POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [04.09.2020, 14:50:33] • Świnoujście

Michał Michalski czuje się coraz lepiej - dzięki wsparciu wszystkich ludzi dobrej woli!

Michał Michalski czuje się coraz lepiej - dzięki wsparciu wszystkich ludzi dobrej woli!

fot. Archiwum rodzinne

O polepszającym się stanie zdrowia Michała informuje osoba z jego rodziny.

- Kochani w dniach 26-28.08 Michał, dzięki waszej pomocy otrzymał kolejny, 8 wlew z komórek macierzystych. Podróż przebiegła bez problemów i nasz przyjaciel czuje się coraz lepiej. Kolejny a zarazem przedostatni wlew zaplanowany jest na 23-25.09.

W dalszym ciągu zbieramy na terapię, która zaplanowana jest na listopad w klinice im Św. Łukasza w Gdańsku.

Tak jak poprzednim razem prosimy o pomoc, jeśli nie finansową to o udostępnianie linku zbiórki siepomaga.pl/michal-michalski - na swoich portalach społecznościowych (Facebook, Twitter, YouTube itd itp.)

Dla osób chcących wpłacić bezpośrednio na konto fundacji siepomaga (informacja pojawia się na stronie zbiórki po kliknięciu czerwonego przycisku WESPRZYJ - następnie zakładka przelew tradycyjny).

Dla wygody podajemy dane poniżej:

Odbiorca:
Fundacja Siepomaga
Pl. Władysława Andersa 3
61-894 Poznań

Numer w Alior Banku:
89 2490 0005 0000 4530 6240 7892
IBAN: PL89249000050000453062407892
Kod BIC/SWIFT: ALBPPLPW

Tytułem
23607 Michał Michalski darowizna


komentarzy: 35, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 35

Gość • Wtorek [06.10.2020, 21:29:28] • [IP: 37.47.146.***]

Serce mi pęka patrząc na to. Jestem zaniepokojona też szeregiem tych objawów i diagnozą lekarzy ponieważ reagowaliście odpowiednio wcześnie. Zastanawiam się jak to jest możliwe by to tak szybko postępowało W. T.

Gość • Wtorek [06.10.2020, 21:07:52] • [IP: 37.47.146.***]

Wioletta T(Kam. Pom.) Bardzo współczuję tobie i bliskim. Pamiętam tę twarz z przed choroby i z całego serca życzę wam powrotu do zdrowia. Znam dziewczynę która też straciła mowę i leczyli ją w różny sposób nawet psychiatrycznie. Wspólne siły potrafią wiele zdziałać ponieważ ta dziewczyna wypowiada się dziś swobodnie. Pisząc to chcę wlać też nadzieję że stan się poprawi. Sama choruję na boleriozę od 15 roku życia i czasem nie mogę nawet prowadzić dobrze roweru a podczas spaceru potykam się. Ludzie nie bagatelizujcie objawów po ukąszeniu kleszcza!!

Gość • Poniedziałek [05.10.2020, 15:49:26] • [IP: 188.147.106.***]

Dużo zdrowia kolego!!Trzymaj się!!

Gość • Środa [30.09.2020, 22:22:10] • [IP: 188.146.173.***]

Pomagajmy sobie.

Goko • Poniedziałek [21.09.2020, 17:46:31] • [IP: 213.76.131.**]

Zdrowia.

Gość • Piątek [11.09.2020, 19:00:46] • [IP: 37.248.215.**]

Gość5 • Piątek [11.09.2020, 12:05:29] • [IP: 89.151.38.***]

Przykro patrzeć jak za życia człowieka już pochowali. Michał żyje i ma marzenia. Pomóżmy chłopakowi wystarczy złotówka. To tak nie wiele a tak dużo może pomóc. Otwórzmy nasze serca❤️❤️❤️
;❤️

Gość • Czwartek [10.09.2020, 11:11:15] • [IP: 212.144.139.***]

Ludzie... Razem uzbieramy te sumke dla niego...Przeciez dla nas, dla tylu ludzi, fajnych ludzi, nie jest to nie do przeszkoczenia...:)

Gość5 • Środa [09.09.2020, 18:28:26] • [IP: 89.151.38.***]

Syn na Ciebie czeka!!

