POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [26.07.2020, 13:48:38] • Świnoujście

Letnia trasa Krzysztofa Zalewskiego

Letnia trasa Krzysztofa Zalewskiego

fot. Organizator

Krzysztof Zalewski swoją nieposkromioną sceniczną energię czerpie z kontaktów z publicznością. Teraz, po kilku miesiącach przerwy od grania na żywo, nie może się już doczekać kolejnych koncertów. Nowy singiel, „Tylko nocą”, udowadnia, że artysta jest w świetnej formie, i zapowiada lato pełne tańca!

Zaangażowany w najważniejsze projekty muzyczne, jeden z czołowych głosów Męskiego Grania, artysta tworzący z najlepszymi muzykami w Polsce. Krzysztof Zalewski w swojej artystycznej drodze nie idzie na kompromisy. Jego albumy „Zelig” i „Złoto” wymykają się prostym kategoriom. Fani Zalewskiego pokochali oba te krążki. Docenili je również krytycy. Na kolejną płytę artysta kazał czekać aż cztery lata. To właśnie ten album zwiastuje singiel „Tylko nocą”, w którym muzyk przy elektronicznych brzmieniach i mocnym basie zaprasza do tańca.

O tym, czego Zalewski potrafi dokonać na scenie, przekonała się publiczność jego kultowego one-man show. W jego trakcie samodzielnie wykonywał skomplikowane aranżacje utworów ze swojego debiutanckiego krążka. Po takiej muzycznej uczcie aż strach pomyśleć, na co go stać, kiedy na scenie towarzyszy mu zespół.

Nagrodzony Fryderykiem „Początek” – utwór, który Zalewski stworzył wspólnie z Dawidem Podsiadło – był hitem lata 2018. Czy w tym roku na wakacyjnych imprezach będziemy tańczyć do „Tylko nocą”? Najlepiej przekonać się o tym, idąc na jeden z letnich koncertów artysty.

Anna Stankiewicz-Sztybel
Adria Art


komentarzy: 13, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-13 z 13

Gajowy • Poniedziałek [27.07.2020, 16:19:26] • [IP: 94.254.233.***]

Albo koty albo komary?miasto finansuje i.rozmnaża kocie bandy które mordują dla zabawy tysiące ptaszków żywiące się głównie komarami. koty dokarmiane są drogą karmą którą w nocy zjadają dziki kruki mewy itd.to jest chore! U niemców komarów brak.dlaczego?A widział ktoś kota poza prywatną posesją?Uczcie się Barany z urzędu nawet od wroga..

Gość • Poniedziałek [27.07.2020, 12:27:11] • [IP: 5.173.129.***]

jeden z najleprzych polskich muzyków i wykonawców a mochery i wsioki już komentują, ale disco polo to byście poszli i jeszcze za darmo...to by było super nie??

Gość • Poniedziałek [27.07.2020, 10:56:07] • [IP: 94.254.234.**]

uwielbiam

Gość • Poniedziałek [27.07.2020, 10:27:57] • [IP: 62.69.231.**]

Bardzo dobrze zinterpretował Niemena, a to niełatwa sprawa. Artysta godny uwagi. Do hejtujących jak zwykle PiS-owców: po co się odzywacie? Macie swojego Zenka, więc sobie go słuchajcie. To jest wasz poziom intelektualny.

Gość • Poniedziałek [27.07.2020, 06:05:23] • [IP: 5.173.88.***]

Mloda muzyka hehehehehe.mlody ambitny i zdolny to on byl 20 lat temu.A teraz nabral manier zarobil kasy i bawi sie w polityke.Odkad zabral hlos w sprawie polityki mam go we d.poe tak jak kazdego innego artuste" bez wzgledu na to komu kibicuje.Wy macie grac spiewac bawic a nie pouczac ludzi.Cpacie na potege pieprzycie sie jak kroliki zmieniacie partnwrow jak skarpetki pijecie kradniecie i Wy Artysci chcecie uczyc ludzi jak zyc i jak glosowac? Graj Krzysiu graj!! Skoncza wam sie te miliony to wtedy zobaczymy.

