POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [13.06.2009, 10:37:58] • Świnoujście

„Misz – masz lata 80 - te” wieczór na pożegnanie... „wolności”

„Misz – masz lata 80 - te” wieczór na pożegnanie... „wolności”

fot. Sławomir Ryfczyński

Już za tydzień, 20 czerwca Małgosia Nowicka i Karol Marko powiedzą sobie sakramentalne „tak”. Zanim oboje bez reszty popadną w niewolę miłości, koleżanki ze studiów i najbliższa rodzina postanowili zorganizować Małgosi wieczór pełen atrakcji, zwany przez niektórych „wieczorem panieńskim”.

Mimo, że występujący właśnie w „Centrali” „Riverboat Ramblers” grali ile pary w płucach to z kącika sali raz po raz dobiegał donośny śmiech albo wesołe przyśpiewki czy okrzyki. Tak reagowali goście tego wieczoru na to jak przyszła panna młoda próbowała sprostać wymyślnym testom. Zanim Małgosi i Karolowi przyjdzie zupełnie na poważnie rozwiązywać dylematy codzienności, w piątek był czas jeszcze na beztroskie figielki. Całość pod hasłem „misz masz – lata 80 -te”. Wszystko to za sprawą znajomych ze studiów. W zabawę włączyła się także najbliższa rodzina.

„Misz – masz lata 80 - te” wieczór na pożegnanie... „wolności”

fot. Sławomir Ryfczyński

Wszyscy chcieliby żeby wspólne życie przyszłych małżonków przebiegało beztrosko, a codzienne kłopoty nigdy nie przesłaniały im najważniejszego. Dlatego, skoro młodzi zdecydowali „na poważnie” to przyjaciele zadbali o radość i wesoły uśmiech na starcie.

„Misz – masz lata 80 - te” wieczór na pożegnanie... „wolności”

fot. Sławomir Ryfczyński

Wśród uczestników zabawy byli i tacy, którzy dobrze pamiętają okoliczności jakie towarzyszyły poznaniu się młodych. Przyjaciele upoważnili nas do ujawnienia, że Karol i Małgosia pierwszy raz spojrzeli sobie głęboko w oczy 26 października 2003 roku w studenckim klubie „Szafa”. To zapatrzenie trwa więc już dobre sześć lat. A będzie trwało...

„Misz – masz lata 80 - te” wieczór na pożegnanie... „wolności”

fot. Sławomir Ryfczyński

Życzymy im by jakknaaajdłuuuuuuuuuuuużżżżżżeeeeeeeeeeeeejjjjjjjj!!!!

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 54, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 26-50 z 54

Gość • Sobota [13.06.2009, 18:59:46] • [IP: 217.97.193.***]

lata 80 to stare te młode małzenstwo a zresztą pełna kich a gdzie pan młody napewno sie bawił w palermo

Gość • Sobota [13.06.2009, 18:24:09] • [IP: 80.245.184.***]

Rzeczywiście przesada... Ale Młodym wszystkiego najlepszego...

Gość • Sobota [13.06.2009, 18:17:19] • [IP: 193.200.150.***]

Ja przed chwilą zjadłem bułkę z serem. Chciałbym się z wami podzielić tym szczęsciem.

Gość • Sobota [13.06.2009, 16:37:50] • [IP: 90.129.70.*]

Uczestnicy tego spotkanią z wielka radościa przyjeli fakt, że ktoś zainteresowa się spotkaniem, w którego organizację włożyli dużo serca. Szkoda, ze nie wszyscy chcą podzielić naszą zwykłą radość i szczęście Małgoi i Karola. Te osoby mogłyby jednak podarować choć sobie zgryźliwośći. Tym bardziej, że w końcu czytają tysiące, a państwo malkontenci do literackich orłów raczej nie należą. M&M - dużo szczęścia i radości w życiu !

Gość • Sobota [13.06.2009, 16:19:23] • [IP: 195.117.222.**]

niezbyt mnie interesuje jakas baba ktora za tydzien bierze slub ;/ w miescie duzo jest kobiet ktora biora slub i widzimy je tutaj na portalu? nie! a czemu? bo nie zaplacily p. Ryfczynskiemu za pare fotek ;/ ten portal schodzi na psy zacznijcie pisac niedlugo co znajomi Ryfczyna jedza na obiad bo to jest bardzo ciekawe.

Gość • Sobota [13.06.2009, 15:47:05] • [IP: 80.245.182.***]

wszystkiego najlepszego mlodej parze :)

Gość • Sobota [13.06.2009, 15:34:33] • [IP: 80.245.180.**]

widze ze conie ktorym zal nie powiem co sciska... jesli komus sie to nie podoba wiec niech nie oglada i nie czyta. a nie kometuje, a nie wyrzysc swoje zale ze ich impreza nie byla pokazana... ona sie o to nie prosila i nie robcie komus przykrosci. banda tepakow!!

