POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [29.07.2020, 13:56:05] • Świnoujście

Już w piątek seanse filmowe w kinie Cinema3D w Świnoujściu!

Już w piątek seanse filmowe w kinie Cinema3D w Świnoujściu!

fot. Organizator

W piątek 31 lipca w kinie sieci Cinema3D odbędą się pierwsze seanse filmowe. Przyjemny i bezproblemowy udział w projekcji filmów zapewni przygotowane zaplecze sanitarne. Widzowie będą mogli zobaczyć na wielkim ekranie premiery filmowe i pokazy przedpremierowe.

31 lipca działalność wznawia kino Cinema3D w Świnoujściu. Widzowie, którzy udadzą się na seans filmowy w pierwszy weekend po otwarciu kina będą mogli wybierać filmy z szerokiego repertuaru.

Mając na względzie bezpieczeństwo i komfort pracowników oraz widzów w kinach sieci Cinema3D wdrożono rządowe wytyczne. We foyer kin oraz w toaletach ulokowano stacje do dezynfekcji rąk, a obsługa multipleksów została wyposażona w przyłbice. Każde kino Cinema3D posiada specjalne oznakowania graficzne ułatwiające zachowanie dystansu między klientami w kolejkach do kas oraz materiały informacyjne przypominające o obowiązujących zasadach bezpieczeństwa i higieny. W toaletach, które są na bieżąco sprzątane, znajdują się instrukcje dla klientów dotyczące prawidłowego mycia rąk. Ponadto w salach kinowych regularnie dezynfekujemy punkty częstego styku, jak klamki, podłokietniki i poręcze.

Już w piątek seanse filmowe w kinie Cinema3D w Świnoujściu!

fot. Organizator

Zgodnie z rządowymi wytycznymi widzowie na terenie kina powinni mieć zakryte usta i nos. Klienci kupujący bilety w kasach mogą płacić za nie bezgotówkowo. W salach kinowych widzowie są proszeni o zajmowanie miejsca wskazanego na bilecie, zachowując bezpieczny odstęp. Obowiązek zachowania wolnego miejsca między osobami nie dotyczy opiekuna z dzieckiem poniżej 13 roku życia, opiekuna osoby niepełnosprawnej oraz osób z jednego gospodarstwa domowego.

Po zakończonym seansie, klienci opuszając salę kinową powinni postępować zgodnie z informacjami, które przekażą pracownicy kina lub stosować się do oznaczeń.

Od 31 lipca w Cinema3D będzie można zobaczyć premierowo thriller „Nieobliczalny” z Russellem Crowe w roli głównej. Ponadto 1 i 2 sierpnia odbędą się przedpremierowe pokazy komedii „Włoskie wakacje” z pięknymi krajobrazami Toskanii w tle, lokalnym winem, najlepszym risotto i włoskim słońcem, które zmienia wszystko.

Cinema3D nie zapomniała o najmłodszych kinomanach. Na wielki ekran powrócą „Gru, Dru i Minionki”! W repertuarze znajdzie się również animacja „SCOOBY-DOO!” o wiecznie głodnym czworonogu Scoobym, jego najlepszym kumplu Kudłatym i reszcie ekipy.

Bilety na premierowe seanse od 31 lipca można nabyć w kasie kina sieci Cinema3D, a już dziś są dostępne na stronie target=_blank>www.cinema3d.pl

Natalia Kaleta-Nguyen
PR Manager


komentarzy: 7, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-7 z 7

Gość • Środa [29.07.2020, 23:10:20] • [IP: 62.69.252.**]

26 sierpnia bedzie hit Tenet Nolana

Gość • Środa [29.07.2020, 21:10:44] • [IP: 62.69.203.**]

Nareszcie

Gość • Środa [29.07.2020, 20:06:56] • [IP: 46.134.42.**]

Dokładnie kiedy zapowiadane dawno temu przejęcie przez Multikino i koniec tych złodziejskich cen??

pisobolszewik • Środa [29.07.2020, 19:33:28] • [IP: 176.221.122.**]

Ze te ceny sami zasiądzcie w fotelach, kupcie popcorn i miłego oglądania.

Gość • Środa [29.07.2020, 17:09:40] • [IP: 176.221.122.**]

25 zł horror w biały dzień

Gość • Środa [29.07.2020, 15:18:45] • [IP: 178.238.245.**]

będzie można zajac co drugie miejsce ??

Gość • Środa [29.07.2020, 14:18:56] • [IP: 164.127.36.**]

1) No, jak by było tylko" Natalia Kaleta", to bym nie poszedł, ale skoro" Natalia Kaleta-Nguyen", to pójdę. 2) Że można się zarazić? Jeśli się zarazić, to przynajmniej w imponującym i prestiżowym kulturalnie miejscu!

Oglądasz 1-7 z 7
■ W czwartek przy samej zachodniej granicy państwowej prognozowane są wzrosty temperatury maksymalnej powietrza w okolice 30°C/31°C. ■ Gmina Miasto Świnoujście, w programie rządowym „Zdalna Szkoła + wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego” pozyskała kolejne środki finansowe w wysokości 73 160,00 zł. Kwota ta zostanie przeznaczona na zakup tabletów dla najbardziej potrzebujących uczniów naszego Miasta ■ Minister Edukacji Narodowej zdecydował: rok szkolny rozpocznie się tradycyjnie 1 września, a dzieci pójdą do szkoły! 1 września szkoły otworzą swoje podwoje dla uczniów, a ci spotkają się ze sobą, poznają plan lekcji. W kolejnych dniach nauka także odbywać się będzie w szkołach-poinformowało MEN ■ Nadal obowiązuje zakaz wjazdu turystów jednodniowych z innych niemieckich landów związkowych oraz z innych krajów w ogóle. Zakaz ten będzie obowiązywał na pewno do końca sierpnia ■ Bez dodatkowej dyskusji radni zaakceptowali plan ustalenia sieci projekty publicznych szkół podstawowych prowadzonych przez miasto jak i sieci szkół ponadpodstawowych i specjalnych ■ ZGM po zmianach ma przejąć siedzibę Towarzystwa Budownictwa Społecznego przy ul. Wyspiańskiego 35 c. Na zmiany związane z przekształceniem oraz ulokowaniem w nowej siedzibie władze miasta przewidują czas do końca września ■ Rada Miasta jednogłośnie podjęła uchwałę w sprawie rekompensaty dla spółki ZGM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z tytułu realizacji zadań własnych Gminy Miasto Świnoujście ■