POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [12.09.2020, 20:16:43] • Świnoujście

Staranowała autem płot i wpadła na posesję

 Staranowała autem płot i wpadła na posesję

fot. Mieszkaniec

Kobieta jadąca szybko autem najechała na duży kamień. Wpadła na posesje uszkadzając płot. Auto leżało na boku. Do tak dziwnego zdarzenia doszło na bocznej ulicy.

Po godzinie 11:00 na ulicy Ułańskiej, doszło do zdarzenia. Jadąca ciemnym renaultem mieszkanka Ahlbecku mijała się z innym pojazdem. Wpadła z dużą prędkością na pobocze.

 Staranowała autem płot i wpadła na posesję

fot. Mieszkaniec

Podczas wyprzedzania być może pomyliła hamulec z gazem, co doprowadziło do uderzenia samochodu w wielki kamieniem leżący na poboczu. Rozpędzony samochód staranował płot i zatrzymując się na boku na prywatnej posesji.

 Staranowała autem płot i wpadła na posesję

fot. Mieszkaniec

W samochodzie, oprócz kierującej, była jeszcze pasażerka. Właścicielka posesji wraz ze znajomymi wybiegła z domu i pomogła wydostać się kobietom z leżącego pojazdu.

 Staranowała autem płot i wpadła na posesję

fot. Mieszkaniec

Ciekawe jest to, że ledwo wyciągnięto kobietę, ta zaczęła krzyczeć "Moja torebka!". Na szczęście żadna nie odniosła obrażeń.

 Staranowała autem płot i wpadła na posesję

fot. Sławomir Ryfczyński

Na miejsce przyjechali strażacy, policja i pogotowie.
Patrząc na zniszczenia i przewrócony samochód, dziwić może, że wydarzyło się to na tak spokojnej i krótkiej ulicy, jaką jest Ułańska.

 Staranowała autem płot i wpadła na posesję

fot. Sławomir Ryfczyński

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 109, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 109

Gość • Sobota [26.09.2020, 09:53:33] • [IP: 178.235.146.**]

Gość • Poniedziałek [21.09.2020, 21:08:25] • [IP: 37.47.187.**]

Właściciel posesji powinien wystawić odpowiedni rachunek za szkody...

Tomcio • Poniedziałek [21.09.2020, 16:45:22] • [IP: 31.2.18.***]

Ciekawe co było w owej torbie. ..

Gość • Czwartek [17.09.2020, 13:18:35] • [IP: 176.221.122.***]

Sobie ktoś wyturlał kamień przed posesję żeby mu przed płotem nie parkowali to takie potem są konsekwencję

Gość • Środa [16.09.2020, 11:08:52] • [IP: 92.5.100.***]

Nie dość że mówią po niemiecku to jeszcze chcą być obsługiwani w sklepach po niemiecku paranoja śmiechu a Wy polacy w duxxe im wchodzicie bez wazeliny. Idźcie Wy do Niemiec i mówcie po polsku to z kopem w dupsku polecicie

Gość • Wtorek [15.09.2020, 15:54:53] • [IP: 80.153.7.***]

a niemcy nawet w polsce mowia po niemiecku :)

Gość • Poniedziałek [14.09.2020, 17:23:12] • [IP: 188.146.172.**]

Na tej i na ul. Strzeleckiej problem się minąć przez te kamienie. Dlaczego miasto nie usuwa ich z drogi? Przecież droga jest miejska. Jak ktoś postawi kamień na 11 listopada albo na Grunwaldzkiej to też go nie usuną?

Gość • Poniedziałek [14.09.2020, 13:31:10] • [IP: 91.233.18.***]

Cała wina w tym, że jechała ciemnym reno, gdyby był jasny, to kamień by go zauważył i uskoczyłby...

;/ • Poniedziałek [14.09.2020, 09:11:42] • [IP: 10.0.2.***]

Baba za kierownicą to nieszczęście murowane, więc lepiej niech nie wsiadają do samochodów. Wpaść na kamień i zaliczyć dachowanie, niezłe.

Gość • Niedziela [13.09.2020, 21:19:33] • [IP: 176.221.122.***]

Wyklepie się

JUST ACT 447 • Niedziela [13.09.2020, 20:56:16] • [IP: 176.221.122.**]

DZIDA POSZŁA W PŁOT.

Gość • Niedziela [13.09.2020, 20:35:51] • [IP: 185.210.39.***]

OPONY OK. CHYBA :)

Gość • Niedziela [13.09.2020, 19:25:13] • [IP: 77.113.17.***]

Do gościa [IP: 213.155.177.**] właściciel posesji nie zostawił tego kamienia. Kamień był głęoboko osadzony w ziemi od wielu lat i nikomu nie przeszkadzał.

