POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [03.09.2020, 11:27:27] • zachodniopomorskie

Zakażenia wirusem SARS-CoV-2. Stan na godz: 10:00 zakażony starszy mężczyzna

Zakażenia wirusem SARS-CoV-2. Stan na godz: 10:00 zakażony starszy mężczyzna

autor: Maksym Yemelyanov(fot. stock.adobe.com/pl )

Informujemy, że na terenie województwa zachodniopomorskiego mamy kolejne przypadki zakażenia wirusem SARS-CoV-2:­­­­

Świnoujście – 1 osoba (starszy mężczyzna)
Pow. kamieński – 1 osoba (kobieta w średnim wieku)
Pow. gryficki – 2 osoby (starszy mężczyzna, mężczyzna w średnim wieku)
Pow. stargardzki – 4 osoby (2 dzieci, kobieta i mężczyzna w średnim wieku)
Szczecin – 1 osoba (kobieta w średnim wieku)
Pow. sławieński – 6 osób (mężczyzna w średnim wieku, 2 starszych mężczyzn, 2 starsze kobiety, dziecko)
Pow. świdwiński – 2 osoby (dzieci)

Na 17 dzisiejszych nowych przypadków 16 to osoby z kwarantanny.

W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem: 1153/27 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe) - informuje Małgorzata Kapłan rzecznik prasowy WSSE w Szczecinie.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 51, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 51

Gość • Sobota [05.09.2020, 08:31:27] • [IP: 176.221.122.***]

Obejrzyj, może zrozumiesz:" Zdrajcy czy id ioci?. Rząd pod sąd! PILNE! Liczby nie kłamią! Mamy fałszywą pandemię?! Kto za to zapłaci? P. Klimczewski wRealu24"

Gość • Sobota [05.09.2020, 08:30:22] • [IP: 176.221.122.***]

Jakie macie dowody że to właśnie SARS-CoV-2 a nie inny wirus grypy czy inny" korono" wirus z około stu znanych?. Testy, pomijając wysoki procent wyników fałszywie" dodatnich", wskazują, bez różnicy, je wszystkie!. Większość to wirusy zwierzęce, stąd ta niesławna" bezobjawowość". Czy jest w Polsce ktoś kto jest w stanie upowszechnić tą wiedzę?. Jak długo jeszcze będziemy terroryzowani patologią plandemii?.

Gość • Piątek [04.09.2020, 21:16:06] • [IP: 109.173.202.***]

Należy pozamykać wszystko i wszystkich, inaczej ludzkość zginie!!

Gość • Piątek [04.09.2020, 12:54:48] • [IP: 37.248.225.**]

DZIENNY POBYT W SZPITALU TO DOPIERO KOSZTUJE.

WŁĄCZ MYŚLENIE • Piątek [04.09.2020, 09:37:24] • [IP: 31.0.87.**]

KOSZT TESTU TO OK.70zł RESZTA TO NARZUT PODMIOTÓW GODPODARCZYCH I MEDYCZNYCH, ŻYŁA ZŁOTA... WIĘCEJ ZROBIMY=WIĘCEJ ZAROBIMY ZWYKŁA EKONOMIA

Gość • Piątek [04.09.2020, 09:33:06] • [IP: 31.0.87.**]

WŁĄCZ MYŚLENIE • Piątek [04.09.2020, 09:32:21] • [IP: 31.0.87.**]

SZPITALOM OPŁACA SIĘ TESTOWAĆ, HOSPITSLIZOWAĆ I LECZYĆ. MAJĄ ZA TO DODATKOWĄ KASĘ I TO NIE MAŁĄ. A PIENIĄDZE PROWADZĄ DO NADUŻYĆ, PRZEKŁAMAŃ I KOMBINATORSTWA. CEL JEST TYLKO JEDEN, WYCIĄGNIĘCIE KASY I ZE ZDROWIEM NIE MA TO NIC WSPÓLNEGO

Gość • Piątek [04.09.2020, 09:12:04] • [IP: 167.114.102.***]

Testy buble z Chin.

Gość • Piątek [04.09.2020, 08:02:08] • [IP: 37.248.225.**]

ZACHORUJESZ STRACISZ PRACĘ Z DOBROBYTU W KRAJU I INACZEJ ZAŚPIEWASZ JAK POD SEJMEM SPAŁUJĄ. POCO TESTOWAĆ?