Gość • Niedziela [26.07.2020, 21:47:52] • [IP: 62.69.251.***]

dzieki za info, pójde

Gość • Niedziela [26.07.2020, 19:23:50] • [IP: 62.69.231.***]

Ale Zenka wszyscy znawcy muzyki poniżej znacie? :)

Gość • Niedziela [26.07.2020, 18:36:30] • [IP: 109.243.210.**]

Jeśli ktoś nie zna Zalewskiego, to na pewno NIE ZNA MŁODEJ, NAJLEPSZEJ muzyki w Polsce, no, już tej młodej dojrzałej. Faceta da się opisać tymi kluczowymi" adresami"w mediach: 1) zwycięzca Idola'02 (ten długowłosy hard-rockowiec), 2) stały element Męskiego Grania, czyli najlepszej muzyki w Polsce (to seria koncertów różnych wykonawców i wydawanych potem płyt, teraz można kupić w świnouj. Empiku - wczoraj tam byłem - po niskiej dość cenie ze 2-3 płyty MG), 3) radiowa Trójka i TVP Kultura - Zalewski miał chyba 8 utworów na Liście Przebojów Pr.3, obie stacje nadają najlepszą, wyselekcjonowaną muzykę, nie tylko jazz, ale i pop, rock, muz.alternatywną, czyli: Brodkę, Zalewskiego, Bovską, Darię Zawiałow, Bartosiewicz, Baranowskiego. Zalewski jest bliższy rockowi, 4) NAGRODY: a są nie byle jakie, 2 Fryderyki i" Mateusz". Bardzo dobry głos, technika, zakręcone, nie nazbyt łatwe kompozycje, a już to, że poradził sobie z repertuarem Niemena to wielkie osiągnięcie. --Pisałem to ja, wychowany na muz.l.70-2000, ale go cenię

Gość • Niedziela [26.07.2020, 18:13:01] • [IP: 37.8.230.**]

nie znajdzie chętnych jak Dąbrowska i bez sensu się chłopak nastoi w kolejce;)

Gość • Niedziela [26.07.2020, 17:17:40] • [IP: 176.221.122.**]

Nie moja opcja, niech się buja.

Gość • Niedziela [26.07.2020, 16:30:15] • [IP: 77.252.46.**]

Nie znam.

Gość • Niedziela [26.07.2020, 16:21:34] • [IP: 176.221.122.***]

Nie znam go. Nie było jakiejś lepszej gwiazdy ?

Gość • Niedziela [26.07.2020, 14:45:25] • [IP: 176.221.122.**]

Za darmo nie pójdę., antypis.

