POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [30.07.2020, 16:17:07] • Świnoujście

Pomóż odnaleźć suczkę Melę. Czeka nagroda!

Pomóż odnaleźć suczkę Melę. Czeka nagroda!

fot. Czytelnik

Dziś rano zaginęła suczka.

Jest średniej wielkości i przypomina liska. Wabi się Mela. Jest przerażona i biega w niebieskich szelkach i smyczy flexi. Kontakt do właściciela: Anna Fiejtek tel 606 376 203

Za znalezienie pieska czeka nagroda 500 zł.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 32, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 32

Gość • Niedziela [02.08.2020, 12:12:50] • [IP: 78.55.135.**]

Piesek już w domu

Gość • Piątek [31.07.2020, 23:19:12] • [IP: 31.11.131.***]

To znalazł się ten piesek czy nie ?

Gość • Piątek [31.07.2020, 22:30:07] • [IP: 37.47.158.***]

20:47 tak

Gość • Piątek [31.07.2020, 20:47:09] • [IP: 46.231.56.**]

Czy piesek sie znalazł?

Gość • Piątek [31.07.2020, 17:25:08] • [IP: 5.173.122.***]

Ale fajny psiak :) podobny do naszego - widać, że sympatyczne stworzenie. W odróżnieniu od POst-komuchów ze Świnoujście Stadt. Lewicowa ohyda :(

Gość • Piątek [31.07.2020, 16:02:29] • [IP: 83.8.147.***]

Piszecie głupoty de bile zajmijcie się swoim zyciem ale widocznie go nje macie skoro wszyxtko komentującej a ten drugi pajac bo ty w nie srAsz

Gość • Piątek [31.07.2020, 13:42:05] • [IP: 178.238.246.**]

Zjadły ja ryby!

Gość • Piątek [31.07.2020, 11:26:36] • [IP: 79.191.88.***]

Ratownik ją porwał, biegała nie po tej plaży!!

Gość • Piątek [31.07.2020, 10:49:42] • [IP: 37.248.224.***]

TEN PIES WIDZIANY Z TĄ UPRZĘŻĄ NA UL WITOSA STARSZA KOBIETA GO PROWADZA NA SMYCZY. PIES NIE AKCEPTUJE TEJ BABY I PRUBUJE WSKOCZYC DO AUTA OTWARTEGO NA PARKINGU CHCE JEJ UCIEC SYTUACJA Z PIATKU.

Gość • Piątek [31.07.2020, 10:45:24] • [IP: 37.248.224.***]

JEDNA KOBIETA SE WIETRZY A DRUGA W OKOPIE A BUREK PEWNO W PIACH SIE ZESRAŁ + BURAKI Z NAMIOTEM NA PLAŻY. PRZYJEMNOŚĆ PO TYM JAK PIES NASRA W TYM PIASKU LEŻEĆ.

Pazdzioch • Piątek [31.07.2020, 09:17:08] • [IP: 83.20.228.***]

Na FB że widziany był w parku linowym

Gość • Piątek [31.07.2020, 09:02:33] • [IP: 176.221.122.**]

Na jakim fanpage? Niestety nic nie ma nigdzie

Gość • Piątek [31.07.2020, 08:33:10] • [IP: 178.7.165.***]

Slodka sunia….zycze z calego serca zeby sie odnalazla i wrocila szczesliwie do kochajacego ja domku!!Prosze dac znac!! A niektorymi debilowatymi komentarzami prosze sie nie przejmowac!! To tylko swiadczy o poziomie inteligencji tych DEBILI!!

Gość • Piątek [31.07.2020, 07:55:56] • [IP: 83.14.226.***]

na facebooku ktos mial zdjecia tego pieska ze znalazl na jakims fanpage dot swinoujscia !!

Pazdzioch • Piątek [31.07.2020, 05:52:11] • [IP: 83.20.228.***]

Tylko możliwe że Niemcy mogli psa zabrać są z tego znani że jak pies im się podoba to do auta zabierają i w drogę

Pazdzioch • Czwartek [30.07.2020, 23:34:58] • [IP: 83.20.228.***]

W stronę fortu

Gość • Czwartek [30.07.2020, 22:39:51] • [IP: 31.60.58.***]

W drugim planie jedna kobieta w okopie, a druga zgrabne nogi w procę :). Pies zaginął, bo na plażę nie wolno wprowadzać psów.

