POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [26.07.2020, 14:03:43] • Świnoujście

Samochód wrasta w otoczenie...

Samochód wrasta w otoczenie...

fot. Czytelnik

Porzucone samochody i wraki w różnym stadium rozkładu to element obecny niemal na każdym osiedlu. Ten samochód ma legendę wśród mieszkańców pobliskich bloków.

Przy budynku ulicy Malczewskiego 1 od około trzy i pół roku samochód wrasta w otoczenie. Wygląda na porzucony, nikt go nie używa.

Mieszkańcy tego osiedla mówią że samochód tutaj stoi od czasu morderstwa studenta z pierwszego leningradu przy ulicy Matejki. Czy służby to sprawdziły?

Pojazd od tamtego czasu stoi i obrastają go rośliny. Mieszkańcy osiedla mają swoją legendę. Może ktoś się zainteresuje i go usunie z tego parkingu?

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 34, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 34

Gość • Poniedziałek [27.07.2020, 14:28:00] • [IP: 94.254.232.***]

A czy właściciel pojazdu wie że auto przeszkadza mieszkańcom?

Gość • Poniedziałek [27.07.2020, 12:04:24] • [IP: 94.254.232.***]

U mnie straż miejska zrobiła porządek z wrakami. Po telefonie jakiś miesiąc.

Lexindex • Poniedziałek [27.07.2020, 09:54:19] • [IP: 77.88.191.**]

Straż miejska niech ściąga wraki z terenów miasta. A wspólnoty niech sobie radzą same. Kodeks cywilny.

Gość • Poniedziałek [27.07.2020, 09:01:07] • [IP: 37.47.222.***]

To po kiego grzyba nam ta straż wiejska? Wiecznie nic nie mogą...

Gość • Poniedziałek [27.07.2020, 08:45:48] • [IP: 37.47.149.***]

To nie sharan tylko touran z silnikiem 1.9 tdi bxe gdzie panewki lubiły się obracać. Ciut lepszy od zafki 2 i paska b6 ale dalej vw czyli samochód dla pospólstwa.

Gość • Niedziela [26.07.2020, 23:34:14] • [IP: 178.235.147.*]

219 auto ma właściciela i teren na którym stoi też. Po za tym stoi za szlabanem gdzie dostęp mają tylko mieszkańcy wspólnot.

Gość • Niedziela [26.07.2020, 22:48:41] • [IP: 178.238.253.***]

Jeśli chcesz go sprzedać to kupię 664 852 806

Gość • Niedziela [26.07.2020, 22:40:05] • [IP: 176.221.122.***]

głodny? to niech żre trawę eko dizel

Gość • Niedziela [26.07.2020, 19:48:55] • [IP: 83.20.219.**]

Strazaki miejskie pewno zaraz napiszą komentarz, że to teren prywatny i oni nic nie mogą. Po co nam straż miejska która nigdy nic nie może? Albo nie chce...

Gość • Niedziela [26.07.2020, 18:36:08] • [IP: 176.221.122.**]

Jak długo ma stać nieruszane auto, by ktoś zareagował? Co zrobić, jeśli wiadomo, że bez przeglądu i bez ubezpieczenia?

Gość • Niedziela [26.07.2020, 18:29:42] • [IP: 37.248.225.***]

DUŻO AUT HANDLARZE PODRZUCAJĄ CENTUSIE PIER... ZARZĄDCA TERENU ZAWSZE MOŻE WYSTĄPIĆ DO URZĘDU O INFORMACJE. TO TEN PORTAL BĘDZIE PONOSIŁ SKUTKI DEWASTACJI AUTA PO TYM ARTYKULE -NIEODPOWIEDZIALNY AUTOR ARTYKUŁU.

Gość • Niedziela [26.07.2020, 17:51:16] • [IP: 37.47.156.***]

Luzuj gacie... Stoi? A co miał się położyć?

