POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [26.07.2020, 20:05:50] • Świnoujście

Mieszkaniec: Wysadził rodzinę na środku ulicy!

Mieszkaniec: Wysadził rodzinę na środku ulicy!

fot. Mieszkaniec

Dziś na ulicy Matejki obok parku linowego kierowca na niemieckich numerach rejestracyjnych zatrzymał się i wysadził dwójkę dzieci i kobietę na środku ulicy, pomiędzy jadącymi z każdej strony samochodami. Zdarzenie opisał jeden z mieszkańców.

- Towarzystwo, wcale się nie spiesząc, wyciągało plecaki i torebki z samochodu, a gdy inni kierowcy stojący w zatorze zaczęli używać klaksonów w celu udrożnienia zapychającej się ulicy, ujrzeli środkowy palec! Wydaje mi się, że każdy komentarz do tego zdarzenia będzie zbędny - relacjonuje mieszkaniec.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 87, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 87

Gość • Wtorek [28.07.2020, 06:26:28] • [IP: 37.248.212.***]

Bierność służb nic więcej robia co moga a że mogą wszystko to wszystko robią, proste jak budowa cepa

Gość • Poniedziałek [27.07.2020, 17:46:19] • [IP: 31.11.128.**]

Nie którzy serwilizm wobec Niemców podnieśli do rangi sztuki !!

Gość • Poniedziałek [27.07.2020, 17:32:44] • [IP: 5.173.147.**]

Ludzie czasami spieszą sie do pracy nie kazdy jest n wakacjach idioci...

Gość • Poniedziałek [27.07.2020, 17:11:12] • [IP: 176.221.123.***]

Ludzie Katolicka Polska jest Państwem Goscinnym i nie trzeba Turystów gonic oni oni Euro nam zostawią i sobie pojadą

Gość • Poniedziałek [27.07.2020, 16:51:43] • [IP: 178.238.252.***]

Apel do milicji, przymknijcie odrobine oko jak beda niemiaszki bici albo dziesionowani, jak im bd auta sie same na czesci rozkradaly albo rowery ginely, pozdrawiam ;)

Gość • Poniedziałek [27.07.2020, 16:48:50] • [IP: 94.254.225.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Poniedziałek [27.07.2020, 16:00:40] • [IP: 176.221.122.***]

buehehehe ale problem, no no, koniec swiata.

Gość • Poniedziałek [27.07.2020, 15:44:46] • [IP: 149.202.98.***]

Ludzie. Są wakacje, miasto turystyczne. Co to za spiny? Gdzie się tak spieszycie? Odstawcie te alko bo jesteście nerwowi a jak nie potraficie spokojnie to może sobie coś zapalcie.

PLO • Poniedziałek [27.07.2020, 14:58:15] • [IP: 83.246.65.***]

Poniedziałek [27.07.2020, 10:41:46] • [IP: 178.238.250.***] bądż taki uprzejmy na szwabskiej drodze :) w mgnieniu okas odchudzą ci portfel. Napier... ć i patrzeć czy równo puchnie

Wiktor • Poniedziałek [27.07.2020, 14:51:02] • [IP: 80.211.250.***]

112 POLITZEI!!

Gość • Poniedziałek [27.07.2020, 13:51:14] • [IP: 31.0.66.**]

Dziecko w środku jakieś brunatne albo mi się wydaje ?

Gość • Poniedziałek [27.07.2020, 13:39:28] • [IP: 80.153.7.***]

oni wiedza ze tu sa nietykalni

Aga • Poniedziałek [27.07.2020, 13:34:04] • [IP: 78.88.129.**]

Szkoda, że Polska z takim chorym i głupim krajem musi graniczyć. Bardzo bym sobie życzyła aby do Ś-cia przyjeżdżali duńczycy, szwedzi czy norwegowie to są ludzie na poziomie z kasą i klasą a nie to co ta hołota z ex hitlerowskiego kraju.

Gość • Poniedziałek [27.07.2020, 13:15:25] • [IP: 83.21.208.**]

Dlatego głosujcie na Trzaskowskiego! Wtedy i my będziemy tu gośćmi!!

