POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [12.09.2020, 20:16:43] • Świnoujście

Staranowała autem płot i wpadła na posesję

 Staranowała autem płot i wpadła na posesję

fot. Mieszkaniec

Kobieta jadąca szybko autem najechała na duży kamień. Wpadła na posesje uszkadzając płot. Auto leżało na boku. Do tak dziwnego zdarzenia doszło na bocznej ulicy.

Po godzinie 11:00 na ulicy Ułańskiej, doszło do zdarzenia. Jadąca ciemnym renaultem mieszkanka Ahlbecku mijała się z innym pojazdem. Wpadła z dużą prędkością na pobocze.

 Staranowała autem płot i wpadła na posesję

fot. Mieszkaniec

Podczas wyprzedzania być może pomyliła hamulec z gazem, co doprowadziło do uderzenia samochodu w wielki kamieniem leżący na poboczu. Rozpędzony samochód staranował płot i zatrzymując się na boku na prywatnej posesji.

 Staranowała autem płot i wpadła na posesję

fot. Mieszkaniec

W samochodzie, oprócz kierującej, była jeszcze pasażerka. Właścicielka posesji wraz ze znajomymi wybiegła z domu i pomogła wydostać się kobietom z leżącego pojazdu.

 Staranowała autem płot i wpadła na posesję

fot. Mieszkaniec

Ciekawe jest to, że ledwo wyciągnięto kobietę, ta zaczęła krzyczeć "Moja torebka!". Na szczęście żadna nie odniosła obrażeń.

 Staranowała autem płot i wpadła na posesję

fot. Sławomir Ryfczyński

Na miejsce przyjechali strażacy, policja i pogotowie.
Patrząc na zniszczenia i przewrócony samochód, dziwić może, że wydarzyło się to na tak spokojnej i krótkiej ulicy, jaką jest Ułańska.

 Staranowała autem płot i wpadła na posesję

fot. Sławomir Ryfczyński

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 109, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 109

Gość • Sobota [26.09.2020, 09:53:33] • [IP: 178.235.146.**]

Gość • Poniedziałek [21.09.2020, 21:08:25] • [IP: 37.47.187.**]

Właściciel posesji powinien wystawić odpowiedni rachunek za szkody...

Tomcio • Poniedziałek [21.09.2020, 16:45:22] • [IP: 31.2.18.***]

Ciekawe co było w owej torbie. ..

Gość • Czwartek [17.09.2020, 13:18:35] • [IP: 176.221.122.***]

Sobie ktoś wyturlał kamień przed posesję żeby mu przed płotem nie parkowali to takie potem są konsekwencję

Gość • Środa [16.09.2020, 11:08:52] • [IP: 92.5.100.***]

Nie dość że mówią po niemiecku to jeszcze chcą być obsługiwani w sklepach po niemiecku paranoja śmiechu a Wy polacy w duxxe im wchodzicie bez wazeliny. Idźcie Wy do Niemiec i mówcie po polsku to z kopem w dupsku polecicie

Gość • Wtorek [15.09.2020, 15:54:53] • [IP: 80.153.7.***]

a niemcy nawet w polsce mowia po niemiecku :)

Gość • Poniedziałek [14.09.2020, 17:23:12] • [IP: 188.146.172.**]

Na tej i na ul. Strzeleckiej problem się minąć przez te kamienie. Dlaczego miasto nie usuwa ich z drogi? Przecież droga jest miejska. Jak ktoś postawi kamień na 11 listopada albo na Grunwaldzkiej to też go nie usuną?

Gość • Poniedziałek [14.09.2020, 13:31:10] • [IP: 91.233.18.***]

Cała wina w tym, że jechała ciemnym reno, gdyby był jasny, to kamień by go zauważył i uskoczyłby...

;/ • Poniedziałek [14.09.2020, 09:11:42] • [IP: 10.0.2.***]

Baba za kierownicą to nieszczęście murowane, więc lepiej niech nie wsiadają do samochodów. Wpaść na kamień i zaliczyć dachowanie, niezłe.

Gość • Niedziela [13.09.2020, 21:19:33] • [IP: 176.221.122.***]

Wyklepie się

JUST ACT 447 • Niedziela [13.09.2020, 20:56:16] • [IP: 176.221.122.**]

DZIDA POSZŁA W PŁOT.

Gość • Niedziela [13.09.2020, 20:35:51] • [IP: 185.210.39.***]

OPONY OK. CHYBA :)

Gość • Niedziela [13.09.2020, 19:25:13] • [IP: 77.113.17.***]

Do gościa [IP: 213.155.177.**] właściciel posesji nie zostawił tego kamienia. Kamień był głęoboko osadzony w ziemi od wielu lat i nikomu nie przeszkadzał.

Gość • Niedziela [13.09.2020, 19:05:21] • [IP: 77.115.50.***]

normalka ZSW wystarczy takiego puścic poza wielka wodę i kocioł na drodze już nie wiedzą jak sie zachować jadą 70 bezpiecznie. ... tamując ruch. ... i wszyscy normalni muszą ich wyprzedzać stwarzając zagrożenie . ... pozdrowienia dla baranków ZSW

Gość • Niedziela [13.09.2020, 16:31:11] • [IP: 213.155.177.**]

Winien właściciel posesji !! - jego własność jest do ogrodzenia - więc jakim prawem poza terenem rozkłada wielkie kamulce ??!!

