POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedzia貫k [03.08.2020, 21:21:38] • 安inouj軼ie

W nocy p這n掖 samoch鏚. Za wskazanie sprawcy podpalenia czeka nagroda!

W nocy p這n掖 samoch鏚. Za wskazanie sprawcy podpalenia czeka nagroda!

fot. Czytelnik

Do po瘸ru dosz這 nad ranem w poniedzia貫k. Przy ulicy Grottgera pali這 si audi o warto軼i szacowanej na oko這 60 tysi璚y z. W豉軼iciel samochodu wyznaczy nagrod za wskazanie sprawcy podpalenia. Na miejsce przyjechali stra瘸cy, potem policja.

Samoch鏚 to audi 2013 rocznik wart oko這 60 tys. Kto m闚i wcze郾iej w豉軼icielowi, 瞠 obok samochodu by造 jaka osoby.

W nocy p這n掖 samoch鏚. Za wskazanie sprawcy podpalenia czeka nagroda!

fot. Czytelnik

Za pomoc w odnalezieniu sprawcy przewidziana jest nagroda - kontakt w w豉軼icielem samochodu pod numerem 537 325 592.

W nocy p這n掖 samoch鏚. Za wskazanie sprawcy podpalenia czeka nagroda!

fot. Czytelnik

- W dniu 03 sierpnia 2020 roku, oko這 godziny 04:30 Oficer Dy簑rny z Komendy Miejskiej Policji w 安inouj軼iu otrzyma zg這szenie dotycz帷e p這n帷ego pojazdu osobowego marki Audi na ulicy Grottgera. Na miejscu obecni byli tak瞠 funkcjonariusze z Pa雟twowej Stra篡 Po瘸rnej, kt鏎zy prowadzili akcj gaszenia samochodu. Aktualnie czynno軼i w sprawie prowadz policjanci z Wydzia逝 Kryminalnego pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w 安inouj軼iu - informuje sier. Kamil Zwierzchowski z Komendy Miejskiej Policji w 安inouj軼iu.

W nocy p這n掖 samoch鏚. Za wskazanie sprawcy podpalenia czeka nagroda!

fot. Czytelnik

廝鏚這: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 57, skomentuj, drukuj, udost瘼nij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodaj帷 komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Polityk prywatno軼i.

Zauwa篡貫 b陰d lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Ogl康asz 1-25 z 57

Go嗆 • 字oda [12.08.2020, 22:00:44] • [IP: 31.0.176.***]

CHODZ GNOJE Z PΧNEM ZAPALAJ。YM PO MIE列IE I PODPALAJ -NAJWIDOCZNIEJ TEN PODPALACZ WR笏I Z WAKACJI. NIE ZDZIWI SI JAK B犵ZIE KR*Y FILMIK Z PODPALENIA LUB GASZENIA W INTERNECIE -OD TEGO I NAGRA Z MONITORINGU KTO PRZECHODZI W TYCH GODZINACH W POBLI狹 BYM ZACZ﹝. PRZECIE TO KOLEJNE AUTO SPALONE.

Go嗆 • Poniedzia貫k [10.08.2020, 14:21:32] • [IP: 46.231.58.**]

Ukrai鎍y zapami皻ajcie, jeste ci w Polsce i nie macie tu prawa i sprawiedliwo嗆i.to nie Moja my郵, a tak pokazuje praktyka.przykro ale tak jest

Go嗆 • Czwartek [06.08.2020, 09:07:37] • [IP: 217.153.6.***]

Jak czytam te komentarze, ze nie stac na nowe, ze starym wrakiem jezdzi, ze to czy tamto. Wi璚, jezeli ktos zarabia pieni康ze to jego sprawa na co je wydaje, moze sobie kupic nowy samoch鏚 albo uzywany jak ma ochot, to jego kasa !!.I teraz pytanie, ile jeste wiecej wart jako czlowiek siedz帷 w nowym samochodzie a ile wart mniej jest ten kt鏎y jezdzi takim 5 czy 8 letnim autem ? Czy wiek lub warto軼 auta jest w dzisiejszych czasach miar warto軼i cz這wieka ? Czy ten kto wyda 400 tysi璚y na nowy samoch鏚 jest lepszy od tego co kupil auto uzywane za 70 tysi璚y ? Gdzie my wszyscy zmierzamy, po co komu ta zawi嗆, kto chce niech kupuje nowy i wara wszystkim zeby to komentowa, a ten co chce niech kupi sobie u篡wany, bo to jego decyzja i tez won wszytkim od niego. A do tego ja wol jak ktos kupuje sobie u篡wane 8 letnie 豉dne auto p豉c帷 uczciwie zarobionymi pieniedzmi, niz ten co kupuje auto za np. 400 czy 600 tysi璚y, kt鏎e CZASAMI sa z nielegalnej dzia豉lno軼i, kt鏎a doprowadzi豉 innych ludzi do nieszcz窷cia.