Gość • Niedziela [26.07.2020, 17:40:59] • [IP: 93.214.179.***]

obrastają go rośliny?a kto sprzata w kolo budynkow?Wlasciciel tego auta jest mieszkańcem osiedla. Auto moze smialo stac. do [IP: 188.146.181.**]poprzewracalo sie tobie w mozgu

Gość • Niedziela [26.07.2020, 16:49:57] • [IP: 188.146.43.**]

Jeżeli ma tablice to wcale nie znaczy że ma opłacone OC.

Gość • Niedziela [26.07.2020, 16:40:34] • [IP: 37.248.225.***]

Z TYMI KOMARAMI TO ZŁÓŻ SKARGĘ DO PIS PEWNO IM KONWENCJA ZABRANIA WYTRUĆ.

Gość • Niedziela [26.07.2020, 16:19:35] • [IP: 37.248.225.***]

RZECZYWISTOŚĆ GO PRZEROSŁA?

Gość • Niedziela [26.07.2020, 15:55:29] • [IP: 37.47.131.***]

Legenda jest taka, ktoś miał uszkodzone autko i porzucił wraka.

Gość • Niedziela [26.07.2020, 15:53:42] • [IP: 176.221.123.**]

osiedle zamknięte niech administracja sobie usunie art.433 KC AMEN

Gość • Niedziela [26.07.2020, 15:49:35] • [IP: 37.47.139.**]

Ja bym z chęcią kupił w razie czego proszę o kontakt na maciek.nexus5@gmail.com

Gość • Niedziela [26.07.2020, 15:31:08] • [IP: 83.20.223.***]

Jak my chcemy budować lepszą przyszłość, nowoczesną Polskę etc. jeśli z takimi pierdołami nie możemy sobie poradzić. Najpierw trzeba wywalić te ludzkie wraki, które zalegają w urzędach, strukturach i instytucjach sprawujących władzę. A tyle tego" złomu"...

Gość • Niedziela [26.07.2020, 15:25:59] • [IP: 37.47.167.***]

Auto ma tablice rejestracyjne. Dla służb ustalenie właściciela to" chwila-moment".👀

Gość • Niedziela [26.07.2020, 15:16:17] • [IP: 167.114.118.*]

Bo to diesel. Nie przepadam za dieslami. Benzyna tańsza za litr i można jeszcze sekwencje mieć.

Gość • Niedziela [26.07.2020, 15:08:56] • [IP: 167.114.102.***]

Nie widać, żeby był porzucony. Jest zarejestrowany więc temu cebularzowi z tej patologicznej ulicy nic do tego.

Gość • Niedziela [26.07.2020, 14:52:17] • [IP: 85.51.16.**]

to dziwne jest, kazde auto latwo zidentyfikowac po numerze nadwozia albo silnika lub vin wiec czemu nie mozna obciazyc ich posiadaczy za zasmiecanie otoczenia a jak nie to sprzedac na zlom i zasilic kase miasta.

Gość • Niedziela [26.07.2020, 14:49:59] • [IP: 37.248.215.***]

Gdzie jest straż miejska oni sa a jakby ich niebyło chodniki zamieniane są na parkingi żadnego patrolu od miesiąca niewidziałem ludzie przeciskają sie miedzy autami, a jak jusz sie pojawią to najpierw wzywający zostaje przepytany jak śmiał panie prezydencie niewyrzucaj pan pieniedzy w błoto