Gość • Niedziela [13.09.2020, 19:05:21] • [IP: 77.115.50.***]

normalka ZSW wystarczy takiego puścic poza wielka wodę i kocioł na drodze już nie wiedzą jak sie zachować jadą 70 bezpiecznie. ... tamując ruch. ... i wszyscy normalni muszą ich wyprzedzać stwarzając zagrożenie . ... pozdrowienia dla baranków ZSW

Gość • Niedziela [13.09.2020, 16:31:11] • [IP: 213.155.177.**]

Winien właściciel posesji !! - jego własność jest do ogrodzenia - więc jakim prawem poza terenem rozkłada wielkie kamulce ??!!

Gość • Niedziela [13.09.2020, 16:29:54] • [IP: 188.146.184.***]

Warto sprawdzić te torebkę skoro taka reakcja była!!

Gość • Niedziela [13.09.2020, 15:37:54] • [IP: 5.173.144.***]

ciekawe jaki motor - dwie rury wydechu z jednego tłumika...

Gość • Niedziela [13.09.2020, 14:54:18] • [IP: 176.221.123.***]

Gość • Niedziela [13.09.2020, 09:03:47] • [IP: 185.210.38.*]40 kmh.??To mandat za spowolnienie i utrudnianie ruchu a tym samym stwarzanie zagrożenia.Kobiecinka po autostradzie też 40 jedzie?

Gość • Niedziela [13.09.2020, 14:49:23] • [IP: 176.221.123.***]

Gość • Niedziela [13.09.2020, 12:24:04] • [IP:Ty poliglota??Smiechu warte...Po Polsku nie potrafisz a chcesz w kilku językach rozmawiać?

Gość • Niedziela [13.09.2020, 14:47:09] • [IP: 176.221.123.***]

Gość • Niedziela [13.09.2020, 12:14:56] • U nas matołku będzie to samo z waszą KATOLICKĄ...ojczyną.

Gość • Niedziela [13.09.2020, 14:45:51] • [IP: 176.221.123.***]

Gość • Niedziela [13.09.2020, 12:36:04] • [IP: 185.210.39.***]Minister...ten ćwok sam boi się odezwać bo stanowisko straci.Zresztą teraz wszyscy dupami trzęsą jak z ziobro mają wojenkę.

Gość • Niedziela [13.09.2020, 14:07:30] • [IP: 92.221.86.***]

ułańska fantazja

Gość • Niedziela [13.09.2020, 12:51:09] • [IP: 188.146.172.**]

Najbardziej zdziwiony jest ten dziobak na haku holowniczym, aż mu oczy wyszły hihi

Gość • Niedziela [13.09.2020, 12:36:04] • [IP: 185.210.39.***]

Niemcy w Świnoujściu robią co chcą... parkują na zakazach, trawnikach, jeżdżą bez świateł, zachowują się głośno i bezczelnie (hołota), a służby porządkowe (Policja i Straż Miejska) nie reagują. Pewnie minister Kamiński nie wie jak tutaj beznadziejne pracują.

Gość • Niedziela [13.09.2020, 12:24:04] • [IP: 176.221.123.***]

my nie wiemy czy to Polka pracujaca w Niemczech czy Polka wyszła za Mąż za Niemca bo ja jak jestem w Niemczech to gadam po niemiecku a jak jestem w Rosji to po rosyjsku a jak w Angli to po angielsku potem po polsku itd