Go嗆 • 字oda [05.08.2020, 13:27:15] • [IP: 176.221.123.***]

20:07:49 Kupuje nowe 瞠by nie p豉ci podatk闚 na taka ho這t jak ty. Poza tym frajera nie sta na auta z salonu bo nie umie robi pieni璠zy. Frajerzy musz buja si w starych wypierdzianych z這mach jak twoje kaudi.

Go嗆 • Wtorek [04.08.2020, 22:25:32] • [IP: 37.47.189.**]

„W豉軼iciel wyznaczy nagrod za wyznaczenie sprawcy podpalenia”... A sk康 w豉軼iciel wie, 瞠 to podpalenie? :)))))))) Ukrainu kombinuju

Go嗆 • Wtorek [04.08.2020, 21:59:45] • [IP: 5.186.121.**]

B璠zie cztery lata bez zawieszenia!

Go嗆 • Wtorek [04.08.2020, 20:43:32] • [IP: 178.238.248.***]

Tak mi cos wydaje, to komunista z definicj jest czerwony.Atak swoja droga, czytalem definicje KOMUNIZM, kazdemu wedlug potrzeb.Cos pieknego, nie doczekamy sie tego nigdy.PIS cos kombinuje--rozdaje to i owo, ale droga jeszcze daleka

Adam • Wtorek [04.08.2020, 20:23:36] • [IP: 45.135.187.**]

Szkoda auta. Ono mia這 dobry silnik. Chyba nie zrozumiem tej z這軼i, kt鏎 wylewa si w ten spos鏏. Tak wiele agresji pojawi這 si po pa寮ziernikowych wyborach 2015 roku. Marz o normalno軼i.

Go嗆 • Wtorek [04.08.2020, 20:10:41] • [IP: 176.221.113.**]

Go嗆 • Wtorek [04.08.2020, 12:52:53] • [IP: 176.221.123.***] O prosz czerwony komunista si uaktywni znowu hahaha. Skoro krytykujesz, to znaczy, 瞠 jeste burakiem i dostajesz kar. :D

Go嗆 • Wtorek [04.08.2020, 20:07:49] • [IP: 176.221.113.**]

Go嗆 • Wtorek [04.08.2020, 17:12:56] • [IP: 188.147.102.**] To jeste frajerem i nabijasz dilerom kabz byle si dowato軼iowa.

Go嗆 • Wtorek [04.08.2020, 18:18:06] • [IP: 94.254.224.**]

Kuna Le郾a nadgryz豉 elektryk i posz這 spi璚ie. Normalne. Zacz窸o si pali pod mask i stopi這 wszystko id帷 w stron kabiny. Koniec kropka 👍

Go嗆 • Wtorek [04.08.2020, 17:12:56] • [IP: 188.147.102.**]

03.08.2020, 23:05:35 akurat je盥瞠 autami segmentu E tylko nowymi i wymieniam po 5 latach. Nie uznaje takich trup闚jak tw鎩.

Go嗆 • Wtorek [04.08.2020, 16:38:51] • [IP: 37.47.184.***]

Do 176.221.123 Ogarnij si patologio i otw鏎z oczy. We si za robot, a nie wydro na 500+ czychasz

RECE OPADAJA • Wtorek [04.08.2020, 15:56:58] • [IP: 176.221.123.***]

Co was interesuje kto czym je寮zi? Nigdy nie mog貫m tego poj望. Za g逝pi jestem, zeby zrozumie g逝pc闚 i zazdro郾ik闚.

Go嗆 • Wtorek [04.08.2020, 15:20:32] • [IP: 192.33.240.**]

Szkoda. Trzymaj sie kolego nie zalamuj.

Go嗆 • Wtorek [04.08.2020, 14:47:05] • [IP: 176.221.122.***]

Go嗆 • Wtorek [04.08.2020, 07:51:01] • [IP: 176.221.123.***] ale kot!! prawdziwy swinoujski kot musial sie pochwalic buahhahaha zylak uspokoj sie

Go嗆 • Wtorek [04.08.2020, 14:33:43] • [IP: 185.22.172.***]

Ciekawe, auto p這nie w nocy o 4:30 w poniedzia貫k i tego samego dnia, w poniedzia貫k Andrij wystawia je ju na OLX. Te same zdj璚ia, ten sam numer telefonu. Policja nie robi 瘸dnych ogl璠zin, nie zabezpiecza dowod闚? Komedia:)))

Go嗆 • Wtorek [04.08.2020, 14:17:01] • [IP: 178.238.250.**]

ci篹ko si teraz auta sprzedaje, a jak kasy szybko potrzeba zawsze PZU poratuje...