Gość • Środa [09.09.2020, 11:34:47] • [IP: 176.221.122.***]

Pomozmy jemu

GośćE. L • Poniedziałek [07.09.2020, 15:58:38] • [IP: 89.151.38.***]

Tak Michał ma szansę wstać i żyć. Trzeba czasu!

Gość • Poniedziałek [07.09.2020, 10:43:28] • [IP: 176.221.122.***]

Jakie rokowania, konkretnie a nie. Ma szanse wstać i chodzić i żyć ?

GośćAl • Niedziela [06.09.2020, 08:53:58] • [IP: 188.146.173.***]

Jego Determinacja, Silna Wola, Wiara i Wielki Upór Czynią, Że Michał Się Nie poddaje!!Walczy I Wygra Z Tą Podstępną Chorobą!!♥️♥️♥ᥧ
9;♥️♥️

Gośćl • Niedziela [06.09.2020, 07:55:15] • [IP: 89.151.38.***]

Michał ma pasję to jest fotografia i z nią wiąże swoją przyszłość ♥️

GośćEl • Niedziela [06.09.2020, 06:18:38] • [IP: 89.151.38.***]

Rokowania są dobre Michałowi po wlewach komórek macierzystych bardzo poprawiły się wyniki. Stan zapalny już jest poanowany mięśnie się odbudowały. Komórki nerwowe potrzebują więcej czasu dlatego potrzebna jest dalsza kuracja i rehabilitacja. Michał się nie poddaje i walczy o swoje zdrowie dla syna i rodziców co go wspierają w tych trudnych dla niego chwilach😍

Gość • Sobota [05.09.2020, 15:08:22] • [IP: 192.95.4.***]

Wpłacone. Pozdrawiam

Gość • Sobota [05.09.2020, 14:35:47] • [IP: 80.157.183.**]

Jakie rokowania? jaki koncowy stan uznany bedzie za sukces? mam nadzieje, ze to zadna tajemnica... bo wydaje sie raczej ciezko zeby po takiej chorobie sam funkcjonowal, pracowal itp? Chce wplacic, ale prosze o odpowiedz jak ktos wie. Powodzenia Panie Michale!! trzymamy kciuki

Jaśko żurek • Sobota [05.09.2020, 11:43:11] • [IP: 176.221.122.**]

IP;176.221.122.Czytaj człowieczku.Mówią ze głupich nie sieją że niby sami się rodzą.Ale to nie prawda, głupcem stałeś się za życia.

Gość • Sobota [05.09.2020, 01:14:32] • [IP: 218.214.88.***]

Super! Dasz rade Michal!!

Gość • Sobota [05.09.2020, 00:42:28] • [IP: 176.221.122.**]

Do trola z 14:55, widać że kompletnie nie znasz tematu, bo przede wszystkim nie ma takiej choroby jak ty piszesz : bolerioza !? Za to jest wstrętna i podstępną BORELIOZA. Tak przy dobrej diagnostyce i bardzo trudnym i żmudnym leczeniu można wrzucić do zdrowia, ale do tego właśnie potrzebne są duże pieniądze, bo NFZ nie traktuje tej choroby poważnie i leczenie nie jest refundowane. Trolu jak nie ogarniasz tak trudnego tematu jakim jest BORELIOZA to się nie wypowiadaj i zamilcz ! Tak jeśli ktoś może wpłacić pieniądze dla pana Michała, to niech to zrobi bo warto pomagać ❣️ A i przed Michałem jeszcze długa i kosztowna droga do zdrowia. POMAGAJMY 💓

Gość • Piątek [04.09.2020, 21:54:34] • [IP: 79.186.50.**]

Ogromnie się cieszę, że jest lepiej i wierzę, że będzie jeszcze lepiej. Wpłacę znowu bo historia Michała bardzo mnie poruszyła.

Gość • Piątek [04.09.2020, 21:36:33] • [IP: 176.221.122.***]

:(((((

Gość • Piątek [04.09.2020, 20:10:59] • [IP: 46.76.29.**]

trzeba pomagac pamietajmy dobro wraca pozdrawiam serdecznie

Gość • Piątek [04.09.2020, 19:05:58] • [IP: 31.60.80.**]

Pomożemy otwórzmy serca i portfele. Dobro powraca😍😍😍

Gość • Piątek [04.09.2020, 17:46:31] • [IP: 37.187.147.***]

Troll IP: 176.221.122. pisze pod każdym artykułem głupoty jakby sam ze sobą gadał. Chyba ma urojenia.

