POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [30.07.2020, 16:17:07] • Świnoujście

Pomóż odnaleźć suczkę Melę. Czeka nagroda!

Pomóż odnaleźć suczkę Melę. Czeka nagroda!

fot. Czytelnik

Dziś rano zaginęła suczka.

Jest średniej wielkości i przypomina liska. Wabi się Mela. Jest przerażona i biega w niebieskich szelkach i smyczy flexi. Kontakt do właściciela: Anna Fiejtek tel 606 376 203

Za znalezienie pieska czeka nagroda 500 zł.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 32, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 32

Gość • Niedziela [02.08.2020, 12:12:50] • [IP: 78.55.135.**]

Piesek już w domu

Gość • Piątek [31.07.2020, 23:19:12] • [IP: 31.11.131.***]

To znalazł się ten piesek czy nie ?

Gość • Piątek [31.07.2020, 22:30:07] • [IP: 37.47.158.***]

20:47 tak

Gość • Piątek [31.07.2020, 20:47:09] • [IP: 46.231.56.**]

Czy piesek sie znalazł?

Gość • Piątek [31.07.2020, 17:25:08] • [IP: 5.173.122.***]

Ale fajny psiak :) podobny do naszego - widać, że sympatyczne stworzenie. W odróżnieniu od POst-komuchów ze Świnoujście Stadt. Lewicowa ohyda :(

Gość • Piątek [31.07.2020, 16:02:29] • [IP: 83.8.147.***]

Piszecie głupoty de bile zajmijcie się swoim zyciem ale widocznie go nje macie skoro wszyxtko komentującej a ten drugi pajac bo ty w nie srAsz

Gość • Piątek [31.07.2020, 13:42:05] • [IP: 178.238.246.**]

Zjadły ja ryby!

Gość • Piątek [31.07.2020, 11:26:36] • [IP: 79.191.88.***]

Ratownik ją porwał, biegała nie po tej plaży!!

Gość • Piątek [31.07.2020, 10:49:42] • [IP: 37.248.224.***]

TEN PIES WIDZIANY Z TĄ UPRZĘŻĄ NA UL WITOSA STARSZA KOBIETA GO PROWADZA NA SMYCZY. PIES NIE AKCEPTUJE TEJ BABY I PRUBUJE WSKOCZYC DO AUTA OTWARTEGO NA PARKINGU CHCE JEJ UCIEC SYTUACJA Z PIATKU.

Gość • Piątek [31.07.2020, 10:45:24] • [IP: 37.248.224.***]

JEDNA KOBIETA SE WIETRZY A DRUGA W OKOPIE A BUREK PEWNO W PIACH SIE ZESRAŁ + BURAKI Z NAMIOTEM NA PLAŻY. PRZYJEMNOŚĆ PO TYM JAK PIES NASRA W TYM PIASKU LEŻEĆ.

Pazdzioch • Piątek [31.07.2020, 09:17:08] • [IP: 83.20.228.***]

Na FB że widziany był w parku linowym

Gość • Piątek [31.07.2020, 09:02:33] • [IP: 176.221.122.**]

Na jakim fanpage? Niestety nic nie ma nigdzie

Gość • Piątek [31.07.2020, 08:33:10] • [IP: 178.7.165.***]

Slodka sunia….zycze z calego serca zeby sie odnalazla i wrocila szczesliwie do kochajacego ja domku!!Prosze dac znac!! A niektorymi debilowatymi komentarzami prosze sie nie przejmowac!! To tylko swiadczy o poziomie inteligencji tych DEBILI!!

Gość • Piątek [31.07.2020, 07:55:56] • [IP: 83.14.226.***]

na facebooku ktos mial zdjecia tego pieska ze znalazl na jakims fanpage dot swinoujscia !!

Pazdzioch • Piątek [31.07.2020, 05:52:11] • [IP: 83.20.228.***]

Tylko możliwe że Niemcy mogli psa zabrać są z tego znani że jak pies im się podoba to do auta zabierają i w drogę

Pazdzioch • Czwartek [30.07.2020, 23:34:58] • [IP: 83.20.228.***]

W stronę fortu

Gość • Czwartek [30.07.2020, 22:39:51] • [IP: 31.60.58.***]

W drugim planie jedna kobieta w okopie, a druga zgrabne nogi w procę :). Pies zaginął, bo na plażę nie wolno wprowadzać psów.

Gość • Czwartek [30.07.2020, 22:38:20] • [IP: 176.221.122.***]

chodziłem szukałem 500 zł piechotą nie chodzi tylko biega na 4 łapach

Gość • Czwartek [30.07.2020, 21:48:58] • [IP: 176.221.123.**]

A fb ktoś dał ogłoszenie że znalazł

Gość • Czwartek [30.07.2020, 20:51:13] • [IP: 185.135.2.***]

Ten co nie sra

Gość • Czwartek [30.07.2020, 20:23:24] • [IP: 5.172.255.***]

Śliczna sunia! oby jak najszybciej się znalazła! :)

Gość • Czwartek [30.07.2020, 20:05:15] • [IP: 176.221.122.**]

A ty jesteś nową odmianą srającego BURAKA. ipek.248.225***

Gość • Czwartek [30.07.2020, 19:58:14] • [IP: 188.146.169.**]

A w jakim kierunku poszła w stronę plaży czy w stronę fortu?

