POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [12.09.2020, 19:34:46] • Świnoujście

Kot norweski błąka się bez opieki. Szukamy właściciela

Kot norweski błąka się bez opieki. Szukamy właściciela

fot. Czytelnik

O zwierzęciu poinformował czytelnik.

- Bardzo ładny kot lub kotka rasy norweskiej błąka się przy ul. Witosa. Jedna z pań dokarmia go ze swej skromnej emerytury. Poszukujemy właściciela lub innego opiekuna kotka. Kot jest bardzo ułożony, spokojny i tęskni za swym domem. Kontakt 502558145 - napisał Czytelnik.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 33, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 33

Gość • Poniedziałek [14.09.2020, 13:28:07] • [IP: 37.248.138.***]

Ta Pani ze zdjęcia codziennie po 22 drze się przez balkon do kotów : " Maciek do cholery wracaj do domu!" itp. CODZIENNIE słucham co ona ma do wykrzyczenia kotom. A z drugiej strony mojego bloku starsza Pani z wieżowca codziennie wyrzuca wiadrami jedzenie dla gołębi. Szczurów pełno i syf -tragedia!

Gość • Poniedziałek [14.09.2020, 08:10:00] • [IP: 188.146.141.**]

Mój kociarz każdego dnia ciągnie na działkę wózek z karmą dla kotów, gdy było mniej kotów to nosił po 2 torby, zaczyna karmić już odwyjscia z auta, Irak dalej i tak dalej szkoda słów mowia że to są koty wolnozyjace, ale mają budy żarcie sa oswojone

Gość • Niedziela [13.09.2020, 18:48:25] • [IP: 88.156.235.***]

Ten 183 to naprawę przychlast wstyt że tacy ludzie sa

Gość • Niedziela [13.09.2020, 18:16:49] • [IP: 62.69.252.*]

Do 188.146.183.*** a skąd wiesz gdzie stoją talerzyki, jedzenie budki itd.może, wez się za robotę i pomóż swojej matce, bo widać że z nudów łazisz i patrzysz gdzie co jest leniu a koty zostaw w spokoju bo na ciebie nikt liczyć nie mógłby.

Gość • Niedziela [13.09.2020, 16:58:08] • [IP: 176.221.122.***]

ja go chce

Gość • Niedziela [13.09.2020, 16:04:47] • [IP: 176.221.122.**]

Super, że Pani dokarmia go. Nie rozumiem niektórych ludzi. Najpierw biorą lub kupują koty, a potem je porzucają. Jednak karma wraca...Pozdrawiam wszystkich miłośników kotów!!

Opętancy • Niedziela [13.09.2020, 14:54:47] • [IP: 5.173.136.**]

Chorzy opętani ludzie, agresywni na zwracaną uwagę, że brud że smród i niekontrolowane rozmnarzanie.Opętało dawną dyrwktor średniej szkoły, na rowerku składaku przemierza kilometry, zimą z torbami w kimunukacji miejskiej, opętało piękną kibietę która w dimu śpi z 11 kotami.Kociarze nie kochają ludzi oni mają kociego wirusa i wcale nie są dobrymi ludźmi.

Gość • Niedziela [13.09.2020, 12:19:04] • [IP: 94.254.225.**]

Z Norwegii uciekł do lepszego kraju.

Gość • Niedziela [13.09.2020, 12:12:17] • [IP: 188.146.183.***]

IP.31.11.130 ha ha ha idiotą ha ha ha

Gość • Niedziela [13.09.2020, 10:57:16] • [IP: 176.221.123.***]

Gość • Niedziela [13.09.2020, 10:51:53] • [IP: 31.11.130.**]A...jak was nazwać??chorzy psychcznie??To raczej łagodnie.Każdy kto ma za sąsiada kociarę po czasie staje się potencjalnym zabójcą kotów, sam to mam.

Gość • Niedziela [13.09.2020, 10:51:53] • [IP: 31.11.130.**]

183 - psychopata, kiedyś ktoś zgłaszał że ktoś koty morduje na działkach -to może być ślad

Gość • Niedziela [13.09.2020, 10:46:38] • [IP: 176.221.123.**]

"Antykiciaro"!! Jestem przekonany, że na swojej działce SRASZ i oddajesz mocz do prosto do gleby!

Antykiciara • Niedziela [13.09.2020, 10:05:21] • [IP: 188.146.183.***]

Do IP.176.221.122 ty z pewnością nie bierzesz żadnych leków a powinieneś.24h siedzisz na iście i sączysz jadem i psychopatycznymi tekstami.Kociary to syfiary i sąsiedztwo działkowe z nimi to osrany ogród, dramat koniec kropka.