Go嗆 • Wtorek [04.08.2020, 12:52:53] • [IP: 176.221.123.***]

Go嗆 • Wtorek [04.08.2020, 09:57:36] • [IP: 176.221.113.**]a dla super buraka s tylko dwie mo磧iwo軼i.Jeste debilem albo idiot.

Go嗆 • Wtorek [04.08.2020, 11:18:18] • [IP: 176.221.123.**]

Ale wy wszyscy jeste軼ie t瘼i. Akurat w 安inouj軼iu mo積a wiele. Tak瞠 niech ka盥y z was ruszy swoim pustym lubem i rozkmini patent na biznes, a nie patrzy kto ma wi璚ej. We嬈ie si za robot cpuny i nieroby, a nie tylko lazicie jak mendy po ulicach szukaj帷 co zajumac.

Go嗆 • Wtorek [04.08.2020, 10:39:27] • [IP: 88.156.233.**]

Co za ludzie, ludzka zazdro嗆 nie zna granic. Fajnie tak podej嗆 z zapa趾a i komu w minut spali dorobek !!. Ale Pami皻aj czlowieczku ze wr鏂i to do Ciebie. Jestem pewna ze w豉軼iciel si pozbiera. Trzymam za pana kciuku

Go嗆 • Wtorek [04.08.2020, 10:37:03] • [IP: 77.1.139.***]

Odpicuje b璠zie jak nowy z這m, ale wtedy za 80 badoly.

Go嗆 • Wtorek [04.08.2020, 10:11:07] • [IP: 176.221.122.***]

ma kase na dz..i z extazy to i na auto b璠zie

Go嗆 • Wtorek [04.08.2020, 10:07:35] • [IP: 81.4.110.**]

Po 安inouj軼iu je寮zi samochodem marki Audi Rados豉w M. Ledwo prze篡 wychodz帷 lata temu z jeepa, kt鏎y wjecha do kana逝 piastowskiego. Niestety ka盥y my郵a, 瞠 si zmieni, a on dalej jest chamem bez kultury i prostakiem.

Pazdzioch • Wtorek [04.08.2020, 09:59:30] • [IP: 83.20.227.***]

Widzia貫m, jest na olx nikt nie kupi za 12 tys bo co? Silnik? Co ma kto za 12 tys wzi望 z tego auta?

