POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [28.01.2024, 18:57:34] • Świnoujście

Plac Mickiewicza - radosnych i gorących serc

Plac Mickiewicza - radosnych i gorących serc

fot. Mieszkaniec

Na Placu Mickiewicza po godzinie 18:00, kiedy ostatni wóz strażacki zakończył swoje pokazy w ramach prezentacji służb ratowniczych, plac przemienił się w pulsujące serce miasta, bijące w rytmie dynamicznej muzyki.

Pokazy służb ratowniczych, które trwały przez większą część dnia, przyciągnęły mieszkańców, którzy z zaciekawieniem obserwowali umiejętności i sprzęt używany przez strażaków. Dzieci z nieukrywanym podziwem oglądały wspaniale wyposażone wozy, a dorosłych cieszyła świadomość, że miasto ma tak efektywną i profesjonalną służbę.

Plac Mickiewicza - radosnych i gorących serc

fot. Mieszkaniec

Jednak prawdziwa zabawa rozpoczęła się po odejściu strażaków. Na placu pojawiła się platforma, na której stanął didżej, szybko przyciągając uwagę zgromadzonej publiczności. Jego sety, będące mieszanką nowoczesnych rytmów i klasycznych hitów, sprawiły, że plac wypełnił się tańczącymi ludźmi. Światła i kolorowe lasery dodawały magii tej letniej nocy, a temperatura na placu rosła nie tylko z powodu wieczoru, ale także dzięki gorącej atmosferze, którą stworzyli uczestnicy imprezy.

Kulminacyjnym momentem wieczoru będzie "Światełko do nieba", tradycyjne wydarzenie, które ma miejsce o godzinie 20:00. Niebo nad Placem Mickiewicza rozświetli się fajerwerkami.

Plac Mickiewicza - radosnych i gorących serc

fot. iswinoujscie.pl

Plac Mickiewicza - radosnych i gorących serc

fot. iswinoujscie.pl

Plac Mickiewicza - radosnych i gorących serc

fot. iswinoujscie.pl

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 23, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-23 z 23

Gość • Wtorek [30.01.2024, 08:53:09] • [IP: 78.10.206.**]

A mogli lać wodą...

Gość • Poniedziałek [29.01.2024, 17:40:26] • [IP: 178.238.253.**]

Strasznie nędzne te fajerwerki w tym roku.wstyd, takie bogate miasto a tu kicha.

Gość • Poniedziałek [29.01.2024, 13:55:36] • [IP: 176.221.124.**]

Coś nie za bardzo udane WOŚP w tym roku. Kończy się.

Gość • Poniedziałek [29.01.2024, 11:54:47] • [IP: 78.10.206.**]

EDIT: Dobrze, że tych frajerwerków nie opalili gdzieś na jakiejś sali jak w Gdańsku... /// Sorrki, nie w Gdańsku, tylko w Rumii.

Gość • Poniedziałek [29.01.2024, 09:59:06] • [IP: 78.10.206.**]

Dobrze, że tych frajerwerków nie opalili gdzieś na jakiejś sali jak w Gdańsku...

Gość • Poniedziałek [29.01.2024, 09:39:58] • [IP: 88.218.253.***]

Koszt fajerwerków 9 000 zł

Gość • Poniedziałek [29.01.2024, 09:28:09] • [IP: 78.10.206.**]

Nie ma filmiku ze światełka, bo siara...

Gość • Poniedziałek [29.01.2024, 08:41:40] • [IP: 89.151.39.***]

Miasta powinno podac koszty tych fajerwerkow

Gość • Poniedziałek [29.01.2024, 07:28:03] • [IP: 178.238.252.**]

Nie ma filmiku ze światełka do nieba...

Gość • Poniedziałek [29.01.2024, 07:22:13] • [IP: 176.221.124.***]

67 - przygłupie pisobolszewicki, jedna zasada, po wizycie w Dąbrowie Górniczej nie na forum tylko sie przebadać do weterynarza.Złodzieje sie sciekli, bo nic się nie udało ukraść, prawackie wychowanie, pod sukienką taty.

Gość • Poniedziałek [29.01.2024, 05:11:28] • [IP: 172.225.188.**]

89.151.38. podaj adres to zrobie Ci pod domem takie show, że zaczniesz szanować zwierzęta.

Gość • Niedziela [28.01.2024, 22:22:23] • [IP: 37.8.230.***]

Takie to lewackie sumienie, na sylwestra nie wolno strzelać bo pieski się boją ale na WOŚP to już gut pieski się cieszą, obłuda i zakłamanie lewaów.

Gość • Niedziela [28.01.2024, 22:22:13] • [IP: 178.238.253.***]

Ludzie na sylwestra lepiej strzelali własnymi fajerwerkami niż to, dno dno dno, miasto totalne porażka !! Żenada !! Wstyd ! Żałość, wielka warstwa mułu, rozczarowanie, tragedia !!

Gość • Niedziela [28.01.2024, 22:06:35] • [IP: 185.210.36.***]

Światełko było rozczarowujące

Gość • Niedziela [28.01.2024, 21:57:53] • [IP: 185.100.87.***]

Jak na taką akcję resortowego typa, to frajerwerki słabiutkie były, bardzo słabiutkie były. Jedyne, co było dobre, to, że dopisała pogoda i, że Książę raczył trochę tam mrugnąć laserkiem... ᙲㅡ⎱⌣⸺⎰ᅮ ܮ↼ސ

Gość • Niedziela [28.01.2024, 21:46:50] • [IP: 62.69.234.***]

Myslacy rodzic nie pusci swojego dziecka by zebralo na zabijanie dzieci nienarodzonych bo to promuje to resortowe dziecie ormowca,

Gość • Niedziela [28.01.2024, 21:39:41] • [IP: 176.221.124.***]

Serce to trzeba mieć na co dzień, w komentarzach już widać te wasze serca wielkie!obłuda i zakłamanie, marnujcie tylko czas który nieubłaganie wam ucieka.

Gość • Niedziela [28.01.2024, 21:17:58] • [IP: 185.210.39.**]

a co ze zwierzętami??

Gość • Niedziela [28.01.2024, 21:06:40] • [IP: 89.151.38.***]

ostatni raz, te fajerwerki to jakaś porażka, idzcie w pizdu lewactwo, bo biedne pieski będą cierpieć

Gość • Niedziela [28.01.2024, 20:06:25] • [IP: 176.221.124.***]

uważajcie na wyznawców sekty PiS. Zaczęli po zmroku łazić

Gość • Niedziela [28.01.2024, 20:04:02] • [IP: 83.23.67.***]

DO 28. 01.24 R, TY PADALCU PEOWSKI GORSZYCH ZŁODZIEI IKŁAMCÓW OD WAS TO PO CAŁYM ŚWIECIE Z ŚWIECĄ NIE TRZA SZUKAC, CO KROK TO GNIDA PEOWSKA,

Gość • Niedziela [28.01.2024, 19:18:49] • [IP: 46.112.6.**]

Uwaga na pisowskich złodziei po zmroku.

Gość • Niedziela [28.01.2024, 19:11:28] • [IP: 176.221.124.***]

Zmiana lokalizacji sztabu, spotkania wolontariuszy, rozliczenie puszek etc etc. SUPER!! To miejsce jest idealne MDK Brawa dla pomysłodawcy!

Oglądasz 1-23 z 23
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■