Gość • Piątek [04.09.2020, 08:00:15] • [IP: 37.248.225.**]

NIE TESTUJ NIE BĘDZIE ZAKAŻONYCH -TYLKO SAME TRUPY NA CHOROBY INNE NIŻ KORONA WIRUS. TANIEJ ZAPOBIEGAĆ CZY POTEM LECZYĆ? ŻAŁUJĄ 500PLN NA TEST TO LEPIEJ KILKADZIESIĄT TYSIĘCY WYDAĆ NA LECZENIE W SZPITALU?

Gość • Piątek [04.09.2020, 07:48:43] • [IP: 178.238.247.**]

Już nawet w TVP mówią że covid to ściema

Gość • Piątek [04.09.2020, 05:54:36] • [IP: 94.254.232.***]

Z kwarantanny są tylko dlatego, ze pod koniec kwarantanny standardowo robiony jest test. Ile osób jest pozytywnych i nie zdiagnozowanych, tego nikt nie wie...

Gość • Czwartek [03.09.2020, 22:07:08] • [IP: 176.221.123.***]

21;12;50 CZYLI POTWIERDZASZ, ŻE ILOŚĆ ZARAŻONYCH ZALEŻY OD ILOŚCI WYKONANYCH TESTÓW. TY COVIDIANIN TAKIE HEREZJE WYGŁASZASZ. WIĘC PLANDEMIE MOŻEMY WYWOŁAĆ GDZIE CHCEMY... WYSTARCZY TYLKO TESTOWAĆ

JUST AACT 447 • Czwartek [03.09.2020, 21:26:14] • [IP: 176.221.122.**]

TEN KORONOWIRUS PISOWSKI TO JAKAŚ TOTALNA BŁAZENADA !! WYDAJEMY MILIARDY NA JAKIEŚ SZUMOWINY ŻYJĄCE TYLKO Z TEGO, ŻE NAS OSZUKUJĄ.

Gość • Czwartek [03.09.2020, 21:12:50] • [IP: 31.0.82.***]

Jest dużo więcej zarażonych ale nie robi się testów Świnoujście było czyste w czasie sezonu vo trzeba było się nachapac od turystów a za niedługo wystrzela liczby zarażonych cześć będzie robić pod siebie a część będzie mieć to gdzieś jak do tej pory

Gość • Czwartek [03.09.2020, 19:57:28] • [IP: 176.221.123.***]

BIEDNY WIRUS... PANI POSEŁ NIE DA RADY, NIE MA SZANS

Gość • Czwartek [03.09.2020, 19:28:12] • [IP: 176.221.123.***]

MACIUŚ JEST JEDEN PROBLEM... W NASZYM WOJEWÓDZTWIE BRAK CHORYCH. LICZBA OSÓB HOSPITALIZOWANYCH WYNOSI =ZERO= 1, 7MILIONA LUDNOŚCI U TU NIC... WIĘC ZABIERZ ZABAWKI

Gość • Czwartek [03.09.2020, 19:27:26] • [IP: 188.146.175.***]

Dajcie juz sobie spokój z tym wirusem. Kazdy juz ma go gdzieś. Nikt nie choruje nikt nie umiera

Maciek • Czwartek [03.09.2020, 18:38:18] • [IP: 176.221.122.***]

Do IP: 167.114.102.***, takiś cwaniak to zgłoś się jako wolontariusz do DPSu gdzie są chorzy na koronawirusa. Po pierwszym dniu zmienisz zdanie, zapewniam.

Gość • Czwartek [03.09.2020, 18:34:40] • [IP: 89.151.36.***]

Media podały, że pani poseł złapała wirusa1! Martwię się nie tyle o panią poseł ile o WIRUSA!! Pewnie nie będzie w stanie się obronić przed panią poseł!!

Gość • Czwartek [03.09.2020, 18:25:47] • [IP: 31.11.128.***]

Tylko naiwniacy wierzą w te brednie.Sztuczny wirus by bizznes bogatych kwitnął.Gdyby koromawirus był to jeden od drugiego by łapał.Ludzie uzywajcie chociaz troche umysłu to nie boli..niedajcie sie okłamywać telewizorni

Gość • Czwartek [03.09.2020, 17:00:47] • [IP: 176.221.113.**]

Jedna samotna osoba na tydzień?

Gość • Czwartek [03.09.2020, 16:31:21] • [IP: 31.0.36.***]

Konstytucij wywozili koło kurczakow