POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [13.06.2009, 14:24:44] • Świnoujście

Coraz dłuższe kolejki na prom

Coraz dłuższe kolejki na prom

Prawobrzeże. Kolejka oczekujących na prom na przeprawie Centrum w piątek o godz. 12:00(fot. Sławomir Ryfczyński )

W długi weekend kierowcy samochodów bili rekordy, jeśli chodzi o czas który spędzali w kolejce na obie przeprawy promowe.

Wszystko dlatego, że do miasta od piątku zjeżdżali turyści chcący spędzić długi czerwcowy weekend nad Bałtykiem. Na przeprawie karsiborskiej kolejka sięgała do wjazdu na wysypisko śmieci. Mniej wytrwali wyjeżdżali z kolejki i wybierali Międzyzdroje.

Coraz dłuższe kolejki na prom

Lewobrzeże. Pojazdy chcące wyjechać z miasta na przeprawie Warszów w sobotę o godz. 13:00(fot. Sławomir Ryfczyński )

Z kolei ci, którzy chcieli wydostać się z miasta stali w kolejce na prom kończącej się na ulicy Marynarzy. W przypadku tak długiej kolejki kierowcy powinni zastanowić się, czy nie szybciej wydostać się z miasta korzystając z objazdu przez Niemcy.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 176, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 176

Gość • Poniedziałek [15.06.2009, 18:14:51] • [IP: 92.42.119.***]

Ludzie kochane, już jest około 176 wypowiedzi.Po robocie nie kupuję gazet tylko szybciutko walę do domu.Obiadzik.Siadam i buszuję po internecie.Dialektuję się treścia wypowiedzi drogich rodzimych internautów.Często się uśmiecham, jestem zdrowszy, odstresowuję problemy pracy.Kocham Was.Do zobaczenia w kolejkach.

Gość • Poniedziałek [15.06.2009, 16:38:53] • [IP: 83.236.136.***]

Powalilo Was wszystkich... do Warszowa mam jechac przez Niemcy!!

ܜܟܢܥܪܤܐ& • Poniedziałek [15.06.2009, 16:32:58] • [IP: 83.21.124.*]

Jak są kolejki, to chociaż niech więcej promów odpalą●Ale nie bo to nadwyręży skromny budżej miasta●Nic, tylko czekać na cud●Każdy niech se kupi po stateczku i problem z głowy●©2009r.●All Rights Reserved●

BZZ • Poniedziałek [15.06.2009, 16:16:30] • [IP: 192.168.250.**]

... Jaś Fasola :)Pajacyk Na Gumce :0

BZZ • Poniedziałek [15.06.2009, 16:11:49] • [IP: 192.168.250.**]

...zabrać przepustke PREZYDENTOWI i niech z zobaczy jak sie stoji godzinke w kolejce FASOLA JEDNA

Gość • Poniedziałek [15.06.2009, 15:52:05] • [IP: 83.31.203.***]

mieszkancy swinoujscia, maja dosyc takich WIESNIAKOW zwlaszcza jezeli chodzi o wbijanie sie w kolejke przy bielikach, , , , , , ,. ...zobaczycie komus kiedys puszcza nerwy po godzinnej kolejce i wbije sie ktos przed niego w kolejke i bedzie mordobicie

Gość • Poniedziałek [15.06.2009, 15:47:52] • [IP: 83.31.203.***]

a co najwazniejsze i najbardziej denerwujace to to ze ten kierowca z turkusowej hondy DW 3455M ewidentnie wbil sie w kolejke standard i takie WSIOKI ZE WSI JEZDZA PO NASZYCH DROGACH

Gość • Poniedziałek [15.06.2009, 15:41:36] • [IP: 92.42.112.***]

"Pan Prezydent" ma w głębokim poważaniu Mieszkańców i Turystów. Bo sam ma przepustkę" Bez Kolejki" Jak by postał kilka razy od razu by pomyślał o stałej przeprawie. Tak jest w całym naszym pięknym kraju, że nawet Były Prezydent Kraju chce uciekać. Podatki płacimy największe w Europie, a jako obywatele mamy zawsze pod GÓRKĘ.

Puma • Poniedziałek [15.06.2009, 14:32:23] • [IP: 217.97.199.*]

Hehe Świnoujście to miasto na weekend albo umieranie. Dobrze napisane

Gość • Poniedziałek [15.06.2009, 13:51:23] • [IP: 83.31.192.**]

Gość • Poniedziałek [15.06.2009, 09:13] • [IP: 83.31.189.***] jAŚ fASOLA TUNEL NAM ZAPRZEPAŚCIŁ, NIEDOŁĘGA!!