Gość • Poniedziałek [27.07.2020, 12:56:44] • [IP: 46.231.56.**]

te niemcy to upierdliwe dziady przyjeżdżają do miasta i się panoszą, a władza nie umie sobie poradzić z nimi a dla czego? bo są leniwi...

Gość • Poniedziałek [27.07.2020, 12:28:19] • [IP: 176.221.122.***]

za środkowy palec wyszedł bym i dał po mordzie ciekawe czy byli by tacy odważni dalej

Gość • Poniedziałek [27.07.2020, 12:12:48] • [IP: 5.173.129.***]

na zdjęciu widać dwójkę dzieci i Helgę a gdzie kobieta??

Gość • Poniedziałek [27.07.2020, 11:34:16] • [IP: 31.0.176.***]

I KUP AUTO PO TAKICH HIPOPOTAMACH -NIC DZIWNEGO ZE TRZEBA MONTOWAĆ DODATKOWE WZMOCNIENIA BO KAROSERIA PODWOZIA SIE ROZJEŻDZA. JAK Z TAKĄ UPRAWIAĆ SEX?

Gość • Poniedziałek [27.07.2020, 11:17:39] • [IP: 178.238.246.**]

Ta nacja tak ma, do tego doskonale są zorientowani, że w naszym polskim bałaganie można bezkarnie pozwalać sobie na wiele.

Gość • Poniedziałek [27.07.2020, 10:41:46] • [IP: 178.238.250.***]

Rozumiem wysadzanie pasażerów -inni kierowcy mogą chwilę poczekać, ale kulturalni ludzie starają się zrobić to jak najszybciej żeby nie blokować ruchu. Tu najwyraźniej ktoś chciał pokazać, że ma wszystkich w d... A za wystawiony palec kopniak w tyłek się należy

Gość • Poniedziałek [27.07.2020, 10:34:06] • [IP: 83.20.16.***]

No i co z tego, że wysiadła rodzina, poczekać, uśmiechnąć się, wyluzować. Mnie tam nie przeszkadza, zdążę dojechać. Mnie Niemcy nie przeszkadzają, dobrze, że są i do nas przychodzą.

Gość • Poniedziałek [27.07.2020, 10:31:17] • [IP: 89.151.34.**]

Chociaż awaryjne by włączyła

Gość • Poniedziałek [27.07.2020, 10:30:54] • [IP: 216.130.39.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Poniedziałek [27.07.2020, 10:16:12] • [IP: 37.47.179.*]

Do biura turystycznego przy ul Lutyckiej. Bierzecie pieniądze od turystów więc im wytłumaczcie adres. Bywa tak że dzwonią na mój domofon i parkują w podwórku. Wielokrotnie udzielam informacji. W ub roku zgłaszałam do boura fakt błądzenia turystów. Pani recepcjonistka zbyła mnie i była bardzo oburzona. Nawet słowa.dziękuje nie usłyszałam.A turyści nadal błądzą . Może ktoś z właścicieli choteli przeczyta i zareaguje.

Gość • Poniedziałek [27.07.2020, 10:10:37] • [IP: 83.20.219.**]

A straży wiejskiej i milicji jak nie było tak ni ma...