Gość • Czwartek [30.07.2020, 19:44:23] • [IP: 188.146.169.**]

Czy poszła do lasu w stronę płazy? Czy w stronę fortu

Gość • Czwartek [30.07.2020, 19:29:10] • [IP: 5.173.153.**]

Oby się odnalazła.Biedna przerażona sunia.

Oglądasz 1-25 z 32
■ Od godz. 11 do 13 policja znakować będzie rowery na pl. Wolności. Wystarczy pojawić się z dowodem zakupu roweru i zabezpieczyć swój pojazd przed kradzieżą ■ Rozpoczynamy Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu. We wtorek jeździmy za darmo komunikacją miejską ■ Zakażenia wirusem SARS-CoV-2 stan na godz.10.00 Sobota. Informujemy, że na terenie województwa zachodniopomorskiego mamy kolejne przypadki zakażenia wirusem SARS-CoV-2:­­­­ pow. kołobrzeski – 1 osoba (1 mężczyzna w średnim wieku) pow. koszaliński + Koszalin- 4 osoby (1 młoda kobieta, 1 kobieta w średnim wieku, 1 mężczyzna w średnim wieku i 1 starszy mężczyzna ) m. Szczecin – 17 osób ( 2 dzieci, 1 młoda kobieta, 3 kobiety w średnim wieku,4 młodych mężczyzn, 6 mężczyzn w średnim wieku i 1 starszy mężczyzna) pow. wałecki – 1osoba (1 starszy mężczyzna) pow. stargardzki - 5 osób ( 1 dziecko, 2 kobiety w średnim wieku, 1 starsza kobieta i 1 starszy mężczyzna) pow. gryfiński - 1 osoba (1 starsza kobieta) pow. policki - 1 osoba ( 1 młoda kobieta) pow. goleniowski - 1 osoba ( 1 mężczyzna w średnim wieku ) W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem- stan na 19.09.20 r. : 1378 /30 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe) - informuje Renata Opiela Kierownik Oddziału Epidemiologii Wojewódzka Stacja Sanitarno- Epidemiologiczna ■ W związku z trwającą pandemią, obchody 81. rocznicy agresji Związku Radzieckiego na Polskę oraz Dnia Sybiraka zostaną upamiętnione poprzez złożenie kwiatów przez władze samorządowe, związki kombatanckie oraz delegacje szkół miejskich pod pomnikiem Zesłańców Sybiru – Skwer Zesłańców Sybiru (u zbiegu ulic Władysława Sikorskiego i Monte Cassino) w dniu 17 września 2020 r. o godz. 11.00. Osoby zainteresowane upamiętnieniem Święta, mogą w ciągu całego dnia składać wiązanki kwiatów i zapalać znicze. Powyższe rozwiązanie podyktowane jest zachowaniem obowiązujących środków ostrożności w ramach trwającej epidemii ■ Nie żyje „Baca” Wojciech Hawryszuk. Tworzył festiwal FAMA. Dyrektor Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach w latach 2002 – 2003. Społecznik, publicysta, animator kultury. Zmarł nagle, w piątek 11 września. Miał 68 lat. ■ Koronawirus w internacie Zespołu Szkół Morskich! Uczniowie na kwarantannie. W związku z potwierdzonym zakażeniem u ucznia wprowadzono zdalne nauczanie dla klasy Technikum Logistycznego (27 uczniów) do 20.09.2020r. Uczniów wraz z rodzinami objęto 10 dniową kwarantanną. W internacie w wydzielonej części budynku 10 dniową kwarantannę odbywa 12 dzieci ■ W rejonie ulic Karsiborskiej i Portowej toczą się prace związane z doprowadzeniem dróg i mediów oraz rewitalizacją terenów powojskowych pod przyszłe Centrum Usług „Mulnik”, które będzie służyć lokalnym przedsiębiorcom. 5,5 hektara powierzchni terenu powojskowego zostało oczyszczone z przedmiotów niebezpiecznych, a zdegradowane budynki rozebrane ■ Joanna Agatowska – kiedy będziemy mogli cieszyć się obniżonymi kosztami ? Obawiam się, że nigdy! Wciąż dochodzić Wam będą nowe zadania, za które płacimy wszyscy! ■ Sylwia Marszałek: „dziwi mnie, że koszt przetworzenia odpadów segregowanych jest w zaproponowanym cenniku wyższy od odpadów zmieszanych” ■ S.Marszałek – część nowej kalkulacji jest dla mnie niejasna ; zadałam pytania zarządowi liczę dziś na odpowiedź! ■ Przewodniczący zarządu CZG RXXI: „Planujemy zbudowanie w Slajsinie instalacji fotowoltaicznej o mocy 1 megawata. Zakład będzie wtedy niezależny energetycznie.” ■ Chrzanowski: „574 000 metrów sześciennych – o takiej pojemności kwaterę na odpady chcemy zbudować – powinna wystarczyć na ok. 14 lat ■ Zdaniem zarządu podwyżka cen za przyjęcie odpadów jest niezbędna! ■ Jarosław Jaz został nowym rzecznikiem prezydenta Świnoujścia - pracował w mediach Polska Press od 2013 roku. Prace rozpoczął w urzędzie miasta dzisiaj (1 września br.) ■