Oglądasz 1-25 z 35
■ Radni Komisji Gospodarki Morskiej chcą zwołania w trybie nadzwyczajnym sesji Rady Miasta poświęconego planom inwestycyjnym portu oraz zagospodarowaniu terenów wokół latarni morskiej w Świnoujściu ■ Kosmiczna czerwona kanapa za 40.000 zł… w pływalni przyszkolnej. Otwarcie Uznam Areny, a szczególnie pływalni odbyło się z pompą. Były okolicznościowe przemówienia władzy, poczęstunek, no i wizytacja obiektu. A tam cuda design’u. Wszystkim w oczy rzuciła się stosunkowo niewielka, ale za to czerwona kanapa, bardzo nowoczesna kształtem i bardzo niefunkcjonalna jak na hol pływalni. Wybudowanej przecież przede wszystkim dla dzieci szkolnych. Okazuje się, że to „Sofa Moon” kupiona przez miasto w ramach wyposażenia Uznam Areny. Kosztowała bagatela…. 40.000 zł. (nie wiadomo tylko czy netto czy brutto). B&B Italia Sofa Moon System od 58549 PLN 3fstudio.com.pl/sofy/bb-italia-sofa-moon-system# Zadaliśmy w czwartek szczegółowe pytania do rzecznika prezydenta miasta, czekamy na odpowiedź. Bo wieść gminna niesie, że to nie koniec kosmicznych cen i wyposażenia tego miejsca. C.D.N…… ■ Biznes się zwija. 624 zawieszeń i 187 wykreśleń działalności gospodarczej zarejestrowanej w CEIDG. To obraz sytuacji świnoujskich przedsiębiorców w minionym roku. Jest źle, a to raczej statystyki niepełne. W ubiegłym roku do świnoujskiego Urzędu Miasta wpłynęły wnioski dotyczące 624 zawieszeń i 187 wykreśleń działalności gospodarczej zarejestrowanej w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Te statystyki mogą być jednak niepełne ■ Czytelnik: Tiry rozjadą Warszów. Wraca komunikacyjny koszmar kierowców. Po raz kolejny na Warszowie mieliśmy komunikacyjny armagedonem. Mieszkańcy Świnoujścia musieli liczyć się z tym, że ich powrót do domu we wtorkowy wieczór był utrudniony. Wszystko za sprawą ogromnych kolejek, które tworzyły się na wjeździe do miasta. Kilkumetrowy sznur samochodów ciężarowych to jednak żadna nowość. Za każdym razem wszystko wygląda podobnie, gdy promy do Szwecji ze względu na panujące warunki atmosferyczne nie wypływają tylko zostają w porcie. Kierowcy znają już ten scenariusz na pamięć. Za każdym razem jednak tego typu sytuacje wywołują u nich podobną złość i frustrację. Samochody ciężarowe stoją do dzisiaj (10.02.2021) na ulicy i bardzo utrudniają ruch. ■ Szybkie testy antygenowe w kontenerze obok laboratorium. Nie trzeba się rejestrować. W kontenerze obok laboratorium wykonujemy szybkie testy antygenowe. Próbki pobieramy w godzinach od 10 do 12 przez siedem dni w tygodniu. Na badania te nie trzeba się rejestrować. Należy mieć ze sobą dokument tożsamości oraz dowód wpłaty. Przypominamy, że wpłat można dokonać przelewem (wszystkie informacje dotyczące testu łącznie z numerem konta znajdą Państwo TUTAJ szpital-swinoujscie.pl/strona/menu/83_testy_sars-cov-2__covid_-19) lub bezpośrednio w laboratorium. Cena testu antygenowego to 80 złotych. Zapraszamy! ■ Zmarł Tadeusz Gala: były wiceprezydent Świnoujścia, oddany miastu i jego mieszkańcom ■ Nie żyje 25 - letnia kobieta ranna w wypadku koło Dargobądza. Jej stan od początku określano jako bardzo ciężki ■