Gość • Poniedziałek [15.06.2009, 13:29:30] • [IP: 80.245.180.***]

W CENTRUM MIASTA PRZY PROMACH BIELIK KAMERY POWIESZONE SĄ NA WJAZD NA PROM I WYJAZD Z PROMU ORAZ KONIEC KOLEJKI NA PROMACH KASIBÓR OD WYSPY UZNAM JEST TAKA SAMA SYTUACJA ALE PO STRONIE WYSPY WOLIN KAMERA W KIERUNKU WYJAZDU I WJAZDU POWIESZONA JEST PRZED ZAKRENTEM ZE NIE WIDAĆ PROMU CZY JEST TO MOŻNIWE PRZEWIESIC KAMERĘ PRZED PROMEM KASIBÓR BYŁBY WIDOCZNOŚĆ NA PROM A NASTĘPNA KAMERA NA KONIEC KOLEJKI CZYLI JAK JEST OBECNIE PROSZĘ JEŻELI TO MOŻLIWE ZEBY TEN KTO ODPOWIEDZIALNY ZROBIŁ TO WYJDZIE TO NA DOBRE KIEROWCĄ

Gość • Poniedziałek [15.06.2009, 12:07:54] • [IP: 83.11.136.***]

Ja ma plana ja chcę załatwić wam 5 błękitnych flag. I będzie fajnie, tylko pamiętajcie kto wam to załatwił.

Gość • Poniedziałek [15.06.2009, 12:05:59] • [IP: 83.11.136.***]

Cego chcecie załatwiłem wam drugą błekitną flagę i szeroką plażę, a to że turyści nie dojadą to dobrze nie będą się kąpać będzie czysta woda i za rok załatwie wam trzecią błękitną flagę.

Gość • Poniedziałek [15.06.2009, 11:49:10] • [IP: 80.245.178.**]

nic tylko zanucic słowa piosenki CO Z NAMI BEDZIE?

Gość • Poniedziałek [15.06.2009, 11:48:20] • [IP: 80.245.178.**]

Kicha Kicha Kicha

Gość • Poniedziałek [15.06.2009, 11:47:34] • [IP: 80.245.178.**]

I po co nam TUNEL jak można sobie posiedzieć w samochodzie przy 25st.cel i patrzeć na zderzaki innych aut.

Gość • Poniedziałek [15.06.2009, 11:32:37] • [IP: 89.108.210.***]

Świnoujście to miasto na weekendowy odpoczynek albo na umieranie. .. każdy młody to wie.

Gość • Poniedziałek [15.06.2009, 11:31:04] • [IP: 92.42.117.***]

TUNEL

Gość • Poniedziałek [15.06.2009, 11:16:35] • [IP: 195.117.222.*]

wszyscy młodzi UCIEKAJMY Z TEGO MIASTA TO JEDNO WIELKIE BAGNO!!

Gość • Poniedziałek [15.06.2009, 09:13:53] • [IP: 83.31.189.***]

jAŚ fASOLA TUNEL NAM ZAPRZEPAŚCIŁ, NIEDOŁĘGA!!

Gość • Poniedziałek [15.06.2009, 07:49:49] • [IP: 80.245.178.***]

Jechalem ostatnio przez niemcy, jakos 2 i pol godziny, a na dodatek ustrzelil mnie fotoradar, nie polecam tej trasy

Gość • Poniedziałek [15.06.2009, 00:13:35] • [IP: 91.94.140.**]

Tak głosujcie na komuchów, to miasto wam będzie piękniało, a młodzież będzie się stąd zrywała.

Gość • Poniedziałek [15.06.2009, 00:06:54] • [IP: 92.42.119.***]

jak to mozliwe ze straz miejska robi zdjecia lepiej wygladajace niz zdjecia naszego super fotografa? :)

Gość • Niedziela [14.06.2009, 23:46:00] • [IP: 83.21.215.**]

mieszkalam 25 lat i szczesliwa jestem, ze mialam mozliwość wyprowadzenia się z tego miasta.Nigdy więcej w tym miescie nie zamieszkam. Most czy tunel to marzenia następnego pokolenia.Zycze powodzenia władzom w realizacji planu.

Gość • Niedziela [14.06.2009, 23:17:10] • [IP: 93.94.188.**]

Do czego to doszło, że dzięki niemcom mamy normalny przejazd bo w naszym Kraju sie o to nie dba: (Ktoś mówił o wojnie którąś ktoś wygrał;)?

Oglądasz 1-25 z 176
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■