Gość • Niedziela [13.09.2020, 10:05:03] • [IP: 176.221.123.***]

13 i 14 były to stac emeryta, od nowego roku jeszcze podniosa emerytury do 2400 życ nie umierac, a mlody czlowiek nie wie za co zyc i gdzie mieszkać, bo na kawalerke nawynajem nie starczy jak wołają 2200 miesiecznie plus oplaty

Gość • Niedziela [13.09.2020, 10:00:25] • [IP: 31.0.176.**]

TO TERAZ TEGO KOTA OCHRZCZĄ?

Gość • Niedziela [13.09.2020, 09:00:47] • [IP: 37.30.23.**]

7:58...123.*** ha, ha znawca katolicyzmu, chce przyznawać certyfikaty, kto jest katolikiem, i to na podstawie paszkwili Gazety Koszernej Michnika...

Gość • Niedziela [13.09.2020, 08:41:21] • [IP: 158.26.131.**]

A to babcia co drze sie o 07:00 wolajac koty?...Macius, Pysiu. ... gdzie jestescie wariaty?:-)

goj_niekoszerny • Niedziela [13.09.2020, 08:34:00] • [IP: 62.69.251.***]

nienawidze 183

Gość • Niedziela [13.09.2020, 07:59:18] • [IP: 176.221.122.***]

Uciekl z promu do Norwegii

Gość • Niedziela [13.09.2020, 07:58:35] • [IP: 176.221.123.***]

Gość • Niedziela [13.09.2020, 01:15:10] • [IP: 88.218.253.**]Ty też chory fanatyk kociarski...;;Syfu nie robią??Wszędzie pod płotami pojemniczki..talerzyki brudne to jest normalne??miłość do zwierząt??Wy powinniście być surowo karani za znęcanie się nad zwierzetami.To tak jak rydzyk jest katolikiem...do wszystkich co są pzeciwni jego imperium zionie nienawiścią i gotowy na każdą podłość.

Gość • Niedziela [13.09.2020, 03:40:42] • [IP: 176.221.123.***]

Maciej

Gość • Niedziela [13.09.2020, 01:15:10] • [IP: 88.218.253.**]

Do 183 siebie też nienawidzisz. NA PEWNO MASZ PROBLEM.

Gość • Sobota [12.09.2020, 23:45:20] • [IP: 37.47.154.**]

On się błąka tak już parę dobrych lat, dobrze sobie radzi, kiedyś nocował u nas na tarasie.pare razy wracał, zawsze w dobrym zdrowiu :-) koty nie muszą żyć u ludzi w domach, koty żyją dziko.

Gość • Sobota [12.09.2020, 23:30:05] • [IP: 176.221.122.***]

Człowieku 188. 146 a osoby dokarmiajace bezdomne koty ciebie też ninawidzą ale z pewnością gdybyś potrzebował pomocy to te właśnie osoby by ci pomogły pomimo twojego paskudnego charakteru ile w tobie jadu ale popularne hasło karma wraca tak że weź sobie pod uwagę i badż lepszy

Gość • Sobota [12.09.2020, 22:39:01] • [IP: 90.184.120.***]

Jaki biedny, wystraszony:- (Mam nadzieje, ze znajdzie dobry dom.. A ja uwielbiam kociary, bo maja wielkie i czule serce, jak ja i inni ludzie kochajacy zwierzeta..a syf jesli maja, to maja u siebie, wiec mi to nie przeszkadza!

