POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [04.05.2026, 08:38:06] • Świnoujście

Świnoujścianka w finale „Mam Talent!”. Paulina Jaczewska prosi mieszkańców o wsparcie

Świnoujścianka w finale „Mam Talent!”. Paulina Jaczewska prosi mieszkańców o wsparcie

fot. Organizator

Paulina Jaczewska, wokalistka pochodząca ze Świnoujścia, wystąpi z zespołem wokalnym Luna Plena w finale programu „Mam Talent!”. Finał zostanie wyemitowany na żywo w sobotę, 9 maja, o godz. 19:45 w TVN.

To będzie ważny wieczór nie tylko dla zespołu Luna Plena z Zabrza, ale także dla Świnoujścia. W składzie finalistów programu „Mam Talent!” jest Paulina Jaczewska, wokalistka pochodząca z naszego miasta. Zespół wcześniej otrzymał Złoty Przycisk od Agnieszki Chylińskiej, a teraz powalczy o głosy widzów w finale programu.

Dla Pauliny Jaczewskiej udział w finale ma szczególne znaczenie, bo - jak podkreśla - jej muzyczna droga zaczęła się właśnie w Świnoujściu.

„Czuję ogromną więź ze Świnoujściem. To właśnie tutaj pani Ela Naklicka odkryła mój talent i zaszczepiła we mnie miłość do śpiewu chóralnego. Pod jej skrzydłami rozwijałam się od 11. roku życia, aż po przygotowania do studiów” - mówi Paulina Jaczewska.

Wokalistka ukończyła Państwową Szkołę Muzyczną I stopnia w Świnoujściu. Swoje umiejętności rozwijała także pod okiem Mariny Nikoriuk oraz Anety Kruk. Później kontynuowała edukację muzyczną na Akademii Muzycznej w Bydgoszczy, gdzie kształciła się jako dyrygentka chóralna i nauczycielka muzyki.

Świnoujścianka w finale „Mam Talent!”. Paulina Jaczewska prosi mieszkańców o wsparcie

fot. Organizator

Dziś występuje z zespołem wokalnym Luna Plena, prowadzonym przez Barbarę Gajek-Kraskę. To formacja skupiająca doświadczonych chórzystów z różnych części Polski.

Finał „Mam Talent!” odbędzie się już w najbliższą sobotę. Program będzie emitowany na żywo, a o końcowym wyniku zdecydują głosy widzów.

„To dla mnie bardzo ważny moment. Mam w sobie ogromną wdzięczność za wszystko, co wydarzyło się w moim życiu muzycznym - i za ludzi, którzy byli jego częścią. Jeśli będziecie oglądać, będę czuła, że jesteście tam ze mną” - dodaje Paulina Jaczewska.

Świnoujście ma więc swoją reprezentantkę w finale jednego z najpopularniejszych programów rozrywkowych w Polsce. Teraz wiele zależy od widzów i ich głosów. Głosowanie dotyczy zespołu Luna Plena, w którego składzie występuje świnoujścianka Paulina Jaczewska.

Źródło informacji i zdjęcia: Paulina Jaczewska.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 24, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-24 z 24

Paulina Jaczewska • Wtorek [05.05.2026, 13:09:07] • [IP: 91.150.214.***]

Artykuł miał bardziej posłużyć jako promocja i zwrócenie uwagi na to, że zespół Luna Plena, który wystąpi w finale Mam Talent i skradł serce Agnieszki Chylińskiej, współtworzy osoba ze Świnoujścia. Gdyby nie Chór Logos i pani Ela Naklicka, to nie pomyślałabym, że mogę śpiewać, więc jestem związana z miastem i wiele zawdzięczam osobom, które mnie wyedykowały - nasza PSM I st., Marina Nikoriuk czy Aneta Kruk. Ponadto zespół Luna Plena ma siedzibę w Zabrzu, ale ludzie na próby zjeżdżają się z wielu innych miast w tym z Krakowa, Warszawy, Wrocławia czy Gliwic. Oczywiście, że jeżeli komuś się nasz występ nie spodoba, to nie zagłosuje, ale dobrze jest wiedzieć, że wśród tych zdolnych ludzi na scenie w tv jest ktoś, kto pierwsze kroki stawiał na scenie w MDK w Świnoujściu. Pozdrawiam i zachęcam do oglądania! :)

Gość • Wtorek [05.05.2026, 10:46:08] • [IP: 176.221.125.**]

Ten hejt to sobie w buty wsadzcie będziecie wyżsi. Brawo Paulina

ryynio • Wtorek [05.05.2026, 09:44:48] • [IP: 83.253.16.***]

To nieuczciwe,. . i bez sensu takie proszenie o wsparcie, bo co jezeli podobna prosbe wyglosi osoba ze Szczecina, z Krakowa... lub Warszawy... no to zdobedzie duzo wiecej glosów...

Gość • Wtorek [05.05.2026, 07:58:28] • [IP: 176.221.125.***]

Do:29 A jaka z niej gwiazda?? 😂

Gość • Wtorek [05.05.2026, 00:35:50] • [IP: 185.210.37.***]

To znakomity występ był i finalowy na pewno tez taki będzie. Paulina nie prosi o głos na siebie tylko na chór w którym śpiewa, poszukajcie tego występu, jeśli nie widzieliście, głosować przecież na nich nikt Was nie zmusi, ale naprawdę warto zapoznać się z propozycją, są świetni!

Gość • Wtorek [05.05.2026, 00:25:13] • [IP: 37.109.167.***]

niech jej serce będzie lekko i jej dusza niech będzie lekko itd włochate a cuchnące nie myte. wykąp sie w bagnach.