Oglądasz 1-13 z 13
■ Od godz. 11 do 13 policja znakować będzie rowery na pl. Wolności. Wystarczy pojawić się z dowodem zakupu roweru i zabezpieczyć swój pojazd przed kradzieżą ■ Rozpoczynamy Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu. We wtorek jeździmy za darmo komunikacją miejską ■ Zakażenia wirusem SARS-CoV-2 stan na godz.10.00 Sobota. Informujemy, że na terenie województwa zachodniopomorskiego mamy kolejne przypadki zakażenia wirusem SARS-CoV-2:­­­­ pow. kołobrzeski – 1 osoba (1 mężczyzna w średnim wieku) pow. koszaliński + Koszalin- 4 osoby (1 młoda kobieta, 1 kobieta w średnim wieku, 1 mężczyzna w średnim wieku i 1 starszy mężczyzna ) m. Szczecin – 17 osób ( 2 dzieci, 1 młoda kobieta, 3 kobiety w średnim wieku,4 młodych mężczyzn, 6 mężczyzn w średnim wieku i 1 starszy mężczyzna) pow. wałecki – 1osoba (1 starszy mężczyzna) pow. stargardzki - 5 osób ( 1 dziecko, 2 kobiety w średnim wieku, 1 starsza kobieta i 1 starszy mężczyzna) pow. gryfiński - 1 osoba (1 starsza kobieta) pow. policki - 1 osoba ( 1 młoda kobieta) pow. goleniowski - 1 osoba ( 1 mężczyzna w średnim wieku ) W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem- stan na 19.09.20 r. : 1378 /30 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe) - informuje Renata Opiela Kierownik Oddziału Epidemiologii Wojewódzka Stacja Sanitarno- Epidemiologiczna ■ W związku z trwającą pandemią, obchody 81. rocznicy agresji Związku Radzieckiego na Polskę oraz Dnia Sybiraka zostaną upamiętnione poprzez złożenie kwiatów przez władze samorządowe, związki kombatanckie oraz delegacje szkół miejskich pod pomnikiem Zesłańców Sybiru – Skwer Zesłańców Sybiru (u zbiegu ulic Władysława Sikorskiego i Monte Cassino) w dniu 17 września 2020 r. o godz. 11.00. Osoby zainteresowane upamiętnieniem Święta, mogą w ciągu całego dnia składać wiązanki kwiatów i zapalać znicze. Powyższe rozwiązanie podyktowane jest zachowaniem obowiązujących środków ostrożności w ramach trwającej epidemii ■ Nie żyje „Baca” Wojciech Hawryszuk. Tworzył festiwal FAMA. Dyrektor Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach w latach 2002 – 2003. Społecznik, publicysta, animator kultury. Zmarł nagle, w piątek 11 września. Miał 68 lat. ■ Koronawirus w internacie Zespołu Szkół Morskich! Uczniowie na kwarantannie. W związku z potwierdzonym zakażeniem u ucznia wprowadzono zdalne nauczanie dla klasy Technikum Logistycznego (27 uczniów) do 20.09.2020r. Uczniów wraz z rodzinami objęto 10 dniową kwarantanną. W internacie w wydzielonej części budynku 10 dniową kwarantannę odbywa 12 dzieci ■ W rejonie ulic Karsiborskiej i Portowej toczą się prace związane z doprowadzeniem dróg i mediów oraz rewitalizacją terenów powojskowych pod przyszłe Centrum Usług „Mulnik”, które będzie służyć lokalnym przedsiębiorcom. 5,5 hektara powierzchni terenu powojskowego zostało oczyszczone z przedmiotów niebezpiecznych, a zdegradowane budynki rozebrane ■ Joanna Agatowska – kiedy będziemy mogli cieszyć się obniżonymi kosztami ? Obawiam się, że nigdy! Wciąż dochodzić Wam będą nowe zadania, za które płacimy wszyscy! ■ Sylwia Marszałek: „dziwi mnie, że koszt przetworzenia odpadów segregowanych jest w zaproponowanym cenniku wyższy od odpadów zmieszanych” ■ S.Marszałek – część nowej kalkulacji jest dla mnie niejasna ; zadałam pytania zarządowi liczę dziś na odpowiedź! ■ Przewodniczący zarządu CZG RXXI: „Planujemy zbudowanie w Slajsinie instalacji fotowoltaicznej o mocy 1 megawata. Zakład będzie wtedy niezależny energetycznie.” ■ Chrzanowski: „574 000 metrów sześciennych – o takiej pojemności kwaterę na odpady chcemy zbudować – powinna wystarczyć na ok. 14 lat ■ Zdaniem zarządu podwyżka cen za przyjęcie odpadów jest niezbędna! ■ Jarosław Jaz został nowym rzecznikiem prezydenta Świnoujścia - pracował w mediach Polska Press od 2013 roku. Prace rozpoczął w urzędzie miasta dzisiaj (1 września br.) ■