Oglądasz 1-25 z 33
■ Mecz reprezentacji Polski w piłce nożnej do lat 19 odbędzie się w Świnoujściu. Nasi piłkarze zmierzą się 12 października na Stadionie Miejskim przy ul. Matejki z narodową kadrą Danii. Spotkanie rozpocznie się o godz. 13 na Stadionie Miejskim przy ul. Matejki (wejście od ul. Moniuszki). Będzie transmitowane przez TVP Sport. Zaproszenia na mecz będą bezpłatne. Kibice będą mogli przebywać na stadionie z zachowaniem rygorów sanitarnych ■
■ Joanna Agatowska; w pasie nadmorskim musi powstać infrastruktura rozwiązująca problemy publiczne i społeczne. Mam nadzieję, ze nie wyrosną tu kolejne, straszące latami apartamentowce! ■ Radni zdecydowali o przystąpieniu do sporządzenia miejscowego planu rewitalizacji Gminy Miasto Świnoujście w rejonie Placu Wolności oraz ulic Bohaterów Września, Armii Krajowej ■ Andrzej Mrozek-kategorycznie: "Miasto powinno odkupić "koszary sztuki"-ostatni niezagospodarowany budynek w Centrum Administracji Miasta ■ Mecz reprezentacji Polski w piłce nożnej do lat 19 odbędzie się w Świnoujściu. Nasi piłkarze zmierzą się 12 października na Stadionie Miejskim przy ul. Matejki z narodową kadrą Danii ■ Obrady po raz kolejny odbywają się w trybie zdalnym ■ Rozpoczynamy Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu. We wtorek jeździmy za darmo komunikacją miejską ■ Zakażenia wirusem SARS-CoV-2 stan na godz.10.00 Sobota. Informujemy, że na terenie województwa zachodniopomorskiego mamy kolejne przypadki zakażenia wirusem SARS-CoV-2:­­­­ pow. kołobrzeski – 1 osoba (1 mężczyzna w średnim wieku) pow. koszaliński + Koszalin- 4 osoby (1 młoda kobieta, 1 kobieta w średnim wieku, 1 mężczyzna w średnim wieku i 1 starszy mężczyzna ) m. Szczecin – 17 osób ( 2 dzieci, 1 młoda kobieta, 3 kobiety w średnim wieku,4 młodych mężczyzn, 6 mężczyzn w średnim wieku i 1 starszy mężczyzna) pow. wałecki – 1osoba (1 starszy mężczyzna) pow. stargardzki - 5 osób ( 1 dziecko, 2 kobiety w średnim wieku, 1 starsza kobieta i 1 starszy mężczyzna) pow. gryfiński - 1 osoba (1 starsza kobieta) pow. policki - 1 osoba ( 1 młoda kobieta) pow. goleniowski - 1 osoba ( 1 mężczyzna w średnim wieku ) W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem- stan na 19.09.20 r. : 1378 /30 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe) - informuje Renata Opiela Kierownik Oddziału Epidemiologii Wojewódzka Stacja Sanitarno- Epidemiologiczna ■ W związku z trwającą pandemią, obchody 81. rocznicy agresji Związku Radzieckiego na Polskę oraz Dnia Sybiraka zostaną upamiętnione poprzez złożenie kwiatów przez władze samorządowe, związki kombatanckie oraz delegacje szkół miejskich pod pomnikiem Zesłańców Sybiru – Skwer Zesłańców Sybiru (u zbiegu ulic Władysława Sikorskiego i Monte Cassino) w dniu 17 września 2020 r. o godz. 11.00. Osoby zainteresowane upamiętnieniem Święta, mogą w ciągu całego dnia składać wiązanki kwiatów i zapalać znicze. Powyższe rozwiązanie podyktowane jest zachowaniem obowiązujących środków ostrożności w ramach trwającej epidemii ■ Nie żyje „Baca” Wojciech Hawryszuk. Tworzył festiwal FAMA. Dyrektor Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach w latach 2002 – 2003. Społecznik, publicysta, animator kultury. Zmarł nagle, w piątek 11 września. Miał 68 lat. ■ Koronawirus w internacie Zespołu Szkół Morskich! Uczniowie na kwarantannie. W związku z potwierdzonym zakażeniem u ucznia wprowadzono zdalne nauczanie dla klasy Technikum Logistycznego (27 uczniów) do 20.09.2020r. Uczniów wraz z rodzinami objęto 10 dniową kwarantanną. W internacie w wydzielonej części budynku 10 dniową kwarantannę odbywa 12 dzieci ■ W rejonie ulic Karsiborskiej i Portowej toczą się prace związane z doprowadzeniem dróg i mediów oraz rewitalizacją terenów powojskowych pod przyszłe Centrum Usług „Mulnik”, które będzie służyć lokalnym przedsiębiorcom. 5,5 hektara powierzchni terenu powojskowego zostało oczyszczone z przedmiotów niebezpiecznych, a zdegradowane budynki rozebrane ■ Joanna Agatowska – kiedy będziemy mogli cieszyć się obniżonymi kosztami ? Obawiam się, że nigdy! Wciąż dochodzić Wam będą nowe zadania, za które płacimy wszyscy! ■ Sylwia Marszałek: „dziwi mnie, że koszt przetworzenia odpadów segregowanych jest w zaproponowanym cenniku wyższy od odpadów zmieszanych” ■ S.Marszałek – część nowej kalkulacji jest dla mnie niejasna ; zadałam pytania zarządowi liczę dziś na odpowiedź! ■ Przewodniczący zarządu CZG RXXI: „Planujemy zbudowanie w Slajsinie instalacji fotowoltaicznej o mocy 1 megawata. Zakład będzie wtedy niezależny energetycznie.” ■ Chrzanowski: „574 000 metrów sześciennych – o takiej pojemności kwaterę na odpady chcemy zbudować – powinna wystarczyć na ok. 14 lat ■ Zdaniem zarządu podwyżka cen za przyjęcie odpadów jest niezbędna! ■ Jarosław Jaz został nowym rzecznikiem prezydenta Świnoujścia - pracował w mediach Polska Press od 2013 roku. Prace rozpoczął w urzędzie miasta dzisiaj (1 września br.) ■