Gość • Czwartek [30.07.2020, 22:38:20] • [IP: 176.221.122.***]

chodziłem szukałem 500 zł piechotą nie chodzi tylko biega na 4 łapach

Gość • Czwartek [30.07.2020, 21:48:58] • [IP: 176.221.123.**]

A fb ktoś dał ogłoszenie że znalazł

Gość • Czwartek [30.07.2020, 20:51:13] • [IP: 185.135.2.***]

Ten co nie sra

Gość • Czwartek [30.07.2020, 20:23:24] • [IP: 5.172.255.***]

Śliczna sunia! oby jak najszybciej się znalazła! :)

Gość • Czwartek [30.07.2020, 20:05:15] • [IP: 176.221.122.**]

A ty jesteś nową odmianą srającego BURAKA. ipek.248.225***

Gość • Czwartek [30.07.2020, 19:58:14] • [IP: 188.146.169.**]

A w jakim kierunku poszła w stronę plaży czy w stronę fortu?

Gość • Czwartek [30.07.2020, 19:44:23] • [IP: 188.146.169.**]

Czy poszła do lasu w stronę płazy? Czy w stronę fortu

Gość • Czwartek [30.07.2020, 19:29:10] • [IP: 5.173.153.**]

Oby się odnalazła.Biedna przerażona sunia.

Oglądasz 1-25 z 32
■ Radni Komisji Gospodarki Morskiej chcą zwołania w trybie nadzwyczajnym sesji Rady Miasta poświęconego planom inwestycyjnym portu oraz zagospodarowaniu terenów wokół latarni morskiej w Świnoujściu ■ Kosmiczna czerwona kanapa za 40.000 zł… w pływalni przyszkolnej. Otwarcie Uznam Areny, a szczególnie pływalni odbyło się z pompą. Były okolicznościowe przemówienia władzy, poczęstunek, no i wizytacja obiektu. A tam cuda design’u. Wszystkim w oczy rzuciła się stosunkowo niewielka, ale za to czerwona kanapa, bardzo nowoczesna kształtem i bardzo niefunkcjonalna jak na hol pływalni. Wybudowanej przecież przede wszystkim dla dzieci szkolnych. Okazuje się, że to „Sofa Moon” kupiona przez miasto w ramach wyposażenia Uznam Areny. Kosztowała bagatela…. 40.000 zł. (nie wiadomo tylko czy netto czy brutto). B&B Italia Sofa Moon System od 58549 PLN 3fstudio.com.pl/sofy/bb-italia-sofa-moon-system# Zadaliśmy w czwartek szczegółowe pytania do rzecznika prezydenta miasta, czekamy na odpowiedź. Bo wieść gminna niesie, że to nie koniec kosmicznych cen i wyposażenia tego miejsca. C.D.N…… ■ Biznes się zwija. 624 zawieszeń i 187 wykreśleń działalności gospodarczej zarejestrowanej w CEIDG. To obraz sytuacji świnoujskich przedsiębiorców w minionym roku. Jest źle, a to raczej statystyki niepełne. W ubiegłym roku do świnoujskiego Urzędu Miasta wpłynęły wnioski dotyczące 624 zawieszeń i 187 wykreśleń działalności gospodarczej zarejestrowanej w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Te statystyki mogą być jednak niepełne ■ Czytelnik: Tiry rozjadą Warszów. Wraca komunikacyjny koszmar kierowców. Po raz kolejny na Warszowie mieliśmy komunikacyjny armagedonem. Mieszkańcy Świnoujścia musieli liczyć się z tym, że ich powrót do domu we wtorkowy wieczór był utrudniony. Wszystko za sprawą ogromnych kolejek, które tworzyły się na wjeździe do miasta. Kilkumetrowy sznur samochodów ciężarowych to jednak żadna nowość. Za każdym razem wszystko wygląda podobnie, gdy promy do Szwecji ze względu na panujące warunki atmosferyczne nie wypływają tylko zostają w porcie. Kierowcy znają już ten scenariusz na pamięć. Za każdym razem jednak tego typu sytuacje wywołują u nich podobną złość i frustrację. Samochody ciężarowe stoją do dzisiaj (10.02.2021) na ulicy i bardzo utrudniają ruch. ■ Szybkie testy antygenowe w kontenerze obok laboratorium. Nie trzeba się rejestrować. W kontenerze obok laboratorium wykonujemy szybkie testy antygenowe. Próbki pobieramy w godzinach od 10 do 12 przez siedem dni w tygodniu. Na badania te nie trzeba się rejestrować. Należy mieć ze sobą dokument tożsamości oraz dowód wpłaty. Przypominamy, że wpłat można dokonać przelewem (wszystkie informacje dotyczące testu łącznie z numerem konta znajdą Państwo TUTAJ szpital-swinoujscie.pl/strona/menu/83_testy_sars-cov-2__covid_-19) lub bezpośrednio w laboratorium. Cena testu antygenowego to 80 złotych. Zapraszamy! ■ Zmarł Tadeusz Gala: były wiceprezydent Świnoujścia, oddany miastu i jego mieszkańcom ■ Nie żyje 25 - letnia kobieta ranna w wypadku koło Dargobądza. Jej stan od początku określano jako bardzo ciężki ■