Oglądasz 1-25 z 87
■ Od godz. 11 do 13 policja znakować będzie rowery na pl. Wolności. Wystarczy pojawić się z dowodem zakupu roweru i zabezpieczyć swój pojazd przed kradzieżą ■ Rozpoczynamy Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu. We wtorek jeździmy za darmo komunikacją miejską ■ Zakażenia wirusem SARS-CoV-2 stan na godz.10.00 Sobota. Informujemy, że na terenie województwa zachodniopomorskiego mamy kolejne przypadki zakażenia wirusem SARS-CoV-2:­­­­ pow. kołobrzeski – 1 osoba (1 mężczyzna w średnim wieku) pow. koszaliński + Koszalin- 4 osoby (1 młoda kobieta, 1 kobieta w średnim wieku, 1 mężczyzna w średnim wieku i 1 starszy mężczyzna ) m. Szczecin – 17 osób ( 2 dzieci, 1 młoda kobieta, 3 kobiety w średnim wieku,4 młodych mężczyzn, 6 mężczyzn w średnim wieku i 1 starszy mężczyzna) pow. wałecki – 1osoba (1 starszy mężczyzna) pow. stargardzki - 5 osób ( 1 dziecko, 2 kobiety w średnim wieku, 1 starsza kobieta i 1 starszy mężczyzna) pow. gryfiński - 1 osoba (1 starsza kobieta) pow. policki - 1 osoba ( 1 młoda kobieta) pow. goleniowski - 1 osoba ( 1 mężczyzna w średnim wieku ) W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem- stan na 19.09.20 r. : 1378 /30 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe) - informuje Renata Opiela Kierownik Oddziału Epidemiologii Wojewódzka Stacja Sanitarno- Epidemiologiczna ■ W związku z trwającą pandemią, obchody 81. rocznicy agresji Związku Radzieckiego na Polskę oraz Dnia Sybiraka zostaną upamiętnione poprzez złożenie kwiatów przez władze samorządowe, związki kombatanckie oraz delegacje szkół miejskich pod pomnikiem Zesłańców Sybiru – Skwer Zesłańców Sybiru (u zbiegu ulic Władysława Sikorskiego i Monte Cassino) w dniu 17 września 2020 r. o godz. 11.00. Osoby zainteresowane upamiętnieniem Święta, mogą w ciągu całego dnia składać wiązanki kwiatów i zapalać znicze. Powyższe rozwiązanie podyktowane jest zachowaniem obowiązujących środków ostrożności w ramach trwającej epidemii ■ Nie żyje „Baca” Wojciech Hawryszuk. Tworzył festiwal FAMA. Dyrektor Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach w latach 2002 – 2003. Społecznik, publicysta, animator kultury. Zmarł nagle, w piątek 11 września. Miał 68 lat. ■ Koronawirus w internacie Zespołu Szkół Morskich! Uczniowie na kwarantannie. W związku z potwierdzonym zakażeniem u ucznia wprowadzono zdalne nauczanie dla klasy Technikum Logistycznego (27 uczniów) do 20.09.2020r. Uczniów wraz z rodzinami objęto 10 dniową kwarantanną. W internacie w wydzielonej części budynku 10 dniową kwarantannę odbywa 12 dzieci ■ W rejonie ulic Karsiborskiej i Portowej toczą się prace związane z doprowadzeniem dróg i mediów oraz rewitalizacją terenów powojskowych pod przyszłe Centrum Usług „Mulnik”, które będzie służyć lokalnym przedsiębiorcom. 5,5 hektara powierzchni terenu powojskowego zostało oczyszczone z przedmiotów niebezpiecznych, a zdegradowane budynki rozebrane ■ Joanna Agatowska – kiedy będziemy mogli cieszyć się obniżonymi kosztami ? Obawiam się, że nigdy! Wciąż dochodzić Wam będą nowe zadania, za które płacimy wszyscy! ■ Sylwia Marszałek: „dziwi mnie, że koszt przetworzenia odpadów segregowanych jest w zaproponowanym cenniku wyższy od odpadów zmieszanych” ■ S.Marszałek – część nowej kalkulacji jest dla mnie niejasna ; zadałam pytania zarządowi liczę dziś na odpowiedź! ■ Przewodniczący zarządu CZG RXXI: „Planujemy zbudowanie w Slajsinie instalacji fotowoltaicznej o mocy 1 megawata. Zakład będzie wtedy niezależny energetycznie.” ■ Chrzanowski: „574 000 metrów sześciennych – o takiej pojemności kwaterę na odpady chcemy zbudować – powinna wystarczyć na ok. 14 lat ■ Zdaniem zarządu podwyżka cen za przyjęcie odpadów jest niezbędna! ■ Jarosław Jaz został nowym rzecznikiem prezydenta Świnoujścia - pracował w mediach Polska Press od 2013 roku. Prace rozpoczął w urzędzie miasta dzisiaj (1 września br.) ■