Oglądasz 1-25 z 109
■ Mecz reprezentacji Polski w piłce nożnej do lat 19 odbędzie się w Świnoujściu. Nasi piłkarze zmierzą się 12 października na Stadionie Miejskim przy ul. Matejki z narodową kadrą Danii. Spotkanie rozpocznie się o godz. 13 na Stadionie Miejskim przy ul. Matejki (wejście od ul. Moniuszki). Będzie transmitowane przez TVP Sport. Zaproszenia na mecz będą bezpłatne. Kibice będą mogli przebywać na stadionie z zachowaniem rygorów sanitarnych ■
■ Joanna Agatowska; w pasie nadmorskim musi powstać infrastruktura rozwiązująca problemy publiczne i społeczne. Mam nadzieję, ze nie wyrosną tu kolejne, straszące latami apartamentowce! ■ Radni zdecydowali o przystąpieniu do sporządzenia miejscowego planu rewitalizacji Gminy Miasto Świnoujście w rejonie Placu Wolności oraz ulic Bohaterów Września, Armii Krajowej ■ Andrzej Mrozek-kategorycznie: "Miasto powinno odkupić "koszary sztuki"-ostatni niezagospodarowany budynek w Centrum Administracji Miasta ■ Mecz reprezentacji Polski w piłce nożnej do lat 19 odbędzie się w Świnoujściu. Nasi piłkarze zmierzą się 12 października na Stadionie Miejskim przy ul. Matejki z narodową kadrą Danii ■ Obrady po raz kolejny odbywają się w trybie zdalnym ■ Rozpoczynamy Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu. We wtorek jeździmy za darmo komunikacją miejską ■ Zakażenia wirusem SARS-CoV-2 stan na godz.10.00 Sobota. Informujemy, że na terenie województwa zachodniopomorskiego mamy kolejne przypadki zakażenia wirusem SARS-CoV-2:­­­­ pow. kołobrzeski – 1 osoba (1 mężczyzna w średnim wieku) pow. koszaliński + Koszalin- 4 osoby (1 młoda kobieta, 1 kobieta w średnim wieku, 1 mężczyzna w średnim wieku i 1 starszy mężczyzna ) m. Szczecin – 17 osób ( 2 dzieci, 1 młoda kobieta, 3 kobiety w średnim wieku,4 młodych mężczyzn, 6 mężczyzn w średnim wieku i 1 starszy mężczyzna) pow. wałecki – 1osoba (1 starszy mężczyzna) pow. stargardzki - 5 osób ( 1 dziecko, 2 kobiety w średnim wieku, 1 starsza kobieta i 1 starszy mężczyzna) pow. gryfiński - 1 osoba (1 starsza kobieta) pow. policki - 1 osoba ( 1 młoda kobieta) pow. goleniowski - 1 osoba ( 1 mężczyzna w średnim wieku ) W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem- stan na 19.09.20 r. : 1378 /30 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe) - informuje Renata Opiela Kierownik Oddziału Epidemiologii Wojewódzka Stacja Sanitarno- Epidemiologiczna ■ W związku z trwającą pandemią, obchody 81. rocznicy agresji Związku Radzieckiego na Polskę oraz Dnia Sybiraka zostaną upamiętnione poprzez złożenie kwiatów przez władze samorządowe, związki kombatanckie oraz delegacje szkół miejskich pod pomnikiem Zesłańców Sybiru – Skwer Zesłańców Sybiru (u zbiegu ulic Władysława Sikorskiego i Monte Cassino) w dniu 17 września 2020 r. o godz. 11.00. Osoby zainteresowane upamiętnieniem Święta, mogą w ciągu całego dnia składać wiązanki kwiatów i zapalać znicze. Powyższe rozwiązanie podyktowane jest zachowaniem obowiązujących środków ostrożności w ramach trwającej epidemii ■ Nie żyje „Baca” Wojciech Hawryszuk. Tworzył festiwal FAMA. Dyrektor Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach w latach 2002 – 2003. Społecznik, publicysta, animator kultury. Zmarł nagle, w piątek 11 września. Miał 68 lat. ■ Koronawirus w internacie Zespołu Szkół Morskich! Uczniowie na kwarantannie. W związku z potwierdzonym zakażeniem u ucznia wprowadzono zdalne nauczanie dla klasy Technikum Logistycznego (27 uczniów) do 20.09.2020r. Uczniów wraz z rodzinami objęto 10 dniową kwarantanną. W internacie w wydzielonej części budynku 10 dniową kwarantannę odbywa 12 dzieci ■ W rejonie ulic Karsiborskiej i Portowej toczą się prace związane z doprowadzeniem dróg i mediów oraz rewitalizacją terenów powojskowych pod przyszłe Centrum Usług „Mulnik”, które będzie służyć lokalnym przedsiębiorcom. 5,5 hektara powierzchni terenu powojskowego zostało oczyszczone z przedmiotów niebezpiecznych, a zdegradowane budynki rozebrane ■ Joanna Agatowska – kiedy będziemy mogli cieszyć się obniżonymi kosztami ? Obawiam się, że nigdy! Wciąż dochodzić Wam będą nowe zadania, za które płacimy wszyscy! ■ Sylwia Marszałek: „dziwi mnie, że koszt przetworzenia odpadów segregowanych jest w zaproponowanym cenniku wyższy od odpadów zmieszanych” ■ S.Marszałek – część nowej kalkulacji jest dla mnie niejasna ; zadałam pytania zarządowi liczę dziś na odpowiedź! ■ Przewodniczący zarządu CZG RXXI: „Planujemy zbudowanie w Slajsinie instalacji fotowoltaicznej o mocy 1 megawata. Zakład będzie wtedy niezależny energetycznie.” ■ Chrzanowski: „574 000 metrów sześciennych – o takiej pojemności kwaterę na odpady chcemy zbudować – powinna wystarczyć na ok. 14 lat ■ Zdaniem zarządu podwyżka cen za przyjęcie odpadów jest niezbędna! ■ Jarosław Jaz został nowym rzecznikiem prezydenta Świnoujścia - pracował w mediach Polska Press od 2013 roku. Prace rozpoczął w urzędzie miasta dzisiaj (1 września br.) ■