Ogl康asz 1-25 z 57
■ Mecz reprezentacji Polski w pi販e no積ej do lat 19 odb璠zie si w 安inouj軼iu. Nasi pi趾arze zmierz si 12 pa寮ziernika na Stadionie Miejskim przy ul. Matejki z narodow kadr Danii. Spotkanie rozpocznie si o godz. 13 na Stadionie Miejskim przy ul. Matejki (wej軼ie od ul. Moniuszki). B璠zie transmitowane przez TVP Sport. Zaproszenia na mecz b璠 bezp豉tne. Kibice b璠 mogli przebywa na stadionie z zachowaniem rygor闚 sanitarnych ■
■ Joanna Agatowska; w pasie nadmorskim musi powsta infrastruktura rozwi您uj帷a problemy publiczne i spo貫czne. Mam nadziej, ze nie wyrosn tu kolejne, strasz帷e latami apartamentowce! ■ Radni zdecydowali o przyst徙ieniu do sporz康zenia miejscowego planu rewitalizacji Gminy Miasto 安inouj軼ie w rejonie Placu Wolno軼i oraz ulic Bohater闚 Wrze郾ia, Armii Krajowej ■ Andrzej Mrozek-kategorycznie: "Miasto powinno odkupi "koszary sztuki"-ostatni niezagospodarowany budynek w Centrum Administracji Miasta ■ Mecz reprezentacji Polski w pi販e no積ej do lat 19 odb璠zie si w 安inouj軼iu. Nasi pi趾arze zmierz si 12 pa寮ziernika na Stadionie Miejskim przy ul. Matejki z narodow kadr Danii ■ Obrady po raz kolejny odbywaj si w trybie zdalnym ■ Rozpoczynamy Europejski Tydzie Zr闚nowa穎nego Transportu. We wtorek je寮zimy za darmo komunikacj miejsk ■ Zaka瞠nia wirusem SARS-CoV-2 stan na godz.10.00 Sobota. Informujemy, 瞠 na terenie wojew鏚ztwa zachodniopomorskiego mamy kolejne przypadki zaka瞠nia wirusem SARS-CoV-2:限限 pow. ko這brzeski – 1 osoba (1 m篹czyzna w 鈔ednim wieku) pow. koszali雟ki + Koszalin- 4 osoby (1 m這da kobieta, 1 kobieta w 鈔ednim wieku, 1 m篹czyzna w 鈔ednim wieku i 1 starszy m篹czyzna ) m. Szczecin – 17 os鏏 ( 2 dzieci, 1 m這da kobieta, 3 kobiety w 鈔ednim wieku,4 m這dych m篹czyzn, 6 m篹czyzn w 鈔ednim wieku i 1 starszy m篹czyzna) pow. wa貫cki – 1osoba (1 starszy m篹czyzna) pow. stargardzki - 5 os鏏 ( 1 dziecko, 2 kobiety w 鈔ednim wieku, 1 starsza kobieta i 1 starszy m篹czyzna) pow. gryfi雟ki - 1 osoba (1 starsza kobieta) pow. policki - 1 osoba ( 1 m這da kobieta) pow. goleniowski - 1 osoba ( 1 m篹czyzna w 鈔ednim wieku ) W sumie liczba os鏏 zaka穎nych koronawirusem- stan na 19.09.20 r. : 1378 /30 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmar貫) - informuje Renata Opiela Kierownik Oddzia逝 Epidemiologii Wojew鏚zka Stacja Sanitarno- Epidemiologiczna ■ W zwi您ku z trwaj帷 pandemi, obchody 81. rocznicy agresji Zwi您ku Radzieckiego na Polsk oraz Dnia Sybiraka zostan upami皻nione poprzez z這瞠nie kwiat闚 przez w豉dze samorz康owe, zwi您ki kombatanckie oraz delegacje szk馧 miejskich pod pomnikiem Zes豉鎍闚 Sybiru – Skwer Zes豉鎍闚 Sybiru (u zbiegu ulic W豉dys豉wa Sikorskiego i Monte Cassino) w dniu 17 wrze郾ia 2020 r. o godz. 11.00. Osoby zainteresowane upami皻nieniem 安i皻a, mog w ci庵u ca貫go dnia sk豉da wi您anki kwiat闚 i zapala znicze. Powy窺ze rozwi您anie podyktowane jest zachowaniem obowi您uj帷ych 鈔odk闚 ostro積o軼i w ramach trwaj帷ej epidemii ■ Nie 篡je „Baca” Wojciech Hawryszuk. Tworzy festiwal FAMA. Dyrektor Mi璠zynarodowego Domu Kultury w Mi璠zyzdrojach w latach 2002 – 2003. Spo貫cznik, publicysta, animator kultury. Zmar nagle, w pi徠ek 11 wrze郾ia. Mia 68 lat. ■ Koronawirus w internacie Zespo逝 Szk馧 Morskich! Uczniowie na kwarantannie. W zwi您ku z potwierdzonym zaka瞠niem u ucznia wprowadzono zdalne nauczanie dla klasy Technikum Logistycznego (27 uczni闚) do 20.09.2020r. Uczni闚 wraz z rodzinami obj皻o 10 dniow kwarantann. W internacie w wydzielonej cz窷ci budynku 10 dniow kwarantann odbywa 12 dzieci ■ W rejonie ulic Karsiborskiej i Portowej tocz si prace zwi您ane z doprowadzeniem dr鏬 i medi闚 oraz rewitalizacj teren闚 powojskowych pod przysz貫 Centrum Us逝g „Mulnik”, kt鏎e b璠zie s逝篡 lokalnym przedsi瑿iorcom. 5,5 hektara powierzchni terenu powojskowego zosta這 oczyszczone z przedmiot闚 niebezpiecznych, a zdegradowane budynki rozebrane ■ Joanna Agatowska – kiedy b璠ziemy mogli cieszy si obni穎nymi kosztami ? Obawiam si, 瞠 nigdy! Wci捫 dochodzi Wam b璠 nowe zadania, za kt鏎e p豉cimy wszyscy! ■ Sylwia Marsza貫k: „dziwi mnie, 瞠 koszt przetworzenia odpad闚 segregowanych jest w zaproponowanym cenniku wy窺zy od odpad闚 zmieszanych” ■ S.Marsza貫k – cz窷 nowej kalkulacji jest dla mnie niejasna ; zada豉m pytania zarz康owi licz dzi na odpowied! ■ Przewodnicz帷y zarz康u CZG RXXI: „Planujemy zbudowanie w Slajsinie instalacji fotowoltaicznej o mocy 1 megawata. Zak豉d b璠zie wtedy niezale積y energetycznie.” ■ Chrzanowski: „574 000 metr闚 sze軼iennych – o takiej pojemno軼i kwater na odpady chcemy zbudowa – powinna wystarczy na ok. 14 lat ■ Zdaniem zarz康u podwy磬a cen za przyj璚ie odpad闚 jest niezb璠na! ■ Jaros豉w Jaz zosta nowym rzecznikiem prezydenta 安inouj軼ia - pracowa w mediach Polska Press od 2013 roku. Prace rozpocz掖 w urz璠zie miasta dzisiaj (1 wrze郾ia br.) ■