Oglądasz 1-25 z 34
■ Od godz. 11 do 13 policja znakować będzie rowery na pl. Wolności. Wystarczy pojawić się z dowodem zakupu roweru i zabezpieczyć swój pojazd przed kradzieżą ■ Rozpoczynamy Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu. We wtorek jeździmy za darmo komunikacją miejską ■ Zakażenia wirusem SARS-CoV-2 stan na godz.10.00 Sobota. Informujemy, że na terenie województwa zachodniopomorskiego mamy kolejne przypadki zakażenia wirusem SARS-CoV-2:­­­­ pow. kołobrzeski – 1 osoba (1 mężczyzna w średnim wieku) pow. koszaliński + Koszalin- 4 osoby (1 młoda kobieta, 1 kobieta w średnim wieku, 1 mężczyzna w średnim wieku i 1 starszy mężczyzna ) m. Szczecin – 17 osób ( 2 dzieci, 1 młoda kobieta, 3 kobiety w średnim wieku,4 młodych mężczyzn, 6 mężczyzn w średnim wieku i 1 starszy mężczyzna) pow. wałecki – 1osoba (1 starszy mężczyzna) pow. stargardzki - 5 osób ( 1 dziecko, 2 kobiety w średnim wieku, 1 starsza kobieta i 1 starszy mężczyzna) pow. gryfiński - 1 osoba (1 starsza kobieta) pow. policki - 1 osoba ( 1 młoda kobieta) pow. goleniowski - 1 osoba ( 1 mężczyzna w średnim wieku ) W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem- stan na 19.09.20 r. : 1378 /30 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe) - informuje Renata Opiela Kierownik Oddziału Epidemiologii Wojewódzka Stacja Sanitarno- Epidemiologiczna ■ W związku z trwającą pandemią, obchody 81. rocznicy agresji Związku Radzieckiego na Polskę oraz Dnia Sybiraka zostaną upamiętnione poprzez złożenie kwiatów przez władze samorządowe, związki kombatanckie oraz delegacje szkół miejskich pod pomnikiem Zesłańców Sybiru – Skwer Zesłańców Sybiru (u zbiegu ulic Władysława Sikorskiego i Monte Cassino) w dniu 17 września 2020 r. o godz. 11.00. Osoby zainteresowane upamiętnieniem Święta, mogą w ciągu całego dnia składać wiązanki kwiatów i zapalać znicze. Powyższe rozwiązanie podyktowane jest zachowaniem obowiązujących środków ostrożności w ramach trwającej epidemii ■ Nie żyje „Baca” Wojciech Hawryszuk. Tworzył festiwal FAMA. Dyrektor Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach w latach 2002 – 2003. Społecznik, publicysta, animator kultury. Zmarł nagle, w piątek 11 września. Miał 68 lat. ■ Koronawirus w internacie Zespołu Szkół Morskich! Uczniowie na kwarantannie. W związku z potwierdzonym zakażeniem u ucznia wprowadzono zdalne nauczanie dla klasy Technikum Logistycznego (27 uczniów) do 20.09.2020r. Uczniów wraz z rodzinami objęto 10 dniową kwarantanną. W internacie w wydzielonej części budynku 10 dniową kwarantannę odbywa 12 dzieci ■ W rejonie ulic Karsiborskiej i Portowej toczą się prace związane z doprowadzeniem dróg i mediów oraz rewitalizacją terenów powojskowych pod przyszłe Centrum Usług „Mulnik”, które będzie służyć lokalnym przedsiębiorcom. 5,5 hektara powierzchni terenu powojskowego zostało oczyszczone z przedmiotów niebezpiecznych, a zdegradowane budynki rozebrane ■ Joanna Agatowska – kiedy będziemy mogli cieszyć się obniżonymi kosztami ? Obawiam się, że nigdy! Wciąż dochodzić Wam będą nowe zadania, za które płacimy wszyscy! ■ Sylwia Marszałek: „dziwi mnie, że koszt przetworzenia odpadów segregowanych jest w zaproponowanym cenniku wyższy od odpadów zmieszanych” ■ S.Marszałek – część nowej kalkulacji jest dla mnie niejasna ; zadałam pytania zarządowi liczę dziś na odpowiedź! ■ Przewodniczący zarządu CZG RXXI: „Planujemy zbudowanie w Slajsinie instalacji fotowoltaicznej o mocy 1 megawata. Zakład będzie wtedy niezależny energetycznie.” ■ Chrzanowski: „574 000 metrów sześciennych – o takiej pojemności kwaterę na odpady chcemy zbudować – powinna wystarczyć na ok. 14 lat ■ Zdaniem zarządu podwyżka cen za przyjęcie odpadów jest niezbędna! ■ Jarosław Jaz został nowym rzecznikiem prezydenta Świnoujścia - pracował w mediach Polska Press od 2013 roku. Prace rozpoczął w urzędzie miasta dzisiaj (1 września br.) ■