Dorota • Sobota [13.06.2009, 15:06:03] • [IP: 80.245.191.***]

Wszystko fajnie, najlepszy portal, niezależny.. hehe tylko ktoś kto to prowadzi nie ma pojęcia co jest a co nie jest wydarzeniem i to powoduje że ten jedyny słuszny i najlepszy, niezależny portal(ik) traci..

Gość • Sobota [13.06.2009, 14:52:20] • [IP: 92.42.116.***]

wiocha

Gość • Sobota [13.06.2009, 14:48:57] • [IP: 83.17.236.***]

ciekawe ile trzeba zaplacic zeby foty z prywatnej imprezy byly na iswinoujscie. Moj wujek Strachu ma urodziny, moze Pan Slawek wpadnie i strzeli opare fot. hahahahh

Gość • Sobota [13.06.2009, 14:31:36] • [IP: 80.245.190.***]

Dokładnie... napiszcie to w ciekawostkach... albo w ogóle nie piszeci eo takich głupotach bo kogo obchodzą takie bzdury.

Pikaczu • Sobota [13.06.2009, 14:29:03] • [IP: 217.97.193.***]

A statystycznie za rok odbedzie się Divorce Party z tortem.

Gość • Sobota [13.06.2009, 14:25:54] • [IP: 80.245.186.***]

bardzo interesujące ;(((

Gość • Sobota [13.06.2009, 14:12:02] • [IP: 92.42.119.***]

W SZCZECINIE ZACZĘŁY SIĘ ATRAKCJE ZWIĄZANE Z DNIAMI MORZA, ZAGLOWCE, BITWA MORSKA A MY TU PIEPRZYMY O CZYM ?

Bart Osz • Sobota [13.06.2009, 13:28:34] • [IP: 188.33.11.***]

Jeśli chcecie ważnych newsów to wchodźcie na onet-y, wp-y i inne tego typu portale. Albo przeprowadźcie się do naprawdę dużego miasta zamiast marudzić i dawać upust swoim frustracjom. Świnoujście ma potencjał żeby być małym, uroczym, przyjaznym miastem i ten portal to podkreśla - wbrew zaściankowej mentalności, która przeżera wielu tutejszych malkontentów. Ale szczerze mówiąc chcecie takich wiadomości - świadczy o tym fakt, że klikacie w ten link i poświęcacie czas i energię żeby napisać komentarz. Pogoda ładna - lepiej się przejść na plażę, może wydalicie trochę jadu w bardziej twórczy i pozytywny sposób.

Gość • Sobota [13.06.2009, 12:56:26] • [IP: 88.156.233.**]

Nie czepiajcie sie ludziska, przecież jesteście na portalu iPudelek, co chcielibyście wiedzieć to macie:))

Gość • Sobota [13.06.2009, 12:55:22] • [IP: 83.11.132.***]

No i wszystkiego naj dla nich.dobre koleżany ma.;).:)

Gość • Sobota [13.06.2009, 12:38:57] • [IP: 92.42.116.**]

Czy to prywatna strona czy informacje z życia miasta? Naprawdę nie ma o czym pisac że musimy czytac o jakimś wieczorze panieńskim? No proszę Cię Sławek- miej litośc!!

Gość • Sobota [13.06.2009, 12:23:27] • [IP: 77.113.202.**]

Tak, , , niedługo na stornie głównej będzie opisywane że Zenek i Wiesia brali ślub a w tym czasie wujek Staszek puścił bąka. W sensie że co, że jedyny wieczór panieński od stu lat w Świnoujściu czy co?co tydzień ileś tam osób bierze ślub i robią wieczory panieńskie i kawalerskie, nieraz ze striptizem i jakoś żadna to extranowina:/

Gość • Sobota [13.06.2009, 11:50:26] • [IP: 92.42.113.***]

popieram przedmówców. Z wieczoru panieńskiego kupa zdjęć, a z wernisażu z zeszlej soboty ani jednego... wstyd!! Wieczór panieński to ni ejest temat na portal. Chyba przestane tutaj zaglądać :(

Gość • Sobota [13.06.2009, 11:32:27] • [IP: 195.117.222.*]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Sobota [13.06.2009, 11:31:59] • [IP: 195.117.222.*]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Sobota [13.06.2009, 11:26:34] • [IP: 79.188.100.***]

i co z tego, bzdety jakieś. mało to takich zabaw prywatnych...

Gość • Sobota [13.06.2009, 11:24:00] • [IP: 92.42.117.***]

Weekend luzik hehehe fajnie!!

Gość • Sobota [13.06.2009, 11:23:28] • [IP: 83.21.50.***]

a to mi nowina, powalila mnie na kolana

Oglądasz 26-50 z 54
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■