co chwila , nie masz co robic , wez miotle i choja becwale , popracuj . ...

Gość • Środa [21.10.2020, 17:06:10] • [IP: 31.11.128.***]

A ja twierdzę że jest uroczo.Gusty tych krytykantów wg mnie są na poziomie budy piwnej.Nie mamy czego się wstydzić, a trochę widziałem!

Gość • Środa [21.10.2020, 13:03:13] • [IP: 2.108.164.*]

Wyjątkowo szpetna ta „atrakcja”. W ogóle to wasza promenada wygląda odpustowo. Dużo, wcale nie znaczy pięknie. Wystarczy przejechać się do Niemiec żeby zobaczyć, jak pięknie odnowili swoje promenady zachowując jedocześnie klimat dawnych uzdrowisk.

Gość • Środa [21.10.2020, 12:30:13] • [IP: 213.127.32.***]

potwornie szpetne to jest i nie wiem czemu ma to służyć a było tak ładnie w Świnoujściu.

Gość • Środa [21.10.2020, 11:59:50] • [IP: 88.218.254.***]

Bardzo fajnie to wygląda.

Gość • Środa [21.10.2020, 11:52:19] • [IP: 176.221.122.***]

Zamiast tej kiczowatej promenady zdrowia inżynier z chipsów, trzeba było postawić apartamentowce.

Gość • Środa [21.10.2020, 11:50:22] • [IP: 178.238.247.**]

jakość wykonania promenady to jest poza skalą, kto to odbierał, płyty kiwające sie pokruszone i popękane

Gość • Środa [21.10.2020, 11:31:54] • [IP: 188.146.169.***]

Ekspozycja nie działala częsciowo w tym i zeszłym roku i myslalam że tak ma być i są oszczednosci w oswietleniu e pelni sezonu

Gość • Środa [21.10.2020, 10:26:02] • [IP: 176.221.122.**]

Na niezdrowej promenadzie 60% lamp się nie świeci. Staruszek chyba ukrył się w bunkrze i nie wytyka nosa. A to naraża na utratę zdrowia i dodatkowe koszty naszych starszych turystów z Niemiec, bo chodzą ze swoimi lampkami.

Gość • Środa [21.10.2020, 10:25:23] • [IP: 149.156.152.**]

Nie podobał się kłębek rurek aluminiowych, ale przynajmniej wróble miały dom. Zrobiono" latające" kółka, niektóre z podświetleniem. Taktuję to jako formę latarni ulicznych. Mnie się niezbyt podobają, ale niekoniecznie ja musze być wyznacznikiem gustu i trendów. Nie uzurpuję sobie takiej funkcji. Niemniej jak już są to powinny być przynajmniej utrzymywane w dobrym stanie. Coś się tam może zepsuć, lecz gdy to nastąpi powinno być jak najszybciej naprawione. I nieważne czy to tubylec czy gość" ze świata". Każdy człowiek ma prawo by być traktowanym poważnie. A tak ogólnie to wieczorkiem ta stara promenada robi niezłe wrażenie. Nie przypomina zbytnio tej sprzed remontu, ale ogólnie jest ładna i sympatycznie doświetlona. O gustach się co prawda nie dyskutuje, ale pominąwszy te kolorowe kółka to na mnie robi lepsze wrażenie, niż ta" nowa" obok" drapacza chmur". Nie jest źle tylko szkoda zielonego żywopłotu i drzew za nim.

Gość • Środa [21.10.2020, 09:55:38] • [IP: 37.47.128.**]

A kiedy ukończą te karuzele?

Gość • Środa [21.10.2020, 08:54:31] • [IP: 176.221.123.*]

Zobaczcie zniszczone wjazdy na nowej promenadzie historycznej. Materiał pod wjazdy Remondisa chyba dobierał jakiś głowacz miejski.

Gość • Środa [21.10.2020, 08:49:20] • [IP: 176.221.123.***]

Zegar wodny w kawałkach, krzaki na ścieżce rowerowej przerośnięte, promenady wymalowane czarnym sprayem przez jakiegoś debila a w ogóle to wygląds tak, że to wszystko zistało zrobione dla turystów a nie dla mieszkańców, po sezonie powyłączane albo rozebrane??

Gość • Środa [21.10.2020, 08:48:27] • [IP: 88.218.255.**]

To jest taka awaria żeby wszystko sprzedać i mieć w du..idę. rozkminiasz

Gość • Środa [21.10.2020, 08:30:46] • [IP: 185.210.39.***]

Gość • Wtorek [20.10.2020, 21:06:21] • [IP: 31.11.130.***] i bardzo dobrze że portal iswinoujscie pisze o wszystkich bublach tej władzy bo inaczej byśmy nie wiedzieli nic bo większośc mieszkańców ma gdzieś że wyrzucane są ich pieniądze w błoto. Ale są też tacy którzy chcą to wiedzieć.

Gość • Środa [21.10.2020, 08:18:35] • [IP: 185.210.38.**]

Miliony wywalone w błoto!

Gość • Środa [21.10.2020, 07:55:40] • [IP: 176.221.123.***]

Metalowe kółka na słupach...totalny kicz i bezguście wiejskie B.M

Gość • Środa [21.10.2020, 07:36:49] • [IP: 94.254.232.***]

Zarty ? Kasa zainkasowana drewno sprzedane faktury wpiete moze jeszcze lampki nocne dostawic?:) jakby co to jest pandemia i nie ma problemu

Gość • Środa [21.10.2020, 07:14:55] • [IP: 85.191.214.**]

To jest atrakcja?? Moze dla Grazyn i Januszy….

Gość • Środa [21.10.2020, 06:58:57] • [IP: 62.69.251.***]

nie zawracać doopy ! mniemana pandemia jest najwazniejsza

Gość • Środa [21.10.2020, 06:38:39] • [IP: 178.238.252.**]

kolejny" niewypał", pieniądze wyrzucone w"błoto"...ale, przecież KTOŚ za to odpowiada...

Gość • Środa [21.10.2020, 05:01:04] • [IP: 176.221.123.***]

Jeszcze tak brudnego miasta nie widziałem.SYF!!. Wszędzie syf i brud!!Panie prezydencie, ogarnij się i spójrz co się dzieje wokół.

Gość • Środa [21.10.2020, 05:00:14] • [IP: 176.221.123.***]

Jeszcze tak brudnego miasta nie widziałem.SYF!!. Wszędzie syf i bród!!Panie prezydencie, ogarnij się i spójrz co się dzieje wokół.

Gość • Środa [21.10.2020, 03:09:48] • [IP: 31.11.128.***]

Sikorski będąc 1 dzień stwierdził, ze to wszystko :pic na wodę, fotomontaż.

Gość • Środa [21.10.2020, 00:13:35] • [IP: 37.47.200.**]