Gość • Niedziela [13.09.2020, 16:29:54] • [IP: 188.146.184.***]

Warto sprawdzić te torebkę skoro taka reakcja była!!

Gość • Niedziela [13.09.2020, 15:37:54] • [IP: 5.173.144.***]

ciekawe jaki motor - dwie rury wydechu z jednego tłumika...

Gość • Niedziela [13.09.2020, 14:54:18] • [IP: 176.221.123.***]

Gość • Niedziela [13.09.2020, 09:03:47] • [IP: 185.210.38.*]40 kmh.??To mandat za spowolnienie i utrudnianie ruchu a tym samym stwarzanie zagrożenia.Kobiecinka po autostradzie też 40 jedzie?

Gość • Niedziela [13.09.2020, 14:49:23] • [IP: 176.221.123.***]

Gość • Niedziela [13.09.2020, 12:24:04] • [IP:Ty poliglota??Smiechu warte...Po Polsku nie potrafisz a chcesz w kilku językach rozmawiać?

Gość • Niedziela [13.09.2020, 14:47:09] • [IP: 176.221.123.***]

Gość • Niedziela [13.09.2020, 12:14:56] • U nas matołku będzie to samo z waszą KATOLICKĄ...ojczyną.

Gość • Niedziela [13.09.2020, 14:45:51] • [IP: 176.221.123.***]

Gość • Niedziela [13.09.2020, 12:36:04] • [IP: 185.210.39.***]Minister...ten ćwok sam boi się odezwać bo stanowisko straci.Zresztą teraz wszyscy dupami trzęsą jak z ziobro mają wojenkę.

Gość • Niedziela [13.09.2020, 14:07:30] • [IP: 92.221.86.***]

ułańska fantazja

Gość • Niedziela [13.09.2020, 12:51:09] • [IP: 188.146.172.**]

Najbardziej zdziwiony jest ten dziobak na haku holowniczym, aż mu oczy wyszły hihi

Gość • Niedziela [13.09.2020, 12:36:04] • [IP: 185.210.39.***]

Niemcy w Świnoujściu robią co chcą... parkują na zakazach, trawnikach, jeżdżą bez świateł, zachowują się głośno i bezczelnie (hołota), a służby porządkowe (Policja i Straż Miejska) nie reagują. Pewnie minister Kamiński nie wie jak tutaj beznadziejne pracują.

Gość • Niedziela [13.09.2020, 12:24:04] • [IP: 176.221.123.***]

my nie wiemy czy to Polka pracujaca w Niemczech czy Polka wyszła za Mąż za Niemca bo ja jak jestem w Niemczech to gadam po niemiecku a jak jestem w Rosji to po rosyjsku a jak w Angli to po angielsku potem po polsku itd

Oglądasz 1-25 z 109
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Starszy mężczyzna upadł na terenie Galerii Corso. Doznał na tyle licznych urazów, że zdecydowano się na przetransportowanie go do szpitala LPR. Do upadku doszło 03.08.2021 około godziny 14:00 w Galerii Corso. Na miejsce przyjechali ratownicy medyczni, którzy zabezpieczyli poszkodowanego. Około godziny 15.00 mężczyznę zabrał śmigłowiec LPR. ■ Adidasy zamiast auta? Miasto przedstawia koncepcję zarządzania ruchem Po „haraczu” za parkowanie w centrum, pojawiły się kolejne pomysły, które mają dotknąć świnoujskich kierowców. Niewiele czasu na wyrażenie opinii w tej sprawie dał mieszkańcom Urząd Miasta ■ Zachwaszczone skwery na głównych ciągach komunikacyjnych. Zieleń w mieście to bardzo ważna rzecz, nie tyko ze względów estetycznych. W naszym mieście jest dużo roślin ozdobnych posadzonych na skwerach, w donicach, gazonach i na ulicznych wysepkach. Jednak najwyraźniej od czasu nasadzenia przestano się interesować stanem tych roślin - toną w wybujałych chwastach. O sprawie poinformował mieszkaniec ■ Siedem lat temu, w czerwcu 2014 dyrektor Urzędu Morskiego w Szczecinie podpisał z Centrum Unijnych Projektów Transportowych umowę na dofinansowanie ważnej inwestycji. Same tylko prace przygotowawacze do modernizacji toru wodnego Świnoujście-Szczecin do głębokości 12,5 m prawie dwa miliardy złotych. Dopiero po ich wykonaniu ruszyły zasadnicze roboty. Na Zalewie Szczecińskim postały sztuczne wyspy, tor wodny pogłębiono do planowanej głębokości, umocnione zostały nabrzeża, powstały nowe obrotnice dla statków, połączono i udrożniono stare kanały. Wtorek, 6 lipca na wzgórzu górującym nad Zalewem Szczecińskim oficjalnie podsumowano dotychczas wykonane prace. ■ PLK zwiększają możliwości kolei w obsłudze towarowej portów Pomorza Zachodniego ■ Po wielogodzinnej dyskusji Rada Miasta przyjęła przedłożone sprawozdanie finansowe i udzieliła prezydentowi Świnoujścia absolutorium z wykonania budżetu miasta w roku 2020 ■