Gość • Wtorek [05.05.2026, 00:18:35] • [IP: 185.210.37.***]

Super Paulina, powodzenia! :)

Gość • Poniedziałek [04.05.2026, 23:33:49] • [IP: 91.94.29.**]

To smutna prawidłowość, którą obserwujemy w naszym mieście od lat. Świnoujście ma niezwykły dar do marnowania własnego potencjału i zapominania o ludziach, którzy oddali mu swój talent i serce.Przez lata mieliśmy wśród nas artystów wyjątkowych – jak choćby tę wspaniałą postać, która przez lata godnie reprezentowała 8. Flotyllę Obrony Wybrzeża, uświetniając swoim głosem najważniejsze miejskie uroczystości. Dziś niewielu o niej pamięta, bo miasto woli sprowadzać „gwiazdy” z zewnątrz, jak Piasek czy inni celebryci, wydając na nich ogromne fundusze, zamiast pielęgnować lokalne diamenty.

Gość • Poniedziałek [04.05.2026, 23:26:18] • [IP: 91.50.100.**]

Powodzenia Pani Paulino

Gość • Poniedziałek [04.05.2026, 22:16:41] • [IP: 176.221.125.***]

A dlaczego mam oddać głos?

Gość • Poniedziałek [04.05.2026, 17:25:59] • [IP: 176.221.124.***]

Powodzenia

Gość • Poniedziałek [04.05.2026, 16:02:27] • [IP: 37.209.150.***]

trzymam kciuki, bedzie dobrze, powodzenia!!

Gość • Poniedziałek [04.05.2026, 15:57:38] • [IP: 91.94.24.***]

Gość • Poniedziałek [04.05.2026, 14:59:23] • [IP: 37.31.134.**]

09:12• [ 91.94.24.***]" Ona tu nie mieszka".●●● To panBoczek byl bytem, który" TuNieMieszkał". Nie obniżaj rangi epopei" Świat wg Kiepskich". Nie paździochuj nam miasta.

Gość • Poniedziałek [04.05.2026, 14:55:42] • [IP: 83.11.21.***]

mówiąc krótko daj spokój kobieto, albo masz głos albo wygląd... wygląd odpada, głos to się okaże, jak mieszkałaś choć chwilę w Świnoujściu to wiesz, że prosić się nie musisz bo znajomi i przyjaciele sami by Ci zapewnili wsparcie, a patrząc na taką reklamę to na pewno nie pochodzisz z Naszego miasta tak by się z nim utożsamiać. Smutne, ale prawdziwe.

Gość • Poniedziałek [04.05.2026, 14:38:57] • [IP: 178.238.247.**]

Spełniaj marzenia

Gość • Poniedziałek [04.05.2026, 14:15:06] • [IP: 37.248.169.***]

Powiedz ze szukasz głosów a nie więź że swinoujsciem takie zagrywki to przeżytek nie znam cię więc nie głosuję

Gość • Poniedziałek [04.05.2026, 13:13:20] • [IP: 37.248.170.**]

Nein.

Gość • Poniedziałek [04.05.2026, 11:24:57] • [IP: 88.218.255.**]

Trzymam kciuki idz dalej.

Gość • Poniedziałek [04.05.2026, 11:04:17] • [IP: 37.31.136.***]

Trzymam kciuki!!

Gość • Poniedziałek [04.05.2026, 11:03:33] • [IP: 88.218.252.***]

Co mnie nona obchodzi? Będzie mi sie podobało to bede wspierał kogo chce a nie jakas babe co tylko studiowała cos w Świnoujściu

Gość • Poniedziałek [04.05.2026, 10:38:41] • [IP: 91.94.12.**]

nie musić prosi mieszkańców o wsparcie jak umie śpiewać jak nie umie to wsparcie nie pomoże

Gość • Poniedziałek [04.05.2026, 09:13:09] • [IP: 185.210.36.***]

Wszystko świnoujskie, co odległe jest od procederu typu sprzedawanie papierosów na Sezamkowej w każde święto, od czarnych marszów i innych lewackich imprez, a co ma zwiazek z kulturą, godne jest przyjrzenia się i bardzo możliwe, że wsparcia. Na czerwonych świnoujskich bagnach wsysających i niszczących sens, dobro (typu ogłaszanie nowymi świętymi lewactwa - honorowymi obywatelami Ś-cia towarzysza Markiewicza z PZPR czy towarzyszki Lech) potrafi rosnąc coś, co jest polskie, związane z kulturą... Naród więc żyje.

Gość • Poniedziałek [04.05.2026, 09:12:13] • [IP: 91.94.24.***]

Ona tu nie mieszka.

Oglądasz 1-24 z 24
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Do Polski nadciąga fala upałów. W głębi kraju termometry mogą pokazać nawet 35-38°C, a lokalnie niewykluczone są wartości zbliżone do 40°C. Na wybrzeżu będzie nieco chłodniej, jednak również gorąco - w Świnoujściu, Międzyzdrojach, Dziwnowie i Dziwnówku temperatury mogą przekroczyć 30°C, natomiast w głębi powiatu kamieńskiego, między innymi w Kamieniu Pomorskim i Wolinie, mogą sięgać 32-34°C. W czasie upałów należy regularnie pić wodę, unikać długiego przebywania na słońcu oraz pamiętać o dzieciach, seniorach i zwierzętach, którym trzeba zapewnić cień i stały dostęp do świeżej wody ■